sv

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 4000 TL Ek Gelir)

paketleme

Türkiye’de evde ek iş olarak yapılabilecek en iyi iş fikirlerinden biri paketlemedir. Ülkemizde evde paketleme işi veren birçok firma bulunmaktadır ve bu firmalar aracılığıyla aylık 4000 liraya kadar ek gelir elde etmek mümkün.

Türkiye’de evde paketleme işi veren firmalar son dönemde bu işi genellikle toplu olarak sağlamaktadır. Bu nedenle 5-6 kişilik toplu bir ekibiniz varsa, evde paketleme işi veren firmalardan iş alma şansınız yükselecektir. Evde ek iş yaparak ev ekonomisine katkı sağlamak istiyor ve bunun için bir ek iş fikri arıyorsanız; evde paketleme işi yapabileceğiniz en kolay işlerden biridir.

Ülkemizde genellikle perakende işi yapan firmaların çok büyük bir kısmı paketleme hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Ancak bu işletmelerin büyük bir kısmı bunun için personel istihdam etmek üzere sermaye sahibi değildir. Bu nedenle paketleme ihtiyacı olan işletmelerin büyük bir kısmı bunun için evden çalışabilecek insanlardan hizmet alıyor. Siz de böylelikle paketleme ihtiyacı olan işletmeler veya doğrudan şahıslar için hizmet verebilir ve para kazanabilirsiniz.

NE KADAR KAZANABİLİRİM?

Evde paketleme işiyle kazancınız genellikle ne kadar çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Genellikle tek bir kişi paketleme işleri ile aylık 4 bin liraya kadar gelir elde edebiliyor. Ancak evde paketleme işi veren firmalar tek bir kişiye genellikle iş vermiyor. İşletmeler genellikle 5-6 kişilik gruplara iş sağlamaya daha sıcak bakıyor.

NASIL İŞ BULUNUR?

Evde paketleme işi yapmak kolaydır. Önemli olan bu işi bulabilmektir. Maalesef ülkemizde işsizliğin yükselmesiyle birlikte evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı çok yükselmiş ve bu nedenle iş bulmak eskiye nazaran zorlaşmıştır. Eğer iş arıyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki işleri yapan firmalara doğrudan telefonla ulaşabilir veya işletmeleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer bu işi yapan firmalara ulaşamadıysanız doğrudan şehrinizdeki Organize Sanayi Bölgeleri’ne gidebilirsiniz. Buna rağmen iş bulamadıysanız, bu rehberin alt kısmından iş aradığınıza ilişkin bir yorum bırakabilirsiniz.

İşletmeler bize evde ek iş yapabileceklere ilişkin bir bilgi talebinde bulunduğunda, bu iş ilanlarını size ulaştıracağız.

ÖNEMLİ NOT- DİKKAT!

Asla ama asla evde ek iş yapan firmalar size iş vermek için sizden para istememektedir. Sizden para isteyen bir kişi veya kurum olduğunda derhal görüşmeyi sonlandırın. Zira çok büyük ihtimalle dolandırılacaksınız. Bu nedenle evde ek iş ararken asla bir işletmeye veya şahsa para ödemeyin!

evde paketleme işi

Genellikle ülkemizde aşağıdaki paketleme işlerine yönelik fırsatlar bulunuyor:

1. SABUN PAKETLEME

Evde paketleme işi veren firmaların büyük bir kısmını sabun işletmeleri oluşturuyor. Genellikle organik sabun yapan firmaların büyük bir kısmı paketleme işi vermektedir. Sabun paketleme işi kolaydır, genellikle 6’lı paketler hazırlanır ve iyi bir şekilde kapatıldığından emin olursunuz.

2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME

Evde yapılabilecek ek işlerden biri de bardak altlığı paketlemedir. Genellikle 6’lı ve 12’li paketler olarak hazırlanır. Bu iş fikri son zamanlarda azalmaya başlamış olsa da halen büyük şehirlerde bu iş fikrini bulabilmek mümkün.

3. TESBİH PAKETLEME

Ülkemizde bin yılı aşkın bir geçmişi olan tezbihler de son dönemde paketlenerek satışa sunulmaktadır. Tezbih firmalarının e-ticarete yönelmesi ile birlikte tesbih paketleme ihtiyaçlarında artış yaşanıyor. Bu işletmelere yönelik tesbih paketleme işi verebilirsiniz.

4. KINA PAKETLEME

Son dönemde Hint kınasının yoğun satış rakamlarına ulaşmasıyla birlikte kına paketleme işlerinde de artış yaşanıyor. Bu iş fikrine kendi başınıza da odaklanarak, paketler halinde Hint kınası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

5. MUM PAKETLEME

Mumlar artık genellikle dekorasyon amacıyla kullanılıyor. Bu doğrultuda mum yapan işletmeler artık şık ve standart ölçüler dışında mumlar üretiyor. Durum böyle olunca her mum serisi için ayrı bir paketleme ihtiyacı ortaya çıktı. Mum üretimi yapan firmalardan kolaylıkla alınabilecek bir ek iştir.

6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME

Evde plastik ve karton bardak paketleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu işi yapan firmalar genellikle 50-60 bin liraya kurulan atölyelerdir ve bu nedenle paketleme için personel istihdam etmek konusunda yeterli sermeyeye sahip değiller. Siz de plastik ve karton imalatı yapan işletmeler aracılığıyla evde paketleme işi yapabilirsiniz.

7. TELEFON KILIFI PAKETLEME

Piyasada satılan yüzlerce farklı modelde akıllı cep telefonu bulunuyor. Bu cep telefonlarının kılıfını üretmek artık eskisinden çok daha kolay. Ancak bu işletmeler her kılıfı kendi paketine yerleştirmek konusunda personel istihdam etmek yerine; evde ek iş olarak bu işi yapanlara iş vermektedir. Siz de evde cep telefonu kılıfı paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Ek bilgiler Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak rehberinde.

8. VİDA PAKETLEME

Yaşadığınız şehirde bir organize sanayi bölgesi varsa, muhtemelen vida ve çeşitli bağlantı elamanları üreten firmalar da bulunuyordur. Bunlar aracılığıyla evde paketleme işi bulabilirsiniz.

9. BONCUK PAKETLEME

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de boncuk paketlemedir. Birbirinden farklı boncukları ayıklamalı ve belirli bir oranda paketlemelisiniz.

