arama

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 6750 TL Sermayesiz Ek Gelir)

paketleme

Evde paketleme işi veren firmalar son dönemde önemli bir artış yaşıyor. Asgari ücret artışı nedeniyle işletmeler artık paketleme için istihdam sağlamakta sorun yaşıyor ve bu nedenle genellikle evde ek iş yapmak isteyen kişilere evde paketleme işi veriyor. Siz de evde boş vakte sahipseniz evde ek iş olarak paketleme işi yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Ülkemizde evde ek iş yapmak isteyenler için en yüksek gelir vaadi sağlayan işlerden biri paketleme işidir. Bu iş genellikle evde paketleme işi veren firmalar tarafından sağlanıyor ve siz de uygun gördüğünüz ilanlara başvuruda bulunarak; evde ek gelir kazanmak için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Özellikle 4-5 kişilik bir ekibe sahipseniz iş bulma potansiyelinizi büyük oranda artırabilirsiniz.

Evde paketleme işi yapmak genellikle oldukça kolaydır. Paketleme işi veren firmalar size paketlenecek ürünleri ve paketleme malzemelerini getirir. Ardından sizden istenilen şekilde paketlemeyi tamamlamanızı isterler ve vakti geldiği zaman teslim edersiniz. Süreç bundan ötesi değildir.

Paketleme işi veren firmaların işlerine başvuruda bulunarak bir kişi için aylık 6750 TL’ye kadar para kazanma fırsatınız bulunuyor.

NE KADAR KAZANABİLİRİM?

Evde paketleme işiyle kazancınız genellikle ne kadar çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Genellikle tek bir kişi paketleme işleri ile aylık 6 bin 500 liraya kadar gelir elde edebiliyor. Ancak evde paketleme işi veren firmalar tek bir kişiye genellikle iş vermiyor. İşletmeler genellikle 5-6 kişilik gruplara iş sağlamaya daha sıcak bakıyor.

Evde paketleme işi veren firmalar yönelik araştırma yaparken çok yüksek rakamlarda gelir iddiasında bulunan işletmelere karşı dikkatli olun. Evde paketleme işi ile aylık 6 bin liradan fazla gelir elde etmek bu işin üst zirveleri arasında yer almaktadır.

NASIL İŞ BULUNUR?

Evde paketleme işi yapmak kolaydır. Önemli olan paketleme işini bulabilmektir. Maalesef ülkemizde işsizliğin yükselmesiyle birlikte evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı çok yükselmiş ve bu nedenle iş bulmak eskiye nazaran zorlaşmıştır. Eğer iş arıyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki işleri yapan firmalara doğrudan telefonla ulaşabilir veya işletmeleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer bu işi yapan firmalara ulaşamadıysanız doğrudan şehrinizdeki Organize Sanayi Bölgeleri‘ne gidebilirsiniz. Buna rağmen iş bulamadıysanız, bu rehberin alt kısmından iş aradığınıza ilişkin bir yorum bırakabilirsiniz.

İşletmeler bize evde ek iş yapabileceklere ilişkin bir bilgi talebinde bulunduğunda, bu iş ilanlarını size ulaştıracağız. Lakin, son dönemde çok fazla paketleme işinin bulunmadığını belirtmekte yarar var.

ÖNEMLİ NOT: DOLANDIRICILARA DİKKAT!

Asla ama asla evde ek iş yapan firmalar size iş vermek için sizden para istememektedir. Sizden para isteyen bir kişi veya kurum olduğunda derhal görüşmeyi sonlandırın. Zira çok büyük ihtimalle dolandırılacaksınız. Bu nedenle evde ek iş ararken asla bir işletmeye veya şahsa para ödemeyin!

evde paketleme işi

Genellikle ülkemizde aşağıdaki paketleme işlerine yönelik fırsatlar bulunuyor:

1. SABUN PAKETLEME

sabun

Evde paketleme işi veren firmaların büyük bir kısmını sabun işletmeleri oluşturuyor. Genellikle organik sabun yapan firmaların büyük bir kısmı paketleme işi vermektedir. Sabun paketleme işini yapmak kolaydır.

Genellikle sabunlar 2’li, 3’lü ve 6’lı paketler şeklinde hazırlanır ve bunlar büyük koli paketlerine yerleştirilir. Sağlık ve hijyen koşullarının iyi bir şekilde sağlanması önemlidir. Koliler ve paketler şirket tarafından genellikle düzenli olarak kontrol edilir.

