arama

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 6750 TL Sermayesiz Ek Gelir)

paketleme
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş

Evde paketleme işi veren firmalar son dönemde önemli bir artış yaşıyor. Asgari ücret artışı nedeniyle işletmeler artık paketleme için istihdam sağlamakta sorun yaşıyor ve bu nedenle genellikle evde ek iş yapmak isteyen kişilere evde paketleme işi veriyor. Siz de evde boş vakte sahipseniz evde ek iş olarak paketleme işi yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Ülkemizde evde ek iş yapmak isteyenler için en yüksek gelir vaadi sağlayan işlerden biri paketleme işidir. Bu iş genellikle evde paketleme işi veren firmalar tarafından sağlanıyor ve siz de uygun gördüğünüz ilanlara başvuruda bulunarak; evde ek gelir kazanmak için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Özellikle 4-5 kişilik bir ekibe sahipseniz iş bulma potansiyelinizi büyük oranda artırabilirsiniz.

Evde paketleme işi yapmak genellikle oldukça kolaydır. Paketleme işi veren firmalar size paketlenecek ürünleri ve paketleme malzemelerini getirir. Ardından sizden istenilen şekilde paketlemeyi tamamlamanızı isterler ve vakti geldiği zaman teslim edersiniz. Süreç bundan ötesi değildir.

Paketleme işi veren firmaların işlerine başvuruda bulunarak bir kişi için aylık 6750 TL’ye kadar para kazanma fırsatınız bulunuyor.

NE KADAR KAZANABİLİRİM?

Evde paketleme işiyle kazancınız genellikle ne kadar çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Genellikle tek bir kişi paketleme işleri ile aylık 6 bin 500 liraya kadar gelir elde edebiliyor. Ancak evde paketleme işi veren firmalar tek bir kişiye genellikle iş vermiyor. İşletmeler genellikle 5-6 kişilik gruplara iş sağlamaya daha sıcak bakıyor.

Evde paketleme işi veren firmalar yönelik araştırma yaparken çok yüksek rakamlarda gelir iddiasında bulunan işletmelere karşı dikkatli olun. Evde paketleme işi ile aylık 6 bin liradan fazla gelir elde etmek bu işin üst zirveleri arasında yer almaktadır.

NASIL İŞ BULUNUR?

Evde paketleme işi yapmak kolaydır. Önemli olan paketleme işini bulabilmektir. Maalesef ülkemizde işsizliğin yükselmesiyle birlikte evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı çok yükselmiş ve bu nedenle iş bulmak eskiye nazaran zorlaşmıştır. Eğer iş arıyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki işleri yapan firmalara doğrudan telefonla ulaşabilir veya işletmeleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer bu işi yapan firmalara ulaşamadıysanız doğrudan şehrinizdeki Organize Sanayi Bölgeleri‘ne gidebilirsiniz. Buna rağmen iş bulamadıysanız, bu rehberin alt kısmından iş aradığınıza ilişkin bir yorum bırakabilirsiniz.

İşletmeler bize evde ek iş yapabileceklere ilişkin bir bilgi talebinde bulunduğunda, bu iş ilanlarını size ulaştıracağız. Lakin, son dönemde çok fazla paketleme işinin bulunmadığını belirtmekte yarar var.

ÖNEMLİ NOT: DOLANDIRICILARA DİKKAT!

Asla ama asla evde ek iş yapan firmalar size iş vermek için sizden para istememektedir. Sizden para isteyen bir kişi veya kurum olduğunda derhal görüşmeyi sonlandırın. Zira çok büyük ihtimalle dolandırılacaksınız. Bu nedenle evde ek iş ararken asla bir işletmeye veya şahsa para ödemeyin!

evde paketleme işi

Genellikle ülkemizde aşağıdaki paketleme işlerine yönelik fırsatlar bulunuyor:

1. SABUN PAKETLEME

sabun

Evde paketleme işi veren firmaların büyük bir kısmını sabun işletmeleri oluşturuyor. Genellikle organik sabun yapan firmaların büyük bir kısmı paketleme işi vermektedir. Sabun paketleme işini yapmak kolaydır.

Genellikle sabunlar 2’li, 3’lü ve 6’lı paketler şeklinde hazırlanır ve bunlar büyük koli paketlerine yerleştirilir. Sağlık ve hijyen koşullarının iyi bir şekilde sağlanması önemlidir. Koliler ve paketler şirket tarafından genellikle düzenli olarak kontrol edilir.

