arama

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 4000 TL Ek Gelir)

paketleme
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Yeni İş Fikirleri
 • 1 Star
  Loading...

Türkiye’de evde ek iş olarak yapılabilecek en iyi iş fikirlerinden biri paketlemedir. Ülkemizde evde paketleme işi veren birçok firma bulunmaktadır ve bu firmalar aracılığıyla aylık 4000 liraya kadar ek gelir elde etmek mümkün.

Türkiye’de evde paketleme işi veren firmalar son dönemde bu işi genellikle toplu olarak sağlamaktadır. Bu nedenle 5-6 kişilik toplu bir ekibiniz varsa, evde paketleme işi veren firmalardan iş alma şansınız yükselecektir. Evde ek iş yaparak ev ekonomisine katkı sağlamak istiyor ve bunun için bir ek iş fikri arıyorsanız; evde paketleme işi yapabileceğiniz en kolay işlerden biridir.

Ülkemizde genellikle perakende işi yapan firmaların çok büyük bir kısmı paketleme hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Ancak bu işletmelerin büyük bir kısmı bunun için personel istihdam etmek üzere sermaye sahibi değildir. Bu nedenle paketleme ihtiyacı olan işletmelerin büyük bir kısmı bunun için evden çalışabilecek insanlardan hizmet alıyor. Siz de böylelikle paketleme ihtiyacı olan işletmeler veya doğrudan şahıslar için hizmet verebilir ve para kazanabilirsiniz.

NE KADAR KAZANABİLİRİM?

Evde paketleme işiyle kazancınız genellikle ne kadar çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Genellikle tek bir kişi paketleme işleri ile aylık 4 bin liraya kadar gelir elde edebiliyor. Ancak evde paketleme işi veren firmalar tek bir kişiye genellikle iş vermiyor. İşletmeler genellikle 5-6 kişilik gruplara iş sağlamaya daha sıcak bakıyor.

NASIL İŞ BULUNUR?

Evde paketleme işi yapmak kolaydır. Önemli olan bu işi bulabilmektir. Maalesef ülkemizde işsizliğin yükselmesiyle birlikte evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı çok yükselmiş ve bu nedenle iş bulmak eskiye nazaran zorlaşmıştır. Eğer iş arıyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki işleri yapan firmalara doğrudan telefonla ulaşabilir veya işletmeleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer bu işi yapan firmalara ulaşamadıysanız doğrudan şehrinizdeki Organize Sanayi Bölgeleri’ne gidebilirsiniz. Buna rağmen iş bulamadıysanız, bu rehberin alt kısmından iş aradığınıza ilişkin bir yorum bırakabilirsiniz.

İşletmeler bize evde ek iş yapabileceklere ilişkin bir bilgi talebinde bulunduğunda, bu iş ilanlarını size ulaştıracağız.

ÖNEMLİ NOT- DİKKAT!

Asla ama asla evde ek iş yapan firmalar size iş vermek için sizden para istememektedir. Sizden para isteyen bir kişi veya kurum olduğunda derhal görüşmeyi sonlandırın. Zira çok büyük ihtimalle dolandırılacaksınız. Bu nedenle evde ek iş ararken asla bir işletmeye veya şahsa para ödemeyin!

evde paketleme işi

Genellikle ülkemizde aşağıdaki paketleme işlerine yönelik fırsatlar bulunuyor:

1. SABUN PAKETLEME

Evde paketleme işi veren firmaların büyük bir kısmını sabun işletmeleri oluşturuyor. Genellikle organik sabun yapan firmaların büyük bir kısmı paketleme işi vermektedir. Sabun paketleme işi kolaydır, genellikle 6’lı paketler hazırlanır ve iyi bir şekilde kapatıldığından emin olursunuz.

2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME

Evde yapılabilecek ek işlerden biri de bardak altlığı paketlemedir. Genellikle 6’lı ve 12’li paketler olarak hazırlanır. Bu iş fikri son zamanlarda azalmaya başlamış olsa da halen büyük şehirlerde bu iş fikrini bulabilmek mümkün.

3. TESBİH PAKETLEME

Ülkemizde bin yılı aşkın bir geçmişi olan tezbihler de son dönemde paketlenerek satışa sunulmaktadır. Tezbih firmalarının e-ticarete yönelmesi ile birlikte tesbih paketleme ihtiyaçlarında artış yaşanıyor. Bu işletmelere yönelik tesbih paketleme işi verebilirsiniz.