2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME

bardak altlık

Evde yapılabilecek ek işlerden biri de bardak altlığı paketlemedir. Genellikle 6’lı ve 12’li paketler olarak hazırlanır. Bu paketleme işi son zamanlarda azalmaya başlamış olsa da halen büyük şehirlerde bulabilmek mümkün. Genellikle atölyeler tarafından sağlanan paketleme işleri arasında yer almaktadır. İnternetten üreticileri aramak ve iletişime geçmek iş bulmanızı kolaylaştırabilir.

3. TESBİH PAKETLEME

tesbih

Ülkemizde bin yılı aşkın bir geçmişi olan tezbihler de son dönemde paketlenerek satışa sunulmaktadır. Tezbih firmalarının e-ticarete yönelmesi ile birlikte tesbih paketleme ihtiyaçlarında artış yaşanıyor. Bu işletmelere yönelik tesbih paketleme işi verebilirsiniz.

Online satış kanallarının iletişim adresleri ile özellikle Facebook’ta sayfaları bulunan üretim atölyelerine ulaşmanızı öneririz. Tesbih paketlemeye yönelik işlerin sayısında önemli bir artış var.

4. KINA PAKETLEME

kına

Son dönemde Hint Kınası‘nın yoğun satış rakamlarına ulaşmasıyla birlikte kına paketleme işlerinde de artış yaşanıyor. Bu iş fikrine kendi başınıza da odaklanarak, paketler halinde Hint kınası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Kına üretim atölyeleri tarafından verilen paketleme işleri arasında yer almaktadır. Özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesinde yoğun olarak iş bulabilirsiniz.

5. MUM PAKETLEME

mum

Mumlar artık genellikle dekorasyon amacıyla kullanılıyor. Bu doğrultuda mum yapan işletmeler artık şık ve standart ölçüler dışında mumlar üretiyor. Durum böyle olunca her mum serisi için ayrı bir paketleme ihtiyacı ortaya çıktı. Mum üretimi yapan firmalardan kolaylıkla alınabilecek bir ek iştir.

Mum paketleme işini yapmak kolaydır. Ancak farklı dekoratif mumların her birini şık olarak ayrı ayrı paketlemek önemli bir mesai istemektedir. Tekli olarak en fazla gelir sağlayan paketleme işleri arasında yer almaktadır.

Mum üretimi yapan tesis sayısı azdır. Genellikle İzmit ve Bursa dolaylarında çok fazla tesis bulunuyor. Onlara başvuruda bulunarak evde paketleme işi almak için imkan sağlayabilirsiniz.

6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME

bardak

Evde plastik ve karton bardak paketleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu işi yapan firmalar genellikle 50-60 bin liraya kurulan atölyelerdir ve bu nedenle paketleme için personel istihdam etmek konusunda yeterli sermayeye sahip değiller. Siz de plastik ve karton imalatı yapan işletmeler aracılığıyla evde bardak paketleme işi yapabilirsiniz.

7. TELEFON KILIFI PAKETLEME

telefon kılıf

Piyasada satılan yüzlerce farklı modelde akıllı cep telefonu bulunuyor. Bu cep telefonlarının kılıfını üretmek artık eskisinden çok daha kolay. Ancak bu işletmeler her kılıfı kendi paketine yerleştirmek konusunda personel istihdam etmek yerine; evde ek iş olarak bu işi yapanlardan destek almaktadır. Siz de evde cep telefonu kılıfı paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Satış rakamlarında yaşanan yükseliş ile birlikte 2021 yılı itibarıyla en çok bulunabilen paketleme işleri arasında yer alıyor. 3 kişilik bir ekip ile düzenli çalışma sonucu aylık 15 bin liraya kadar gelir elde etmek mümkündür.

Ek bilgiler Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak rehberinde.

8. VİDA PAKETLEME

vida

Yaşadığınız şehirde bir organize sanayi bölgesi varsa, muhtemelen vida ve çeşitli bağlantı elemanları üreten firmalar da bulunuyordur. Bunlar aracılığıyla evde paketleme işi bulabilirsiniz.

Vida ve bağlantı elemanlarının sayısı bir hayli fazladır. Bundan dolayı bu iş önemli düzeyde mesai istemektedir. İşletmeler genellikle sürümden kazanç elde ettiği için satış rakamları bir hayli fazladır. Dolayısıyla para kazanabilecek düzey için bir ekip ihtiyacınız olacak.