2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME

bardak altlık

Evde yapılabilecek ek işlerden biri de bardak altlığı paketlemedir. Genellikle 6’lı ve 12’li paketler olarak hazırlanır. Bu paketleme işi son zamanlarda azalmaya başlamış olsa da halen büyük şehirlerde bulabilmek mümkün. Genellikle atölyeler tarafından sağlanan paketleme işleri arasında yer almaktadır. İnternetten üreticileri aramak ve iletişime geçmek iş bulmanızı kolaylaştırabilir.

3. TESBİH PAKETLEME

tesbih

Ülkemizde bin yılı aşkın bir geçmişi olan tezbihler de son dönemde paketlenerek satışa sunulmaktadır. Tezbih firmalarının e-ticarete yönelmesi ile birlikte tesbih paketleme ihtiyaçlarında artış yaşanıyor. Bu işletmelere yönelik tesbih paketleme işi verebilirsiniz.

Online satış kanallarının iletişim adresleri ile özellikle Facebook’ta sayfaları bulunan üretim atölyelerine ulaşmanızı öneririz. Tesbih paketlemeye yönelik işlerin sayısında önemli bir artış var.

4. KINA PAKETLEME

kına

Son dönemde Hint Kınası‘nın yoğun satış rakamlarına ulaşmasıyla birlikte kına paketleme işlerinde de artış yaşanıyor. Bu iş fikrine kendi başınıza da odaklanarak, paketler halinde Hint kınası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Kına üretim atölyeleri tarafından verilen paketleme işleri arasında yer almaktadır. Özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesinde yoğun olarak iş bulabilirsiniz.

5. MUM PAKETLEME

mum

Mumlar artık genellikle dekorasyon amacıyla kullanılıyor. Bu doğrultuda mum yapan işletmeler artık şık ve standart ölçüler dışında mumlar üretiyor. Durum böyle olunca her mum serisi için ayrı bir paketleme ihtiyacı ortaya çıktı. Mum üretimi yapan firmalardan kolaylıkla alınabilecek bir ek iştir.

Mum paketleme işini yapmak kolaydır. Ancak farklı dekoratif mumların her birini şık olarak ayrı ayrı paketlemek önemli bir mesai istemektedir. Tekli olarak en fazla gelir sağlayan paketleme işleri arasında yer almaktadır.

Mum üretimi yapan tesis sayısı azdır. Genellikle İzmit ve Bursa dolaylarında çok fazla tesis bulunuyor. Onlara başvuruda bulunarak evde paketleme işi almak için imkan sağlayabilirsiniz.

6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME

bardak

Evde plastik ve karton bardak paketleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu işi yapan firmalar genellikle 50-60 bin liraya kurulan atölyelerdir ve bu nedenle paketleme için personel istihdam etmek konusunda yeterli sermayeye sahip değiller. Siz de plastik ve karton imalatı yapan işletmeler aracılığıyla evde bardak paketleme işi yapabilirsiniz.

7. TELEFON KILIFI PAKETLEME

telefon kılıf

Piyasada satılan yüzlerce farklı modelde akıllı cep telefonu bulunuyor. Bu cep telefonlarının kılıfını üretmek artık eskisinden çok daha kolay. Ancak bu işletmeler her kılıfı kendi paketine yerleştirmek konusunda personel istihdam etmek yerine; evde ek iş olarak bu işi yapanlardan destek almaktadır. Siz de evde cep telefonu kılıfı paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Satış rakamlarında yaşanan yükseliş ile birlikte 2021 yılı itibarıyla en çok bulunabilen paketleme işleri arasında yer alıyor. 3 kişilik bir ekip ile düzenli çalışma sonucu aylık 15 bin liraya kadar gelir elde etmek mümkündür.

Ek bilgiler Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak rehberinde.

8. VİDA PAKETLEME

vida

Yaşadığınız şehirde bir organize sanayi bölgesi varsa, muhtemelen vida ve çeşitli bağlantı elemanları üreten firmalar da bulunuyordur. Bunlar aracılığıyla evde paketleme işi bulabilirsiniz.

Vida ve bağlantı elemanlarının sayısı bir hayli fazladır. Bundan dolayı bu iş önemli düzeyde mesai istemektedir. İşletmeler genellikle sürümden kazanç elde ettiği için satış rakamları bir hayli fazladır. Dolayısıyla para kazanabilecek düzey için bir ekip ihtiyacınız olacak.