10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME

Duş başlıkları genellikle 5-6 farklı parçadan oluşmaktadır. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalar ile anlaşarak hem montaj hem de paketleme yapabilirsiniz. Bu ürünlerin imalatını yapan çok sayıda firma ne yazık ki bulunmuyor.

11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME

Bağcık üreten imalathaneler için hem toplama hem de paketleme hizmeti verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde bu ürünlerin imalatı yapan firmalara ulaşmanız yeterli.

12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de bebek telsizi montajı ve paketlemesidir. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalardan kolaylıkla iş bulabilirsiniz.

13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME

Evde daha kapsamlı bir paketleme işi yapmak istiyorsanız; erzak kutusu paketlemesi işini yapabilirsiniz. Genellikle bu iş dernekler tarafından verilmektedir.

Yazar: Yeni İş Fikirleri
 • Eylem
  3 gün önce

  Daha önce birçok el işi paketleme yaptım. Şuan da acil işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim istanbul beyoglu

  yorum beğen
 • Melike Dönmez
  2 hafta önce

  Evde paketleme işi arıyorum acil Bursa

  yorum beğen
 • Serpil
  2 hafta önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ekipte var çok ihtiyacım var sizleri hayalkırıklığına uğratmam

  yorum beğen
 • Şevval
  2 hafta önce

  Öğrenciyim ve durumum çok iyi değil. Evde olduğumuz bu dönemde bende bu tarz bir iş yapmayı istiyorum. Sorumluluk sahibi biriyimdir. Umarım uygun bir iş bulabilirim.

  yorum beğen
 • Sevcan
  4 hafta önce

  Evde iki kişiyiz daha önce nikah şekerleri yaptım elim yatkın, çalışmadığım için evdeki boş zamanımı değerlendirmek istiyorum. Kocaeli Çayırovadayım.

  yorum beğen
 • Fatma
  1 ay önce

  Paketleme işini yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Ahmed Abdülmecid Kalkan
  1 ay önce

  İhtiyaç

  yorum beğen
 • Sinem
  1 ay önce

  Mardinde yaşıyorum bu işte ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Başak
  1 ay önce

  2 arkadaşız böyle işlere ihtiyacımız var

  yorum beğen
 • Tuğçe
  2 ay önce

  İyi günler evde yapabileceğim ev işleri arıyorum ne iş olursa yaparım elim hızlıdır ev hanımıyım çocuğum var o yüzden ev iş ilanları arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Aybüke alagöz
  2 ay önce

  Evliyim bir çocugum var sadece evde çalısma imkanım var borcumuz var eşime yardım etmek istiyorum Çocugumu bırakacak kımse yok o yuzden çalısamıyorum evde imkanım mevcut sadece çocuk gelişimi mezunuyum elimden her iş gelir pratıgımdır donuslerinizi beklıyorum

  yorum beğen
 • Fatma
  2 ay önce

  Ben paketleme işini yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Aylin
  2 ay önce

  Edirne’de yaşıyorum 4 kişilik bir ekibiz. Deneyimimiz var. İlgilenenler yorum atabilir.

  yorum beğen
 • Nergis
  2 ay önce

  Sancaktepe de oturyrm Evde paketleme işi istiyorum lütfen çok ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Sevgi arı
  2 ay önce

  Universite öğrencisiyim pandemi sürecinden dolayı evdeyim ve bu işi yapmak istiyorum daha önce nisan süsü bebek şekeri kına süslemesi gibi işler yaptım ve bu süreci boş geçirmek istemiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim…

  yorum beğen
 • Kevser
  2 ay önce

  Merhabalar,
  Bolu’da yaşıyorum ve evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?

  yorum beğen
 • Merve
  2 ay önce

  Alibeyköy de oturuyorum paketleme işine ihtiyacım var 5 kişiyiz

  yorum beğen
 • Hatun
  2 ay önce

  Eşime yardımcı olmak için kaydoluyorum kirada oturuyorum iki çocuğum var

  yorum beğen
 • Hatun
  2 ay önce

  Kirada oturuyorum iki çocuğum var eşime yardımcı olmak istiyorum

  yorum beğen
 • Fatma
  2 ay önce

  9 kişi oturuyoruz çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

  yorum beğen
 • Fatma
  2 ay önce

  NuhUfak çocuğum var bakmak zorundayım çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

  yorum beğen
 • Nilay
  2 ay önce

  Evde iş arıyorum

  yorum beğen
 • Basak
  2 ay önce

  Merhabalar,

  Biz 3 kisiyiz. Pandemi surecinde calisamadigimiz icin evdeki zamanimizi bu sekilde gecirmek istiyoruz. Seri ve istenilen miktarda ve de ozenli yapacagimiza guvenebilirsiniz.

  yorum beğen
 • Tuğba sarı
  2 ay önce

  Ankara Sincanda oturuyorum.Bu işe ihtiyacım var el becerime güveniyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.Bu işe ihtiyacım var.

  yorum beğen
 • Bahar karağaaçlı
  2 ay önce

  Sakarya da oturuyorum.4 kişiyiz her türlü paketleme işi yaparız.

  yorum beğen
 • Nihal
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Kayseri

  yorum beğen
 • MERt
  2 ay önce

  5 kişilik bi aileyiz paketleme işini kolaylıkla yapayız daha önce 3 sene palartleme işi yaptık tecrübemiz var ihtiyacımız vat geri dönüş yapın lütfen

  yorum beğen
 • seher
  2 ay önce

  ankara keçiören evde paketleme işi istiyorum

  yorum beğen
 • Fahri
  2 ay önce

  İstanbulda ikamet ediyorum. Evde yapılabilecek iş için sizden dönüş bekliyorum

  yorum beğen
 • Arife Dündar
  2 ay önce

  Bursa yaşıyom paket işi istiyorum

  yorum beğen
 • Lutfiye
  2 ay önce

  Bende paketleme isi istiyorum donus yparsaniz

  yorum beğen
 • Şerife söyleyici
  2 ay önce

  Merhaba ben ağrıda yasiyorum paketleme iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Nilüfer Şeren
  2 ay önce

  Kartal’da ikamet ediyorum.toplamda 5 kişiyiz.evde paketleme işi arıyorum.acil lütfen geri dönüş yapınız

  yorum beğen
 • Dilan
  2 ay önce

  Kolay gelsin iyi çalışmalar benim işe ihtiyacım var geri dönüş sağlarsanız çok memnun kalırım şimdiden çok teşekkür ediyorum

  yorum beğen
 • hülya deniz
  2 ay önce

  ev hanımıyım Aydın Nazilli de yaşıyorum sağlık sorunum nedeniyle ve pandemi süreci sebebiyle çalışamıyorum geçimimi sağlamak için bende evde paket hazırlamak istiyorum

  yorum beğen
 • Ceren demir
  2 ay önce

  Evden iş arıyorum paketleme işi veya başka bir iş.

