arama

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 4000 TL Ek Gelir)

paketleme
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Yeni İş Fikirleri
 • 1 Star
  Loading...

Türkiye’de evde ek iş olarak yapılabilecek en iyi iş fikirlerinden biri paketlemedir. Ülkemizde evde paketleme işi veren birçok firma bulunmaktadır ve bu firmalar aracılığıyla aylık 4000 liraya kadar ek gelir elde etmek mümkün.

Türkiye’de evde paketleme işi veren firmalar son dönemde bu işi genellikle toplu olarak sağlamaktadır. Bu nedenle 5-6 kişilik toplu bir ekibiniz varsa, evde paketleme işi veren firmalardan iş alma şansınız yükselecektir. Evde ek iş yaparak ev ekonomisine katkı sağlamak istiyor ve bunun için bir ek iş fikri arıyorsanız; evde paketleme işi yapabileceğiniz en kolay işlerden biridir.

Ülkemizde genellikle perakende işi yapan firmaların çok büyük bir kısmı paketleme hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Ancak bu işletmelerin büyük bir kısmı bunun için personel istihdam etmek üzere sermaye sahibi değildir. Bu nedenle paketleme ihtiyacı olan işletmelerin büyük bir kısmı bunun için evden çalışabilecek insanlardan hizmet alıyor. Siz de böylelikle paketleme ihtiyacı olan işletmeler veya doğrudan şahıslar için hizmet verebilir ve para kazanabilirsiniz.

NE KADAR KAZANABİLİRİM?

Evde paketleme işiyle kazancınız genellikle ne kadar çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Genellikle tek bir kişi paketleme işleri ile aylık 4 bin liraya kadar gelir elde edebiliyor. Ancak evde paketleme işi veren firmalar tek bir kişiye genellikle iş vermiyor. İşletmeler genellikle 5-6 kişilik gruplara iş sağlamaya daha sıcak bakıyor.

NASIL İŞ BULUNUR?

Evde paketleme işi yapmak kolaydır. Önemli olan bu işi bulabilmektir. Maalesef ülkemizde işsizliğin yükselmesiyle birlikte evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı çok yükselmiş ve bu nedenle iş bulmak eskiye nazaran zorlaşmıştır. Eğer iş arıyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki işleri yapan firmalara doğrudan telefonla ulaşabilir veya işletmeleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer bu işi yapan firmalara ulaşamadıysanız doğrudan şehrinizdeki Organize Sanayi Bölgeleri’ne gidebilirsiniz. Buna rağmen iş bulamadıysanız, bu rehberin alt kısmından iş aradığınıza ilişkin bir yorum bırakabilirsiniz.

İşletmeler bize evde ek iş yapabileceklere ilişkin bir bilgi talebinde bulunduğunda, bu iş ilanlarını size ulaştıracağız.

ÖNEMLİ NOT- DİKKAT!

Asla ama asla evde ek iş yapan firmalar size iş vermek için sizden para istememektedir. Sizden para isteyen bir kişi veya kurum olduğunda derhal görüşmeyi sonlandırın. Zira çok büyük ihtimalle dolandırılacaksınız. Bu nedenle evde ek iş ararken asla bir işletmeye veya şahsa para ödemeyin!

evde paketleme işi

Genellikle ülkemizde aşağıdaki paketleme işlerine yönelik fırsatlar bulunuyor:

1. SABUN PAKETLEME

Evde paketleme işi veren firmaların büyük bir kısmını sabun işletmeleri oluşturuyor. Genellikle organik sabun yapan firmaların büyük bir kısmı paketleme işi vermektedir. Sabun paketleme işi kolaydır, genellikle 6’lı paketler hazırlanır ve iyi bir şekilde kapatıldığından emin olursunuz.

2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME

Evde yapılabilecek ek işlerden biri de bardak altlığı paketlemedir. Genellikle 6’lı ve 12’li paketler olarak hazırlanır. Bu iş fikri son zamanlarda azalmaya başlamış olsa da halen büyük şehirlerde bu iş fikrini bulabilmek mümkün.

3. TESBİH PAKETLEME

Ülkemizde bin yılı aşkın bir geçmişi olan tezbihler de son dönemde paketlenerek satışa sunulmaktadır. Tezbih firmalarının e-ticarete yönelmesi ile birlikte tesbih paketleme ihtiyaçlarında artış yaşanıyor. Bu işletmelere yönelik tesbih paketleme işi verebilirsiniz.

4. KINA PAKETLEME

Son dönemde Hint kınasının yoğun satış rakamlarına ulaşmasıyla birlikte kına paketleme işlerinde de artış yaşanıyor. Bu iş fikrine kendi başınıza da odaklanarak, paketler halinde Hint kınası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

5. MUM PAKETLEME

Mumlar artık genellikle dekorasyon amacıyla kullanılıyor. Bu doğrultuda mum yapan işletmeler artık şık ve standart ölçüler dışında mumlar üretiyor. Durum böyle olunca her mum serisi için ayrı bir paketleme ihtiyacı ortaya çıktı. Mum üretimi yapan firmalardan kolaylıkla alınabilecek bir ek iştir.

6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME

Evde plastik ve karton bardak paketleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu işi yapan firmalar genellikle 50-60 bin liraya kurulan atölyelerdir ve bu nedenle paketleme için personel istihdam etmek konusunda yeterli sermeyeye sahip değiller. Siz de plastik ve karton imalatı yapan işletmeler aracılığıyla evde paketleme işi yapabilirsiniz.

7. TELEFON KILIFI PAKETLEME

Piyasada satılan yüzlerce farklı modelde akıllı cep telefonu bulunuyor. Bu cep telefonlarının kılıfını üretmek artık eskisinden çok daha kolay. Ancak bu işletmeler her kılıfı kendi paketine yerleştirmek konusunda personel istihdam etmek yerine; evde ek iş olarak bu işi yapanlara iş vermektedir. Siz de evde cep telefonu kılıfı paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Ek bilgiler Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak rehberinde.

8. VİDA PAKETLEME

Yaşadığınız şehirde bir organize sanayi bölgesi varsa, muhtemelen vida ve çeşitli bağlantı elamanları üreten firmalar da bulunuyordur. Bunlar aracılığıyla evde paketleme işi bulabilirsiniz.

9. BONCUK PAKETLEME

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de boncuk paketlemedir. Birbirinden farklı boncukları ayıklamalı ve belirli bir oranda paketlemelisiniz.

10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME

Duş başlıkları genellikle 5-6 farklı parçadan oluşmaktadır. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalar ile anlaşarak hem montaj hem de paketleme yapabilirsiniz. Bu ürünlerin imalatını yapan çok sayıda firma ne yazık ki bulunmuyor.

11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME

Bağcık üreten imalathaneler için hem toplama hem de paketleme hizmeti verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde bu ürünlerin imalatı yapan firmalara ulaşmanız yeterli.

12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de bebek telsizi montajı ve paketlemesidir. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalardan kolaylıkla iş bulabilirsiniz.

13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME

Evde daha kapsamlı bir paketleme işi yapmak istiyorsanız; erzak kutusu paketlemesi işini yapabilirsiniz. Genellikle bu iş dernekler tarafından verilmektedir.

 • Perihan Gokce
  1 hafta önce

  Evden calismak istiyorummm.. Hamarat ve caliskanim lutfen sizden haber bekliyorummmmm

  0
  yorum beğen
 • Fadime
  1 hafta önce

  Merhabalar istanbul bahcelievler deyim böyle bi ise ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  0
  yorum beğen
 • Fadime
  1 hafta önce

  El becerim oldukça fazladır takı boyama süsleme.gibi kurslarda gittim bu ise ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  0
  yorum beğen
 • AYŞE
  1 hafta önce

  MERHABA BENDE EVDE İŞ İMKANLARINDAN YARARLANMAK İSTIYORUM..DÖNÜŞ YAPARSANIZ COK MEMNUN OLUCAM…SALİHLİ-MANİSA

  0
  yorum beğen
 • AYŞE
  1 hafta önce

  EVDE PAKETLEME İŞİ İÇİN BENDE VARIM..GÜVENİLİR BİR FİRMA ARIYORUM..İNŞALLAH OLUR ŞANSIMA.. SALİHLİ-MANİSADA YAŞIYORUM

  0
  yorum beğen
 • Gurkan
  1 hafta önce

  Bizim boş dükkanımız var paketleme isi yapmak istiyoruz acil cevap bekliyoruz

  0
  yorum beğen
 • Nurdane çelik
  1 hafta önce

  Gercekden ise ihtiyacim var kiraciyim 3 tane cocugum var 3de ogrenci her turlu paketleme isi yaparim yardimci olursaniz sevinirim

  1
  yorum beğen
 • buket arslan
  1 hafta önce

  erzurum horasan daym paketleme işi yapabilirim evde 3 kişiyiz dönüş yapmanızı bekliyorum

  0
  yorum beğen
 • Tuğba kılıç
  1 hafta önce

  Evde annem ablam ve ben yapmak istiyoruz

  0
  yorum beğen
 • Özkan Çiftçi
  1 hafta önce

  Evde iki kişiyiz Esenlerde oturuyorum , Evde paketleme işlerine talibim

  0
  yorum beğen
 • Melike
  1 hafta önce

  Üniversite mezunuyum ancak şuan çalışmadığım için ek iş arıyorum. Uygun paketleme işleri olursa çok sevinirim elim hızlıdır ve titiz bir şekilde yapacağıma inanıyorum. Şimdiden teşekkür ederim, iyi günler

  0
  yorum beğen
 • Müberra ŞENGÜL
  1 hafta önce

  Merhaba 4 kişi birlikte yapmak istiyoruz. İstanbul Sancaktepe de ikamet ediyorum.

  0
  yorum beğen
 • Esra abacı
  1 hafta önce

  k.maras merkezde oturuyorum 7-8 kisilik ekibim var paketleme isine cok ihtiyacim var lutfen donus yapar misiniz 05526480646

  0
  yorum beğen
 • Esra abacı
  1 hafta önce

  merhabalar ben k.maras merkezde oturuyorum 7-8 kisilik ekibiz paketleme isi yapmak istiyoruz lutfen donüs yapar misiniz 05526480646

  1
  yorum beğen
 • seda
  1 hafta önce

  merhaba,
  bu dönemde hemen herkes gibi işlerim zayıfladığından ek gelir arıyorum,
  aslında ressamım ancak para kazanmaya ihtiyacım var,tesadüfen evde paketleme işini gördüm,
  İstanbul Kadıköy yakasındayım
  yardımlarınızı bekliyorum
  şimdiden teşekkürler

  1
  yorum beğen
 • Banu Özdemir
  1 hafta önce

  Merhaba istanbul beylikdüzünde oturuyorum paketleme işine ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  0
  yorum beğen
 • seda
  1 hafta önce

  merhaba,akşamları 16:00’dan sonra yapacak hiç bir işim yok,bu süreci değerlendirmek istiyorum
  İstanbul Kadıköy’deyim,şimdiden teşekkürler

  0
  yorum beğen
 • Hatice Kaya
  1 hafta önce

  Bilecik’te yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum ameliyat olduğum için çalışamıyorum olursa çok iyi olacak teşekkür ederim

  0
  yorum beğen
 • Yeşim
  1 hafta önce

  Esenyurt İstanbul iş istiyorum aracımla alabilirim

  0
  yorum beğen
 • Arzu bakirkaya
  1 hafta önce

  Ev hanimiyim. Düzce de oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

  0
  yorum beğen
 • Melek Cenikli
  1 hafta önce

  İşe ihtiyacım var evde her türlü paketlemw yaparım. Samsun ilkadım.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1
  yorum beğen
 • Dilek
  1 hafta önce

  Merhaba ıyi günler evde yapacağım ise ihtiyacım var ilgilenirseniz çok memnun olurum eve iş veriyormusunuz bursa nilüfer

  0
  yorum beğen
 • Hakan
  1 hafta önce

  Merhaba Ankara keçiörende oturuyorum paraya ihtiyacım var luften kesin donus yapin

  0
  yorum beğen
 • Hakan
  1 hafta önce

  Merhaba Ankara keçiörende oturuyorum paraya ihtiyacim var bende paketleme yapmak istiyorum

  0
  yorum beğen
 • Özlem Kavak
  1 hafta önce

  Aydın/Nazilli ilçesinde ikametgah ediyorum 4 kişilik arkadaş grubumla paketleme işi yapmak istiyoruz

  1
  yorum beğen
 • Dilek
  1 hafta önce

  Paketleme işi istiyorum

  1
  yorum beğen
 • Nurten aktaş
  1 hafta önce

  Çalışmıyorum 3 çocuğum var 5 kişiyiz evime katkıda bulunup çocuklarımın istediklerine param yok demek istemiyorum o yüzden çalışmak istiyorum.istanbul maltepede oturuyorum

  1
  yorum beğen
 • Gülhan kaya
  1 hafta önce

  Evde ek is almak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • sevilay arhan
  1 hafta önce

  ek ise ihtiyacim var.2 cocugum var.gevim sıkıntı m mevcut.antalya manavgattayim

  4
  yorum beğen
  • sevilay arhan
   1 hafta önce

   paketleme isi olursa cok iyi olur.acil ose ihtiyacim var

   2
   yorum beğen
 • Tuğba Nur Toprak
  1 hafta önce

  Merhabalar istanbul çamlıcada oturuyoruz evde ek iş imkanından yararlanmak istiyoruz ilgilenirseniz sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Ayca Kumru
  1 hafta önce

  ayça kumru 29yasindayim mugla koycegizde yasiyorum tum gun evdeyim tek basima calisacagimm Ögrenciyim

  2
  yorum beğen
 • Ganimete
  1 hafta önce

  Bende is istiyorum çok ihtiyacım var geri dönüş yapın lütfen

  3
  yorum beğen
 • Asel
  1 hafta önce

  Osmaniye merkez de evden ek iş arıyoruz lütfen dönüş yapın

  2
  yorum beğen
 • Yasemin topal
  1 hafta önce

  Samsunda yasiyorum ve ek 8s yapmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Kevser eryolu
  1 hafta önce

  3 tane çocuğum var eşimde bende iş bulamıyoruz evmiz kira va çok zor durumdayız lütfen geti dönüş yaparsanız çok sevinirz

  2
  yorum beğen
 • Tülay özmüş
  1 hafta önce

  Işe çok ihtiyacım var evde çalışmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Cemile
  1 hafta önce

  Ben 1 çocuk annesiyim bu yüzden çalışamıyorum eşime yardımcı olmak istiyorum bu yüzden ek gelire ihtiyacım var paketleme işini kolayca yapabilirim

  4
  yorum beğen
 • Candan
  2 hafta önce

  Tüm paketleme işlerini yapabilirim yardım edecek arkadaşlarım var el becerim yüksek 29yaşındayım hızlı yaparım

  2
  yorum beğen
 • Nisa erdem
  2 hafta önce

  Merhaba üniversiteli arkadaş grubumuzla birlikte yapmak istediğimiz bir iş.Maddi zorluklarımızı gidermek için istiyoruz.İstanbulda yaşıyoruz.

  2
  yorum beğen
 • Züleyha urhan
  2 hafta önce

  Karton bardak yada sabun paketlemek istiyoruz

  2
  yorum beğen
 • İrem
  2 hafta önce

  İstanbuldayım. Öğrenciyim ve ailem yok. Bu işe ihtiyacım var. Elim yatkındır ve hızlıyımdır.

  2
  yorum beğen
 • Kardelen
  2 hafta önce

  Paketleme işi yapmak istiyoruz 5 kişilik bir grubumuz var dönüş yaparsanız sevinirim.

  1
  yorum beğen
 • kadriye
  2 hafta önce

  adım kadriye elim paketle işine yatkındır ve ekipimde var bu işe çok ihtiyacımız var istenilen saatte günde hazır olur lütfen bize ulaşın

  2
  yorum beğen
 • Güliz
  2 hafta önce

  İzmir seferihisar da yaşıyorum işe çok ihtiyacım var ailemle birlikte yapacağız 5 kişiyiz lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Murat kılıç
  2 hafta önce

  Merhaba istanbul zeytinbuŕnunda oturuyorum acil ise ihtiyacım var acil dönüş bekliyorum paketleme işi

  2
  yorum beğen
 • Mehmet senem
  2 hafta önce

  Evde bos zamanimiz bol. Daha onceden tecrubeliyiz sabun ve kolanyali mendil paketleme yaptik kocaeli cayirovada ikamet ediyoruz isleri zamaninda teslim ederiz ayrica gebze ve cayirova tuzladan is gelirse mallarin sevkiyati getirmesi goturmesinide yapariz

  1
  yorum beğen
 • Müzeyyen ÇAĞAN
  2 hafta önce

  Ankarada oturuyorum işe ihtiyacım var eğer olursa ailemle beraber yapmayı düşünüyoruz

  1
  yorum beğen
 • Gamze inan
  2 hafta önce

  20 yasindayim 4 aylik bebegim var esimin maasi yetersiz geliyor bu ise cok ihtiyacim var lutfen yardimci olurmusunuz

  1
  yorum beğen
 • Sevgi
  2 hafta önce

  Evde is yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1
  yorum beğen
 • Damla
  2 hafta önce

  Merhaba kocaelide yaşıyorum öğrenciyim pandemi sürecinde ek gelire ihtiyacım var kaliteli hızlı ve temiz iş çıkartabilirim

  1
  yorum beğen
 • Rumeysa
  2 hafta önce

  Merhaba adim rumeysa bursada yasiyorum paketleme isine cok ihtiyacimiz var acil donus yaparsaniz cok sevinirim

  2
  yorum beğen
 • AYŞENUR Hacıoğlu
  2 hafta önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Nil
  2 hafta önce

  Öğrenciyim, çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  2
  yorum beğen
 • Nefise manaz
  2 hafta önce

  Bende evime çocuklarım için evde paketleme işi istiyom mümkünse işe paraya çok ihticımız var ben diyarbakır silvanda oturuyorum

  1
  yorum beğen
 • Nefise manaz
  2 hafta önce

  Bende evime çocuklarım için evde paketleme işi istiyom mümkünse

  2
  yorum beğen
 • Sema
  2 hafta önce

  İstanbul kartal bölgesindeyim
  Ve iş arıyorum
  Paketleme işleri yapılır

  1
  yorum beğen
 • Canan
  2 hafta önce

  İstanbul Şişli. Evde iş imkanından yararlanmak istiyorum

  1
  yorum beğen
 • Fatma
  2 hafta önce

  Bagcilar yavuz selimde oturuyom 6 kisiyiz paketleme işi almaktayim

  1
  yorum beğen
 • Hanife
  2 hafta önce

  Merhaba pandemi sürecinden dolayı ewde çalışmak istiyorum 5arkafasimla ewde paketlem işi yapmak istiyoruz disiplinli hızlı titiz olduğumuzdan dolayı işleri zamaninda ve temiz bisekilde teslim edebiliriz şimdiden teşekkür ederiz🙂

  1
  yorum beğen
 • Yusuf soysal
  2 hafta önce

  Merhaba , Zeytinburnu’nda evlere iş verebilecek güvenilir firmalara ulaşmak istiyorum.