9. BONCUK PAKETLEME

boncuk

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de boncuk paketlemedir. Birbirinden farklı boncukları ayıklamalı ve belirli bir oranda paketlemelisiniz.

Boncuk paketleme işi birçok diğer paketleme işine nazaran daha zahmetlidir. Gelir potansiyeli ise diğer iş fikirlerine göre daha düşüktür. Eğer tek şansınız değilse; diğer iş fikirlerini incelemeniz önerilir.

10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME

duş başlığı

Duş başlıkları genellikle 5-6 farklı parçadan oluşmaktadır. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalar ile anlaşarak hem montaj hem de paketleme yapabilirsiniz. Bu ürünlerin imalatını yapan çok sayıda firma ne yazık ki bulunmuyor.

Montaj konusundaki destek aracılığıyla tek kişi için aylık 6 bin 500 liraya kadar net gelir fırsatı sağlıyor. Üstelik 3 kişilik bir ekip ile birlikte çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME

bağcık

Bağcık üreten imalathaneler için hem toplama hem de paketleme hizmeti verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde bu ürünlerin imalatı yapan firmalara ulaşmanız yeterli.

Genellikle ayakkabı atölyelerinde bağcık üretimi de yapılmaktadır. İş bulmak için ayakkabı atölyelerinden de bilgi alabileceğinizi belirtmekte yarar var. Gelir potansiyeli ise düşüktür. Ortalama tek kişi için aylık gelir 2 bin lira düzeyinde bulunuyor.

İNCELEYİN: 5 Bin Lira Sermayeli İş Fikirleri

12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME

bebek telsiz

Gün geçtikçe üretimi artan ürünler arasında yer almaktadır. İnternetten satış rakamları önemli düzeyde yükseliş yaşamaktadır. Birçok ürünün montajı ve paketlemesi ile satışa sunuluyor.

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de bebek telsizi montajı ve paketlemesidir. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalardan kolaylıkla iş bulabilirsiniz.

13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME

erzak

Evde daha kapsamlı bir paketleme işi yapmak istiyorsanız; erzak kutusu paketlemesi işini yapabilirsiniz. Genellikle bu iş dernekler tarafından verilmektedir. Özellikle Ramazan ayında ve dini bayramlar döneminde iş hacmi ciddi oranda artmaktadır. Yıl boyu düzenli iş bulmanın zor olduğu paketleme işleri arasında yer almaktadır. Ancak dönemlik olarak gelir potansiyeli önemli ölçüde artıyor.

14. MASKE PAKETLEME

maske

Covid-19 pandemisiyle birlikte en çok bulunan paketleme işlerinden bir tanesi de maske paketlemedir. Bu işi yapan firmaların sayısı tam anlamıyla katlanmış ve işletmeler evden çalışmak isteyenlere de bu işi vermeye başlamıştır. Ciddi bir ekibe sahipseniz, 2021 yılı itibarıyla bulabileceğiniz en iyi paketleme işi; maske üretimi yapan işletmelerdir.

15. SÜPÜRGE TORBASI PAKETLEME

süpürge torbası

Yüksek adetli satış rakamlarına ulaşan süpürge torbaları için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Genellikle 10’ar ve 50’şer iki ayrı paketleme talebi bulunmaktadır. Bu işi genellikle markasız üretim atölyelerinden bulabiliyorsunuz. Gaziantep, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana gibi büyük organize sanayi bölgesi bulunan şehirlerde yoğunlukla bulunabilen bir paketleme işidir.

16. TÜTSÜ PAKETLEME

tütsü

Kullanımı son dönemde yeniden moda olan tütsüler için paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Küçük üretim atölyelerinde üretilen tütsüler için verebileceğiniz paketleme işi ekibiniz aracılığı ile aylık 4 bin liraya kadar net gelir elde edebilirsiniz.

17. HAVLU PAKETLEME

havlu

Şık bir paketleme ihtiyacına sahip olan havlular için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Özellikle çeyiz amacı ile kullanılan ve gelinler için şık bir şekilde paketlenen havlulara yönelik önemli iş fırsatları bulunmaktadır. Değerlendirmek için tekstil atölyelerini kullanabilirsiniz.