  yorum beğen
 • nehir
  2 ay önce

  Merhaba iyi günler diliyorum. Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yaşıyorum. 17 yaşında bir öğrenciyim. para biriktirmek istiyorum ve bu tarz işlere elimin yatkın olduğunu düşünüyorum. Her türlü işe çok hassas davranmaktayım. katlama paketlemede bana güvenebilirsiniz. eğer beni iş vermeye uygun görürseniz annemle beraber yapacağız. Şimdiden teşekkür ederim iyi günler diliyorum…

  yorum beğen
 • zuhal
  2 ay önce

  ist. kartal ikamet ediyoruz 3 kişiyiz lütfen donüş yapın

  yorum beğen
 • Zehra
  2 ay önce

  Eşimle birlikte eve iş almak istiyorum
  Bütün paketleme işlerine elimiz yatkındır.

  yorum beğen
 • Osman
  2 ay önce

  Kahramanmaraş’ta yaşiyorum, evden yapabileceğim bir işe ihtiyacim var.

  yorum beğen
 • Gülsün deniz demir
  2 ay önce

  Kocaeli kartepe de oturuyorum eşim çalışamıyor bir kızım var ona bakmak zorundayım bu iş çok istiyorum çok ihtiyacım var bu işe

  yorum beğen
 • Gülsün deniz demir
  2 ay önce

  Kocaeli kartepe de oturuyorum eşim çalışamıyor bir kızım var ona bakmak zorundayım bu iş çok istiyorum çok ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Saliha
  2 ay önce

  Merhaba evliyim çocuğum var ek ise ihtiyacım var her türlü paketleme işlemi yapabilirim 🙏

  yorum beğen
 • İLKNUR BAYRAK
  2 ay önce

  Evde ek işe ihtiyacımız var evde 5 kişiyi İstanbul esenyurta oturuyorum

  yorum beğen
 • İLKNUR BAYRAK
  2 ay önce

  Evde ek işe ihtiyacımız var evde 5 kişiyi

  yorum beğen
 • Yavuz Selim
  2 ay önce

  İstanbul esenyurtta yaşıyorum paketleme işi arıyorum
  Yardımcı olur geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  yorum beğen
 • Yavuz
  2 ay önce

  İstanbul esenyurtta yaşıyorum paketleme işi arıyorum
  Yardımcı olur geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  yorum beğen
 • Öznur çavdar
  2 ay önce

  Evde paketleme ısı istiyorum

  yorum beğen
 • Öznur çavdar
  2 ay önce

  Evde is yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • nisanur
  2 ay önce

  her türlü montaj paketleme montaj işi yapılır. Tam zamanında tyeslim edilir. Ankara Keçiörende ikamet ediyorum .

  yorum beğen
 • tuba
  2 ay önce

  avcılarda oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  yorum beğen
 • Emine
  2 ay önce

  Merhaba benim adım adım Emine Esenyurt kıraç ta oturuyorum daha önce eve birçok alanda iş aldım 5-6 kişilik bir ekibim var ayrıca oturmakta olduğum bu bölgede eve iş almak isteyen bir çok ev hanımı var onlarda benim gibi deneyimliler eve paketleme işi istiyorum daha önce birçok başvuru yaptım fakat geri dönüş alamadım lütfen olumlu veya olumsuz bir geri bildirim gönderin

  yorum beğen
 • Vildan
  2 ay önce

  6.7 kişilik gurubumuz var evde. Sabun mum vida ve bu iş ler almak istiyoruz lütfen dönüş yapın

  yorum beğen
 • armine
  2 ay önce

  ev isi ariyorum paketleme lutfen yardimci olun

  yorum beğen
 • armine
  2 ay önce

  ben evde is ariyorum oyle imkaniniz vatsa yardimci olun lutfen

  yorum beğen
 • Özge
  2 ay önce

  Merhaba. Kadıköyde oturuyorum 4 kişiyiz her türlü evde paketleme işlerini yapmak istiyoruz.

  yorum beğen
 • Cengiz
  2 ay önce

  Evde ek paketleme isi ariyorum evlere is verirseniz bna ulasin

  yorum beğen
 • Selin
  2 ay önce

  Büyükçekmece’de oturuyoruz. 6 kişilik bir ekibim mevcut. El hızımıza güveniyoruz ilgili firmalar ulaşırsa çok memnun oluruz.

  yorum beğen
 • yusuf
  2 ay önce

  tercübem var donus yaparsanız sevınıruım

  yorum beğen
 • yusuf
  2 ay önce

  kocaelı cayır ovada ikamet ediyorum buna benzer işler yaptım tercubelıyım 4 kısılık ekıbım dönuş yaparsanız sevınırım

  yorum beğen
 • melike
  2 ay önce

  ankara mamakta oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

  yorum beğen
 • Elif Şen
  2 ay önce

  Kocaeli-Darıca’da oturuyorum eve ek iş yapmak istiyorum. Evde 4-5 kişiyiz

  yorum beğen
 • Müjde daştan
  2 ay önce

  Izmır karabağlar ev depaketleme işi ariyorum

  yorum beğen
 • mujdedastan01@gmail.com
  2 ay önce

  Is arıyorum paketleme işi yaparım evde

  yorum beğen
 • Fatma
  2 ay önce

  Kalabalık aileyiz geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Zeynep
  2 ay önce

  10 kişilik ekip hazır bekliyoruz Ankara da yaşıyoruz

  yorum beğen
 • Zeynep
  2 ay önce

  10 kişilik ekip hazır bekliyoruz

  yorum beğen
 • Nodira
  2 ay önce

  Merhaba, Fatih Istanbulda oturuyorum. Evde paketleme işi yapmek isteyorum

  yorum beğen
 • Burak
  2 ay önce

  Ümraniyede oturyorum evde paketleme yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • süleyman
  2 ay önce