  2
  yorum beğen
 • Özge gönültaş
  2 hafta önce

  İstanbul kozyatağında oturuyorum. 3 yıldır ev hanımıyım. Evde paketleme işi yapmak ve bütçemize katkıda bulunmak istiyorum. Vaktim oldukça müsait ve el becerisi, sabırlı olma konusunda yetenekli ve tecrübeliyim

  1
  yorum beğen
 • Kübra
  2 hafta önce

  Lütfen benim çok acil işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olacağım. Lütfen yardımcı olun🙏🏻

  2
  yorum beğen
 • Canan
  2 hafta önce

  İstanbul Şişli de oturuyorum. Evde iş imkanından yararlanmak istiyorum. Güvenilir bir firma arıyorum.

  1
  yorum beğen
 • Aylin
  2 hafta önce

  Merhaba,
  Esimle birlikte evden calisilabilecek ek is ariyoruz. Planli, duzenli ve caliskan biriyimdir. Isleri titizlikle ve zamaninda teslim edecegimi dusunuyorum.
  Tesekkurler

  1
  yorum beğen
 • Merve
  2 hafta önce

  Öğrenciyim ben ve 3 arkadaşım okul masraflarını çıkartmak için bu imandan faydalanmak istiyoruz.

  2
  yorum beğen
 • Merve
  2 hafta önce

  Öğrenciyim ben ve 5 arkadaşım paketleme işi yaparak ek gelir sağlayıp masraflarımızı çıkartmak istiyoruz

  2
  yorum beğen
 • Yaprak Dede
  2 hafta önce

  Bu işe ihtiyacım var

  2
  yorum beğen
 • Canan
  2 hafta önce

  İstanbul Şişlide oturuyorum. İş imkanından yararlanmak istiyorum. Umarım acil dönüş olur.

  2
  yorum beğen
 • Emine
  2 hafta önce

  Iki çocuğun var calisamiykrim dışarda evde sabun paketleme isi istiyorim

  2
  yorum beğen
 • Aşkın Elibol
  2 hafta önce

  Adım Aşkın Elibol, Kırklareli Merkezte yașıyorum normalde hemşirelik yapıyordum ama iş bulamadım o yüzden bu işe ihtiyacım var Kredi mi ödeyebilmek için bir arkadaşım daha var onunla birlikte bu işe elimizin yatkın olacağını düşünüyoruz.

  2
  yorum beğen
 • Mukaddes
  2 hafta önce

  Merhaba Ankara Sincan’da oturuyorum İşe ihtiyacım var. Paketleme işi yapmak istiyorum.birlikte yapacağım arkadaşlarım var.Yardımcı olursanız sevinirim

  1
  yorum beğen
 • Sevde
  2 hafta önce

  Paketleme isinde tecrübeliyim İstanbul Sultangazi’de yaşıyorum iş arıyorum

  1
  yorum beğen
 • İlayda
  2 hafta önce

  Merhaba coronadan dolayı işimden ayrıldım düğünüm için çalışmam lazım lütfen bana yardımcı olun

  2
  yorum beğen
 • kader kalaycı
  2 hafta önce

  istanbul ümraniye
  18 yaşındayım hertürlü paketleme işini yaparım hızlı temiz yaparım yoğun fazla yapabilirim geri dönebilirsiniz

  1
  yorum beğen
 • Hilal
  2 hafta önce

  Mum paketi istiyorum

  1
  yorum beğen
 • Huseyin oruç
  2 hafta önce

  Evden ek işe ihtiyacım var

  3
  yorum beğen
 • Sıdıka özcan
  2 hafta önce

  Ek iş istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Selvi
  2 hafta önce

  Merhaba 2 çocugum var çalışmaya gidemiyorum bu işe ihtiyacım var donuş yapabilir misiniz

  1
  yorum beğen
 • Ayşenur
  2 hafta önce

  Evde işe ihtiyacım var 2 çocugum var çalışamıyorum da bu işe ihtiyacım var

  2
  yorum beğen
 • HACER
  2 hafta önce

  MERHABALAR, ESENLERDE OTURUYORUM 4-6 KİŞİ YAPACAĞIZ. EK GELİRE İHTİYACIM VAR. DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

  3
  yorum beğen
 • Nese hosgoren
  2 hafta önce

  Mugla milas selimiye de ikamet ediyorum ek ise ihtiyacim var

  1
  yorum beğen
 • Önergül
  2 hafta önce

  Ankara pursaklar saray binadaki kadınlarla yapıcaz

  2
  yorum beğen
 • Önergül
  2 hafta önce

  Kına pet bardak tesbih mum paketlerim

  1
  yorum beğen
 • Rauf
  2 hafta önce

  İstanbul anadolu yakasında oturuyorum. Özenli ve dügün şekilde paketleme yapılır.

  2
  yorum beğen
 • nazan
  2 hafta önce

  Merhabalar evde ek is yapmak istiyorum. Gerçekten çok ihtiyacım var Paraya. Esimle birlikte yapacağız bu isi

  1
  yorum beğen
 • Büşra
  2 hafta önce

  Evden işe ihtiyacım var , paketleme işi yapmak istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Elvan
  2 hafta önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Ayşe Aydın
  2 hafta önce

  İstanbul da yaşıyorum.Evden ek is yapmak istiyorum.

  2
  yorum beğen
 • Derya
  2 hafta önce

  Merhabalar biz de iş imkanından faydalanmak istiyoruz. Apartmandaki komşularımızla 4-5 kişi birlikte yapacağız. Aydın kuşadasında oturuyorum

  6
  yorum beğen
  • Ayşe şişkin
   2 hafta önce

   Merhaba birlikte çalışmak ister misiniz acaba 😊

   2
   yorum beğen
  • Ayşe şişkin
   2 hafta önce

   Merhaba derya hanım bana ulaşın beraber çalışalım

   2
   yorum beğen
 • ÇINAR Yarar
  2 hafta önce

  Ben de paketleme işi yapmak istiyorum bunun güvenilir bir firma arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz bana güvenin bu işi en güzel şekilde yapabilirim

  4
  yorum beğen
 • Gamze
  2 hafta önce

  İstanbulda yaşıyorum öğrenciyim

  3
  yorum beğen
  • Nurcan öden
   1 hafta önce

   Merhaba ben sabun paketleme işi istiyorum şartlarınız nedir

   4
   yorum beğen
  • Ayşe şişkin
   2 hafta önce

   Merhaba birlikte çalışmak ister misiniz acaba 😊

   2
   yorum beğen
 • Kader
  2 hafta önce

  Benim bu tür ise çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın 😔😔 haber bekliyor olacağım lütfen 😔

  3
  yorum beğen
 • Sabiha karataş
  2 hafta önce

  Ek iş ypmk istyrm

  2
  yorum beğen
 • Büşra sualp
  2 hafta önce

  Elazığ’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Ayşe
  2 hafta önce

  Evde iş alıp yapmak istiyorum elim beceriklidir gününde teslim ederim dönüş yaparsanız memnun olurum

  2
  yorum beğen
 • selver
  2 hafta önce

  duzce

  1
  yorum beğen
 • Pınar
  2 hafta önce

  İsten ayrılmak zorunda kalacağım evde eşime destek olmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Betul cetinkaya
  2 hafta önce

  Kiradayim 3 cocugum var sabunbatdak paketleme isi istiyorum acil dönüş yapmanizi bekliyorum

  1
  yorum beğen
 • Çiğdem
  2 hafta önce

  Evde 7 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz yardımcı olurmusunuz. Çok ihtiyacımız var

  1
  yorum beğen
 • Kerem
  2 hafta önce

  Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

  1
  yorum beğen
 • Hatice hanım
  2 hafta önce

  Yeni evliyim İstanbul sancaktepe de kirada oturuyorum ben ve eşim çalışmıyoruz pandemi sürecinde eşimi işten çıkartılar ve kirada oturuyoruz yardımcı olun lütfen buna çok ihtiyacımız var

  2
  yorum beğen
 • Merve
  2 hafta önce

  Işe çok ihtiyacımız var …

  3
  yorum beğen
 • Günay yaşar
  2 hafta önce

  Günay yaşar 25 yaşındayım izmir de oturuyorum.
  Küçük çocugum olduğu içi.n çalısamıyorum evde yapabileceğim iş arıyorum. Paketleme işini yaparım elim çok hızlıdır ve titizimdir.. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Fatma Budak
  2 hafta önce

  Ev hanımı yım elim yatkınevde paketleme işi yapmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Gamze
  2 hafta önce

  Her türlü paketleme işini yapabilirim elin yatkındır işsizim ihtiyacım var

  4
  yorum beğen
 • Elmas
  2 hafta önce

  Geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Sevcan
  2 hafta önce

  Daha önce paketleme işi yaptım. Ve takı, mum, epoksi, nikah hediyelikleri gibi bir çok ürün yaptım. Elim oldukça yatkındır.

  1
  yorum beğen
 • Burak
  2 hafta önce

  Merhabalar. Ankarada ikamet ediyorum evde 2 kişiyiz elimiz pratiktir ve boş vaktimiz bolca mevcut. İstenilen işi istenilen vakitte teslim ederiz. Her türlü evde iş imkanlarına talibiz dönüşlerinizi bekliyoruz.

  2
  yorum beğen
 • Gamze
  2 hafta önce

  Her türlü paketleme işi yapabilirim elim yatkındır işe ihtiyacım var çalışmıyorum

  3
  yorum beğen
 • Ataman
  2 hafta önce

  Bu işi yapabilirim. Ek iş yapmak istiyorum

  1
  yorum beğen
 • ayşe
  2 hafta önce

  başvuru nasıl yapılıyor

  2
  yorum beğen
 • Gamzenur
  2 hafta önce

  Merhaba 18 yaşındayım babamı kaybettim anneme yardımcı olmak için bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz Kayseri’de yaşıyorum

  2
  yorum beğen
 • Gizem
  2 hafta önce

  Bu işe çok ihtiyaçımız var 3 4 kişiyiz hemen döner misiniz

  1
  yorum beğen
 • suat aslan
  2 hafta önce

  merhaba life paketleme organisasiyon tarafından dolandırıldım kalem işi benden 300 TL istediler cepşubr üzerinden yatırdım sonra daha ulaşamadım

  2
  yorum beğen
  • Yeni İş Fikirleri
   1 hafta önce

   Merhaba,

   Sıklıkla “sizden iş vaadi ile para talep eden hiç kimseye asla ödeme yapmayın” şeklinde uyarı yapıyoruz. Paketleme işi veren firmalar sizden asla para talep etmez. Lütfen dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz.

   İyi çalışmalar.

   4
   yorum beğen
 • Hasret
  2 hafta önce

  Lütfen ihtiyacım var istenilen şekilde yaparım

  1
  yorum beğen
 • Serap candan
  2 hafta önce

  Eve iş almak istiyoruz paketleme işini evde temiz ve titiz zamanında yapacak olan 4 kişiyiz.. dönüş bekliyoruz

  1
  yorum beğen
 • Özge
  2 hafta önce

  Corum merkezde oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum donus yaparsaniz sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Ersin
  2 hafta önce

  Evde iş yapmak istiyorum . Yardımcı olur musunuz . Teşekkürler.

  2
  yorum beğen
 • Sedat
  2 hafta önce

  Evde paketleme işi almak istiyorum

  1
  yorum beğen
 • Sibel
  2 hafta önce

  Ek gelire ihtiyacım var

  1
  yorum beğen
 • Şeyda
  2 hafta önce

  Ciddi bir şekilde çalışmak istiyorum istanbul maltepe de ikahmet ediyorum.

  1
  yorum beğen
 • Hatice
  2 hafta önce

  Merhaba istanbul sultanbeyli de oturuyorum 5 kişilik grubuz paketleme işi arıyoruz. İhtiyaç sahibiyiz.

  2
  yorum beğen
 • Meryem
  2 hafta önce

  Ben evde bosum elim yatkındır paketleme işi tam bana göre eskiden çalışıyodum evlendikten snra eşim dışarıda çalışmamı istemediği için boştayım yani çocuğuma eşime katkıda bulunmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Nur
  2 hafta önce

  İstanbul ümraniyede yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Şükriye Taylan
  3 hafta önce

  Evde yapabilecek iş arıyorum paketleme gibi elle yapılacak her işi yaparım kocaeli de oturuyorum plastik bardak tabak piper en sonda sigara sarma yaptım şimdi iş arıyorum

  1
  yorum beğen
 • Mehmet
  3 hafta önce

  Ailemle beraber paketleme işi veya evde yapabileceğimiz iş yapmak istiyorum Şanlıurfa ve çevresi 05444046307

  1
  yorum beğen
 • Mehmet
  3 hafta önce

  Evde yapabileceğim iş ariyorum paketleme işi de olur ailem ile birlikte yapabiliriz daha önce yaptık

  1
  yorum beğen
 • Ceyda
  3 hafta önce

  2 kişiyiz ve Bu işi özenle yapacağımıza inanın bu işe ihtiyacım var.

  1
  yorum beğen
 • Merve
  3 hafta önce

  Merhaba çocuğum var daha önce paketleme ısı yaptım LÜTFEN acil geri dönüş yapar mısınız çok ihtiyacım var

  2
  yorum beğen
 • Şevval köhneli
  3 hafta önce

  Evde annemle ek iş yapmak istiyoruz daha öncede yaptık lütfen ulaşın

  2
  yorum beğen
 • Sabriye
  3 hafta önce

  Bu işi yapmak istiyorum

  1
  yorum beğen
 • Ayşegül
  3 hafta önce

  Evdeyim ek iş yapmak istiyorum paraya ihtiyacım var elim çok hızlıdır yardımcı olursanız memnun olurum

  1
  yorum beğen
 • Gamze karasu
  3 hafta önce

  esim issiz ev hanimiyim bebegimiz var esime destek olmak istiyorum evde yapabilicegim is varsa yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirm

  1
  yorum beğen
 • Selda demir
  3 hafta önce

  Evde e k iş yapmak istiyorum bende para yatırdım maalesef dönüş olmadı inşallah burdan olur

  1
  yorum beğen
 • Büşra
  3 hafta önce

  İşimi çok severek yaparım titizlikle uğraşırım kesinlikle pişman olmıyacaksanız 😊

  1
  yorum beğen
 • Fatime
  3 hafta önce

  Konya aksehirde ikamet ediyorum issizim paketleme isini yapabilirim evde yardim edecek kisiler de var.

  1
  yorum beğen
 • Semanur Ünal
  3 hafta önce

  Merhaba üniversite mezunuyum 4 kişilik bir ekibim var kızlarla daha önce cüzdan paketleme işi yaptık elimiz yatkın evde işe ihtiyacımız var geri dönüşlerinizi bekliyorum.

  1
  yorum beğen
 • Semanur Ünal
  3 hafta önce

  Üniversite mezunuyum şuanda çalışmıyorum boş günlerimi değerlendirmek istiyorum evde iş yapmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Gizem
  3 hafta önce

  3 4 kişiyiz ihtiyacımız var bu işer

  3
  yorum beğen
 • Gizem
  3 hafta önce

  3 4 kişiyiz ihtiyacımız var bu işe

  3
  yorum beğen
 • merve
  3 hafta önce

  Merhaba. Kocaeli gebzede oturuyorum. Eşimle birlikte paketleme işi yapabiliriz, ek gelire ihtiyacımız var,elimiz hızlıdır. Dönüş yaparsanız çok seviniriz

  2
  yorum beğen
 • Tuğçe Jülide uçar
  3 hafta önce

  Istanbul küçükçekmece de ikamet etmekteyim evde ek iş arıyorum

  1
  yorum beğen
 • Nalan
  3 hafta önce

  3 kişiyiz eve iş almak istiyoruz ihtiyacımız var sakarya söğütlü adresimiz…

  3
  yorum beğen
 • Ozlem
  3 hafta önce

  Ek iş yapmak istiyorum

  1
  yorum beğen
 • Sinem
  3 hafta önce

  Öğrenciyim Antalya/Manavgatta oturuyorum çalışmıyorum şuan paketleme işi yapabilirim.

  2
  yorum beğen
 • Gizem
  3 hafta önce

  Ek iş yapmak istiyorum 3 4 kişiyiz

  1
  yorum beğen
 • Ayşe
  3 hafta önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ben eşim ve kardeşlerimle birlikte

  1
  yorum beğen
 • Ayşe
  3 hafta önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ben eşim ve kardeşlerimle birlikte

  1
  yorum beğen
 • Betül. Mutlu
  3 hafta önce

  İyi günler evde kardeşimle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüş sağlarsanız seviniriz.

  1
  yorum beğen
 • Tuğba karan
  3 hafta önce

  Merhaba evliyim 3 çocuğum var ve eşime destek olmak istiyorum evde ne iş olursa farketmez

  2
  yorum beğen
 • Mukaddes
  3 hafta önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapılsın

  2
  yorum beğen
 • Rana çelik
  3 hafta önce

  İşe çok ihtiyacım var öğrenciyim

  4
  yorum beğen
 • Melek
  3 hafta önce

  Evde mum paketlenmek istiyorum İstanbul esenlerde oturuyorum 3 kişiyiz

  2
  yorum beğen
 • Sabriye
  3 hafta önce

  ankara da yaşıyorum. paketleme işi yapmak istiyorum. herhangi bir paketleme işi olur hepsini yapabilirim. lütfen dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var

  1
  yorum beğen
 • Seçil
  3 hafta önce

  Manisada varmı paketleme işi ? Ekibimde var yapabilirim

  1
  yorum beğen
 • Derya
  3 hafta önce

  Merhaba çalışmıyorum evde otuyorum çok vaktim oluyor suan cok ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim dönüş yaparsanız

  2
  yorum beğen
 • Melek cenikli
  3 hafta önce

  Evde her türlü paketleme yapabilirim.
  Samsun ilkadım

  1
  yorum beğen
 • Melek cenikli
  3 hafta önce

  Evde her türlü paketleme yapabilirim.