4. KINA PAKETLEME

Son dönemde Hint kınasının yoğun satış rakamlarına ulaşmasıyla birlikte kına paketleme işlerinde de artış yaşanıyor. Bu iş fikrine kendi başınıza da odaklanarak, paketler halinde Hint kınası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

5. MUM PAKETLEME

Mumlar artık genellikle dekorasyon amacıyla kullanılıyor. Bu doğrultuda mum yapan işletmeler artık şık ve standart ölçüler dışında mumlar üretiyor. Durum böyle olunca her mum serisi için ayrı bir paketleme ihtiyacı ortaya çıktı. Mum üretimi yapan firmalardan kolaylıkla alınabilecek bir ek iştir.

6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME

Evde plastik ve karton bardak paketleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu işi yapan firmalar genellikle 50-60 bin liraya kurulan atölyelerdir ve bu nedenle paketleme için personel istihdam etmek konusunda yeterli sermeyeye sahip değiller. Siz de plastik ve karton imalatı yapan işletmeler aracılığıyla evde paketleme işi yapabilirsiniz.

7. TELEFON KILIFI PAKETLEME

Piyasada satılan yüzlerce farklı modelde akıllı cep telefonu bulunuyor. Bu cep telefonlarının kılıfını üretmek artık eskisinden çok daha kolay. Ancak bu işletmeler her kılıfı kendi paketine yerleştirmek konusunda personel istihdam etmek yerine; evde ek iş olarak bu işi yapanlara iş vermektedir. Siz de evde cep telefonu kılıfı paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Ek bilgiler Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak rehberinde.

8. VİDA PAKETLEME

Yaşadığınız şehirde bir organize sanayi bölgesi varsa, muhtemelen vida ve çeşitli bağlantı elamanları üreten firmalar da bulunuyordur. Bunlar aracılığıyla evde paketleme işi bulabilirsiniz.

9. BONCUK PAKETLEME

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de boncuk paketlemedir. Birbirinden farklı boncukları ayıklamalı ve belirli bir oranda paketlemelisiniz.

10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME

Duş başlıkları genellikle 5-6 farklı parçadan oluşmaktadır. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalar ile anlaşarak hem montaj hem de paketleme yapabilirsiniz. Bu ürünlerin imalatını yapan çok sayıda firma ne yazık ki bulunmuyor.

11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME

Bağcık üreten imalathaneler için hem toplama hem de paketleme hizmeti verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde bu ürünlerin imalatı yapan firmalara ulaşmanız yeterli.

12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de bebek telsizi montajı ve paketlemesidir. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalardan kolaylıkla iş bulabilirsiniz.

13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME

Evde daha kapsamlı bir paketleme işi yapmak istiyorsanız; erzak kutusu paketlemesi işini yapabilirsiniz. Genellikle bu iş dernekler tarafından verilmektedir.

 • İrade Taşcı
  1 gün önce

  Merhablar;50 yaşındayım 2 çocuk annesiyim.Ümraniyede ikamet ediyorum.Corona sebebiyle evde baya vakit geçiriyoruz bu vakti ek iş yaparak geçirip ev masraflarına yardımcı olmak istiyorum.

  0
  yorum beğen
 • Mahmut Say
  1 gün önce

  Merhaba 22 yaşındayım.Üniversite okuyorum ve annemle evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

  0
  yorum beğen
 • Hadil
  2 gün önce

  Ben 19 yaşındayım öğrenciyim öğretim devam etmesi için çalışmak istiyorum

  0
  yorum beğen
 • Albina
  3 gün önce

  Öğrenciyim tüm gün evdeydim, telefon kılıfı paketleme işi yapmak istiyorum, özen gösterecegim titiz ve hızlı olacağım

  0
  yorum beğen
 • Derya kamış
  3 gün önce

  Merhaba 22 yaşındayım. Üniversite mezunu fakat işsizim. Dikkatli ve titizimdir. Çekmeköyde ikamet etmekteyim. Işe ihtiyacım var.

  0
  yorum beğen
 • Ayşenur
  4 gün önce

  Merhaba, 21 yaşındayım hem evliyim hem öğrenciyim.Ümraniyede ikamet ediyorum kendi masraflarımı kendim karşılamak istiyorum.Bu işlere elim yatkındır emin olabilirsiniz.Çabucak yapabilrim ilginiz için teşekkür ederim.