9. BONCUK PAKETLEME

boncuk

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de boncuk paketlemedir. Birbirinden farklı boncukları ayıklamalı ve belirli bir oranda paketlemelisiniz.

Boncuk paketleme işi birçok diğer paketleme işine nazaran daha zahmetlidir. Gelir potansiyeli ise diğer iş fikirlerine göre daha düşüktür. Eğer tek şansınız değilse; diğer iş fikirlerini incelemeniz önerilir.

10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME

duş başlığı

Duş başlıkları genellikle 5-6 farklı parçadan oluşmaktadır. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalar ile anlaşarak hem montaj hem de paketleme yapabilirsiniz. Bu ürünlerin imalatını yapan çok sayıda firma ne yazık ki bulunmuyor.

Montaj konusundaki destek aracılığıyla tek kişi için aylık 6 bin 500 liraya kadar net gelir fırsatı sağlıyor. Üstelik 3 kişilik bir ekip ile birlikte çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME

bağcık

Bağcık üreten imalathaneler için hem toplama hem de paketleme hizmeti verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde bu ürünlerin imalatı yapan firmalara ulaşmanız yeterli.

Genellikle ayakkabı atölyelerinde bağcık üretimi de yapılmaktadır. İş bulmak için ayakkabı atölyelerinden de bilgi alabileceğinizi belirtmekte yarar var. Gelir potansiyeli ise düşüktür. Ortalama tek kişi için aylık gelir 2 bin lira düzeyinde bulunuyor.

İNCELEYİN: 5 Bin Lira Sermayeli İş Fikirleri

12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME

bebek telsiz

Gün geçtikçe üretimi artan ürünler arasında yer almaktadır. İnternetten satış rakamları önemli düzeyde yükseliş yaşamaktadır. Birçok ürünün montajı ve paketlemesi ile satışa sunuluyor.

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de bebek telsizi montajı ve paketlemesidir. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalardan kolaylıkla iş bulabilirsiniz.

13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME

erzak

Evde daha kapsamlı bir paketleme işi yapmak istiyorsanız; erzak kutusu paketlemesi işini yapabilirsiniz. Genellikle bu iş dernekler tarafından verilmektedir. Özellikle Ramazan ayında ve dini bayramlar döneminde iş hacmi ciddi oranda artmaktadır. Yıl boyu düzenli iş bulmanın zor olduğu paketleme işleri arasında yer almaktadır. Ancak dönemlik olarak gelir potansiyeli önemli ölçüde artıyor.

14. MASKE PAKETLEME

maske

Covid-19 pandemisiyle birlikte en çok bulunan paketleme işlerinden bir tanesi de maske paketlemedir. Bu işi yapan firmaların sayısı tam anlamıyla katlanmış ve işletmeler evden çalışmak isteyenlere de bu işi vermeye başlamıştır. Ciddi bir ekibe sahipseniz, 2021 yılı itibarıyla bulabileceğiniz en iyi paketleme işi; maske üretimi yapan işletmelerdir.

15. SÜPÜRGE TORBASI PAKETLEME

süpürge torbası

Yüksek adetli satış rakamlarına ulaşan süpürge torbaları için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Genellikle 10’ar ve 50’şer iki ayrı paketleme talebi bulunmaktadır. Bu işi genellikle markasız üretim atölyelerinden bulabiliyorsunuz. Gaziantep, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana gibi büyük organize sanayi bölgesi bulunan şehirlerde yoğunlukla bulunabilen bir paketleme işidir.

16. TÜTSÜ PAKETLEME

tütsü

Kullanımı son dönemde yeniden moda olan tütsüler için paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Küçük üretim atölyelerinde üretilen tütsüler için verebileceğiniz paketleme işi ekibiniz aracılığı ile aylık 4 bin liraya kadar net gelir elde edebilirsiniz.

17. HAVLU PAKETLEME

havlu

Şık bir paketleme ihtiyacına sahip olan havlular için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Özellikle çeyiz amacı ile kullanılan ve gelinler için şık bir şekilde paketlenen havlulara yönelik önemli iş fırsatları bulunmaktadır. Değerlendirmek için tekstil atölyelerini kullanabilirsiniz.

18. DEKORATİF TAŞ PAKETLEME

dekoratif taş

Dekoratif taşlar, ilginç bir sektör olarak son dönemde önemli satış rakamlarına ulaşmıştır. Ülkemizin her noktasında konutlara ve iş yerlerine yönelik satılan dekoratif taşlar için de paketleme ihtiyacı bulunmaktadır. Bu işi kendi başına yapan birçok ev hanımı da bulunuyor. Siz de kendi dekoratif taşlarını doğadan toplayıp, Instagram gibi platformlarda paketlenmiş bir şekilde satışa sunabilirsiniz.