  1
  yorum beğen
 • Tuğba
  3 hafta önce

  Merhaba ben Tuğba 22 yaşındayım evde paketleme işini gereken özeni gösterek yapacağımdan emin olabilirsiniz. Teşekkürler. Geri dönüşünüzü bekleyeceğim

  1
  yorum beğen
 • rabia
  3 hafta önce

  merhaba ben rabia istanbul bağcılarda ailemle yaşamaktayım covid19 nedeni ile işsiz kaldım ve bu işe ihtiyaç duymaktayım

  4
  yorum beğen
 • emine
  3 hafta önce

  egitim masraflarimi karsilamakta zorlaniyorum lutfen bana is verebilirmisiniz

  2
  yorum beğen
 • emine
  3 hafta önce

  evde plastik veya karton bardak vs paketleme isi olursa bilginlendirrmisiniz

  1
  yorum beğen
 • Metin
  3 hafta önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız çok seviniriz.

  1
  yorum beğen
 • gülin
  3 hafta önce

  ek iş yapmak istiyoruz

  1
  yorum beğen
 • Gamze
  3 hafta önce

  Ek iş istiyorum kocaeli kartepedeyim yetkili birinin acil dönüş yapmasını rica ediyorum bu işe ihtiyacım var teşekkürler

  2
  yorum beğen
 • Seher
  3 hafta önce

  Evde eşimle beraber paketleme veya anahtarlık yaparız acil işe ihtiyacımız var

  1
  yorum beğen
 • Elif
  3 hafta önce

  Iş tecrübem var istanbul Taşdelen de oturuyorum çalışmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • dilek arslan
  3 hafta önce

  evde ek iş yapmak istiyorum. Yeni evliyim ve kazandığımız para ile tam geçinemiyoruz. o yüzden evde ek iş yapmak istiyorum. Tekstilde çalıyorum elim baya yatkındır paketleme işlerine geri dönerseniz sevinirim.

  1
  yorum beğen
 • gamze özcan
  3 hafta önce

  merhaba evli 2 cocuk annesiyim korona hastalıgı sebebiyle eşimi işten cıkarttılar ve hala işsiz kirada otruyorum ve bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  1
  yorum beğen
 • Ecem deniz
  3 hafta önce

  Merhaba, Ankara Keçiören de ikamet ediyorum. Bu pandemi döneminde işsiz kaldığım için bu işe çok ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?

  İyi günler dilerim

  2
  yorum beğen
 • eylül
  3 hafta önce

  öğrenciyim, okul hedeflerim için paraya ihtiyacım var, elim bu tarz işlere yatkın, istanbul bahçelievlerde oturuyorum.

  1
  yorum beğen
 • Zeynep
  3 hafta önce

  Öğrenciyim paraya ihtiyacım var, elim yatkın. İstanbul Bahçelievler’de yaşıyorum.

  5
  yorum beğen
 • Sevda
  3 hafta önce

  Evde iş arıyorum lütfen yardımcı olur musunuzzzz ? !!

  2
  yorum beğen
 • Elif Arısoy Karaca
  3 hafta önce

  Merhaba virüs dolayısı ile iş bulamıyorum. Borçlarım var ihtiyacım var bu işe

  1
  yorum beğen
 • berra
  3 hafta önce

  El işi yapabilirim

  3
  yorum beğen
 • Sabriye
  3 hafta önce

  İzmir bozyaka firmasında otuyorum paketleme hakkında bilgi alabilir miyim

  3
  yorum beğen
 • Sadiye
  3 hafta önce

  Ek iş yapmak istiyorum

  2
  yorum beğen
  • Nalan
   3 hafta önce

   Eve iş almak istiyoruz ihtiyacımız var 3 kişiyiz sakarya söğütlü adresimiz.

   2
   yorum beğen
 • Oğuzhan Ak
  3 hafta önce

  Merhaba, adım Oğuzhan Ak. 21 yaşındayım. Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Geçim sıkıntısı yaşıyorum.Ek gelire ihtiyacım var. Elim paketleme işine yatkındır vaktim var.Ankara ,Çankaya da ikamet ediyorum. İşe ihtiyacım var.

  4
  yorum beğen
 • SEDAT
  3 hafta önce

  Sakarya Adapazarı da oturuyorum evde yapabilcem paketleme işi arıyorum

  2
  yorum beğen
 • Kuğu pınar
  3 hafta önce

  Merhaba
  İstanbul Üsküdar da yaşıyorum.Evliyim ve bir çocuğum var evden ek iş yapmak istiyorum. Bu işi titizlikle ve seri bir şekilde yerine getiririm

  0
  yorum beğen
 • Gülşah
  3 hafta önce

  Paketleme işine elim yatkındır ekibim mevcuttur lütfen dönüş yapın

  0
  yorum beğen
 • Gülşah
  3 hafta önce

  Çanakkale Gelibolu’da oturuyorum 7 kişilik ekibim var paketleme işine elimiz yatkındır lütfen geri dönüş sağlayın

  1
  yorum beğen
 • Menekşe usal
  3 hafta önce

  Merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın kimse dönüş yapmıyor bekliyorum teşekkürler..

  2
  yorum beğen
 • Mustafa tutak
  3 hafta önce

  Ben sizde is istiyor

  2
  yorum beğen
 • Fatma
  3 hafta önce

  Ben fatma Adana yüreğirde yaşıyorum bende evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Yasemin
  3 hafta önce

  Sabun yada çorap paketlemek istiyorum

  2
  yorum beğen
  • Ayşe şişkin
   2 hafta önce

   Merhaba birlikte çalışmak ister misiniz acaba 😊

   1
   yorum beğen
 • Yılmaz Gücü
  3 hafta önce

  İş almak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Zekiye erman
  3 hafta önce

  Ben evde paketleme isine ihtiyacim var 5 kişiyiz bursa osmangazi küplüpinar mh otuyorum

  1
  yorum beğen
 • Aliye
  3 hafta önce

  15 kişilik grubum var paketleme işinde tecrubemız vardır. İşler zamanında ve tıtız bir şekilde teslim edilir

  3
  yorum beğen
 • Büşra
  3 hafta önce

  İsmim büşra tayin sebebi ile şırnakda ikamet ediyormevimiz kira memlektdeki evmizi ödemeye calısıyoruz 3 yıl anaokulunda fahri olark gorev yaptım ve butun el becerisi işleri sadece bana yaptırıyorlardı iletişime gecmenizi 4 gözle bekliyorum kucük bir oğlum var ihtiyaçlarını gidermek için ek gelir sağlamak gerekiyor anlayışınız için teskkürler

  2
  yorum beğen
 • Selin
  3 hafta önce

  Merhaba evde işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş sağlayın.

  3
  yorum beğen
 • Selin
  3 hafta önce

  Her türlü paketleme işi yaparim geri dönüş olursa çok sevinirim şuan çok ihtiyacım var.

  1
  yorum beğen
  • Ayşe şişkin
   2 hafta önce

   Merhaba birlikte çalışmak ister misiniz acaba 😊

   1
   yorum beğen
 • Seyhan Çınar
  3 hafta önce

  Merhaba istanbul kartal ugurrnumcuda oturuyorum ev hanımı iki çocuk annesiyim daha önce paketleme yaptım bütün günüm boş her siparişi yetiştiririm iki kişilik ekibiz yardımcı olursanız sevinirim.

  4
  yorum beğen
 • Berkant Özer
  3 hafta önce

  El becerimiz yüksektir ve evden ek iş yapmak istiyoruz. Karşılıklı güven oluşturup işi devamlı hale getirmek amacındayız. Dönüşlerinizi bekliyoruz.

  2
  yorum beğen
 • Erkan
  3 hafta önce

  ben evde paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişiyiz

  4
  yorum beğen
 • UGUR
  3 hafta önce

  Ne olursa yaparız ya 2 kişiyiz evde biz lütfen irtibata geçin adres ve tel no verebilirim paraya çok ihtiyacımız var

  3
  yorum beğen
 • Htn
  3 hafta önce

  Benimde ekise ihtiyacim var bende ailemle birlikte yapacagim yardimci olursaniz sevinirm

  4
  yorum beğen
 • Derya
  3 hafta önce

  Muğla merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  1
  yorum beğen
 • Demet Güven
  3 hafta önce

  Diyarbakır da oturuyorum annemle yaşıyorum öğrenciyim gelir için bu işe ihtiyacım var

  1
  yorum beğen
 • Eda nur Kara
  3 hafta önce

  Istanbul Büyükçekmece de oturuyoruz Annemle beraber evde iş imkanı istiyoruz lütfen geri dönüş yapar mısınız önceden yaptığımız paketleme işleri var elimiz yatkındır.

  1
  yorum beğen
 • Fatma Gül
  3 hafta önce

  Merhaba ismim Fatma Gül. İstanbul Pendik’te oturuyorum. 18 yaşındayım. Daha önce paketleme işi yapmadım ama elim bu işe yatkın. Günde istenilenden fazla şekilde paketleme yapabilirim. İşleri 2 kişi olarak yapıcaz. Ödemeyi haftalık olarak almak isterim. Tüm paketleme işlerini yapabilirim.

  2
  yorum beğen
  • Ayşe şişkin
   2 hafta önce

   Merhaba birlikte çalışmak ister misiniz

   1
   yorum beğen
 • Cansu
  3 hafta önce

  Merhaba ek is yapmk istiyorum eşime destek için yardmcı olursanız sevinirim balıkesir havranda oturuyorum.

  2
  yorum beğen
  • Ayşe şişkin
   2 hafta önce

   Merhaba birlikte çalışmak ister misiniz acaba 😊

   2
   yorum beğen
 • sevda
  4 hafta önce

  ben bursada otuyorum paraya çok ihtiyaçım var bardak paketleme istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Simay su
  4 hafta önce

  Tekirdağ çerkezköy

  1
  yorum beğen
 • Hüseyin
  4 hafta önce

  Eşim le beraber evde paketleme isi yapmak istiyoruz izmir bornova da oturuyorum irtibat tel 05444073045

  3
  yorum beğen
 • Seda
  4 hafta önce

  Elim yatkinndaha once cok yaptim paketleme isi hafta ici sonu bosum elimden geldince yapabilirim

  0
  yorum beğen
 • Ilgın
  4 hafta önce

  Ayağımda platin olduğu için her işte çalışamıyorum lütfen geri dönüş yapar mısınız ihtiyacım var

  3
  yorum beğen
 • Hanife demirsoy
  4 hafta önce

  İstanbul bağcılarda oturuyom işsizim evde her türlü paketleme işi yaparım

  1
  yorum beğen
  • Ayşe şişkin
   2 hafta önce

   Merhaba birlikte çalışmak ister misiniz acaba 😊

   3
   yorum beğen
 • Halil ibrahim Bilge
  4 hafta önce

  Kutahya Tavsanllida oturuyorm evde esimle birlikte paketleme isleri yapmak istiyoruz lutfen yardimci olun

  2
  yorum beğen
 • Halil ibrahim Bilge
  4 hafta önce

  Kutahya Tavsanlida oturuyorum evde paketleme isleri yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Sümeyye AĞLADIM
  4 hafta önce

  Çorum merkezde yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var

  5
  yorum beğen
 • Mine demir
  4 hafta önce

  Trabzonda oturuyorum ve ek iş yapmak istiyorum 4 kişiyiz

  4
  yorum beğen
 • Kiraz
  4 hafta önce

  İstanbulda yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

  1
  yorum beğen
 • MENICE acar
  4 hafta önce

  Merhabalar ben menice izmirde yaşıyorum 2 çocuğum var bir evde yaşıyoruz ama eşim bel fıtığı o yüzden çalışmamakta 5 bilezik 5cumhuriyet altın borcumuz var noolurrr paketleme işi yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Seyhan Çınar
  4 hafta önce

  Merhaba istanbul kartalda oturuyorum ev hanımıyım iki çocuğum var çok boş vaktim oluyor iki kişilik ekibiz evde paketleme işi istiyorum hızlı ve pratiğimdir istenilen sürede yetiştiririz

  3
  yorum beğen
 • Esra
  4 hafta önce

  İşe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Seyit
  4 hafta önce

  Telefon kılıfı paketleme işi yapmak istiyorum Ankara Çankaya

  4
  yorum beğen
 • Meral canpolat
  4 hafta önce

  Elimden her iş gelebılıyor

  2
  yorum beğen
 • Ceylan
  4 hafta önce

  Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum

  5
  yorum beğen
  • Ayşe şişkin
   2 hafta önce

   Merhaba birlikte çalışmak ister misiniz

   1
   yorum beğen
 • Erkan
  4 hafta önce

  Işe ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum.2 çocuğum var para yetmiyor ek iş istiyorum.dönüş yaparsaniz sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Seyhan Çınar
  4 hafta önce

  Merhaba ben Seyhan İstanbulda ikamet ediyorum iki çocuğum var evde hanımıyım evde paketleme işi istiyorum siparişlerinizi istediğiniz günde yetiştiririm iki kişilik ekibiz.

  2
  yorum beğen
 • Seyhan Çınar
  4 hafta önce

  Merhaba ben Seyhan ev hanımıyım iki çocuğum var evde paketleme işi yapmak istiyorum siparişlerinizi en güvenli ve hızlı şekilde istediğiniz günde yetiştiririm iki kişilik ekibiz .

  3
  yorum beğen
 • Seher
  4 hafta önce

  Paketleme isinde tecerubem var elim hizlidir donus yaparsaniz sevinirim

  1
  yorum beğen
 • Zeycan Özdemir
  4 hafta önce

  Ben iş alabilirmiyim

  1
  yorum beğen
 • Damla koç
  4 hafta önce

  Merhabalar İstanbul Sancaktepe’de ikamet ediyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim öğrenciyim ihtiyaçlarımi karşılamak istiyorumm

  4
  yorum beğen
 • Damla
  4 hafta önce

  Bursa Osmangazi Basaranda ikametgah ediyorum. Eve ek iş istiyorum. Elim yatkindir. Lutfen geri donus saglarsaniz sevinirim

  1
  yorum beğen
 • gamzd
  4 hafta önce

  iş arıyorum

  2
  yorum beğen
 • Zübeyde
  4 hafta önce

  İstanbulda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum ekibim var lütfen bana ulaşın

  2
  yorum beğen
 • Sena gül
  4 hafta önce

  Bu işe çok ihtiyacim var yardımcı olur musunuz lütfen teşekkür ederim

  2
  yorum beğen
 • Sema
  4 hafta önce

  Evde paketleme iş yapmak istiyorum ekibim hazır marttan beri bende oğlumda işsiziz lütfen yardımcı olun

  1
  yorum beğen
 • Güler Çiçek
  4 hafta önce

  Ev hanımıyım istanbul Pendik güllübağlar da yaşıyorum elim çok hızlıdır günü gününe siparişleri hazır ederim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Rümeysa
  4 hafta önce

  Merhaba
  Evde her türlü paketleme işi yaparım. Bu işe çok ihtiyacım var. Lütfen geri dönüş yaparmısınz.

  1
  yorum beğen
 • Beyzanur
  4 hafta önce

  Paketleme işi arıyorum İstanbul/Ümraniye

  1
  yorum beğen
 • Elif kurt
  4 hafta önce

  Lütfen çok Acil evde ise ihtiyacim var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim el isi paketleme her is elimden gelir

  3
  yorum beğen
 • Şehriban Günay
  4 hafta önce

  Paketleme işi istiyorum lütfen bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Meral
  4 hafta önce

  Merhaba istanbul esenlerde ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum masraflarımı çıkarmak için.Geri dönüş sağlarsanız memnun kalırım.

  1
  yorum beğen
 • Sevda Bal
  4 hafta önce

  Yardımcı olun bir kurtuluştur

  2
  yorum beğen
 • Sevda
  4 hafta önce

  Sizin için önemsiz birşey başkası için bi kurtuluştur yardımcı olunsa çok büyük bi lutuftur

  4
  yorum beğen
 • Sevdao
  4 hafta önce

  Yardım kuruluşunda çalışıyom solak çocukları paramı onlara verecem

  1
  yorum beğen
 • Sevda
  4 hafta önce

  Yardım kuruluşunda çalışıyom solak çocukları paramı onlara verecem

  4
  yorum beğen
 • Sevda Bal
  4 hafta önce

  Daha önce yapmıştım bu işi çok pratiğim

  1
  yorum beğen
 • Sevda
  4 hafta önce

  Yardımcı olabilirmisiniz ihtıyacım var

  3
  yorum beğen
 • Sevda Bal
  4 hafta önce

  Çalışmam lazım

  4
  yorum beğen
 • Sevda Bal
  4 hafta önce

  Yardımcı olsanız buyuk bi lutufda bulunacaksınuz

  1
  yorum beğen
 • Sevda Bal
  4 hafta önce

  Bu işi yapabilirim

  1
  yorum beğen
 • Merve Güler
  4 hafta önce

  Merve Güler Erzincanda yaşıyorum evliyim 4 kişilik bir ekibim war

  2
  yorum beğen
 • Betül Özay
  4 hafta önce

  Merhaba işe çok ihtiyacımız var. Babamın işleri durgun 9 aydır calişamiyo işleri yok annem hastalığından dolayı çalışamıyor ilaçlarını devlet karşılamıyor tamamen özel zorlanıyoruz. Lütfen yardımcı olur musunuz gerçekten bu işe çok ihtiyacımız var

  3
  yorum beğen
 • Betül Özay
  4 hafta önce

  Evde Ek iş istiyorum. Durumumuz yok bu işe gerçekten çok ihtiyacımız var . Lütfen yardımcı olun

  3
  yorum beğen
 • Tuğçe
  4 hafta önce

  Bu işe ihtiyacım var inşallah olur

  0
  yorum beğen
 • Özcan Öz
  4 hafta önce

  Evde iş yapmak için Ailecek paketleme işi arıyorum
  Esselamun Aleyküm

  2
  yorum beğen
 • Sariye Yağşi
  4 hafta önce

  Merhaba 36 kişilik tecrübeli elemanım bulunmakta dükkanda is yaptirmaktayım daha oncesinde penti koton gibi çeşitli yerlere iş yaptım paketleme temizlik gibi bir çok iş yaptirabilirim

  2
  yorum beğen
 • Gürcan
  4 hafta önce

  Para Talebimiz yok diyosunuz ama para talep ediyorsunuz ihtiyacımız olmasa zaten iş aramayız geri dönüşlerde olmuyor sayfalarda

  2
  yorum beğen
 • Rüya
  4 hafta önce

  Merhaba adım rüya şuan da üniversite öğrencisiyim bu işe ihtiyacım var ve kalabalık aileye sahibim

  3
  yorum beğen
 • Deniz kadağan
  4 hafta önce

  Bu ise ihtiyacım var elim hızlıdır

  2
  yorum beğen
 • Esin Avcı
  4 hafta önce

  Merhaba BOLU MERKEZ de ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum ekibim var. Öğrenciyim calışmaya cok ihtiyacım var .İşinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

  4
  yorum beğen
 • Sevilay
  4 hafta önce

  Sancaktepe/sarigazide oturuyorum eve iş almak istiyorum

  6
  yorum beğen
 • Gürcan bektaş
  4 hafta önce

  Kaç kere paketleme işi istedim bir dönüş yapılmadı bana bi dönüş yapın

  3
  yorum beğen
 • Dilan
  4 hafta önce

  Adana Yüreğir elimizden ekip olarak her iş gelir tüm paket islerini yapma kabiliyetimiz var calismaya ihtiyacımız var lütfen donus yapin

  2
  yorum beğen
 • Talha Acar
  4 hafta önce

  Merhabalar Eskişehir/Tepebaşında ikamet ediyoruz. İki arkadaş olarak herhangi bir paketleme işini yapmak istiyoruz. Covid salgınından dolayı işsiz kaldık borçlarımız var.