  0
  yorum beğen
 • Rabia
  4 gün önce

  Evde paketleme yapmak istiyoruz 2 kız kardes bide annemle birlikte yasıyoruz sabun paketleme işini yapmak istiyoruz donuş sagalrsanız sevinirim

  0
  yorum beğen
 • Fatma
  5 gün önce

  Çorum merkezde oturuyorum işe ihtiyacım var

  0
  yorum beğen
 • Ercan Şengül
  6 gün önce

  Plastik ve karton bardak paketleme isi yapmak istiyorum geri dönerseniz sevinirim teşekkür ederim

  0
  yorum beğen
 • Selvi
  6 gün önce

  Açıl işe ihtiyacım var paketleme afyon

  0
  yorum beğen
 • Yiğit Ömeroğlu
  7 gün önce

  Öğrenciyim okul masraflarımı karşılayabilmek için evde yapabileceğim paketleme işleri arıyorum

  0
  yorum beğen
 • Özge
  7 gün önce

  Evde ise ihtiyaci! Var acil temiz guvenilir ve pratik calisirim

  0
  yorum beğen
 • Aysegul
  1 hafta önce

  Acil ise ihtiyacım var

  0
  yorum beğen
 • Fatma Arabacı
  1 hafta önce

  Merhaba, ismim Fatma 22 yaşındayım Eskişehir Tepebaşında oturuyorum eğitim masraflarım ve harçlığım için evde ek işe ihtiyacım var elim bu işlere yatkındır çabucak bitirebilirim yardımcı olursanız sevinirim

  0
  yorum beğen
 • Hamza
  1 hafta önce

  Ekip halinde paketleme işi yapmak istiyoruz. Pendik

  0
  yorum beğen
 • Fatma özdemir
  1 hafta önce

  İyi akşamlar ben fatma bu işe çok ama çok ihtiyacımız var eşimle birlikte paketlem yapmak istiyoruz sutanbeylide oturuyorum

  0
  yorum beğen
 • Fatma özdemir
  1 hafta önce

  İyi akşamlar ben fatma bu işe çok ama çok ihtiyacımız var eşimle birlikte paketlem yapmak istiyoruz

  0
  yorum beğen
 • Ayşe Gür
  1 hafta önce

  Benim bu işi yapmaya ihtiyacım var sabun paketleme işi olsun veya diğerleri işlerin birini almak istiyorum eşimde çalısamıyo virüsten dolayı bu nedenle eşimle beraber yapacağız bu işi lütfen bize ulaşın

  0
  yorum beğen
 • Maide sarıboğa
  1 hafta önce

  Merhaba bende evde paketleme işi arıyorum sivasta yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim sabun paketleme kına paketleme vs gibi işler için el becerim var

  0
  yorum beğen
 • Ayşe
  1 hafta önce

  merhabalar 2 kişiyiz çok hızlı ve pratik şekilde çalışabiliriz bu is için çok istekliyiz

  0
  yorum beğen
 • Semih
  1 hafta önce

  Annem ben ve kardeşim 3 kişiyiz istanbul sultangazide paketleme işi yapabiliriz

  0
  yorum beğen
 • Rumeysa
  1 hafta önce

  Merhaba pratik olarak paketleme isi yapabilrim lutfen yardimci olun

  0
  yorum beğen
 • Irmak
  1 hafta önce

  Merhabalar ben ırmak 22 yaşındayım İstanbul sancaktepede yaşıyorum ve üniversite öğrencisiyim evde ek ise ihtiyacım var eğitim masraflarim için dönüş yaparsanız sevinirim

  0
  yorum beğen
 • Irmak
  1 hafta önce

  Merhabalar ben ırmak 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim evde ek ise ihtiyacım var eğitim masraflarim için dönüş yaparsanız sevinirim

  1
  yorum beğen
 • Elif
  1 hafta önce

  Her paketleme işini yaparız kardeşlerimde var. Ek gelire ihtiyacımız var

  0
  yorum beğen
 • Gamze Gülsün
  1 hafta önce

  Konya Akşehir de yasiyorum 2 çocuğum var ise ihtiyacım var 5 6 tane arkadaşımda yapacak ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun

  0
  yorum beğen
 • Gizem
  1 hafta önce

  Öğrenciyim evde yapabileceğim bu işi almak istiyorum karaman merkez

  0
  yorum beğen
 • Kevser uzun
  1 hafta önce

  Bende evde paketleme ışi ıstıyorum lutfen yardımcı olun

  0
  yorum beğen
 • Aysel cerit
  1 hafta önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  0
  yorum beğen
 • Tugba
  2 hafta önce