18. DEKORATİF TAŞ PAKETLEME

dekoratif taş

Dekoratif taşlar, ilginç bir sektör olarak son dönemde önemli satış rakamlarına ulaşmıştır. Ülkemizin her noktasında konutlara ve iş yerlerine yönelik satılan dekoratif taşlar için de paketleme ihtiyacı bulunmaktadır. Bu işi kendi başına yapan birçok ev hanımı da bulunuyor. Siz de kendi dekoratif taşlarını doğadan toplayıp, Instagram gibi platformlarda paketlenmiş bir şekilde satışa sunabilirsiniz.

19. BAHARAT PAKETLEME

baharat

Baharat satan işletmeler genellikle toplu bir alım sonrasında küçük paketler halinde bu ürünleri tüketiciler ile buluşturmaktadır. Yüksek satış rakamlarına ulaşan işletmeler baharat paketleme hususunda evde ek iş yapan kişiler ile çalışıyor. Siz de bu yönde çalışan işletmelere ulaşarak iş alabilir ve evden sermayesiz bir şekilde para kazanabilirsiniz.

 • Remziye
  2 yıl önce

  Benim çok acil işe ihtiyacım var

  20
  yorum beğen
  • eylem
   1 yıl önce

   evde her çeşit paketleme işi yaparım kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

   11
   yorum beğen
 • zübeyde
  2 yıl önce

  merhaba evde her türlü paketleme işi yapabilirim

  9
  yorum beğen
 • Nesrin
  2 yıl önce

  Bilgi verirseniz çok sevinirim

  8
  yorum beğen
 • Hasine
  2 yıl önce

  Evde her çeşit paketleme olursa yaparım çok ihtiyacım var sizden en yakın zamanda haber alırım inşallah tşk ederim

  11
  yorum beğen
 • kader
  2 yıl önce

  Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
  3731457 iş verme dışında lütfen aramayın

  10
  yorum beğen
 • gözde yerli
  2 yıl önce

  ek gelir saülamak istiyorum ihtiyaç çok fazla

  13
  yorum beğen
 • Şeyda ŞEYDA oku
  2 yıl önce

  Paketleme işine ihtiyacımvar

  12
  yorum beğen
 • Derya
  2 yıl önce

  Evden iş yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz lutfen

  10
  yorum beğen
 • Derya
  2 yıl önce

  Paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz

  12
  yorum beğen
 • Derya
  2 yıl önce

  Paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz ekip kurulur

  12
  yorum beğen
 • hatice
  2 yıl önce

  evde paketleme işi istiyorum ihtiyacım var

  14
  yorum beğen
 • Nisa
  1 yıl önce

  İzmir karabağlarda oturuyorum 5 kişiyiz evde paketleme işi kolay yapabiliriz ilgilenirsenşz sevinirim

  15
  yorum beğen
 • Zehra
  1 yıl önce

  Evde iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var çok firmalara baş vurdum iş getiricez dediler kapora yatırdim yinele bana dönüş yapılmadı lütfen yardimcı olun

  13
  yorum beğen
 • Çiğdem
  1 yıl önce

  Evde paketleme işi arıyorum. Hepsini yaparım.

  12
  yorum beğen
 • Mustafa
  1 yıl önce

  Emekliyim evde paketleme işi yaparım

  10
  yorum beğen
 • Mustafa
  1 yıl önce

  Emekliyim evde paketleme işi yaparım

  10
  yorum beğen
 • Nuray
  1 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz (05453388848)

  10
  yorum beğen
 • bagis altun
  1 yıl önce

  her pakelleme isini yapabiliriz ve 250 civarinda ekibim vardir.

  geri dönuüs yaparsaniz sevinirim

  13
  yorum beğen
  • Hafsa
   1 yıl önce

   Herhangi bir geri dönüş aldınız mı acaba

   12
   yorum beğen
 • Arzu
  1 yıl önce

  Bende evde çalışıp çocuklarıma bakıp onları okutmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  10
  yorum beğen
 • Suna
  1 yıl önce

  7 aylik bebeğim var o yüzden evden gelir sağlamak zorundayım lütfen bana yardımcı olurmusunuz

  9
  yorum beğen
 • Gülfidan
  1 yıl önce

  Merhaba,
  Evde paketleme işini yapmak istiyorum.
  İyi çalışmlar.

  12
  yorum beğen
 • Halida
  1 yıl önce

  Ek iş yapabilirim 6 kişiyiz

  11
  yorum beğen
 • Hasan
  1 yıl önce

  Evden herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz..