  1
  yorum beğen
 • Nurgül cin
  4 hafta önce

  Çok güzel olur ama ben tekim

  2
  yorum beğen
 • Melike Gökçek
  4 hafta önce

  Evden iş istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Gamze
  4 hafta önce

  Adım gamze 33yaşındayım iki çocuğum var paketleme tarzı iş arıyorum trabzonda ikamet ediyorum acil ise ihtiyacım var

  3
  yorum beğen
 • Zehra
  4 hafta önce

  Merhabalar ben Tokat merkez de yaşıyorum eşim şuan çalışıyo 3 kızımla birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüş yapmanızı bekliyoruz şimdiden çok teşekkür ederim

  3
  yorum beğen
 • Pınar
  4 hafta önce

  Evde çalışmak isdiyoum çok ihtiyacım var bilgi ve is verirseniz sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Gİzem bolat
  4 hafta önce

  Ben Gizem Bolat. 21 yaşındayım, Ankara Etimesgutta yaşıyorum, Öğrenciyim aileme ek gelir olsun diye bu işi yapmak isterim. Paketleme yapmayı severim.

  2
  yorum beğen
 • Gürcan bektaş
  4 hafta önce

  Paketleme işi istiyorum ihtiyacım var ne iş olursa yaparım

  4
  yorum beğen
 • Gürcan bektaş
  4 hafta önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum mum veya sabun İstanbul Çekmeköy oturuyorum ihtiyacım var kiracıyım

  0
  yorum beğen
 • Gülcan
  4 hafta önce

  Paketleme isi yapmk istiyorum

  4
  yorum beğen
 • Ebru
  4 hafta önce

  İş istiyorum evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok memnun olurum telden görüşelim

  4
  yorum beğen
 • Ayse karakuş
  4 hafta önce

  Istanbulda yasiyorum ev hanimiyim bu ise cok ihtiyacim var dönüs yaparsaniz cok sevinirim

  3
  yorum beğen
 • İrem tümsek
  4 hafta önce

  Merhaba eskişehir de ikamet ediyorum bu işe ihtiyacım var mailimden ulaşbilirmisiniz

  3
  yorum beğen
 • Yusuf çelik
  4 hafta önce

  Tüm masraflar üst üste geldi ne iş olursa yaparız istanbul bağcılar.

  1
  yorum beğen
 • Zeynep
  4 hafta önce

  Zeynep ilhan muğla ne iş olursa yaparım

  5
  yorum beğen
 • Ferice
  4 hafta önce

  Biz 4 bayaniz evde bas oturuyoruz paketleme isine ityacimiz var bize donermisiniz

  3
  yorum beğen
 • Melek
  4 hafta önce

  Merhabalar İstanbul Kâğıthane de oturuyorum. Ev ekonomime katkı sağlamak istiyorum. Paketleme işi yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim. İyi günler

  3
  yorum beğen
 • mevlüde
  4 hafta önce

  evde mum paketleme işini yapmak istiyorum.3kişilik bir ekibim var.daha öncede evde paketleme işleri yaptım.pratik ve özenli çalıyorum.bursa Osmangazi de oturuyorum.dönüş yaparsanız sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Burhan Topal
  4 hafta önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  4
  yorum beğen
 • Aynur onbaşı
  4 hafta önce

  Bu ise cok ihtiyacim var

  5
  yorum beğen
 • Kader
  4 hafta önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum 22 yaşındayım daha önce çok yaptım 10 tane arkadaşımda var yaparız paketleme işi istediğiniz gün zaman alabilirsiniz ihtiyacımız çok var işe

  3
  yorum beğen
 • Sibel Güleryüz
  4 hafta önce

  Evde bes kisiyiz her turlu paketleme.yapilir

  2
  yorum beğen
 • Birsen
  4 hafta önce

  Tespih paketlemek işi yapmak istiyorum günde kaç tane yapıyoruz ayda ne kadar kazanıyoruz

  4
  yorum beğen
 • Gürcan bektaş
  1 ay önce

  Evde paketleme işi istiyorum sabun paketleme işini elim pratiktir İstanbul Çekmeköy ihtiyacımız var kiracıym

  3
  yorum beğen
 • Tolga Göç
  1 ay önce

  Evde yapabileceğim ek iş arıyorum. Normal zamanda home ofis olarak çalışıyorum. Çok fazla vaktim var böyle bir ek iş benım ıcın cok ıyı olacaktır. İşin zorluğu önemli değil dönüş yaparsanız sevinirim.

  1
  yorum beğen
 • Hülya
  1 ay önce

  Ben evde paketle me işi yapmak istiyorum hergün 8-9 saat paketleme işi yapabilirim boş zamanım cok

  3
  yorum beğen
 • Kezban
  1 ay önce

  Merhaba ben kezban bursa osmangazi namık kemal de oturuyordum lütfen yardım edin durumum yok çok uzgunum

  2
  yorum beğen
 • Gülperi kale
  1 ay önce

  Merhaba İstanbul Beykoz da ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum ekibim var 2 cocuk annesiyim calışmaya cok ihtiyacım var işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz 0534 584 36 64 numaramdan ulasabilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim tşklr

  3
  yorum beğen
 • Ayşe
  1 ay önce

  Evde iş için lütfen dönüş yapın.

  1
  yorum beğen
 • SedA
  1 ay önce

  Koronadan dolayı işden cıkardılar ev kira iki çocuk çok zor durumdayım komşular yardım ediyor yardımcı olursanız çok dua ederim

  0
  yorum beğen
 • Sibel ede
  1 ay önce

  Merhaba. Iki cocuklu bi anneyim, adiyaman merkezde ev isi ariyorum. Tesekkur ederim

  3
  yorum beğen
 • Fatma
  1 ay önce

  Afyonda yaşıyorum bu ise çok ihtiyacım var lutfen bana ulaşın el becerim çok iyidir yardımcı olursanız çok sevinirim

  0
  yorum beğen
 • Şeyma
  1 ay önce

  Merhabalar İstanbul’da yaşıyorum ailem ve ben paketleme işi istiyoruz pratiğiz 3 kişi yapıcaz hızlı ve zamanında teslim edilir lütfen geri dönüş yapın acil ihtiyacımız var

  2
  yorum beğen
 • Merve
  1 ay önce

  merhaba öğrenciyim Kardeşlerim ve annemle evde paketleme işi yapmak istiyoruz gayet düzenli ve güzel yaparız geri dönüşünüzü bekliyoruz.

  2
  yorum beğen
 • Natavan alxasova
  1 ay önce

  5 kisilik grubumuz var isi layiginca yapacagimiza inaniyoruz hizli bisekilde yetisdiririz bu ise ihdiyacimiz var donus yaparsaniz sevinirim iyi gunler dileriz

  2
  yorum beğen
 • Şükrü Oğlakçı
  1 ay önce

  İstanbul Beyoğlu nda örnek tepe de oturuyorum

  1
  yorum beğen
 • Leyla
  1 ay önce

  Merhaba Ben daha önce evde paketleme işleri çok yaptım sabun paketleme lif paketleme lavanta paketleme traş seti paketleme vesaire bir sürü paketleme işleri yaptım elim paketleme işleri ne çok yatkındır bana dönüş yaparsanız sevinirim hangisi olursa olsun yaparım fark etmez iş olsun da

  2
  yorum beğen
 • Şükrü Oğlakçı
  1 ay önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum ailemle gelirim az olduğundan dolayı

  3
  yorum beğen
 • fehime
  1 ay önce

  lütfen bu işten bende istiyorum hızlı ve becerikli biriyim elimden her iş gelir tşk ediyorum

  3
  yorum beğen
 • Ayça
  1 ay önce

  İstanbul bahçelievler çevresinde oturuyorum annemle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim

  0
  yorum beğen
 • HÜLYA
  1 ay önce

  Benim bu ise cok ihtiyacim var dönüş yaparsaniz sevinirim teşekürler

  1
  yorum beğen
 • Elif
  1 ay önce

  Merhaba Rize’nin Fındıklı ilçesinde yaşıyorum. Bu işe çok ihtiyacım var.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  3
  yorum beğen
 • Elif
  1 ay önce

  Merhaba Rize’nin Fındıklı ilçesinde yaşıyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  3
  yorum beğen
 • Servet
  1 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Muhammed Yoldaş
  1 ay önce

  Konya’da yaşıyorum işe ihtiyacım var bana ulaşabilirisinz…

  2
  yorum beğen
 • Selahattin baykal
  1 ay önce

  Beyoglunda paketleme işi istiyom

  3
  yorum beğen
 • Suna paçra
  1 ay önce

  merhaba ben istanbul bagcilarda yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Suna paçraz istanbu
  1 ay önce

  evde ek paketleme işi istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Yusuf yılmax
  1 ay önce

  İş arıyorum istanbulda.

  2
  yorum beğen
 • Yeşim Aktaş
  1 ay önce

  Paketleme işi hangisi olursa farketmez

  4
  yorum beğen
 • Zinnur
  1 ay önce

  Merhaba ankarada oturuyoruz 4 kişi paketleme işi yapmak istiyoruz öğrenciyiz bu ise ihtiyacımız var . Dönüş yaparsanız seviniriz. Hızlı ve pratiğizdir

  3
  yorum beğen
 • BILGE APAYDIN
  1 ay önce

  Bakirkoy Ticaret lisesi mezunuyun, 30 yillik
  Muhasebeciyim, 55 yaşındayım, yasimdan
  Dolayı is bulamıyorum, evde paketleme
  Yapmak için, sizden iş talep ediyorum,
  Degerlendirmenizi rica ederim.

  4
  yorum beğen
 • Sema
  1 ay önce

  Gaziantep merkezde ikamet ediyoruz maddi geçimde sıkıntımız var. El becerim yüksek . Eğer iş varsa ulaşın bize

  1
  yorum beğen
 • Ensar
  1 ay önce

  Tekirdag corlu paketleme isine ihtiyacim var

  2
  yorum beğen
 • YEŞİM
  1 ay önce

  ANKARADA YAŞIYORUM BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR LÜTFEN DÖNÜŞ YAPAR MISINIZ?

  3
  yorum beğen
 • kamer
  1 ay önce

  bende evde 6 kişilik bir ekiple bekliyorum sivaslıyım bana ulaşabilir misiniz

  3
  yorum beğen
 • Ceren
  1 ay önce

  24 yasindayim bu isi istoyorum yardimci olur musunuz Istanbul atasehir

  4
  yorum beğen
 • Ceren
  1 ay önce

  Istanbul atasehirdeyim bu isi yapmak istiyorum bana ulasin

  3
  yorum beğen
 • Faik Birkan
  1 ay önce

  Merhaba
  İstanbul Esenyurtta ikamet etmekteyim.
  Tekstil firmasindan emekliyim. Kalite kontrol paketleme şefliği yapmışım. 3 kisilik ekibimizle verilecek işleri titizlikle yapıp zamanında teslim ederiz. Bu sayede bütçemize katkıda bulunmak istiyoruz. İletişime geçerseniz memnun oluruz.
  İyi çalışmalar

  3
  yorum beğen
 • Faik Birkan
  1 ay önce

  Merhaba,
  İstanbul Esenyurtta oturuyorum
  Tekstil firmasindan emekliyim. Evde paketleme yapıp bütçemize katkıda bulunmak istiyoruz. Her türlü paketleme işini titizlikle yaparız. Ev de 3 kisiyiz. İletişime geçerseniz memnun oluruz. İyi çalışmalar.

  2
  yorum beğen
 • Faik Birkan
  1 ay önce

  Tekstil den emekliyim. Evde paketleme yapıp bütçemize katkıda bulunmak istiyoruz. Verilen işi titizlikle yaparız. Ev de 3 kisiyiz. İletişime geçerseniz memnun oluruz. İyi çalışmalar.

  2
  yorum beğen
 • Reyhan şimşek
  1 ay önce

  2 senedir paketleme yapıyorum ve 3 kişiyiz

  2
  yorum beğen
 • Duygu
  1 ay önce

  Kocaeli izmit evde yapabileceğim paketleme isi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Züleyha turunç
  1 ay önce

  Istanbulda yasiyorum bu ise ihtiyacim var lutfen bana ulasin

  3
  yorum beğen
 • Züleyha turunç
  1 ay önce

  Bu ise cok ihtiyacim var lutfen dunus mapin

  5
  yorum beğen
 • Esra
  1 ay önce

  Bursa/yıldırımda oturuyorum Evde 4 kişi bir ekibimiz var mum veya her hangi bir iş verirseniz hem bizim için hem bizim için iyi olur iyi günler

  3
  yorum beğen
 • Fatma Aydın
  1 ay önce

  Merhaba adım Fatma, İstanbul’da yaşıyorum ve ev hanımıyım. Bu iş konusunda kendime güveniyorum, daha öncesinde deneyimim de var. Benim haricimde 5 kişi daha benimle birlikte bu işi yapmak istiyor.

  İyi günler,

  Fatma Aydın

  5
  yorum beğen
 • Mehtap
  1 ay önce

  Evde paketleme isi istyorum engelliyim ek gelire ihtiyacimvar

  0
  yorum beğen
 • Ayşenur
  1 ay önce

  🙂

  5
  yorum beğen
 • ibrahim
  1 ay önce

  pakeleme işi arıyorum mecidiyeköyde yerim ulasın lütfen

  1
  yorum beğen
 • Sabriye Kaplan
  1 ay önce

  İstanbul bağcılarda yaşıyorum ve bu işi yapmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Emine ŞENTÜRK
  1 ay önce

  Daha önce tekstilde çalıştım paketleme yaptım. Ise ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Sude naz Midilli
  1 ay önce

  Acil işe ihtiyacım var. Öğrenciyim. Elim hızlıdır. Titiz çalışırım. 4 kişilik ekip çalışması istiyoruz

  0
  yorum beğen
 • Sude naz Midilli
  1 ay önce

  Sude naz Midilli. Bursa kestelde yaşıyorum 17 yaşındayım. Acil işe ihtiyacım var. Öğrenciyim. Elim hızlıdır. Titiz çalışırım. Geri dönerseniz sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Aycan
  1 ay önce

  3
  yorum beğen
 • Elif Can
  1 ay önce

  Kocaeli Karamürsel de oturuyorum.çok ihtiyacım olduğu için evde iş yapmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Yaren
  1 ay önce

  Lütfen iş verin

  3
  yorum beğen
 • Derya
  1 ay önce

  Merhaba İstanbul da yaşıyorum . Evde paketleme işi yaparak eşime yardımcı olmak istiyorum el işlerine elim yatkındır. Yardımcı olursanız sevinirim ,teşekkürler .

  3
  yorum beğen
 • Derya
  1 ay önce

  Merhaba . Evde paketleme işi yaparak eşime yardımcı olmak istiyorum el işlerine elim yatkındır. Yardımcı olursanız sevinirim ,teşekkürler .

  2
  yorum beğen
 • Meryem
  1 ay önce

  Ek işe ihtiyacım var

  0
  yorum beğen
 • Yaren
  1 ay önce

  Antalya Kepez ilçesinde ikamet ediyorum.Öğrenciyim. Ek iş imkanından faydalanmak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  3
  yorum beğen
 • Funda kayadibi
  1 ay önce

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum ek gelir olarak acil geri dönüş yapmanızı istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Hatira Alkurt
  1 ay önce

  Merhaba, daha önce yurtdişinda Evden ürün paketledim. Ve tecrübeliyim.
  Bana yardimci link veya adres göndere bilirseniz sevinirim.
  Teşekkürler
  Alkurt

  5
  yorum beğen
 • Fikret Ellikci
  1 ay önce

  istanbul şişli bölgesinde ikamet ediyorum, 4-5 kişilik ekip halinde hijyenik ve güvenilir ortadam da paketleme yapabiliriz , zor bi süreçten geçtğimiz bu pandemi döneminde gelire ihtiyacımız var , çok teşekkürler

  3
  yorum beğen
 • Delal
  1 ay önce

  Evde erzak kutusunun paketleme işini yaparım ise çok ihtiyacım var

  3
  yorum beğen
  • Delal
   1 ay önce

   Bizimle çalışırsanız sevinirim erzak paketlemek icin

   3
   yorum beğen
 • Delal
  1 ay önce

  Evde ek iş arıyorum ne iş olursa

  0
  yorum beğen
 • Tülay Eroğlu
  1 ay önce

  Lütfen bilgi.

  2
  yorum beğen
 • furkan kaya
  1 ay önce

  merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum .bu işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz?