  Her turlu isi yaparim ekibimde var hatay antakya yardimci olursaniz sevinirim

  0
  yorum beğen
 • ahmet
  2 hafta önce

  merhaba adim ahmet 30 yasindayim herturlu paketleme isi yapabilcek bi kadromuz var suan calismiyoruz 5 kisiyiz donus yaparsaniz seviniriz istanbul bagcilar

  0
  yorum beğen
 • Nilüfer koyuncu
  2 hafta önce

  Ev bütçesine katkıda bulunmak için iş arıyorum

  1
  yorum beğen
 • Sevinç
  2 hafta önce

  Merhaba ben paketleme işi arıyorum çok acil bana ulasin

  0
  yorum beğen
  • Sevinc
   2 hafta önce

   Çok acil ise ihtiyacım kocam iki aydır çalışmıyor bir çocuğum var paraya ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim.

   0
   yorum beğen
 • Selin kilicarslan
  2 hafta önce

  Merhaba ben selin 29 yasindayim universite mezunuyum daha once de eve is aldim elim hizlidir sizinlede calismak isterim iyi calismalar dilerim

  0
  yorum beğen
 • Elif özübek
  2 hafta önce

  Üniversite öğrencisiyim elim bu tür işlere yatkındır evde 4 kişi oduğumuziçin hızlı bir şekilde çalışabiliriz

  0
  yorum beğen
 • Mehmet Fatih Yücel
  2 hafta önce

  Tesbih paketleme
  Telefon kılıfı paketleme
  Boncuk paketleme işlerini yapmak istiyorum

  0
  yorum beğen
 • Gözde demirci
  2 hafta önce

  Her türlü paketleme işini yapabilirim lütfen yardımcı olun elim hızlıdır

  0
  yorum beğen
 • Dilek
  2 hafta önce

  Evde is

  0
  yorum beğen
 • Yağmur
  2 hafta önce

  Merhabalar. Adım Yağmur. 23 yaşındayım. Şişlide oturuyorum. Nişanlıyım ve evlenmek üzere olduğum için paraya ihtiyacım var. Hic bir sekilde iş bulamıyorum. Bu iş için dönüş yaparsanız sevinirim.

  0
  yorum beğen
 • Gülcan
  2 hafta önce

  Batmanda ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır.Ekibim de var .

  0
  yorum beğen
 • Elvan
  2 hafta önce

  Evde paketleme ile eve katkıda bulunmak istiyorum.Bu iş için 3-4 kisiyiz

  0
  yorum beğen
 • Çiğdem
  2 hafta önce

  Ben Çiğdem İstanbul Ataşehir’de ikamet ediyorum.Ev hanımıyım ancak şuan evde paketleme işi yapmak ve gelirime katkıda bulunmak istiyorum.Aynı semtte 10 kişilik bir ekibimde var.Daha önce de paketleme işi yaptık.Hızlı ve pratik bir insanım.İyi günler.

  1
  yorum beğen
 • Abdullah yıldız
  3 hafta önce

  Merhaba ben Diyarbakır bismilde oturuyorun 10 kişilik bir ailem var paketleme işi yapabileceğim bir ek iş arıyorum

  0
  yorum beğen
 • Asuman Yazıcı
  3 hafta önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum kızımla dönerseniz çok sevinirim

  0
  yorum beğen
 • Makbule Ballı
  3 hafta önce

  Merhaba İstanbul ikamet etmekteyim elim çok hızlıdır boş durmaktansa iş yapmayı tercih ederim

  1
  yorum beğen
 • Kübra
  3 hafta önce

  Ewde ek is istiyorum

  0
  yorum beğen
 • Harun
  3 hafta önce

  Eşim ve ben paletleme işime girmek istiyoruz firmaları nerden bulabiliriz

  0
  yorum beğen
 • Hasibe Çınar
  3 hafta önce

  Telefon kılıfı paketleme işi yapmak istiyoruz kızım ve ben evde işsiz kaldık bu işe çok ihtiyacımız var bir an önce bize dönerseniz çok seviniriz.
  K. ESAT ÇANKAYA ANKARA

  1
  yorum beğen
 • Ayhanmentes04
  3 hafta önce

  Elim çok hızlıdır önceden de yaptım bunlara benzer is . 4 kişiyiz

  0
  yorum beğen
 • Hüseyin
  3 hafta önce

  Geniş aileğiz aramanızı bekliyorum

  0
  yorum beğen
 • Müge germi
  3 hafta önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum her ne ürün olursa olsun yapmak istiyorum lütfen değerlendirmeye aliniz