  18 yıllık eczacı teknisyenligimi pandemiden dolayı kaybettim işten çıkarıldım işe çok ihtiyacım var el becerim vardır büyük bir titizlikle çalışacagımdan emin olabilirsiniz bütün günümü bu iş için ayıracagım teşşkler adana da yaşıyorum

  yorum beğen
 • Mercan karak
  2 ay önce

  Evde 4 kişiyiz lütfen acil işe ihtiyacımız var çok hızlı bir şekilde yapıp teslim ederiz

  yorum beğen
 • Nodira
  2 ay önce

  Merhaba annem ve ben evde paketleme işi yapmek isteyoruz

  yorum beğen
 • Simge
  2 ay önce

  Izmirde yaşiyorum 4 kisi paketleme isi yapabiliriz 5 senedir evde paketleme isi yapiyoruz şuan boştayız paketleme isi yapmak istiyoruz

  yorum beğen
 • AYŞE
  2 ay önce

  Sakarya’da oturuyorum ev hanımıyım sabun paketleme işini yapabilirim

  yorum beğen
 • Nimet Daban
  2 ay önce

  Evde yapabileceğim bir iş arıyorum paketlemede olabilir yaparım

  yorum beğen
 • Yıldız
  2 ay önce

  21 yaşındayım sadece evde boş durmak istemiyorum o yüzden bu işe ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Bayram
  2 ay önce

  Merhaba kuzenimle yaşıyorum evde çalışmak istiyorum yardımcı olurmusunuz rica etsem

  yorum beğen
 • Özlem yılmaz
  2 ay önce

  İst sultanbeyli de oturuyorum. Paketleme işi istiyorum. Çok ihtiyacım var ek bir gelire.daha önceden de paketleme işi yaptım

  yorum beğen
 • Sevda
  2 ay önce

  Üniveriste öğrencisiyim ek gelir icin iş arıyorum çok ihtiyacım var işe dönüş yapabilirmisiniz?Herturlu evde paketleme işi yapabilirim.

  yorum beğen
 • Nebahat çakal
  2 ay önce

  Trabzon da ikametgah ediyorum size uygun ise çalışmak istiyorum

  yorum beğen
 • Fırat
  2 ay önce

  Merhaba iyi akşamlar 18 yaşındayım gerçekten çok zor durumdayız işe ihtiyacım var Van’da yaşıyorum lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz el becerim iyidir çok hızlıyım lütfen işe ihtiyacım var iyi çalışmalar

  yorum beğen
 • Gökcen
  2 ay önce

  Edirne merkez evde
  paketeme isi ariyorum

  yorum beğen
 • Abdurrahman 🔥
  2 ay önce

  Hatay Kırıkhan paketleme işi arıyorum

  yorum beğen
 • Nermin Mehmetçeoğlu
  2 ay önce

  Evde calışma istiyorum çok ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Rasim Aydoğan
  2 ay önce

  6 kisilik grubumuz var hizli pratik bir ekibiz paketleme isi yapabiliriz firmalar uygun gorurse bursa gursuda ikamet ediyoruz hemen basliyabiliriz

  yorum beğen
 • Rabia
  2 ay önce

  Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim paket leme işi istiyorum

  yorum beğen
 • Yılmaz
  2 ay önce

  Evdeyim ek iş istiyoruz

  yorum beğen
 • Hamit
  2 ay önce

  İstanbul güngören tozkoparanda oturuyorum evde yapılabilecek iş varsa çevrem var iş yapmak isterim

  yorum beğen
 • Eda özdoğan
  2 ay önce

  Konyada ikamet ediyorum evde paketleme isi istiyorum

  yorum beğen
 • Ezgi
  2 ay önce

  Merhaba. Ankara’da yaşıyorum, iki kişi paketleme işi yaparız. Ürün fark etmez. Teşekkürler.

  yorum beğen
 • ceren
  2 ay önce

  sakarya /adapazarı paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Özgür
  2 ay önce

  Ben Ümraniye de oturuyorum biz iki kişiyiz ve sizden evde paketleme yapmak için iş istiyoruz bize isverirseniz çok seviniriz

  yorum beğen
 • NİLGÜN Tutak
  2 ay önce

  Ayvalık’ta yaşıyorum Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim Elim pratiktir seri çalışırım .İşe ihtiyacım var. Numaram:05541897526

  yorum beğen
 • ZEYNO DASTANOVA
  2 ay önce

  MERHABALAR;
  MALTEPE DE İKAMET EDİYORUM.
  EVDE İŞ YAPABILECEGIM BIR SEYLER BAKIYORUM.
  DÖNÜŞ YAPARSANIZ MEMNUN OLURUM

  yorum beğen
 • Zeynep
  2 ay önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Melike Arı
  2 ay önce

  Adım Melike Arı Kayseri Melikgazi’de oturuyorum işsizim paketleme işi arıyorum bu işlere elim çok yatkındır babam engelli annem çalışmıyor çok ihtiyacım var bu tarz işlere bilginize.

  yorum beğen
 • Sonnur
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bahcelievler istanbul

  yorum beğen
 • Rozerin
  2 ay önce

  Bana acil iş lazım

  yorum beğen
 • Öznur karataş
  2 ay önce

  Sakaryada oturuyorum.pandemiden dolayi işsiz kaldım tek maaşla geçinemiyoruz bu işe ihtiyacım var.

  yorum beğen
 • Berivan yıldızöz
  2 ay önce

  Merhaba ben berivan Manisa şehzadeler de yaşıyorum 2 çocuk annesyim bu işe ihtiyacım var pratik ve titizlikle çalışırım 4 kişilik bir ekibiz dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  yorum beğen
 • nilüfer civelek
  2 ay önce

  üniversite mezunuyum ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum ankara da eryaman da oturuyorum el becerim vardır

  yorum beğen
 • Mehmet ayhan
  2 ay önce

  Merhabalar ben yedi sekiz kişilik bir ekiple Evde iş arıyorum.

  yorum beğen
 • evrim
  2 ay önce

  istanbul esenyurt 30 yaşında ev hanımıyım 2,3 kişilik bir ekip var daha önce çok pakaetleme işi yaptım

  yorum beğen
 • NİLGÜN TUTAK
  2 ay önce

  BU İŞİN HANGİSİ OLURSA YAPARIM.ELİM PRATİKTİR .ACİL İŞE İHTİYACIM VAR. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. AYVALIKTA YAŞIYORUM. NUMARAMI YAZIYORUM.05541897526 TEŞEKKÜRLER.