  3
  yorum beğen
 • Merve
  1 ay önce

  Mardin artuklu bende evde paketleme isi istiyorum ve cok ihtiyacik var lutfen cocugumda var elimde yatkin pratik lutfen 5422866887

  3
  yorum beğen
 • Elif
  1 ay önce

  Eskişehirde oturuyorum ve paketleme işi yapmak istiyorum.

  2
  yorum beğen
 • Dilek
  1 ay önce

  İstanbul/Sancaktepede oturuyorum. Her türlü paketleme işini yapabilirim

  2
  yorum beğen
 • şehriban
  1 ay önce

  merhaba bende paketleme işi yapmak istiyorum bardak altlığı iki ufak çocuğum var onların ihtiyaçları için lütfen geri dönüşüm yapın

  5
  yorum beğen
 • Demet
  1 ay önce

  Kayseri Esenyurt’ta ikamet etmekteyim evde paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

  2
  yorum beğen
 • Seda akçay
  1 ay önce

  20 yasında ev hanımıyım el becerim yüksektir bende iş istiyorum Konya seydısehır de oturuyorum. Lutfen yardımcı olun

  2
  yorum beğen
 • Esra
  1 ay önce

  Virus yuzunden isten cikarildim ve yeni evliyom yardimci olurmusunuz elim yatkindir daha onceden de paketeme isi yaptim yanimda esimde yardimci olucak

  3
  yorum beğen
 • Esra
  1 ay önce

  Üniversiteden yeni mezun oldum işe ihtiyacım var ve elim hızlıdır

  5
  yorum beğen
 • Fatmazehra
  1 ay önce

  İş istiyorum

  4
  yorum beğen
 • Zeynep dertli
  1 ay önce

  İşin bana lazım

  4
  yorum beğen
 • Sabiha
  1 ay önce

  Istanbul buyukcekmecede yasiyorum ewde ek is aryorum yardimci olursaniz sewinirim

  2
  yorum beğen
 • Ezgi
  1 ay önce

  Mrb eve iş almak istıyorm cok ihtiyacım var. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Muharrem
  1 ay önce

  İstanbul’da yaşıyorum 5 kişilik ekibim var paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

  3
  yorum beğen
 • Aynur sancaktutan
  1 ay önce

  İstanbul Sancaktepe de Yaşıyorum evde paketleme işi yapa bilirim

  2
  yorum beğen
 • Aysun
  1 ay önce

  Bende paketleme işi yapabilirm 4 çocuğum var ihtiyacım var böyle işe dışarda çalışamıyorum lutfen yardımcı olurmusunuz manisa kirkagactayim

  6
  yorum beğen
 • Seda iyisan
  1 ay önce

  Pandemiden dolayı işten ayrıldım.Her türlü paketleme işlerini yapabilirim

  2
  yorum beğen
 • Hilal
  1 ay önce

  Paketleme yapmak istiyoruz

  3
  yorum beğen
 • Yasemin
  1 ay önce

  Benim 4 aylık bebeğim var eşim askere gidicek evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 5331910554

  5
  yorum beğen
 • Elif Kolemen
  1 ay önce

  Paketleme isi yapmak istiyorum.Konya’da yaşıyorum yardımcı olur musunuz?

  2
  yorum beğen
 • Bunyamin
  1 ay önce

  Ben ek is yapmak istiyorum aile 5 kisilik calisiyoruz ama yetmiyo borclardan dolayi yardimci olabilirmisiniz 🙏

  3
  yorum beğen
 • Selda
  1 ay önce

  Eve Paketleme işi arıyorum dönüş bekliyorum

  2
  yorum beğen
 • Hatice şen
  1 ay önce

  Burdurda oturyorum. 1 çocuk annesiyim çalışmıyorum. İhtiyacımız olduğu için evde yapabilecegim bir işe ihtiyacım var .
  Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  3
  yorum beğen
 • Hilal
  1 ay önce

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 4 kişilik grubumuz var

  2
  yorum beğen
 • Buse
  1 ay önce

  Evde 2 kişiyiz ek iş arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim

  0
  yorum beğen
 • Hatun
  1 ay önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum. Bu işe ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olun

  2
  yorum beğen
 • Seyda
  1 ay önce

  İs istiyorum lütfen iletişime geçin benimle.

  3
  yorum beğen
 • leman karakaya
  1 ay önce

  6 kardeşiz babam tek çalışıyor işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz lütfen

  6
  yorum beğen
 • Rümeysa
  1 ay önce

  Afyon’da yaşıyorum ek paketleme işine ihtiyacım var okuyorum ek gelir olsun istiyorum yardımcı olunabilirse çok mutlu olurum.

  7
  yorum beğen
 • Elif Caniklioğlu
  1 ay önce

  Evde ek işe ihtiyacım var

  0
  yorum beğen
 • Hatice Nur
  1 ay önce

  Merhaba biz 3 kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız seviniriz.

  3
  yorum beğen
 • Zeynep mutlu
  1 ay önce

  3 kişilik bir grubuz her türlü paketlene bizim için uygundur

  4
  yorum beğen
 • Dilek
  1 ay önce

  Evde paketleme yapmak istiyorum olumlu yanıt verirseniz sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Demet
  1 ay önce

  Evde paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim lütfen çok acil

  3
  yorum beğen
 • Şenay
  1 ay önce

  Merhabalar, ben suan çalışamıyorum virüsten dolayı işime devam edemiyorum şuan(öğretmenim). Bu işe çok ihtiyacım var evdeki faturalarını ve kirayı ödeyebilmek için. Elim bu işe yatkındır.

  2
  yorum beğen
 • Fahriye berendi
  1 ay önce

  Selamünaleyküm ben İstanbul Esenyurtta oturuyorum bu işe ihtiyacım var daha önce kayısı paketleme işinde calistim geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Selin köylü
  1 ay önce

  Merhaba ise cok ihtiyacim var paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz

  2
  yorum beğen
 • Semra yurekli
  1 ay önce

  Merhaba tecrübeli eli her işe yatkın
  Esnaflıkta yapmış biriyim evde çalışmak zorundayım artık gurup kurmada bir sıkıntı yok. Bana uygun bir iş olursa çok sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Elif
  1 ay önce

  Annemle beraber evde paketleme işini titizlikle yapacağımızın garantisini veriyorum. Dönüş yaparsanız mutlu olurum. Kolay gelsin 🙂

  5
  yorum beğen
 • demet
  1 ay önce

  merhaba istanbul fatihte oturuyorum paketleme işi yiyapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Cansel ALTINAY
  1 ay önce

  22 yaşındayım astım hastası olduğum için
  pandemideb dolayı dışarda çalışamıyorum evden her türlü işte çalışabilirim.

  2
  yorum beğen
 • hilal karduz
  1 ay önce

  paketleme işi yapabilirim Düzce / Gölyakada oturuyorum

  2
  yorum beğen
 • Turgut ince
  1 ay önce

  Evde ek iş istiyorum ihtiyacım var evim kira çalışmıyorum iki çocuğum var

  4
  yorum beğen
 • Büşra
  1 ay önce

  Ise ihtiyacim var yardimci olur musunuz

  2
  yorum beğen
 • İlayda
  1 ay önce

  Merhaba ailemle yaşıyorum öğrenciyim bu işe çok ihtiyacımız var. Bu dönemde kimse çalışmıyor bu yüzden gelirimiz yok. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  0
  yorum beğen
 • Alkan
  1 ay önce

  Evde ek iş yaparak maddı anlamda rahatlamak istiyorum bunun içinde her işi yapabılırım

  1
  yorum beğen
 • İlayda
  1 ay önce

  Benim ek ise gerçekten ihtiyacım bana dönerseniz sevenirim

  2
  yorum beğen
 • Atra
  1 ay önce

  Iyi günler evde 3 kişiyiz 2 kişi öğrenci ve işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Sibel yulalı
  1 ay önce

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum.daha önce tecrübem var.5 kişilik ekibim var.(yani bana yardım edenler)htiyacınız olursa 05436520771 numaradan dönüş yaparsanız sevinirim.

  4
  yorum beğen
 • Özlem
  1 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Yardımcı olur musunuz,?

  5
  yorum beğen
 • neslihan
  1 ay önce

  3 yıl mozaik lamba yaptım simdi de eve paketleme isi istiyorum ulaşırsanız sevinirim

  5
  yorum beğen
 • Songül Cömert
  1 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Daha önce temizlik bezi paketledim.Dönüş yaparsanız sevinirim.

  3
  yorum beğen
 • Yunusemre
  1 ay önce

  Evde paketleme işini gayet çok güzel kolay bir şekilde yapabiliriz işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

  3
  yorum beğen
 • Anora
  1 ay önce

  Evde paketlama işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  2
  yorum beğen
 • ilknur
  1 ay önce

  Edirne merkezde oturuyorum evde paketleme isi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Nilay
  1 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum öğrenciyim ihtiyacım var.

  0
  yorum beğen
 • Mert Ali Demir
  1 ay önce

  Meraba antalyada oturuyorum Elim hızlıdır boş vaktim çok ve bu işe ihtiyacım var yapabileceğime inanıyorum çünkü elim beceriklidir.

  2
  yorum beğen
 • Gaye
  1 ay önce

  İstanbul Kağıthane de oturuyorum 35 yaşında ev hanımıyım 15 yıllık çalışma hayatım oldu.elim yatkındır.evde yapılacak ek iş arıyorum.

  2
  yorum beğen
 • Kezban
  1 ay önce

  Benim bu işe çok ihtiyacım var

  3
  yorum beğen
 • emine
  1 ay önce

  marmariste yaşıyorum evde paketle işini yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Sümeyye üçtaş
  1 ay önce

  Acil ihtiyacım var

  2
  yorum beğen
 • Gülşah
  1 ay önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş sağlarmısınız ihtiyacım var

  3
  yorum beğen
 • Teybet
  1 ay önce

  Eşimde çalışmıyor evde lütfen destek verin bize

  1
  yorum beğen
 • Teybet durmaz
  1 ay önce

  Benimde bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Işıl
  1 ay önce

  İkı çocuk okutuyorum. Çok ihtiyacım var yardımcı olursaniz cok memnun olurum.

  5
  yorum beğen
 • Hacer Günaydın
  1 ay önce

  Merhaba Sakarya Pamukova ilçesinde oturuyorum eşim ile birlikte bu işi yapabilirsiniz ihtiyacımız var yardımcı olurmusunuz

  3
  yorum beğen
 • Şeyma
  1 ay önce

  Mrb sakarya ferizlide oturuyorum 23 yasinda evli ve iki cocugum var esim kaza gecirdigi icin calismyr lutfen yardimci olursaniz cok sevinirim sizden dönüş bekliyorum..

  2
  yorum beğen
 • Mehmet ali
  1 ay önce

  Sabun paketleme. Vida paketleme. Boncuk paketleme ne varsa bana sunabileceğiniz her iş yapılır

  3
  yorum beğen
 • İlknur
  1 ay önce

  Evde ek iş yapmaya ihtiyacım var şütfen geri sönüş yapın

  1
  yorum beğen
 • İpek
  1 ay önce

  Istanbul esenyurtta oturuyorum acil ise ihtiyacım var

  3
  yorum beğen
 • Esra Bülbül
  1 ay önce

  Ankara Keçiören’de oturuyorum. Eşim pandemiden dolayı işsiz kaldı iş bulamıyor. 9 aylık bebeğim var. Çok acil işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Bilge Savga
  1 ay önce

  Bem evde paketleme isi yapmak istiyorum.dönüş yaparsaniz sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Ebru
  1 ay önce

  6 kişilik bir ekibim var öğrenciyiz en kısa zamanda paketleme işi için geri dönerseniz seviniriz

  2
  yorum beğen
 • Havva
  1 ay önce

  Çalışmak istiyorum

  1
  yorum beğen
 • Mehmet
  1 ay önce

  Eşimle beraber evde yapabilcek. Ek iş arıyorum yapamayacagım iş yok çocuk olacak onun masrafları için çalışmam lazım

  4
  yorum beğen
 • Meltem bilek
  1 ay önce

  Bu işlere çok ihtiyacım var 22 yaşındayım el becerim oldukça yüksek ve hızlıdır

  4
  yorum beğen
 • Sevgi
  1 ay önce

  Bende evde ne iş olsa yaparım hasta olduğum için iş başvurum kabul olmuyo hiç biryerde

  2
  yorum beğen
 • Selma güler
  1 ay önce

  Paketleme isleri ariyorum

  2
  yorum beğen
 • MERYEM dalı
  1 ay önce

  Merhaba ben 6 kişilik aileye sahibim eşim işsiz çok zor durumdayım her türlü
  evde paketleme işi yabarim bu işe çok ihtiyaçim var yardımcı olursanız sevinirim. Lütfen geri dönüş yapın. Hayırlı günler dilerim ümraniye de oturuyom

  3
  yorum beğen
 • MERYEM dalı
  1 ay önce

  Merhaba ben 6 kişilik aileye sahibim eşim işsiz çok zor durumdayım her türlü
  evde paketleme işi yabarim bu işe çok ihtiyaçim var yardımcı olursanız sevinirim. Lütfen geri dönüş yapın. Hayırlı günler dilerim

  3
  yorum beğen
 • Derya Uğur
  1 ay önce

  İzmir Konak Bölgesin de Yaşıyorum.
  22 yaşındayım.
  Evde yapabileceğim ek iş istiyorum.
  Kemer, Mum, Sabun paketleme işleri benim için uygundur. Yardımcı Olursanız Sevinirim.

  3
  yorum beğen
 • Efe özkan
  1 ay önce

  Ogrenciyim yasim 18 den asagid oldugu icin is bulmakta zorlaniyorum ihtiyacim var yardimci olun lutfen

  2
  yorum beğen
 • Sema yararlı
  1 ay önce

  Evde telefon kılıfı paketleme ısı arıyorum grubum var 5 6 kısılık ısı zamanında teslim ederiz temiz duzenli calısıyoruz elim becerikli daha oncede evde paketleme bir cok iş yaptık İstanbul gaziosmanpasa besyuzevler oturuyorum 28 yasındayım donus yaparsanız sevinirim tskr

  2
  yorum beğen
 • Umida
  1 ay önce

  Merhaba paketleme is istiyorum lutfen donur yaparsanz sevinrm ise cok ihtiyacim varrrrr

  3
  yorum beğen
 • Ulaş
  1 ay önce

  Kac gun icinde gelir

  3
  yorum beğen
 • Fatoş
  1 ay önce

  Öğrenciyim işinizi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim iyi günler 🙏

  3
  yorum beğen
 • Melisa
  1 ay önce

  merhabalar. Evde paketleme işini çok iyi bir şekilde yapabilirim. Yapmakta çok istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim ve ev içerisinde 5 kişiyiz kısa süre içerisinde bitebilceğini düşünüyoruz dönüşünüzü bekliyorum iyi günler dilerim.

  3
  yorum beğen
 • Fatoş
  1 ay önce

  Öğrenciyim işinizi yapmak istiyorum geri donüş Yaparsanız sevinirim iyi günler 🙏

  2
  yorum beğen
 • Gülişan ağar
  1 ay önce

  işe elim çok yatkın. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Ayşe
  1 ay önce

  Gaziantep yaşıyorum paketleme işi arıyorum

  3
  yorum beğen
 • Ayşe
  1 ay önce

  Evde paketleme işiarıyorum

  3
  yorum beğen
 • Seda acar
  1 ay önce

  Ek iş arıyorum paketleme işi tam bana göre .

  2
  yorum beğen
 • esra mncsn
  1 ay önce

  Evde paketleme yapmak istiyorum .yardiminizi rica ederim

  4
  yorum beğen
 • Hatice
  1 ay önce

  Evde 3 kişi ile yapabiliriz buna ihtiyacımız var daha önce yapmıştık ev işi gayet temiz ve güzel bir şekilde yaptık tekrar istiyoruz yardım ederseniz seviniriz

  3
  yorum beğen
 • Tuğba
  1 ay önce

  Evde yapabileceğim iş arıyorum

  3
  yorum beğen
 • SerpilBenli
  1 ay önce

  Merhaba ben eşimden yeni ayrıldım 3 çocuğum var işe ihtiyacım var yardimci olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  3
  yorum beğen
 • Ayşegül dündar
  1 ay önce

  .2kişiyiz işe ihtiyacımız var.geri dönüş yaparsanız seviniriz.

  3
  yorum beğen
 • Nazlı yıldırım
  1 ay önce

  Her türlü paketleme işi yaparım bana ulaşın

  2
  yorum beğen
 • Çiğdem
  1 ay önce

  Elim yatkın daha önceden tecrübem var paketleme montaj. İşi yapabiirim acil ihtiyacım var

  5
  yorum beğen
 • Zeliha
  1 ay önce

  Merhaba paketle işini çok iyi bir şekilde yapabilirim 4 5 kişiyle beraber aldığım işi sorunsuz bir şekilde yaparım ve hızlıyimdir

  3
  yorum beğen
 • esma bese
  1 ay önce

  Evde paketleme işi arıyorum her türlü paketleme yaparim

  3
  yorum beğen
 • Mehmet
  1 ay önce

  Diyarbakır bağlarda ikamet ediyorum.evde hertürlü paketleme işi istiyorum.

  4
  yorum beğen
 • Ayşe nur
  1 ay önce

  5 kişilik aileyiz.2 tane üniversite öğrencisi var.Okul harcliklarimizi çıkartmak ve ailemize yardımcı olmak istiyorruz.Feri dönüş yaparsanız seviniriz.

  4
  yorum beğen
 • Songül
  1 ay önce

  Evde paketleme yapmak istiyorum Ev bütçesine katkıda bulunmak istiyorum dönüş beklemekteyim

  1
  yorum beğen
 • Kader Yıldırım
  1 ay önce

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum eşim ve ben işsiziz yardımcısı olurmusunuz lütfen. Ankarada yaşıyorum

  2
  yorum beğen
 • Kader Yıldırım
  1 ay önce

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var eşim ve ben işsiziz 2çocuğumuz var yardımcı olurmusunuz lütfen

  3
  yorum beğen
 • Bekir
  1 ay önce

  İş arıyorum iş istiyorum

  0
  yorum beğen
 • Samira
  1 ay önce

  Tecrübeliyim daha önce çok paketleme işi yaptım her türlü paketleme işini yapabilirim bana geri dönerseniz sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Saliha
  1 ay önce

  Merhaba İstanbul’da oturuyorum annem ve benim evde paketleme işine ihtiyacımız var titiz ve özenli çalışıyoruz bize dönüş yapın lütfen 🙏

  3
  yorum beğen
 • Irmak
  1 ay önce

  İstanbul pendikde oturuyorum. Doğal olarak, ihtiyaç karşılamak için ihtiyacım var.