  0
  yorum beğen
 • Sevginur
  3 hafta önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Aydın Efeler

  1
  yorum beğen
 • Derya
  3 hafta önce

  Merhaba öğrenciyim ve moda tasarim okumak istiyorum elim bu işlere çok yatkın bunun için paketleme işi yapmak ıstiyorum

  0
  yorum beğen
 • Cemal
  3 hafta önce

  Merhabalar, Çankaya/Ankara’da ikamet etmekteyim. 3 kişilik ekiple evden paketleme işi yapmak istiyoruz. Arabamız mevcuttur, ürünler teslim alınıp, itinalı bir şekilde hazır vaziyette teslim edilecektir.

  0
  yorum beğen
 • Çiğdem
  3 hafta önce

  Ben Çiğdem İstanbul Ataşehir oturuyorum.33 yaşındayım ve evde paketleme işi yapmak istiyorum.gunde işin durumuna göre bin adet yada daha fazla paketleme yaparım ekibinde var elim hızlıdır daha önce sabun paketleme yaptım çokta ihtiyacım var

  0
  yorum beğen
 • Kadir
  3 hafta önce

  Merhaba bende evde işyapmak istiyorum 4 kişilik aileyiz

  0
  yorum beğen
 • Meryem
  3 hafta önce

  23 yasim var eskisehirdeyim tek yasiyorum issizim

  0
  yorum beğen
 • Sıla Tunç
  3 hafta önce

  İstanbul’da yaşıyorum kalabalık grubumuz var öğrenciyiz gelirimiz olmadığı için evden paketleme işi yapmak istiyoruz.

  0
  yorum beğen
 • SILA Tunç
  3 hafta önce

  Evden paketleme işi yapmak istiyoruz toplu gurubumuz var

  1
  yorum beğen
 • nisanur
  3 hafta önce

  toplu grubumuz var evdeyiz çalışmıyoruz paketleme yapmak istiyoruz elimiz hızlıdır is yapmayı severiz sizin de memnun kalacaginizdan eminiz

  1
  yorum beğen
 • Güler YILMAZ
  3 hafta önce

  Merhaba. Adım Güler YILMAZ ev hanımıyım. Trabzonda yaşıyorum.Ek gelire ihtiyacım var. Eşim, abim, annem ve ben bu iş için talibiz. Kalabalık bir aileyiz. Sipariş yetiştirme gibi bir sıkıntımız olmayacaktır. Teşekkürler.

  0
  yorum beğen
 • gülsüm
  3 hafta önce

  güngören-istanbulda oturuyorum elim hizlidir.ise ihtiyacim var lütfen dönüs yapin grubum da hazir isterseniz tek isterseniz grupla yaparim

  0
  yorum beğen
 • Eylem bozarslan
  3 hafta önce

  Paketleme işi istiyorum ihtiyacım var aldircevazda yasiyom lutfen dönüş yapın

  0
  yorum beğen
 • Hamide
  3 hafta önce

  Evde paketleme işi yapabilirim İstanbul esenlerde oturuyorum 1 çocuğum var

  0
  yorum beğen
 • Filiz
  4 hafta önce

  İhtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın

  0
  yorum beğen
 • Seher
  4 hafta önce

  Evde paketleme işi yapabilirim elim yatkındir süsleme olsun mika kutu olsun o tarz yaptım

  0
  yorum beğen
 • Caner
  4 hafta önce

  Merhaba Bostancıda otuyorum, dar gelirliyim. Telefon paketleme işi yapabilirim. Geri dönüş yapabilirseniz sevinirim.

  0
  yorum beğen
 • Merve
  4 hafta önce

  Merhabalar.Ankara Mamak da yaşıyoruz üniversite öğrencisiyiz hemşirelik şuan çok ihtiyacımız var titizlikle yaparız lütfen

  0
  yorum beğen
 • Hazel
  4 hafta önce

  Merhaba kucukcekmece otuyorum.Zor durumdayiz.Telefon paketleme isi yapabilirim.Elim hizli ve yatkinimdir.Geri dönüş yapabilir misiniz?

  0
  yorum beğen
 • Demirkaan Dincer
  4 hafta önce

  Evde tek yasiyorum fakat 20 kisilik bi gurubumuz var her an işinizi yapmaya hazırız.Mugla bodrumda yasiyorum.18 yaşindayim

  0
  yorum beğen
 • Demirkaan Dincer
  4 hafta önce

  Evde tek yasiyorum fakat 20 kisilik bi gurubumuz var her an işinizi yapmaya hazırız.