  11
  yorum beğen
 • Arda Karaçay
  1 yıl önce

  Merhaba, evinde veya dilediği herhangi bir ortamda çalışmak isteyen öğrenci, emekli, ev hanımı veya işi olmayan herkese iş imkanı sağlıyoruz. Tc kimlik, ev adresi veya telefon numarası gibi kişisel bilgilerinizi asla talep etmiyoruz. Ayrıca bir başvuru formu gibi ıvır zıvır gereksiz şeyler doldurmanıza da gerek yok. Talep eden herkes aynı gün işe sahip olup gelir elde etmeye başlayabilir. Yapmanız gereken tek şey sizinle iletişime geçebilmemiz için bu konunun altına yorum olarak instagram kullanıcı adınızı veya mail adresinizi bırakmak olacaktır. Ekip arkadaşlarımız bıraktığınız iletişim adresinden sizinle iletişime geçerek size tüm detayları aktaracaktır. Kabul etmeniz halinde tüm herkese koşulsuz şartsız iş imkanı sağlanacaktır. Okuyan herkese teşekkür ediyor, hayırlı günler/geceler diliyoruz.

  10
  yorum beğen
  • Ebru Bel
   3 ay önce

   Evde çalışmak için

   4
   yorum beğen
  • insgram kullanıcı adım mele.k3275
   5 ay önce

   öğrenci olarak acil ihtiyacım var

   5
   yorum beğen
  • Buse
   11 ay önce

   İnstagram kullanıcı adı:pkrbusee
   Geri dönüş yaparsanız çok çok çok sevinirim gerçekten çok ihtiyacım var 🙏🏻

   9
   yorum beğen
 • Zamira
  1 yıl önce

  Evde ek iş paketlemenizden bande alip çalişmak isteyorim

  13
  yorum beğen
 • Zamira
  1 yıl önce

  Evde paketleme işiniz benide ihtiyaçim var

  11
  yorum beğen
 • Zamira
  1 yıl önce

  Evde ek iş paketlemenizden alip bande çalismak isteyorim uardamçi olsaniz

  8
  yorum beğen
 • Döndü eserli
  1 yıl önce

  Bilgi

  12
  yorum beğen
 • Cengiz Kaya
  1 yıl önce

  Eşimle beraber bu işi istiyoruz 5435509387

  12
  yorum beğen
 • Şeymanur
  1 yıl önce

  herhangi bir paketleme işi olabilir paketleme yapmak istiyorum bana ulaşırsanız çok sevinirim teşekkür ederim

  12
  yorum beğen
 • Feride
  1 yıl önce

  Yardımcı olursanız sevinirim

  14
  yorum beğen
 • Nuray
  1 yıl önce

  Mersin toraslarda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum lutfen yardimci olursaniz sevinirim

  6
  yorum beğen
 • Büşra
  1 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz grup halinde yapıcaz hızlı teslimat olur

  9
  yorum beğen
 • Seher
  1 yıl önce

  Evde ek ise ihtiyacım var bir tane oğlum var onun için geri dönüş yapın lütfen

  9
  yorum beğen
 • Büşra
  1 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz grup halinde yapıcaz hızlı teslimat olur

  13
  yorum beğen
 • Hülya
  1 yıl önce

  Paketleme işi yapmak isityorum. Dönüş yapar mısınız 🙏

  13
  yorum beğen
 • Hazal
  1 yıl önce

  Merhabalar, uzun zamandir paketleme Işı aramaktayım. Desteğiniz beni çok mutlu eder

  10
  yorum beğen
 • Gülşah
  1 yıl önce

  Merhabalar evde boş oturmak yerine para kazanmayı tercih ediyorum uzun zamandır arayistaydım geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

  11
  yorum beğen
 • SİBEL ŞANLI
  1 yıl önce

  dükkanımda paketleme işi arıyorum tam mesaili çalışmak üzere yardımcı olursanız sevinirim

  9
  yorum beğen
 • Seher
  1 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  14
  yorum beğen
 • Ayfer
  1 yıl önce