  3
  yorum beğen
 • Yasemin
  1 ay önce

  İzmir de yaşıyorum virüs yüzünden işsiz kaldım 10 aylık bebeğim var ihtiyaçlarını alabilmem için paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  0
  yorum beğen
 • vildan çınar
  1 ay önce

  kardeşimle ben seri bir şekilde paketleme işini yaprız.

  3
  yorum beğen
 • Hadil Bathish
  1 ay önce

  Sizinle çalışmak isterim… En yakın zamanda bana dönüş yaparsanız sevenırım…….. Sağolun.. 🕊️🌼

  3
  yorum beğen
 • Yaren Akçay
  1 ay önce

  Merhabalar İstanbulda Anadolu yakasında oturuyorum. 3 kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

  5
  yorum beğen
 • Özgür İnan
  1 ay önce

  Merhabalar,
  Baba—Emekli
  Anne—Ev hanımı
  Kardeş—Öğrenci
  Ben—Üniversite Mezunu(çalışmıyorum)

  4 kişilik ailemizde şu anda hiçbirimiz çalışmıyoruz. Günde 9-12 saat arası 4 kişi çalışabilecek kapasitedeyiz. Dönüşlerinizi bekliyoruz.
  İyi günler..

  2
  yorum beğen
 • Nurcan
  1 ay önce

  Merhaba 8 kişilik bir ekibim var bu işi yapmak istiyorum bu işi çok iyi yaparım İstanbul’da yaşıyorum

  1
  yorum beğen
 • Nurcan
  1 ay önce

  Merhaba 8 kişilik bir ekibim var bu işi yapmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • zehra
  1 ay önce

  istanbul sarıyer deyim 3 kişiyiz önceden yaptım eleman arıyorsanız mail atmanız yeterli

  3
  yorum beğen
 • Nazlı yıldırım
  1 ay önce

  Evde herşey paketliyebilrim lütfen geri dönüş yapın

  3
  yorum beğen
 • Nazlı yıldırım
  1 ay önce

  Evde mum paketlemek istiyorum

  3
  yorum beğen
 • pervin
  1 ay önce

  evde çalışarak kazanmak istiyorum.içinde kimyasal malzeme olmayan paketleme işi yapmak istiyorum.

  3
  yorum beğen
 • Birgül
  1 ay önce

  Merhaba benim işe çok ihtiyacım var çevremde çok lütfen bana dönerseniz çok memnun olurum

  1
  yorum beğen
 • Hicran karanfil
  1 ay önce

  Evde ek iş arıyorum 4 kişilik ekibim var lütfen dönüş yapınız

  2
  yorum beğen
 • Bahar altunkaynak
  1 ay önce

  izmir bucada oturuyorum evde paketleme isi ariyorum evde üç kişiyiz iş arıyoruz

  3
  yorum beğen
 • Mehmet Serdar sönmez
  1 ay önce

  Üç kişilik ekibimiz var. Evde paketleme yapmak istiyoruz

  3
  yorum beğen
 • Kübra
  1 ay önce

  Bende evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Ayşe
  1 ay önce

  Merhaba İstanbul Kağıthane deyim çok ihtiyacım var bana ulaşın deneyimim var ev hanimiyizm

  2
  yorum beğen
 • Ayşe
  1 ay önce

  Bu işe çok ihtiyacım var İstanbul’dayım kargoyla gönderirseniz çok kısa sürede yaparız deneyimim var lütfen bana ulaşın

  1
  yorum beğen
 • Deniz sağlam
  1 ay önce

  24 yaşındayım yeni evli üniversite mezunuyum ailem çok kalabalık bu işi yapabilirim

  2
  yorum beğen
 • Yasemin
  1 ay önce

  Evde iş yapmak istiyorum hatta bir grubumuz var iletişime gecebilormisiniz

  2
  yorum beğen
 • feyza özcan
  1 ay önce

  istanbul kağıthanede yaşıyorum. evde paketleme işi yapabilirim

  2
  yorum beğen
 • Sibel
  1 ay önce

  İstanbul’da yaşıyorum eve destek amaçlı paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  3
  yorum beğen
 • Beyza Nur
  1 ay önce

  İstanbul’da Ataşehir ilçesinde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  4
  yorum beğen
 • Derya
  1 ay önce

  İyi günler bende ek iş yapabilirim elim hızlıdır paketleme olabilir dönüş yaparsınız sevinirim.izmirde oturmaktayım

  2
  yorum beğen
 • Yeşim
  1 ay önce

  Merhaba evde paketleme işini iyi ve güvenli şekilde yapabiliirim . Çalışmak isterim kısmetse

  2
  yorum beğen
 • Yeşim
  1 ay önce

  Merhaba rvde savun paketlemek isterim nasıl mümkün olabilir

  2
  yorum beğen
 • Türkan
  1 ay önce

  Merhaba. Ev hanımıyım ek gelire ihtiyacım var. Bi süre evde paketleme işi yaptım. Tecrübeliyim. Eve iş almak istiyorum. Geri dönüşünüzü bekliyorum

  3
  yorum beğen
 • Sinem
  1 ay önce

  Mersinde oturuyorum. Üniversite öğrenciyim. Bu işi yaz kış çok rahatlıkla yapabilirim. Lütfen geri dönüş sağlayın.

  1
  yorum beğen
 • Elvan
  1 ay önce

  İse ihtiyacm var

  3
  yorum beğen
 • Büşra
  1 ay önce

  Merhaba Öğrenciyim 20 yaşındayım işe çok ihtiyacım var lütfen acil çalışmam lazım birkaç arkadaşımda var hızlıca yapabiliriz paketleme işlerini çok özenli ve güzel yaparız daha önce yapmıştık böyle bir iş lütfen ulaşın

  4
  yorum beğen
 • Fahri bartaner 5458245297
  1 ay önce

  Mum ve kağıt bardak paketleme işi istiyorum yarmdimci olurmusunuz

  3
  yorum beğen
 • Elmas besle
  1 ay önce

  Mrh İşe çok ihtiyacım var Gaziantep de yaşıyorum esim iflas etti

  1
  yorum beğen
 • Pınar Arslan
  1 ay önce

  İstanbul sultanbeylide oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Lütfen geri dönüş yapın.

  3
  yorum beğen
 • Ceyda
  1 ay önce

  Merhaba uşakta yaşıyorum bu pandemi sürecinde cok ihtiyacim var önceden magnet yaptım elim yatkındır.

  3
  yorum beğen
 • Yaren yakup
  1 ay önce

  Karabük merkezde yim sürekli evdeyim boş vaktim oldugu için 3 4 kişilik grupla yapabileceğimiz bir paketleme işi arıyor um dönüş yaparsanız sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Naciye
  1 ay önce

  Merhaba İstanbulda oturuyoruz paketleme işi arıyoruz ne olursa olsun yaparız dört kişiyiz kendi evimizde bütün gün müsaitiz her türlü paketleme işini yapabiliriz.

  2
  yorum beğen
 • Bedia Aymergen
  1 ay önce

  Evde ek is paketleme isi istiyorum mersin tarsu

  2
  yorum beğen
 • aylin
  1 ay önce

  ek iş arıyorum yardımcı olurmusunuz istanbul esenyurt

  2
  yorum beğen
 • Aynur
  1 ay önce

  Üniversite öğrencisiyim Kayseri’de yaşıyorum 3 kişi yapmak istiyoruz bu konularda becerikli ve titizim evde iş yapmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • tugce renk
  1 ay önce

  evde 7 kisilik ekibim hazir sizden haber bekliyorum eve katkıda bulunmak istiyoruz acill

  2
  yorum beğen
 • Eren Toker
  1 ay önce

  Evde iş yapmak istiyorum kirada oturuyorum eğer geri dönüş yaparsanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Ayşe Aydın
  1 ay önce

  Merhabalar Kocaeli’ de oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1
  yorum beğen
 • Semra Öztürk
  1 ay önce

  Bende ek iş istiyorum

  1
  yorum beğen
 • Özge
  1 ay önce

  Bu konularda çok hızlı paketleme yaparım. Kısa sürede teslim ederim.

  1
  yorum beğen
 • MERVE KALLENCİ
  1 ay önce

  paketleme işini yapmak istiyorum..

  2
  yorum beğen
 • Aybüke alagöz
  1 ay önce

  Evde imkanım çok fazla yapabılırım çocuk gelişimi mezunuyum elimden her iş gelir pratıgımdır donuslerinizi beklıyorum

  2
  yorum beğen
 • Süleyman
  1 ay önce

  İhitiyaç gereği ev-de paketleme isi ariyorum

  3
  yorum beğen
 • Bahar Yılmaz
  1 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bana ulaşırsanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Neşe ateş Eroğlu
  1 ay önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Kübra
  1 ay önce

  Merhaba ben öğrenciyim ek gelir olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim buna ihtiyacım var

  2
  yorum beğen
 • Feride kadir
  1 ay önce

  Merhaba istanbulda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum iki kisiyiz yardimci olurmusunuz

  2
  yorum beğen
 • Cansu Doğan
  1 ay önce

  Merhaba Ben Cansu 18 yaşındayım ve ek işleri evde yapabilecek 3 kişilik bir gruba sahibim İşleri kesinlikle tam zamanında yapıyoruz Umarim yardimci olabilirsiniz

  5
  yorum beğen
 • Ebru tunç
  1 ay önce

  Düğünler için süsleme paketleme davetiye katlama işleri için ulaşabilirsiniz

  2
  yorum beğen
 • Birgül
  1 ay önce

  Merhaba benim işe çok ihtiyacım var bana dönerseniz çok memnun olurum

  5
  yorum beğen
 • zülfiye can
  1 ay önce

  merhaba biz evde en az 4 kişiyiz evde ek iş yapmak istiyoruz.malum çocuk dolayısıyla çalışma imkanımız pek olmuyor.ailemize destek olmak için evden çalışmak istiyoruz.

  0
  yorum beğen
 • ÖZNUR
  1 ay önce

  Merhaba evde paketleme işi istiyorum yardımcı olur musunuz

  3
  yorum beğen
 • Emrah özkaya
  1 ay önce

  Merhabalar, sakarya da yaşıyorum, öğrenciyim. Bu işe ihtiyacım var.

  3
  yorum beğen
 • Gülden
  1 ay önce

  21 yasindayim paketlme islerini yapmak istiyorum okul ihtiyaclarim icin

  2
  yorum beğen
 • Eda Nur
  1 ay önce

  Adım Eda Nur. Evliyim. 1 kızım var onun ihtiyaçlarını karşılamak için ve eşime yardımcı olmak için bu işe ihtiyacım var lütfen en kısa zamanda geri dönüş sağlayın 🙏 Sorumluluğunu bilen ve çalışma prensibi olan biriyim.

  0
  yorum beğen
 • eda
  1 ay önce

  İstanbul’ da yaşıyorum eşim şuan işsiz çok ihtiyacım var evde paketleme işi için geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim

  0
  yorum beğen
 • Ayşegül
  1 ay önce

  Evde iş yapmak için ise ihtiyacim evde iki kişiyiz futfen dönüş yaparsaniz seviniriz

  3
  yorum beğen
 • Gülcan
  1 ay önce

  Merhaba istanbulda yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

  6
  yorum beğen
 • Ayşe
  1 ay önce

  Merhaba. ben evde paketleme işi yapmak istiyorum.Öğrenciyim .bir kazanç elde edip evime katkıda bulunmak istiyorum. Adananın ilçesinde ikamet ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler…

  0
  yorum beğen
 • Nurtenpamirdursun
  1 ay önce

  İstanbul’da oturuyorum evden iş yapmak istiyorum lütfen ararmisiniz

  2
  yorum beğen
 • Songül
  1 ay önce

  İki aylık bebeğim var geçim sıkıntısı yaşyrz bu işe çok ihtycm var yardımcı olursanız sevinirim

  5
  yorum beğen
 • Songül
  1 ay önce

  Evde küçük bebeğim var dışarda çalışmyrm işe çok ihtycm var yardımcı olursanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Eda Nur
  1 ay önce

  İyi günler. Evde paketleme işine karar verip bir yere bir miktar kapora ücreti yatırdım ama adam cevap vermekten kaçıp internetini kapalı tutuyor. Kısacası sanırım dolandırıldım. Bir kızım var onun için birikim yapmak ve eve katkı sağlamak istiyorum lütfen geri dönüş yapın.

  3
  yorum beğen
 • Dilek
  1 ay önce

  Evde ek iş yspmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • ELİF
  1 ay önce

  Erzurum/Olur’da yaşıyorum 4 kişiyiz bu işi gerçekten yapmak istiyoruz lütfen geri dönüş yapar mısınız

  2
  yorum beğen
 • Tuğçe
  1 ay önce

  İzmir Seferihisar da oturuyorum Eşime destek olmak istiyorum 2 yaşında oğlum var o kadar iş başvurusu yaptım bebeğim olduğu için kabul etmiyorlar çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Kezban
  1 ay önce

  19 yaşında ünüversite öğrencisiyim yozgattan katılıyorum bu işe ihtiyavım var eğitim için birikim yapmam lazım

  3
  yorum beğen
 • Mevlut
  1 ay önce

  Bu işe ihtiyacimiz var emekliyim eşim ev hanımı bize bu idi verirseniz mahçup olmasını kaynanamgilden beni hep dişli asagladilar onun içinde bu işi istiyom bunu yazan mevlut beyin esiyim

  2
  yorum beğen
 • Mustafa
  1 ay önce

  Her türlü paketlemeleri yapabilirim o konuda sorun yaşamam. İstenilen zamanda teslimini yaparım gecikme yaşamazsınız.

  5
  yorum beğen
 • Samira Bölükbaşı
  1 ay önce

  Merhabalar ek işe ihtiyacım var tecrübeliyim daha önce çok paketleme işi yaptım ve yapmayı seviyorum geri dönerseniz sevinirim

  2
  yorum beğen
 • GÜLAY DURMAZ
  1 ay önce

  Merhabalar, 23 yaşındayım Istanbulda oturuyorum.Daha oncede evde bu tarz isler yapmıştım ve su an bu ise cok ihtiyacim var. Yardimci olursaniz sevinirim.

  3
  yorum beğen
 • TÜRKAN
  1 ay önce

  Yeni evliyim ise ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim kiracıyım istanbul da yaşıyorum

  1
  yorum beğen
 • Ayşe
  1 ay önce

  Merhaba öğrenciyim aileme ve kendime katlı sağlamak için ek iş arıyorum. İşe ihtiyacım var. Adananın ilçesinde oturuyorum. Dönerseniz şimdiden teşekkür ederim.

  3
  yorum beğen
 • Habibe
  1 ay önce

  Bende evde telefon kılıfı paketlemek istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Filiz
  1 ay önce

  Merhabalar ben filiz bende eve iş ıstiyorum ne zaman geri dönersiniz çok ihtiyacım var fatsadayim 2 çocuğum var

  2
  yorum beğen
 • Aleyna
  1 ay önce

  Ben ogrenciyim ve bu ise gerçekten çok ihtiyacim var ve 15 yere başvurdum ve hala cevap gelmedi lütfen görenler geri dönüş yapsın lütfen
  Paketemeyle ilgili her türlü iş yapabilirim

  2
  yorum beğen
 • Fadime Şeker
  1 ay önce

  Bu tip işlere elim yatkındır evde benimle beraber bu işi yapacak kişiler var bu işe ihtiyacım var

  5
  yorum beğen
 • Yasemin bergin
  1 ay önce

  Elim hizlidir is verirmisiniz

  2
  yorum beğen
 • Hikmet Çınar
  1 ay önce

  4 kişilik bir aileyiz ekstra yaparız..

  1
  yorum beğen
 • Cemil saran
  1 ay önce

  Adım cemil saran balıkesir köylü köyünde oturuyorum paketleme işine elim yatkındır iki çocuk babasıyım evin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bu işe ihtiyacım var altı kişiyiz kına paketleme işi istiyorum ailemle yaparız yardımcı olursanız sevinirim lütfen

  4
  yorum beğen
 • Osman
  1 ay önce

  Sabun paketleme işini çok yaptım.Bizim memlekette bıttım sabunu satışı çok olduğu için peynir ekmek gibi satışı oluyor.Haliyle iş kolu doğuyor.

  3
  yorum beğen
 • Hüsniye
  1 ay önce

  Merhaba bende iş istiyorum şimdiden teşekkürler

  0
  yorum beğen
 • İrem Karakaya
  1 ay önce

  Boncuk veya herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olacak 4 kişi var çevremde siparişlerde gecikme yaşanmaz. Sitede herhangi bir iletişim numarası göremedim. Bu işi veren firma yetkilileri mail aracılığıyla dönüş yapabilir mi?

  3
  yorum beğen
 • Demet Alkun
  1 ay önce

  Merhaba ben Pendik te oturuyorum evim hijyen kurallarına gayet müsait. paketleme işi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  2
  yorum beğen
 • Ece
  1 ay önce

  Ogrenciyim 19 yasindayim

  4
  yorum beğen
 • Pelin
  1 ay önce

  Ogrenciyim 20 yasindayim

  1
  yorum beğen
 • Cemil saran
  1 ay önce

  Adım cemil saran balıkesir köylü köyünde oturuyorum paketleme işine elim yatkındır sabun paketleme işi istiyorum elim yatkındır ailemle yaparız altı kişiyiz zaten açil geri dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

  3
  yorum beğen
 • Leyla
  2 ay önce

  Kastamonu da ikamet ediyorum.temiz bir paketleme işi yapmak istiyorum.geti dönüş bekliyorum sizden😊

  5
  yorum beğen
 • mizgin kalkan
  2 ay önce

  Bilgi lütfen

  3
  yorum beğen
 • Leyla
  2 ay önce

  Kastamonu’da ikamet ediyorum.her türlü paketleme ti evde temiz bir şekilde yapabilirim. Geri dönüşünüzü bekliyorum.iki kişiyiz.

  4
  yorum beğen
 • nadide
  2 ay önce

  evde ek iş istiyorum.

  2
  yorum beğen
 • Seher sulan
  2 ay önce

  Merhabalar. Evde paketleme işini çok iyi bir şekilde yapabilirim. Yapmak ta çok istiyorum. Yardımcı olırsanız sevinirim. İyi günşer dilerim.