  0
  yorum beğen
 • Mehmet
  4 hafta önce

  Ekibim var calismiyoruz bu isi yapabiliriz ulasirmisiniz.

  0
  yorum beğen
 • Halise
  1 ay önce

  Merhaba ankara batikentte oturuyorum evliyim 2 cocugum var kiradayiz esim çalışmıyor kendim parami kazanmak istiyorum her türlü paket isi yapabilirim

  2
  yorum beğen
 • Alara aydın
  1 ay önce

  Biz de 4 kişi toplu halde çalışıcağız gereken en iyi titizlik ve özeni %100 göstericeğimizden emin olabilirsiniz elimiz çok hızlıdır layığından fazlasıyla yerine getiririz izmir bornova da oturuyoruz ihtiyaçımız var lütfen rica ediyorum

  1
  yorum beğen
 • Alara aydın
  1 ay önce

  Toplu olarak çalışıcağız 4 kişi elimiz çok hızlı ve en iyi şekilde gereken titizliğin en iyisiyle bu işi en iyi şekilde size teslim edeceğimizden %100 Emin olabilirsiniz ihtiyaçımız var rica ediyorum

  1
  yorum beğen
 • Cuma
  1 ay önce

  Pendik oturuyoz her türlü paketleme işi yapılır kalabalık aileyiz

  1
  yorum beğen
 • Beyza
  1 ay önce

  Merhaba. Üniversite mezunuyum işsizim. İstanbul Çekmeköy de oturuyorum. Evde 4 kişiyiz. Hepimizin eli bu tip işlere yatkın. Temiz bir şekilde ürünleri size teslim edebiliriz. İstediğiniz sayıda paketleyebiliriz. Ödeme şekli farketmez. Çok ihtiyacım var ne olur iş istiyorum.

  1
  yorum beğen
  • Cuma
   1 ay önce

   Kalabalık aileyiz her türlü paket işi yapılır

   1
   yorum beğen
 • Pınar
  2 ay önce

  5 kişilik ekibin var itina ile paketleme işi yapılır İstanbul’un Fatih ilçesinde oturmaktayım olumlu cvbinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler..

  1
  yorum beğen
 • fatma agğöz
  2 ay önce

  Ben ev hanımıyım taşım 27 iki cocugum var bende evde çalışarak para kazanmak istiyorum

  2
  yorum beğen
 • Gülistan
  2 ay önce

  Merhaba öncelikle, 28 yaşındayım Bursa’da yaşıyorum. Evde paketleme işini yapmak istiyorum. Teşekkürler

  2
  yorum beğen
 • Havva
  2 ay önce

  Evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirm

  2
  yorum beğen
 • Ayla
  2 ay önce

  Evdeyiz işsizis lutfen dönüş yapin

  3
  yorum beğen
 • Muhammed Mücahid
  2 ay önce

  Evdeyim. İşsizim iş arıyorum. Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

  3
  yorum beğen
 • Deren kutlu
  2 ay önce

  Kısacası öğrenciyim. Bu işi yapabilirim

  2
  yorum beğen
 • Dılan kılıç
  2 ay önce

  Merhaba istanbul Piyalepaşada oturuyorum buna benzer bir çok paketleme işi yaptım elim hızlı ve yatkındır geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  2
  yorum beğen
 • Kübra
  2 ay önce

  Merabalar ben Kübra Hanedar evliyim 1 çocuğum var Ankara Altindagda oturuyorum önceden paketleme işini ekibimle yaptım elim hızlıdır donusunuzu bekliyorum

  1
  yorum beğen
 • Ayşe
  2 ay önce

  Çok ihtiyacım var ise eşim cezaevinde ev sahibi evden çıkardı eşyaların dışarda kirayı bile ödeyemedim kredilerim birikti allah rızası için dönerseniz sevinirim

  1
  yorum beğen
 • Salime
  3 ay önce

  Cok ihtiyacim var her turlu paketleme yapabilirm ..

  3
  yorum beğen
 • Betül bagcı gaziantep
  3 ay önce

  Acil işe ihtiyacım var

  2
  yorum beğen
 • Gülperi Kale
  3 ay önce

  Merhaba ben istanbul beykozda oturuyorum paketleme iş istiyorum ekibim var calismaya çok ihtiyacim var 2 çocuk annesiyim işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz lütfen geri dönüş yaparsaniz sevinirim cep

  6
  yorum beğen