19. BAHARAT PAKETLEME

baharat

Baharat satan işletmeler genellikle toplu bir alım sonrasında küçük paketler halinde bu ürünleri tüketiciler ile buluşturmaktadır. Yüksek satış rakamlarına ulaşan işletmeler baharat paketleme hususunda evde ek iş yapan kişiler ile çalışıyor. Siz de bu yönde çalışan işletmelere ulaşarak iş alabilir ve evden sermayesiz bir şekilde para kazanabilirsiniz.

 • isa uysal
  2 yıl önce

  Evde şu an BEŞ kişiyiz ve işsisiz .Ailemle evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 çocuğum yaşıda 20-25 arası hepsi işsiz çok çalışmak istiyorlar. Bize iş verirseniz sizi mahçup etmeyiz inşallah tel:05411240333

  8
  yorum beğen
  • sude naz doğdu
   1 yıl önce

   merhaba bu yorumunuza dönüş sağlayan oldu mu?

   3
   yorum beğen
 • Seyma
  2 yıl önce

  Merhaba paketleme yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz

  8
  yorum beğen
 • Aysel
  2 yıl önce

  Evde Paketleme işi istiyorum nasıl alabilirim

  10
  yorum beğen
 • Elmas
  2 yıl önce

  Bende evde sabun paketleme istiyorum

  10
  yorum beğen
 • Ömer KAYRAN
  2 yıl önce

  Ek iş fırsatlarından yararlanmak istiyorum tarafıma dönüş yaparmisiniz

  10
  yorum beğen
 • Ömer KAYRAN
  2 yıl önce

  Ek iş fırsatlarından yararlanmak istiyorum tarafıma dönüş yaparmisiniz paketleme işi yapmak istiyorum

  9
  yorum beğen
 • Ömer
  2 yıl önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  10
  yorum beğen
 • Nur
  2 yıl önce

  10 kişilik bir grubumuz var ve telefon paketleme işi için lazımdı ve suan acil bir şekilde başlamak istiyoruz 😇 gerçekten suan kötü durumdayız inşallah sizler ile iletişime geçebiliriz

  10
  yorum beğen
 • Gizem
  2 yıl önce

  evde ek iş talep ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  11
  yorum beğen
 • Deniz Önen
  2 yıl önce

  Bursada kızlaromla evde yapabileceğim paketleme işi yapmak istiyorum

  11
  yorum beğen
 • Yıldız
  2 yıl önce

  Merhaba .paketleme işi istiyoruz

  11
  yorum beğen
 • Hilal
  2 yıl önce

  Evde paketleme işi ariyorum

  11
  yorum beğen
 • Selman tamer
  2 yıl önce

  Evde paketleme işi

  10
  yorum beğen
 • Esmer Evren
  2 yıl önce

  Men bunu yapmak istiyorum yardımcı olursanız

  11
  yorum beğen
 • Sevinç
  2 yıl önce

  evde paketleme işi yapmak için destek rica ediyorum

  11
  yorum beğen
 • Nilgin Kurtuluş
  2 yıl önce

  Bulabildim tüm evde ek iş sayfaları iş vermek için kaparo istemektedir.Sizin işleyiş ne şekilde?Çalışmak için bilgi verebilirmisiniz?

  11
  yorum beğen
 • Ayşegül ÇOBAN
  2 yıl önce

  Merhaba,
  Evden paketleme yaparak para kazanmak için iş arıyorum. Ekip lazımsa beş kişiyiz. Geri dönüşünüzü bekliyorum. Teşekkürler

  12
  yorum beğen
 • Ülkü
  2 yıl önce

  Ev hanımıyım Muğla da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum eşim işsiz ne olur yardımcı olun çok zor durumdayim Allah razasi için .

  11
  yorum beğen
  • Mujde
   1 yıl önce

   Donus yapildimi size

   3
   yorum beğen
 • gamze
  2 yıl önce

  evde sabun paketleme işi varmı

  5
  yorum beğen
 • Mariya
  2 yıl önce

  Yalova’da yaşıyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Teşekkürler.

  5
  yorum beğen
 • kader
  2 yıl önce

  Ankara/Mamak’ta yaşıyorum. Evde işe ihtiyacım var. Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir, çevremde isteyen çok kişi var.