  yorum beğen
 • Seher Aydın
  2 ay önce

  Ben kastamonu taşköprü de yaşıyorum çocuklarım küçük olduğu için işe gidemiyorum evde iş yapmak istiyorum elim yatkındır bir sene tekstilde paketleme işinde çalıştım geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

  yorum beğen
 • Gül Uludüz
  2 ay önce

  Merhabalar evde paketleme yapmak istiyorum iki kışıyız bize yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Arife
  2 ay önce

  Merhabalar ben İstanbul Silivri’de Oturuyorum evde ek iş yapmak çok istiyorum ihtiyacım var Lütfen bana da yardımcı olabilir misiniz

  yorum beğen
 • Sevgi
  2 ay önce

  Antalya muratpaşa da oturuyorum. 28 yaşındayım. Sürekli evdeyim. Evde yapabileceğim iş ariyorum

  yorum beğen
 • Atalay ülgen
  2 ay önce

  Merhaba, ikamet yerim G.O Paşa dır. paketleme bandı şeklinde veya tek kişilik elleçleme(paketleme) kaliteli hizmet verebilirim. işin hacmine göre yerinden alma ve teslim hizmeti verebilirim. hacimli ürünler için yer sorunum yok.
  termin’e ve temizlik, düzen hassasiyeti içinde benzer iş tecrübelerim bulunmaktadır. saygılar

  yorum beğen
 • atalay ülgen
  2 ay önce

  depolama ve elleçleme sektörü tecrübem sebebiyle, elleçlemeye yönelik işler yapmak istiyorum, 3-5 kişilik hazır ekibim var

  yorum beğen
 • Yeter ozturk
  2 ay önce

  Meraba bursa besevler de oturuyorum daha öncede evde iş yaptım suan yine yapmak istiyorum sizden geri dönüş bekliyorum şimdiden teşekkürler

  yorum beğen
 • Ceren
  2 ay önce

  Kırıkkalenin ilçesinde oturuyorum ilce oldugu icin iş imkanı yok acilen paketleme işine ihtiyacım var günde 300 adet ve daha fazlası paketleme yapa bilirim.

  yorum beğen
 • Emine
  2 ay önce

  Kocaeliden yazıyorum bizde 4 kişiyiz lütfen bilgi alabilrmiyiz

  yorum beğen
 • Mehmet Akif Atik
  2 ay önce

  İşe ihtiyacım var ailemle birlikte

  yorum beğen
 • Didem
  2 ay önce

  Merhaba bende evde paketleme işi istiyorum 4 kişiyiz istediğiniz süre içinde göndereceğiniz ürünleri paketleyip size yolarız

  yorum beğen
 • Didem
  2 ay önce

  Bende evde paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim 4 kişiyiz

  yorum beğen
 • Şeyma
  2 ay önce

  Avcılar’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum ne olursa paketlerim 😇

  yorum beğen
 • Dilan
  2 ay önce

  Darıca oturuyorum bu işe ihtiyacım var iş imkanına sahip olmak istiyorum yapabilirim borçlarım var

  yorum beğen
 • Keziban duzdaş
  2 ay önce

  Evde pakatleme işi yapmak istiyorum Afyonkarahisar Şuhut ilçesinde oturuyorm.Her ne iş olursa yapabilirim 3 yada 4 kişi yardımcı olur ekip halinde çok çabuk işi teslim edebilirim.

  yorum beğen
 • Keziban duzdaş
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  yorum beğen
 • Kevser uzun
  2 ay önce

  Dudulluda ıkamet edıyorum evde paketleme işi istıyorum

  yorum beğen
 • Seyma
  2 ay önce

  Merhabalar İstanbul Pendikte oturuyorum ama Kartal Maltepe Ataşehir Ümraniye Üsküdar Sultanbeyli farketmeksizin paketleme yapabilirim daha önce boncuk paketleme yaptım dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

  yorum beğen
 • Sümüş
  2 ay önce

  Merhaba biz silifkede oturuyoruz 6 kişiyiz ev de ek iş istiyoruz

  yorum beğen
 • taner
  2 ay önce

  evde paket işi arıyorum ürün farketmez

  yorum beğen
 • Kiraz
  2 ay önce

  Esenyurta oturuyoru m 4 kişiyiz lütfen dönüş yapın

  yorum beğen
 • Yasemin
  2 ay önce

  Merhaba ben beylikdüzünde oturuyorum evde ekiş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var işe

  yorum beğen
 • Seda
  2 ay önce

  Mum paketleme işi alabilirmiyim seve seve yaparım ek iş olarak

  yorum beğen
 • Fatih tekin
  2 ay önce

  Ek iş aramaktayım evde yapabileceğim işler var ise her türlü işe açığım gelirimi arttırmak zorundayım lütfen ulaşın bana

  yorum beğen
 • Nefise batur
  2 ay önce

  Merhaba öğrenciyim okul masraflarımı karşılamak için işte ihtiyacım var Ankara Mamakta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Malik
  2 ay önce

  evde paket işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Büşra Eravcı
  2 ay önce

  Merhaba ben İstanbul’da ikamet ediyorum.Toplamda 7 kişiyiz paketleme işini bu ekiple daha önce 6 ay öncede yaptık uzun bi süre .. Maddi ihtiyaçlardan dolayı katkı sağlamak amacıyla tekrar eve iş almak istiyoruz her türlü paketleme etiket işi yapıyoruz . Geri dönüşlerinizi bekliyoruz teşekkürler 😊🌿

  yorum beğen
 • Dilek
  2 ay önce

  1yasında bebeğim var ğiderlerini karşılamak için iş yapmam lazım dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Rezan
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.istanbul da otryorum

  yorum beğen
 • Birgül Tekelioğlu
  2 ay önce

  Merhaba Antalya da yaşıyorum eşimin tek maaşı yetmiyor ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Billur Çelik
  2 ay önce

  Ek işe ihtiyacım var kayseride oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Rewsan1.klg@gmail.com
  2 ay önce

  Bir kaç kişilik ekibim, var işsizim bu işi çok istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Harun
  2 ay önce

  Acil işe ihtiyacım var evden paketleme işi yapabilirim

  yorum beğen
 • Feride Alca
  2 ay önce

  Merhaba. Ben Feride Alca, 24 yaşındayım ve İstanbul’da ikamet ediyorum. Eğer iş olursa 4 kişi birlikte çalışacağız. Yeni mezun ve işsizim. Bir maddi gelire ihtiyacım var. İşi dilediğiniz zaman gecikmesiz, temiz şekilde teslim edebilirim. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar.