  7
  yorum beğen
 • Yaprak
  2 ay önce

  26 yaşındayım Balıkesir de oturuyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

  2
  yorum beğen
 • Ömer Çelik
  2 ay önce

  Paketleme işinde çalışmak isteyen kişiler bulundukları ildeki işkura başvuru yapabilir. Çok kez oradan iş bulan ev hanımları var.

  5
  yorum beğen
 • Rukiye
  2 ay önce

  Antalya’da yaşıyorum, ek gelir amacı ile yapmak isterim öğrenciyim

  9
  yorum beğen
 • Gizem
  2 ay önce

  Daha önce de oyuncak yapma işi yapmıştım evde şimdi tekrar yapmak istiyorum öğrenciyim.

  3
  yorum beğen
 • rukiye
  2 ay önce

  evde paketleme isi yapmak istoyorum temiz hijyenik tekirdag marmaraereğlisinde ikamet ediyorum

  3
  yorum beğen
 • Nurcan
  2 ay önce

  Kocaeli’de yasıyorum 4 çocuğum var evde paketleme işi istiyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Nurcan
  2 ay önce

  4 çocuğum var eve katkıda bulunmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Hacer özkara
  2 ay önce

  Evde paketleme işine ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim. Pendik’te ikamet etmekteyim

  3
  yorum beğen
 • Çiğdem sulak
  2 ay önce

  Edırne merkezde yasiyorum iş almak istiyorum

  1
  yorum beğen
 • Duygu
  2 ay önce

  Bu işe ihtiyacım var. El yeteneğim de vardır. Büyük bir özenle çok kısa bir sürede bu işi yapabilirim.

  2
  yorum beğen
 • Nur
  2 ay önce

  Merhabalar ben nur 21 yaşındayim 5 kişilik bir aileye sahibim annem ev hanımı babam işsiz şuanda biri 15 biri 19 yaşında iki kardeşim var daha önce evden iş yaptım tecrübeliyim el becerim oldukça iyi zor zamanlar geçiriyoruz bir desteğe ihtiyacım var sizinle çalışmak isterim ilgilenirseniz sevinirim .

  3
  yorum beğen
 • Hande
  2 ay önce

  3 cocugum var.Ankara’da yasiyorum. evde paketleme susleme isi yapmak istiyorum. Elim cok yatkindir.Eski gelinlikci ve aksesuarciyim her turlu paketleme susleme isini yapabilirim…

  6
  yorum beğen
 • Tea yıldız
  2 ay önce

  Antalya Muratpaşa evde ek iş imkanı

  3
  yorum beğen
 • ilknur
  2 ay önce

  istanbul sancaktepede oturuyorum bende evde iş yapmak istiyorum

  6
  yorum beğen
 • Dilan
  2 ay önce

  İstanbul Ümraniye de ikamet etmekteyim öğrenciyim evde işe ihtiyacım var herturou paketleme yapabilirim

  4
  yorum beğen
 • Nuran okur
  2 ay önce

  Istanbul esenyurtta oturuyorum çok acil işe ihtiyacım var lütfen yardım edin

  4
  yorum beğen
 • Elif Selçuk
  2 ay önce

  İzmirde yaşıyorum. İş imkanlarindan yararlanmak istiyorum.

  3
  yorum beğen
 • özge
  2 ay önce

  Merhabalar lütfen ulaşır mısınız ise ihtiyacım var

  5
  yorum beğen
 • Anara
  2 ay önce

  Merhaba! Paketleme isini onceden yapmistim, yetenegim var, donus yaparsaniz sevinirim

  1
  yorum beğen
 • Alime Zorlu
  2 ay önce

  4 çocuğum var giderlerine yetişemiyorum evde paketleme de ne iş olursa yaparım lütfen dönüş yaparsanız çok memnun olurum

  2
  yorum beğen
 • VİLDAN
  2 ay önce

  Istanbul esenyurt ta oturuyorum bu ise cok ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

  3
  yorum beğen
 • Hatice kübra firat
  2 ay önce

  Önlisans mezunuyum evdeyim çalışmıyorum annem kardeşim ve ablam ile paketleme işi yapmak istiyoruz titizlik ile çalıştığımızı belirtmek isterim lütfen yardımcı olun

  0
  yorum beğen
 • Ayşenur
  2 ay önce

  evde yapılabilecek paketleme işi arıyorum İstanbul’da yaşıyorum iletişime geçerseniz sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Elif
  2 ay önce

  Öğrenciyim bu işe çok ihtiyacım var

  4
  yorum beğen
 • Nurdan
  2 ay önce

  Paketleme işi istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Rukiye Güngör
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum konya meram da oturuyorum

  2
  yorum beğen
 • Nuriye efe
  2 ay önce

  Aydin da oturuyorum ek işe ihtiyacim var

  3
  yorum beğen
 • Sema yılmaz
  2 ay önce

  E posta adresimden geri dönüş yapabilir misiniz?

  5
  yorum beğen
 • Arzu kaplan
  2 ay önce

  İstanbul Güngören. Lütfen dönüş yapın. İşe ihtiyacım var

  3
  yorum beğen
 • Sinem Nur
  2 ay önce

  Merhaba daha önce paketleme işi yaptım bana güvene bilirsiniz

  1
  yorum beğen
 • Aleyna
  2 ay önce

  Evde ek is yapmak istiyorum geri dönüş sağlarsınız çok sevinirim.

  3
  yorum beğen
 • Zarife
  2 ay önce

  Merhaba Ankara Etimesgut’ta yaşıyoruz evde 3 kişiyiz her türlü paketleme işini büyük bir titizlik ile yaparız bize dönüş sağlarsanız çok seviniriz.

  2
  yorum beğen
 • Gulcan
  2 ay önce

  Evde ise cok ihtiyacim var lutfen geri donus yapabilirseniz cok sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Ümmü
  2 ay önce

  22 Yaşındayım Mersinde yaşıyorum çocugum oldugu için çalışamıyorum bu işi yapabilecegime inanıyorum

  1
  yorum beğen
 • Seval
  2 ay önce

  Merhaba

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. D.

  3
  yorum beğen
 • Ali
  2 ay önce

  paketleme işi arıyoruz

  3
  yorum beğen
 • Dilan
  2 ay önce

  20yaasındayım evdeyım çalışmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Mete sönmez
  2 ay önce

  Merhabalar
  Adım Mete sönmez
  22 yaşımdayım lüleburgaz da yaşıyorum annemle beraber kirada oturuyorum evde yapabilicegim ek iş arıyorum liramı çıkara bilmek için elimizden her iş gelir bir kere görmemiz yeterli günün büyük Bi kısmında boşuz ve istenlenden daha fazla da malzeme çıkartırız geri dönüş yaparsanız çok seviniriz iyi çalışmalar

  6
  yorum beğen
 • Sümeyye
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardım edin… 😢

  2
  yorum beğen
 • Emriye Akgün
  2 ay önce

  Merhaba böyle bir imkan sundu uz için öncelikle çok teşekkür ederim böyle bir işe çok ihtiyacım var bana ulaşırsanıız çok memnun olurum şimdiden Allah razı olsun

  5
  yorum beğen
 • Emriye Akgün
  2 ay önce

  İnşallah olur

  2
  yorum beğen
 • Emriye Akgün
  2 ay önce

  Merhaba böyle bir imkan sundu uz için öncelikle çok teşekkür ederim böyle bir işe çok ihtiyacım var bana ulaşırsanıız çok memnun olurum

  3
  yorum beğen
 • Safiye
  2 ay önce

  Mrba herturlu ek is yapablrz elmz bu tur islere cok yatkn geri dons olrsa sevnrn

  2
  yorum beğen
 • Evde paketleme işi yapmak istiyorum, zaman ve yer musait
  2 ay önce

  Evde paketleme yapmak istiyorum zaman ve yer musait

  2
  yorum beğen
 • Arzu Sencer
  2 ay önce

  Her türlü paketleme işi yapabilirim. Tuzla/İstanbul

  3
  yorum beğen
 • İbrahim Halil ERBİL
  2 ay önce

  Evliyim 3 Çocuğum var. Ailem ile birlikte evde paketleme işi yapmak istiyorum. Maddi anlamda evimi geçindirebilirsem devamlı yapmak isterim. Pandemi döneminden bu yana işsizim. İş verecek firmalara hayırlı işler bol kazançlar dilerim. Saygılar Hürmetler. Şanlıurfa / Viranşehir

  3
  yorum beğen
 • Fatma ataalp
  2 ay önce

  Merhaba çok acil işe ihtiyacım var iki çocuğu var bakmak zorundayım bir gelirimyok kira faturalar birikti geliri iyi olan bir işe ihtiyacım var paketleme işinize talibim ekip oluşturdumen iyi şekilde vereceğiniz işi teslim edeceğimden emin olabilirsiniz

  2
  yorum beğen
 • Sabahat
  2 ay önce

  Ben paketleme i şi yapmak istıyorum

  3
  yorum beğen
 • Dilek
  2 ay önce

  Merhaba ben dilek Kocaeli’nde yaşıyorum yeni evliyim eltilerimle beraberiz elim çok yatkındır paketleme ne tür olursa olsun yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Hatun Aydın
  2 ay önce

  Merhaba ben Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde oturuyorum. Elim bu işlere yatkın. ve 5 kişi ile birlikte yapacağız. umarım geri dönüş yaparsınız. (*Bu işe çok ihtiyacım var açıkçası çünkü borç ödüyorum.*)

  2
  yorum beğen
 • Gülüzar.kaplan
  2 ay önce

  İşim yok evde iş yapmak istiyorum lütfen bize dönemisiniz

  1
  yorum beğen
 • Elif
  2 ay önce

  Meraba ismim elif istanbul esenyurt ilcesinden yazıyorum sizlere evliyim eşim isten ayrildı suan çalısmıyor daha öncede calışmıştım biliyorum bazı paketleme işlerini sadece esime evime yardımcı olmak rica ediyorum lütfen arayın

  2
  yorum beğen
 • gulten
  2 ay önce

  iş lazım

  3
  yorum beğen
 • Merve
  2 ay önce

  Merhaba ben Alanya’da oturuyorum ve işe gerçekten ihtiyacım var

  3
  yorum beğen
 • Seher
  2 ay önce

  Evde paketleme işleri yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Sevgi
  2 ay önce

  Merhaba daha önce kürdan ve pecete paketleme işi yaptım bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lütfen

  3
  yorum beğen
 • Zeynep SAĞDIÇ
  2 ay önce

  Öğrenciyiz 3 kardeşiz okul olmadigi donemde is ariyoruz bu işi hızlıca yapabiliriz

  1
  yorum beğen
 • Nurcan Bütün
  2 ay önce

  Eşimin maaşı yetmiyor borçların var 2 kızımla birlikte bu işi yapmayı çok istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Seda ak
  2 ay önce

  Ev hanimiyim 4 kisilik gurubum var

  2
  yorum beğen
 • tuğçe
  2 ay önce

  öğrenciyim ve işe ihtiyacım var elim hızlıdır

  3
  yorum beğen
 • tuğçe
  2 ay önce

  öğrenciyim işe ihitiyacım var elim becerikli ve hızlıdır

  0
  yorum beğen
 • Şükran
  2 ay önce

  Evde paketleme işine ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Demet
  2 ay önce

  Merhabalar, üniversite öğrencisiyim İstanbul’da yaşıyorum okul taksitini ödemem için belli bir miktarda para kazanmam gerekiyor bu işi yapabileceğime inanıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler 🙂

  3
  yorum beğen
 • aleyna
  2 ay önce

  İstanbulda yaşıyorum, öğrenciyim ve bu işi ihtiyacım var. Aile apartmanında oturuyorum yetişmeme ihtimali olmaz, ailem ve kuzenlerimle birlikte yapabilirim.

  3
  yorum beğen
 • Tülay Zolan
  2 ay önce

  Bilgi almak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Derya
  2 ay önce

  Pandemiden dolayı acil işe ihtiyacım var elim pratiktir

  3
  yorum beğen
 • Dilan
  2 ay önce

  Ek işe ihtiyacım var

  3
  yorum beğen
 • Zehra Kulaksız
  2 ay önce

  Merhaba adım zehra 20 yaşındayım kocaeli ‘nde yaşıyorum okuyorum öğrenciyim. Babam öğretmen biz de annemle eve ek bir gelir sağlamak için paketleme işi yapmak istiyoruz. Zaten uzun zamandır el işleriyle uğraştığımız için elimiz bu tarz işlere yatkın. Eğer sizde bizi uygun görürsenin verdiğiniz işleri seve seve yapmayı bekliyoruz..

  6
  yorum beğen
 • Sevinç demirbaş
  2 ay önce

  İse ihtiyacim var sabun paketleme,boncuk vida vs herşeyi yapabilirim 5kişilik grubumuz var lütfen yardımcı olun

  4
  yorum beğen
 • Aydan Yanık
  2 ay önce

  El işlerine yeteneğim var daha önceden boncuk tasarımı ve resimle ilgileniyordum. Bu işte bana yardım edecek 1 kız kardeşim ve annem var. Temiz çalışıyoruz, daha önce boncuk dizme ve tespih işi yaptık. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  1
  yorum beğen
 • Muammer
  2 ay önce

  Paketleme işi istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Gülşen
  2 ay önce

  Ekip kurma şansım var hızlı çalışma olanağı sağlamaktayım antalya da yaşıyorum lütfen iletişime geçiniz

  5
  yorum beğen
 • Fatma
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  4
  yorum beğen
 • Leyla
  2 ay önce

  İşe çok ihtiyacım var paketleme temiz işi yapabilirim

  7
  yorum beğen
 • Tugba
  2 ay önce

  Adim tugba yilmaz 22 yasindayim cocugum oldugu icin calisamiyorum esime destek olmak ve calismak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Nesrin
  2 ay önce

  Ev hanımıyım ailemle beraber yaparım

  2
  yorum beğen
 • Gülşah
  2 ay önce

  Bu ise ihtiyacım var. Geri dönüş yapın lütfen. Elimden her iş gelir.

  5
  yorum beğen
 • Meryem ÇETİN
  2 ay önce

  Niğde merkezde oturuyorum bu işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Samet
  2 ay önce

  Öğrenciyim bu işe ihtiyacım var

  6
  yorum beğen
 • Ülfet kocabaş
  2 ay önce

  Titiz birisiyim bu işi yapacağıma inanıyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar..

  5
  yorum beğen
 • Nurhayat
  2 ay önce

  Merhaba, yardımcı olursanız evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yaşım 65 üstü. Dışarıda iş bulamıyoruz. Emekli değilim komşularımızla birlikte 5 kişilik bir ekibimiz var.

  3
  yorum beğen
 • Ziynet
  2 ay önce

  Evde işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

  4
  yorum beğen
 • Ceyda EZEL
  2 ay önce

  İzmir. Öğrenciyim. Annem ve kardeşimle yapabiliriz. Ulaşırsanız sevinirim.

  5
  yorum beğen
 • ÇİĞDEM
  2 ay önce

  istanbul küçükçekmecede yaşıyorum.paketleme işi yapmak istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Esra
  2 ay önce

  Çok ihtiyacım var anneme destek olmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim 🥺❤️

  3
  yorum beğen
 • Gözde Kırboğa
  2 ay önce

  Ciddi ve sürekli çalışabilecek bir ekine sahibim.Çok ihtiyacım var geri dönüş sağlayın lütfen

  3
  yorum beğen
 • YAVUZ
  2 ay önce

  6 kışilik ekibimizle pilastik bardak kina paketleme yani fark etmez her sene kışın bize kalem geliyor kalemci direk kendi imalatiydi bizim basarımizida kalemcide orene bilirsiniz tabiki evet dersenız numarasınida atarım boş kalmayı sevmiyen bir aileyiz okeylersenız mesaj veya direk telefunla görüşelim ayni durumda 50 ye yakin aileyede verebilırim gövenli

  4
  yorum beğen
  • Cansu uzun
   1 ay önce

   Merhaba benimle iletişime geçebilirsiniz ben bu işi yapmak istiyorum

   1
   yorum beğen
  • Seher sulan
   2 ay önce

   Merhabalar paketleme işi olduğunu söylemişsiniz ben yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

   5
   yorum beğen
 • Aytekin dursun
  2 ay önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum evde

  3
  yorum beğen
 • Serap düzgün
  2 ay önce

  Lütfen acil ulaşabilirseniz sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Seda
  2 ay önce

  Merhana daha once paketleme isi yaptim.elim yatkindir islere

  3
  yorum beğen
 • cıms
  2 ay önce

  evde paketleme işi yapmak istiyoruz

  7
  yorum beğen
 • Kübra
  2 ay önce

  Ankara Etimesgutta ikamet ediyorum. Evde ek is yaparak para kazanmak istiyorum.

  3
  yorum beğen
 • Kübra Kırımşelioğlu
  2 ay önce

  Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Rümeysa Öztemel
  2 ay önce

  Ankara etimesgutta yaşıyorum üniversite öğrencisiyim kardeşlerim ile birlikte paketleme isu yapmak istiyoruz okul harcligimizi çıkarmak ve eve katkı sağlamak için istiyoruz işimizi titizlilikle düzenle yapariz

  7
  yorum beğen
 • Züleyha turunç
  2 ay önce

  Bu işe ihtiyacim var esimde çalışmıyor beraber yakacağız

  6
  yorum beğen
  • Züleyha turunç
   2 ay önce

   Istanbul da yasiyorum bu işe ihtiyacim var hemde cok

   5
   yorum beğen
 • Seda
  2 ay önce

  Merhaba ben 2 cocuk annesiyim. Kiraciyim esime destek olmak istiyorum yasam sartlari zorlastigi icin bu ise 2 kat ihtiyacim var. Lütfen geri dönüş yapın. Elim hızlıdır hemen bitirebilirim . Cok titiz bir insanim

  4
  yorum beğen
 • Döndü
  2 ay önce

  Ankarada yaşıyorum ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1
  yorum beğen
 • Sedef Güvensoy
  2 ay önce

  Kuşadasında yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum,emekliyim 1 oğlum var o da işsiz eşim,ben ve oğlum bu paketleme işini yapabiliriz evde.