  5
  yorum beğen
 • Meryem
  2 yıl önce

  Merhabalar bende paketleme isi yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Esra
  2 yıl önce

  Gaziantepte yaşiyorum herhangi paketleme isi yapmak istiyorum eşime destek olmak ičin ilginiz icin tesekkurler

  6
  yorum beğen
 • Sudenaz
  2 yıl önce

  Merhaba evde sabun vs paketleme yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  3
  yorum beğen
 • İpek
  2 yıl önce

  Adıyaman da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Meryem
  2 yıl önce

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum lutfen yardimci olun

  5
  yorum beğen
 • Deniz Önen
  2 yıl önce

  Evimde yapabileceğim paketleme işine çok acil ihtiyacım var

  5
  yorum beğen
 • derya
  2 yıl önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorum

  11
  yorum beğen
 • Meryem
  2 yıl önce

  Evde iş yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Neslihan ceylan
  2 yıl önce

  Merhaba bu iş hala yapiliyörmü bana cevap yazarmisiniz

  5
  yorum beğen
 • Dayanch
  2 yıl önce

  Evde paketleme işi almak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • sara
  2 yıl önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorum evde 3 kişiyiz evlenicem ve para biriktirmem gerekiyor

  5
  yorum beğen
 • Meryem Şaman
  2 yıl önce

  Merhabalar ben evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun lütfen bende ev hanımıyım bu işe çok ihtiyacım var

  5
  yorum beğen
 • Tülay çakır
  2 yıl önce

  Ben evde paketleme işi yapmak istiyorum bi kaç yere başvurdum ama hepsi dolandırıcı ciktti bna yardımcı olabilirmisiniz rica etsem

  5
  yorum beğen
 • Hasret
  2 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Esenyurt

  5
  yorum beğen
 • Özdem coşkun
  2 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • EBRU
  2 yıl önce

  pqaketleme işi İzmit

  3
  yorum beğen
 • Dilan
  2 yıl önce

  Boncuk paket

  5
  yorum beğen
 • Oya
  2 yıl önce

  İş yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Ayten alabaş
  2 yıl önce

  Acil paketleme işi istiyorum bana ulaşırsaniz sevinirim

  5
  yorum beğen
 • Ummahan demir
  2 yıl önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Atiye Taşpunar
  2 yıl önce

  İş isdiyorum yardımcı olur sevinirim efendim 0530 141 38 36

  5
  yorum beğen
 • Duygu özer
  2 yıl önce

  İstanbul çatalca oturuyorum evlerde iş arıyorum 05533272915

  5
  yorum beğen
 • Sevcan
  2 yıl önce

  İşe çok ihtiyacım var tüp bebek tedavisi için kullanacağım lütfen geri dönüş yapın lütfen

  5
  yorum beğen
 • Refia
  2 yıl önce

  Evde karton bardak,bardak altligi,sabun paketleme telefon kilifi…iş bekliyorum.Döñüş yaparsanız sevinirim.istanbulda oturuyorum 0507 253 34 69

  5
  yorum beğen
 • Yasemin
  2 yıl önce

  Merhabalar bende evde paketleme işi istiyorum ihtiyacım olduğu için başvuruda bulundum dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

  7
  yorum beğen
 • Ersin
  2 yıl önce

  İş yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Zehra
  2 yıl önce

  Merhaba bu işe çok ihtiyacım var elim hızlıdır bana dönerseniz sevinirim

  3
  yorum beğen
 • saniye
  2 yıl önce

  evde paketle işi yapmak istiyorum . yardımcı olursanız sevinirim

  5
  yorum beğen
 • Kübra
  2 yıl önce

  Evde paketleme arıyorum

  5
  yorum beğen
 • yunus ŞEN
  2 yıl önce

  yunus ŞEN Antalya

  3
  yorum beğen
 • Sevgi Güren
  2 yıl önce

  Evde paketleme işi istiyorum. İstanbul Ümraniye’de oturuyorum.