  yorum beğen
 • Ceren
  2 ay önce

  Merhabalar, işe ihtiyacım var . Geri dönüşünüzü rica ederim

  yorum beğen
 • Aysun gül
  2 ay önce

  Bende evde her işi yaparım yardımcı olursanız sevinirim bu işe ihtiyacım var lütfen bana dönüş yapın

  yorum beğen
 • Meral
  2 ay önce

  Merhaba, iki kız kardeşiz ve bu işi yapmak istiyoruz öğrenciyiz acil işe ihtiyacımız var.
  Muğla/ Ula

  yorum beğen
 • Tülay
  2 ay önce

  İşe ihtiyacım var,(5 kişiyiz)

  yorum beğen
 • Kardelen Gül
  2 ay önce

  Merhabalar evde paketleme işi ile ilgili iş arıyorum

  yorum beğen
 • Nagihan
  2 ay önce

  Evde her türlü paketleme işi yapabilirim
  Samsun/Ayvacık

  yorum beğen
 • Behiye
  2 ay önce

  Merhaba ben evde iş yapmak istiyorum ist beylikdüzü tarafında oturuyorum.bilgi alabilirmiyim

  yorum beğen
 • Destan
  2 ay önce

  Evde iş yapmak istiyorum ve çok ihtiyacım var .Ümraniye’de oturuyorum

  yorum beğen
 • Serpil bilin
  2 ay önce

  Evde 4 kişiyiz eğer bizi uygun görürseniz bizde en iyi şekilde işlerimizin paketini yaparız ve bizimle çalıştığınız için asla pişman olmazsınız

  yorum beğen
 • kubra
  2 ay önce

  ıstanbul esenyurt ta oturuyorum 5 kısıyız ıs yapmak ıstıyoruz lutfen donus yapın

  yorum beğen
 • nurşen öter sarıbıyık
  2 ay önce

  şişlide ikamet eden evkadınıyım. evde paketleme işi arıyorum.

  yorum beğen
 • Simge hayta
  2 ay önce

  Lutfen geri donus yapin her isi yaparim umraniye tarafinda oturuyorum

  yorum beğen
 • Ecem
  2 ay önce

  Merhaba belimden ameliyatlıyım evde paketleme işi almak istiyorum kalabalık bir aileyiz istediğiniz zaman işiniz tamamlanmış bir şekilde gönderilir

  yorum beğen
 • Saniye
  2 ay önce

  Bayrapasada oturuyorum paketleme işi arıyorum

  yorum beğen
 • Sevim Yıldırım
  2 ay önce

  Merhaba ben İstanbul arnavutköy de oturuyorum evim kira üç çocuğum var ikisi okuyor paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Rabia
  2 ay önce

  Lütfen yardımcı olun dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Tuba
  2 ay önce

  Mhb ben izmir de oturuyorum işe ihtiyacım var paketleme işini yapabilirim arkadaşlarim da var ekip olarak yapabiliriz yardımci olursaniz sevinirim

  yorum beğen
 • İpek
  2 ay önce

  Çanakkale gökceada da oturuyorum iş yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • nazan
  2 ay önce

  İzmir/Bergsma
  merhaba mezunum ve ek işe ihtiyacım var yardıumcı olursanızz sevinirim

  yorum beğen
 • nazan yarşı
  2 ay önce

  izmir bergama
  mezunum şuanda mevcut işim yok elim her işe yatkındırr ek işe ihtiyacım var 4 kardeşizz tek babam çalışıyor yardımcı olursanızz ve dönüş yaparsanızz çokk sevinirimm lutfenn.

  yorum beğen
 • nazan yarşı
  2 ay önce

  izmir bergama
  mezunum şuanda mevcut işim yok elim her işe yatkındırr evde ek işe ihtiyacım var 4 kardeşizz tek babam çalışıyor yardımcı olursanızz ve dönüş yaparsanızz çokk sevinirimm lutfenn…

  yorum beğen
 • Esra
  2 ay önce

  Merhaba ben evde boncuk paketleme işi yapmak istiyorum. Paketleri titizlikle ve en kısa zamanda yapabilirim. Yaptığım işe yeterince özen gösteririm.

  yorum beğen
 • Cafer bulut
  2 ay önce

  Evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Esra Özdemir Dursun
  2 ay önce

  34 yaşındayım Mardin merkez de oturuyorum 5 6 kişilik bir grubumuz var ve evde paketleme yapmak istiyoruz bunun için yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Aynur
  2 ay önce

  Eve iş almak istiyorum bu yüzden sizin bana yardım etmeniz gerekir

  yorum beğen
 • Gaye
  2 ay önce

  Kalabalık bir grubuz hızlı teslimat gerçekleşir. Dönüşünüzü bekliyorum.

  yorum beğen
 • Büşra A.
  2 ay önce

  İstanbul Kartal hürriyet mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • toprak
  2 ay önce

  Merhaba Didim’deyim yardımcı olursanız sevinirim.

  yorum beğen
 • Aleyna
  2 ay önce

  Evde iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Seda
  2 ay önce

  Evde yapabilceğim Bir İş Arıyorum Her paketleme işini Yapabilirim Tesekkürler

  yorum beğen
 • Nurcan
  2 ay önce

  Evde iki kişiyiz bu işi yapabiriz geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Sevinaz
  2 ay önce

  3 çocuk var ise gidemiyorum evde iş istiyorum

  yorum beğen
 • Ferhan karagoz
  2 ay önce

  Merhaba Fethiye de ikamet ediyorum eşimden ayrıldım 4 çocuğum var ek is arıyorum

  yorum beğen
 • muhammet
  2 ay önce

  Sabun paketleme teşbih sabun kesme kına paketleme ne iş olursa yaparım ..

  yorum beğen
 • Ayfer
  2 ay önce

  İzmit kocaelide oturuyorum, 5 aylık bebeğim var ve çalışamıyorum ek olarak evde iş yaparak kazanç elde etmek zorundayım. Evde 4 kişiyiz. İşleri kısa sürede hızlı ve temiz bir şekilde teslim edebilriiz. Lütfen acil geri dönüş sağlayın

  yorum beğen
 • Sultan
  2 ay önce

  Her paketleme işini yapabilirim el becerik var elim herşeye yatkın yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Burcu
  2 ay önce

  Muğla koycegiz deyim paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • zeynep
  2 ay önce

  merhaba bakırköy tarafında oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Sıla
  2 ay önce

  İstanbul Esenyurtta oturuyorum öğrenciyim işe ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim.