  2
  yorum beğen
 • Gökhan
  2 ay önce

  Merhaba bursa inegölde oturuyorum 5 kişilik bir ekibiz paketleme işi yapmak istiyoru yardımcı olursanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Büşra
  2 ay önce

  Acil evde yapabileceğim bir iş arıyorum

  3
  yorum beğen
 • Birsen Mert
  2 ay önce

  İstanbul. İşe çok ihtiyacım var. Çok zor durumdayım. Her türlü paketleme işini titizlikle zamanında yaparım. Lütfen bana geri dönüş yapın.

  4
  yorum beğen
 • Hacer şen
  2 ay önce

  Paketleme işi istiyorum

  4
  yorum beğen
 • Selvinaz
  2 ay önce

  İşe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok mutlu olurum

  4
  yorum beğen
 • Fatma
  2 ay önce

  Üsküdar’da oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. Evde ek iş yaparak gelir sahibi olmak istiyorum. Sorumluluk sahibi biriyim.

  5
  yorum beğen
 • Buse
  2 ay önce

  Küçük çocuğum var kredi ödemekte zorlanıyoruz işe ihtiyacım var bana işveren numaralarını atabilir misiniz 🙏🍀🌼

  1
  yorum beğen
 • Sevil
  2 ay önce

  Evde mekan iş gücü ve zaman olarak bu iş için hazır ortamımız vardır. Dönüşleri bekliyorum

  3
  yorum beğen
 • Sevil divarcı
  2 ay önce

  Evde 3 kişiyiz istanbuldayız. Zaman iş gücü ve mekan olarak paketleme işini rahatlıkla yapabiliriz

  1
  yorum beğen
 • Ayşegûl
  2 ay önce

  Merhaba 3 kişiyiz ûçûmûzde üniversite öğrencisiyiz bu işe çok ihtiyacınız var incik boncuk süsleme işlerinde gerçekten iyiyiz

  4
  yorum beğen
 • Ali ihsan
  2 ay önce

  Evde ise ihtiyacim var

  3
  yorum beğen
 • Ali ihsan
  2 ay önce

  Evde yapilacak is ariyorum

  4
  yorum beğen
 • Ceren aydın
  2 ay önce

  Evde paketleme işi

  4
  yorum beğen
 • Dilan
  2 ay önce

  Öğrenciyim ben evde ek gelir olarak çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Kamile Arınlık
  2 ay önce

  Kamile eve iş yapmak istiyorum varmı acaba ben stilistlik yapıyorum ama okullar açılmadığı için çok ihtiyacım var efendim iyi akşamlar dilerim efendim

  4
  yorum beğen
 • Şeyma
  2 ay önce

  Merhaba… İzmir’de paketleme vb. evlere verilen iş tekliflerine açığız. 4,5 kişi beklemekteyiz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza inancım tam.

  3
  yorum beğen
 • Hülya Yan
  2 ay önce

  Daha önce ütü pakete calistim virüsten dolayı isyerim kapali 2bayan kardeşiz paketleme iş arıyoruz Ümraniye’de oturuyoruz ilgilenen şahıslar için tesekurler

  şimdiden.

  4
  yorum beğen
 • Aysun
  2 ay önce

  Adım aysun, Bursada yașıyorum evliyim 1çocuğum var eşimile bu işe çok ihtiyacimiz var.kirada oturuyoruz . elimiz yatkındır.Umarim olumlu olur.

  2
  yorum beğen
 • Aysun
  2 ay önce

  Adım aysun Bursada yașıyorum evliyim 1çocuğum var eşim ile birlikte calisicaz.kirada oturuyoruz . bu işi yapmaya ihtiyacimiz var.elimiz yatkındır.

  5
  yorum beğen
 • esra
  2 ay önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

  5
  yorum beğen
 • Simge
  2 ay önce

  21 yaşındayım. Adana’da yaşıyorum. Aileme destek olmak için paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yapılırsa çok sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Hilal Kurtrağan
  2 ay önce

  Merhabalar adım Hilal Kurtrağan 25 yaşındayım İstanbul Zeytinburnu’nda ikamet ediyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var elim yatkındır

  2
  yorum beğen
 • Sena
  2 ay önce

  İstanbulda yaşıyorum 22 yaşındayım işe ihtiyacım var acil dönüş yaparsanız çok sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Serkan
  2 ay önce

  6 kişiyiz ve hızlı yaparız elimiz yatkın ve tecrübeleyiz

  1
  yorum beğen
 • özlem
  2 ay önce

  her tür paketleme işi yaparım acil işe ihtiyacım var evime bakmak için ne olur geri dönüş yapın

  3
  yorum beğen
 • Berfin
  2 ay önce

  4 kişilik ekibim var hepsi bayan. Siparişleri en kısa zamanda teslim edebiliriz

  4
  yorum beğen
 • Aygül
  2 ay önce

  Paketleme isi yaptık daha önce 4 kişiyiz iş verirmisiniz ist çekmeköy deyim cvp bekliyorum

  4
  yorum beğen
 • Sevda
  2 ay önce

  Merhabalar, 24 yaşında öğrenciyim. Antalya’da oturuyorum Evde olduğumdan dolayı ek iş yapmak istiyorum. Daha önce deneyimim olmuştur ( kalem , mandal) gibi paketlemeler yaptım. Zamanında teslim yapacağımdan şüpheniz dahi olmasın. Haberinizi bekliyorum.

  5
  yorum beğen
 • hanım
  2 ay önce

  Istanbul ümraniye de oturuyoruz tum zamanli evde calismaya musaitiz..baska bi mesguliyetimiz yok bu ise butun zamanimizi ayirabiliriz..

  4
  yorum beğen
 • Gül koç
  2 ay önce

  Merhaba ben evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olumusunuz adana Ceyhan da yaşıyorum işe ihtiyacım var

  3
  yorum beğen
 • Nurcan
  2 ay önce

  Kabul edilirse iş verirseniz nasl haberdar olucaz bilgi verin

  3
  yorum beğen
 • Nurcan
  2 ay önce

  İstanbul sancaktepe

  4
  yorum beğen
 • Nurcan
  2 ay önce

  Çok ihtiyacm var bende evde is almak istiyorum yardmcı olun lütfen

  4
  yorum beğen
 • sultan
  2 ay önce

  Trabzonda yaşıyorum, öğrenciyim evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  3
  yorum beğen
 • Leyla
  2 ay önce

  İstanbul Sarıyer’de oturuyorum 5 aylık çocuğum olduğu için çalışamıyorum. Paketleme işine ihtiyacım var

  5
  yorum beğen
 • Mehmet
  2 ay önce

  Merhaba, üniversite öğrencisiyim. Kardeşim ve annemle 3 kişi evde paketleme işi yapabiliriz. Herhangi bir fırsatı iletirseniz sevinirim.

  4
  yorum beğen
 • Zeynep kahraman
  2 ay önce

  4 kişilik bir grubumuz var is olursa fiyati da cazip ise seve seve çalışırım istanbul bahcelievler iyi günler

  7
  yorum beğen
 • Serhat kılıç
  2 ay önce

  Adım serhat kılıç Ankarada yaşıyorum universte oğrencisiyim durumumuz iyi deyil ek işe çok ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum.elimin yatkın olduğu bir iş en kısa zamanda haber bekliyorum

  4
  yorum beğen
 • Nazan tekin
  2 ay önce

  Bu işe çok ihtiyacım var kızım var çalışamıyorum eşimin de desteği çok az inşallah olur tek çarem bu iş

  3
  yorum beğen
 • Bayram çelik
  2 ay önce

  Merhaba.
  Düzenli ve devamlı olan Evde paketleme işi arıyorum.10/15 kişilik ekibim var.işin durumuna göre daha da artirabilirim.
  Yer: Esenyurt/İST.

  5
  yorum beğen
 • Nail
  2 ay önce

  Merhaba eşimle beraber paketleme işi yapmak istiyoruz ihtiyacımız var çocuğumuz var Zonguldak merkez

  5
  yorum beğen
 • Zeynep Bülbül
  2 ay önce

  Ankarada oturuyorum. Ev hanımıyım. Evden çalışmaya ihtiyacım var.

  2
  yorum beğen
 • Başak
  2 ay önce

  İstanbul da Evde 3 arkadaşız bu işe ihtiyacımız var geri dönüş yapın

  4
  yorum beğen
 • Cansu
  2 ay önce

  Merhabalar. Ben Aydın Kuşadasında ikamet ediyorum. 3 çocuğum var ve çok borcun içerisindeyiz. Acil işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Süleyman ünlü
  2 ay önce

  Askeri ücret alıyorum evliyim çocuğum var kiradayim okul burs borcum baskiyor temmuzda zor geciniyorum eşim için evde ek iş arıyorum yardimci olursanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Dilek Kaya
  2 ay önce

  Merhaba, ismim Dilek İstanbul Bahçelievler oturuyorum daha önce çok kez yaptığım işlerden biridir. Gerektiği takdirde istediğiniz kadar işi elimden çıkarabilirim. Birden fazla eleman da bulabilirim. İstediğiniz süreden daha kısa bir zaman da teslim edeceğimden eminim.

  5
  yorum beğen
 • tuğçe
  2 ay önce

  evde her isi yapabilirm yetenegim vardir elim hizlifldir 2ogluma tek basima bakiyorum ise cok ihtiyacim var

  4
  yorum beğen
 • Ceyda
  2 ay önce

  Evde paketleme iş ariyorum

  3
  yorum beğen
 • beyza açıkalın
  2 ay önce

  merhabalar eskişehirde yaşıyorum elim hızlıdır aileme maddi açıdan destek olmak için ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Nermin
  2 ay önce

  Merhaba adim Nermin evliyim bir cocugum var daha once calismadim sadece bir kac ay paketleme isi yapdim kiradayim ve ise ihtiyacim donus yaparsaniz cok cok sevinirim

  5
  yorum beğen
 • Songül
  2 ay önce

  Merhaba işe ihtiyacım var 19 yaşimdayim bilgi alabilirmiyim acaba

  4
  yorum beğen
 • Nazik yokuş
  2 ay önce

  34 yaşındayım oğlum kan hastası eşim engeli dışarda çalışamıyor allah razı olsun ve iş yiyenlerin 10 kişilik iş istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Nazik yokuş
  2 ay önce

  34 yaşındayım 4kişilik iş yapıyorum oğlum kan hastası eşim engeli dışarda çalışamıyor allah razı için yardımcı olurmusunuz

  4
  yorum beğen
 • Elif
  2 ay önce

  Mrb 7 yasimdayin evde kazanç almak istiyorum paketleme felan her turlu olur stanbul esenyurt oturuyorum

  2
  yorum beğen
 • Fatma bozkurt
  2 ay önce

  Paketleme de elim cok ptatık 15 kişilik grubuz evin ters dumleks bir odası iş odası yaptım işlerinizi aksatmadan teslim ediçemi düşünüyorum daha önce pakelle işi yaptım sizden iyi haberler bekliyorum

  5
  yorum beğen
 • Sibel
  2 ay önce

  Cok ihtiyacım var ne iş olursa yaparım deneyimim var iş tecrübem de var Sigara maske boncuk bileklik oyuncak orgu askı corap bu işlerin hepsini yaptım donuş beklıcem yardımcı olursanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Handan
  2 ay önce

  Adana da yaşıyorum 25 yaşında bekarım ailemle yaşıyorum ek işe ihtiyacım var
  Elim çok hızlıdır özenle paketleme işi yapabilirim

  5
  yorum beğen
 • Melike ibiş
  2 ay önce

  Merhaba , İstanbul Ümraniye’de ikametgah ediyorum uygun paketleme işleri özellikle telefon kılıfı paketleme işi arıyorum yardımınız için teşekkürler.:)

  5
  yorum beğen
 • Çiğdem
  2 ay önce

  Paketleme işi istiyorum adana

  6
  yorum beğen
 • Merve
  2 ay önce

  Merhaba 29 yaşındayım Ankara Mamak’ta oturuyorum evde iş imkanı ile calismak istiyorum her paketleme işini yaparim

  5
  yorum beğen
 • Serife kurt
  2 ay önce

  Kova çalışmıyor 3 kızım var ihtiyacım var

  3
  yorum beğen
  • Fuat ballica
   2 ay önce

   Amus misin

   4
   yorum beğen
 • Nurhan turan
  2 ay önce

  Evdeyim bir çocuğum var ayrı eve çıktık eşyalarımız yok eşime destek vermek için iş arıyorum çocuk olduğu için dışarda çalışamıyorum onun için evde işe ihtiyacım var

  5
  yorum beğen
 • Deniz Yıldırım
  2 ay önce

  Merhaba ben Deniz Yıldırım Istanbul Tuzlada oturuyorum 18 yaşındayım yeni evlendım ve evimizde çok eksiğimiz var onları tamamlamak için bu işi yaparak eşime destek olmak istiyorum 3 kişiyiz

  4
  yorum beğen
 • Ali
  2 ay önce

  İki bayan var işsiz bizle irtibata gecermisin

  5
  yorum beğen
 • Nurhan turan
  2 ay önce

  Evdeyim bir çocuğum var kiradayım ayrı eve çıktık eşyalarım yok eşime destek vermek istiyorum eşya alacaz kendimize

  4
  yorum beğen
 • Filiz Emrullah özkes
  2 ay önce

  Çok ihtiyacım var iş veririseniz çok sevinirim lütfen eşime yardım etmek istiyorum

  4
  yorum beğen
 • șevval Yalçın
  2 ay önce

  eve paketleme iși ariyorum ihtiyacim var. kendi küçük ekibim var kolayca ve hizlica yapabiliriz

  5
  yorum beğen
 • Nimet gürel
  2 ay önce

  Adım Nimet Gürel. Tekirdağ / Çorlu’ da yașıyorum. Evliyim 2 çocuğum var eşimin aldığı maaş yetmiyor.işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

  5
  yorum beğen
 • Duygu Üzmez
  2 ay önce

  Evde boş vaktimi değerlendirmek istiyorum.Geri dönüş yapabilir misiniz?

  4
  yorum beğen
 • Öznur
  2 ay önce

  Istanbul sancaktepede oturuyorum bu ise elim yatkın 7 kişilik ekip halindeyiz donus sağlarsanız sevinirim

  5
  yorum beğen
 • Serap
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ayrıntılı bilgi alabilir miyim lütfen

  5
  yorum beğen
 • Sevda
  2 ay önce

  22 yasındayım ıse cok ıhtıyacım var İstanbulda oturuyorum elimden ne geliyorsa yaparım lutfen yardımcı olurmusunuz

  5
  yorum beğen
 • hamest
  2 ay önce

  32 YAŞINDAYIM DAHA ÖNCE PAKETLEME İŞİNDE BİR FABRİKADA 7 SENE ÇALIŞTIM İHTİYACIM VAR ŞUAN GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

  5
  yorum beğen
 • LEYLa
  2 ay önce

  Lütfen bende iş istiyorum lütfen çok ihtiyacım var Allah rızası için lutfen

  4
  yorum beğen
 • Kursum
  2 ay önce

  Merhaba ben iş cok ihtiyacm var yardmci olursaniz sevinirm iki cogum var calisamiyorm yardmci olursaniz sevinirm

  4
  yorum beğen
 • Adul Ergüvan
  2 ay önce

  merhaba iyi günler adım adul erguvan 4 kişilik bir ekibimiz var kirada oturuyoruz bu işleri daha önceden yaptığım el becerim çok yüksek dönüş yaparsanız çok sevinirim

  5
  yorum beğen
 • Adul Ergüvan
  2 ay önce

  35 yaşındayım 3 kişilik bir ekibiz kirada oturuyorum sabit bir işe ihtiyacım var dur bakayım evde bana engel olacak hiçbir şey yok geri dönüş yaparsanız sevinirim

  8
  yorum beğen
 • Şule
  2 ay önce

  İki kişiyiz annemle evdeyiz boş vaktimizi değerlendirmek için hemde ihtiyacımız olduğu için bu işi istiyoruz

  4
  yorum beğen
  • isci
   2 ay önce

   insta dm atin

   5
   yorum beğen
  • İsci Alim
   2 ay önce

   İnstagram hesabına mesaj atabilirsiniz.

   6
   yorum beğen
   • Berna
    2 ay önce

    Acil paketleme işi yaparim 3 kişiyiz.evde is yapmak istiyorum bütün paketleme islerini yaparim

    2
    yorum beğen
    • Berna
     2 ay önce

     İstanbul kağıthanede oturuyorum

     3
     yorum beğen
 • Nur
  2 ay önce

  Evde paktleme isi yapmak istiyoruz.3 kişiyiz.Amasya merkezde ikamet ediyoruz.

  6
  yorum beğen
 • Sukran
  2 ay önce

  Merhaba evde calisabilecegim paketleme vb isler ariyorum

  4
  yorum beğen
 • Gamze
  2 ay önce

  Merhaba istanbul beylikdüzünde yaşıyorum evde bu işi yapabiliriz 4 kişiyiz bize ulaşın mutlaka lütfen🙏

  7
  yorum beğen
 • LALE SİNEM
  2 ay önce

  İsmim LALE SİNEM, Konya Karatay’da oturuyorum 3 çoçugum var çoçugum var eşim işde çalışmıyor kirada oturuyorum 2 arkadaşım var bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim cevabınızı bekliyorum

  6
  yorum beğen
 • Göknur kurt
  2 ay önce

  Hayırlı işler dilerim ben evde paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  6
  yorum beğen
 • Mehmet
  2 ay önce

  Merhaba,
  Emekliyim,
  Şu süreçlerde evde olduğumuz için paketleme işi yapabilirim.
  El işlerine kabiliyetim var,Tamir montaj işleride yapabiliyorum..
  Evde ürünler ile ilgilenebilirim..

  2
  yorum beğen
 • Özlem
  2 ay önce

  Merhabalar ben Bandırma/ Balıkesir de yaşıyorum babamın rahatsızlığı sebebiyle bir süredir çalışmıyorum
  Evden yapabileceğim işe ihtiyacım var . Yardımcı olursanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Burçin
  2 ay önce

  Merhaba ismim Burçin evliyim 20 yaşındayım evde çalışabileceğim sürekli ve sabit iş istiyorum?evde bana engel olabilecek bir şey yok lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Seyhan
  2 ay önce

  Merhaba ben Seyhan evlen İstanbul’da oturuyorum elim yatkındır evde dört kişiyiz bizden bayağı iş çıkar kürdan paketleme işi istiyorum sizden gereğini arz ederim bu iş bana çok lazım

  4