  5
  yorum beğen
 • Atiye Taşpunar
  2 yıl önce

  Evde iş varmı yapmak istiyorum yardımı olur sanıs sevinirim efendim 0530 141 38 36

  5
  yorum beğen
 • Melis
  2 yıl önce

  Merhaba evde paketleme işi arıyorum para kazanmak istiyorum para ihtiyacımız var yadımcı olursanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Lütfiye tosun
  2 yıl önce

  İstanbul esenyurt kıraç ta oturuyorum 5 yıldır evde iş yapıyorum kendi ekimde var

  8
  yorum beğen
 • Ayfer
  2 yıl önce

  Paketleme yapmak istiyorum
  Öğrenciyim

  8
  yorum beğen
 • Tuğçe
  2 yıl önce

  Evde calismak istiyorum cok ihtiyacim var kucuk kizim var cikamiyorum

  13
  yorum beğen
 • Hülya
  2 yıl önce

  Evde herhan paketleme olursa çok acil ihtacım var umarım en kısa zamanda haber verirsiniz tesekkürler

  12
  yorum beğen
 • Hülya
  2 yıl önce

  Evde her çesit paketleme işi olursa yaparım çok acil ihtacım var umarım en kısa zamanda olumlu geri dönüş olur tesekkürler

  12
  yorum beğen
 • Aysun
  2 yıl önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var 2 çocuğum var onların okul masraflarını karşılamam lazım

  3
  yorum beğen
 • Kübra
  2 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum 1çocugum var eşimden boindım küçük çıkamıyorum çok ihtiyacım var

  5
  yorum beğen
 • Sinem slkkan
  2 yıl önce

  Her çeşit paketleme işi yaparım bu işe ihtiyacım var. .inşallah acil dönüş olur..tesekkurler

  12
  yorum beğen
 • BELGİZANUR
  2 yıl önce

  Bu işi çok ihtiyacım var inşallah en kısa zamanda bana dönüş yaparsanız

  5
  yorum beğen
 • Nazende
  2 yıl önce

  Evde paketleme işi arıyorum 3 tane çocuğum var kaç yere başvurdum hep dolandırıcalar çıktı karşıma 30 tl ye kadar düşmüşler gerçekten 30 tl insanı ne zengin eder nede fakir ama insanın umuduyla oynuyorlar lütfen bana evde paketleme işi için gerçek dürüst insanlar lazım

  5
  yorum beğen
 • Esma
  2 yıl önce

  Evde her şekilde iş yaparım çok ihtiyacım var inşallah olrusa sevinirim çok acil lutfen bana acil dünüş yaparsanız çok iyi olur

  5
  yorum beğen
 • Melahat şahin
  2 yıl önce

  Bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  5
  yorum beğen
 • Aslıhan Sari
  2 yıl önce

  Ek gelir olarak paketleme yapmak istiyorum nasıl ulasabilirim

  3
  yorum beğen
 • Melek yıldırmaz
  2 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Halil
  2 yıl önce

  İş arıyorum 0534 657 3899

  5
  yorum beğen
 • meltem
  2 yıl önce

  evde ek is yapmak istiyorum oglum var co uktan dolayi calisamiyorum.paketleme islerinin hepsini yapabilirim.

  5
  yorum beğen
 • Elvan kılıç
  2 yıl önce

  Ben evde paketleme işi başvuru yapmak istiyorum bana bilgi verebilir misiniz çok ihtiyacım var işe 05445741863

  5
  yorum beğen
 • Elvan kılıç
  2 yıl önce

  Merhaba ben izmir gültepede oturuyorum evde paketleme işi başvuru yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz 05445741863

  5
  yorum beğen
 • Dilan
  2 yıl önce

  Acil dönüş yaparsanız sevinirim

  5
  yorum beğen
 • Evde Kına Paketleme Işi Ücreti • BilgiAra
  2 yıl önce

  […] 19. Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 6500 TL Sermayesiz … […]

  5
  yorum beğen
 • Elvan kılıç
  2 yıl önce

  Merhaba ben izmir gültepede oturuyorum evde paketleme işi başvuru yapmak istiyorum bana bilgi verebilir misiniz çok ihtiyacım var 05445741863

  5
  yorum beğen
 • Mevlüt Ayyıldızoğlu
  2 yıl önce

  Evde paketlem işi istiyorum hafta sonları evdeyim bolca vaktim var ve gün içerisinde de çok fazla musaitim ek iş istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Dilek alpat
  2 yıl önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Nur Bozkurt
  2 yıl önce

  Isparta Yalvaç da yaşamaktayım. Evde ek iş yapmak istiyorum aileme destek olmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  5
  yorum beğen
 • gözde
  2 yıl önce

  işinize talibim 4 kişilik ekip kurabiliriz.

  10
  yorum beğen
 • Zeynep
  2 yıl önce

  Merhaba
  Evde paketleme isi yapmak istiyorum lutfen iletisime gecebilir misiniz

  9
  yorum beğen