  yorum beğen
 • Merve
  2 ay önce

  Merhaba pandemiden dolayı işten çıkmak zorunda kaldım bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

  yorum beğen
 • Nüshet karademir
  2 ay önce

  Evde ş istiyorum hertürlü paketleme yapa bilirim çok ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Gülsüm
  2 ay önce

  Evde iş arıyorum ihtiyacım var geri dönüş yaparmısınız lütfen

  yorum beğen
 • Melike
  2 ay önce

  Paket işine ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

  yorum beğen
 • BAHAR
  2 ay önce

  Elimin hizina guveniyorm kaynanamla birlikte islerimi zamanin da yetiştiririm.

  yorum beğen
 • Bülent Yılmaz
  2 ay önce

  Evde erzak paketleme işini yapmak istiyorum…

  yorum beğen
 • Sema
  2 ay önce

  Üniversite öğrencisiyim paraya ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Büsra
  2 ay önce

  Evde yapilabilcek ise ihtiyacim var

  yorum beğen
 • Gökşen
  2 ay önce

  Ek gelire ihtiyacımız var , 3 kişilik ekibimiz var.

  yorum beğen
 • Melis
  2 ay önce

  Evde iki kişiyiz gerekli işleri titizlikle yapabiliriz

  yorum beğen
 • Ali kaya
  2 ay önce

  Is almak istiyoruz

  yorum beğen
 • Eda
  2 ay önce

  Evde paketleme işi arıyorum her türlü paketleme işi olabilir adres Muğla datça

  yorum beğen
 • Pelin Yılmaz
  2 ay önce

  36 yaşındayım.El işçiliği paketleme konusunda tecrübeliyim. Çok dikkatli detaycı ve hızlı çalışan biriyim. Acil işe ihtiyacım var. Dönüş yapılmasını rica ediyorum. Teşekkürler
  İstanbul /Maltepe

  yorum beğen
 • tuğçe
  2 ay önce

  evde eşime destek çıkabilicek bir iş istiyorum

  yorum beğen
 • Gizem Taşkın
  2 ay önce

  Evde yapabileceğim iş arıyorum buna çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

  yorum beğen
 • Ozlem
  2 ay önce

  Ekibim var evde paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Hatice
  2 ay önce

  Evde paketleme işi arıyorum ilgilenirseniz sevinirim

  yorum beğen
 • Ilknur can
  2 ay önce

  Bende is ariyorum banada yardimci olursaniz sevinirim

  yorum beğen
 • Yıldız
  2 ay önce

  Evde. Ek. İşi istiyorum

  yorum beğen
 • deniz
  2 ay önce

  hem ev hanım hem öğrenciyim. ek gelir için evden iş yapmak istiyorum. acil cevap lütfen

  yorum beğen
 • Ayşe Denli
  2 ay önce

  Ev hanimiyim evde iş arıyorum lütfen yardımcı olurmuusnuz

  yorum beğen
 • Binnaz
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır ise ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Esra
  2 ay önce

  Evde iş yapmak istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz. Her türlü paketleme işi yapabilirim.

  yorum beğen
 • Sultan
  2 ay önce

  Ben malulen emekli bir eğitimciyim.Günümüz şartlarında emekli maaşıyla geçinmek oldukça zor olduğu için evde paketleme işi almak istiyorum .Dönerseniz duacınız olurum.

  yorum beğen
 • cennet
  2 ay önce

  evde iş yapmak istiyorum işimi sağlam ve düzenli yaparım geri dönüşlerinizi bekliyorum

  yorum beğen
 • Gizem
  2 ay önce

  merhaba evde paket isi yapmak istiyorm cok ihtiyacim var.

  yorum beğen
 • zekiye
  2 ay önce

  evde paketleme ısi yapabılırım.istanbuk umranıye

  yorum beğen
 • Ali karaman
  2 ay önce

  Evde eşimle birlikte evden iş yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Aynur Çakır
  2 ay önce

  Evde paket işi yapmak istiyorum iletişime geçer misiniz

  yorum beğen
 • zeynep
  2 ay önce

  merhaba istanbul avcılarda oturuyorum üniversite öğrencisiyim işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  yorum beğen
 • HANDE
  2 ay önce

  Detay alabilirmiyim?

  yorum beğen
 • simge
  2 ay önce

  kastamonuda yaşıyorum İyi günler evde paketleme işi arıyorum evlilik arifesindeyim ve aileme destek olmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum. annem hasta çalışamıyor 2 kardeşim var çok ihtiyacım var yadımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • osman
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Bu işe ihtiyacım var çok temiz ve titiz ve elim hızlıdır daha önce yaptım geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Filiz
  2 ay önce

  Universite ogrencisiyim ve ise ihtiyacim var acil is istiyorum

  yorum beğen
 • yeliz
  2 ay önce

  Bursa osmangazi’de oturuyorum. Her türlü paketleme işlerini 4 kişi yapabiliriz. Dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Ebru Bucak
  2 ay önce

  Nevşehir merkezde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum 27 yaşındayım ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • İbrahim
  2 ay önce

  Evde paketleme isi yapabilirim işsizim ve cok zamanim var bu is icin acil lutfen

  yorum beğen
 • İLAYDA SULTAN OKMAN
  2 ay önce

  ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİYİM EK GELİRE İHTİYACIM VAR

  yorum beğen
 • Songül
  2 ay önce

  Öğrenciyim gelire ihtiyacım Var

  yorum beğen
 • Mehtap
  2 ay önce

  Bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

  yorum beğen
 • Mehtap
  2 ay önce

  Evde paketleme işini yapabiliriz lütfen geri dönüş yapın

  yorum beğen
 • Nagihan
  2 ay önce

  Merhaba ben evde yapabilecegim is ariyiyorum 2 cocuk okutuyorum yardimci olursaniz sevinirim

  yorum beğen
 • Yıldız
  2 ay önce

  Bende bardak paketlemek istiyorum kalabalık aileyiz bana dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Kiraz
  2 ay önce

  İstanbul esenyurta oturuyor evde üç kişiyiz işe çok.ihtiyacımız var lütfen d öniş yapınız

  yorum beğen
 • Yıldız
  2 ay önce

  Aslında mesleğim var damar cerrahisi bölümü lazer teknikeriyim fakat pandemiden dolayı çalışmıyorum kalabalık bir aileyiz vidalama ve kına hariç her türlü paket işi yapabiliriz geri dönerseniz sevinirim kolay gelsin

  yorum beğen
 • Songül
  2 ay önce

  Öğrenciyim ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Açelyan
  2 ay önce