  Benim. İşe. İhtacım. Var

  8
  yorum beğen
 • Derya
  1 yıl önce

  Acil paketleme yapmak istiyorum grubumda var nolur bebeğim var calisamiyorum

  11
  yorum beğen
 • Nazlı
  1 yıl önce

  Merhaba 2 kişilik eve iş isterim 🙏
  Tel 05446930486

  13
  yorum beğen
 • Mava alwani
  1 yıl önce

  Ev haniyim 2 kizim var 12 – 14 yaşindalar .. evde ambalajlama istiyoruz .. gebzede çalişi kaliyoruz

  14
  yorum beğen
 • Rabia
  1 yıl önce

  Evde eşimle birlikte tek yaşıyoruz eşim lokanta işçisi günlük maaşı ile gecinemiyoruz kirada oturuyoruz eşime destek olmak için bu işi istiyorum

  9
  yorum beğen
 • Buse
  1 yıl önce

  Evde paketleme yapmayı düşünüyorum ve bu konuda bilgi edinmek istiyorum

  9
  yorum beğen
 • Güler
  1 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  10
  yorum beğen
 • Mujde
  1 yıl önce

  Evde havlu paketleme işi yapmak istiyorum acil lütfen cok ihtiyacim

  9
  yorum beğen
 • Gül
  1 yıl önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum durumumuz kötü lütfen

  11
  yorum beğen
 • Rabia Sönmez
  1 yıl önce

  İşi çok ihtiyacım var o konuda

  10
  yorum beğen
 • fevzi Demirel
  1 yıl önce

  4 kişi aile ise ihtiyacımız var.

  11
  yorum beğen
 • Hediye
  1 yıl önce

  Evden çalışabileceğimiz iş arıyoruz

  12
  yorum beğen
 • ezgi bayrak
  1 yıl önce

  ben aslında çaşıyorum ama çok fazla boş vaktim kalıyor buyüzden ek iş olarak paketleme yapmak istiyorum . hem ek kazanç hemde hobi gibi ..yardımcı olabilirmisiniz acaba lütfen ?

  11
  yorum beğen
 • REYHAN
  1 yıl önce

  Evde paketleme yapmak için iş istiyoruz

  13
  yorum beğen
 • Nalan arca
  12 ay önce

  evde paketleme isi ariyorum

  8
  yorum beğen
 • kenan
  12 ay önce

  evden paketleme ve benzeri iş arıyorum

  12
  yorum beğen
 • Atiye
  12 ay önce

  Evde paketleme işi arıyırum dönüş yaoarmısınız nasıl iletişime gecicegimi bilmiyorum

  10
  yorum beğen
 • Cihan
  11 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ankarada oturyorum

  7
  yorum beğen
 • Gülsüm
  10 ay önce

  İse çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim 5520042627

  11
  yorum beğen
 • Gülsüm
  9 ay önce

  İse çok ihtiyacım var eşimle beraber evde ek iş olarak stiyrz çorap olur maske paketleme ne olursa olur lütfen dönüş yaparsanız çok mutlu olurum sizden haber bekliyecem

  7
  yorum beğen
 • gökhan beğenik
  8 ay önce

  bingölde ikamet etmekteyim 5 kişilik aileyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz bingöl

  9
  yorum beğen
 • Yaprak
  8 ay önce

  Lütfen dönüş yakınız

  8
  yorum beğen
 • Şevket
  7 ay önce

  Evde paketleme işine uygun teliflerinizi bekliyorum.

  5
  yorum beğen
 • Pınar
  7 ay önce

  Ben tek kişiyim e çok ihtiyacım var lütfen çok acil cidden çok ihtiyacım var acil cevap verirseniz çok sevinirim

  6
  yorum beğen
 • Pınar
  7 ay önce

  Ben tek kişiyim e çok ihtiyacım var lütfen var cevap verirseniz çok sevinirim

  6
  yorum beğen
 • Gülsüm
  7 ay önce

  Bende paketle yaparım

  7
  yorum beğen
 • Zilan
  6 ay önce

  İş bana lazım

  8
  yorum beğen
 • Recep
  4 ay önce

  Merhaba Emekliyim evde pakeleme işi apabilirim.

  6
  yorum beğen
 • Özgenur akdemir
  4 ay önce

  Bu işe ihtiyacım var

  6
  yorum beğen
 • Zeynep
  4 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum her hangi bir ürün olur ekip çalışması yapılır geri dönüş

  3
  yorum beğen
 • Gülperi
  4 ay önce

  Evde paketleme işi yapabilirim

  6
  yorum beğen
 • Serap
  2 ay önce

  İse ihtiyacım var

  6
  yorum beğen