  Acil iş aramaktayım elim yatkındır

  yorum beğen
 • Songül
  2 ay önce

  Öğrenciyim ek işe ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Songül
  2 ay önce

  Öğrenciyim bu işe gerçekten ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  yorum beğen
 • Melisa
  2 ay önce

  Evde paketleme işine ihtiyacım var. Kalabalık aileyiz istediğiniz kadar paketleme yaparız.

  yorum beğen
 • fatma
  2 ay önce

  evde paketleme isi yapmak istiyorum
  samsunda yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Ayse
  2 ay önce

  İstanbul’da ikamet ediyoruz evde ek iş yapmak istiyoruz, ihtiyacımız var kalabalık bir aileyiz teşekkürler

  yorum beğen
 • aslikekec9@gmail.com
  2 ay önce

  Istanbul cekmekoy alemdagda oturuyorum sabun işine ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Ebru
  2 ay önce

  Evde 5 6 kişiyiz her türlü paketleme işi yapabiliriz

  yorum beğen
 • Songül
  2 ay önce

  Üniversite öğrencisiyim ihtiyacım var bu işe

  yorum beğen
 • Tülay
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Beyza
  2 ay önce

  Üniversite öğrencisiyim okul harcını ve masraflarımı karşılamak için işe ihtiyacım var sürekli yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Songül
  2 ay önce

  Üniversite öğrencisiyim bu işe ihtiyacım geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  yorum beğen
 • Acelya
  2 ay önce

  Acil iş aramakatyım

  yorum beğen
 • Sıla
  2 ay önce

  Üniversite öğrencisiyim çok ihtiyacım var vaktimde var ,geri dönüş olursa sevinirim

  yorum beğen
 • zehra
  2 ay önce

  geri dönüş olan var mı

  yorum beğen
 • Nagihan
  2 ay önce

  Merhabalar evde calismak iciin paketleme isi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  yorum beğen
 • Elif
  2 ay önce

  Evde paketleme isini yapmak istiyorum.

  yorum beğen
 • Atike
  2 ay önce

  İşsizim işe ihtiyacım var bu işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • MELEK YILMAZ
  2 ay önce

  TUZLA DA OTURUYORUM. EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

  yorum beğen
 • Duygu
  2 ay önce

  Evde paketleme isi ariyorum.istanbul gaziosmanpasa kucukkoy civari.nekadar basvuru yaptiysam ucret talep ediyorlar

  yorum beğen
 • süheyla
  2 ay önce

  Merhaba,ek iş olarak eşimle paketleme işi yapmak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Başakşehir’de ikamet ediyorum.

  yorum beğen
 • Hüsamettin seçkin
  2 ay önce

  Öğrenciyiz işe ihtiyacımiz var kirada oturuyoruz lütfen iletişime geçiniz.istanbul Maltepe’de yaşıyoruz

  yorum beğen
 • SEZER
  2 ay önce

  Merhabalar yüksek gelirli paketleme işi arıyorum günümü ful işe ayırabilirim yardımcı olursanız sevinirim İstanbul/esenyurt

  yorum beğen
 • Elanur
  2 ay önce

  Evlere ek iş yapmak istiyorum dönüş yapsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Aslı
  2 ay önce

  Evde kuzenlerle güzel bi çalışma ekibimiz var istediğiniz vakitte istediğiniz kadar paketleme yapabiliriz bu paraya ihtiyacımız var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar kolay gelsin

  yorum beğen
 • Elif Teke
  2 ay önce

  İşe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

  yorum beğen
 • fidan donmez
  2 ay önce

  ise cok ihtiyacım var ekip var

  yorum beğen
 • Fatma
  2 ay önce

  Bende evde ek iş yapmak istiorum iki çocuk okutuyorumlütfen yardımcı olurmusunuz

  yorum beğen
 • remziye
  2 ay önce

  evde paketleme isi arıyorum 10 yıllık deneyımım var donus yaparmısınız

  yorum beğen
 • Özlem tutak
  2 ay önce

  Bursada oturuyorum 4 tane çocuğum var ek işe ihtiyacım var ne olur bana yardım edin ek işe ihtıyacım var bana yardım edecek 4 kişi daha var birlikte yapacagız

  yorum beğen
 • Erdi irem
  2 ay önce

  İs ile alakali geri donusunuzu rica ederim.

  yorum beğen
 • Mustafa
  2 ay önce

  Ailemle birlikte ekip olarak evde ek iş yapmak istiyoruz lütfen yardımcı olur musunuz

  yorum beğen
 • Şemsi
  2 ay önce

  acil evde iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Muhammet emin karakaş
  2 ay önce

  Bu ek iş için çok zamanım var

  yorum beğen
 • SONGÜL
  2 ay önce

  Ise cok ihtiyacim var

  yorum beğen
 • Elif
  2 ay önce

  3 çocuk okutuyorum işe ihtiyacım var evde paketleme işi olursa yaparım lütfen dönüş saglayin

  yorum beğen
 • HÜSAMETTİN
  2 ay önce

  4 kişilik bir bayan ekinin var daha önce paketleme işi yapan bir grup elleri yatkın

  yorum beğen
 • Sevda Can
  2 ay önce

  Merhabalar evde işe ihtiyacım var küçük çocuğum var bırakmadığın için işsisizim paraya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

  yorum beğen
 • Esra
  2 ay önce

  Üniversite öğrencisiyim işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  yorum beğen
 • şafak fazlıoğlu
  2 ay önce

  merhaba evde paket işi yapmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

  yorum beğen
 • mustafa
  2 ay önce

  ek iş arıyorum

  yorum beğen
 • Tolga sarı
  2 ay önce

  Öğrenciyim ek gelire ihtiyacım var iş almak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

  yorum beğen
 • NEVZAT
  2 ay önce

  BURSA NİLÜFER GÖRÜKLEDE OTURUYORUM. ÇOK VAKTİM VAR. PAKETLEME VS HER İŞİ YAPABİLİRİM.ELİM HIZLIDIR VE ZAMANINDA TESLİM EDERİM.

  yorum beğen
 • Derya
  2 ay önce

  Evde paketleme işi arıyorum.cok acil iş bulmam gerekiyor

  yorum beğen
 • Pınar
  2 ay önce

  MERHABA EV HANIMIYIM EŞİME KATKIDA BULUNMAK İSTİYORUM. ÇOK İHTİYACIM VAR EVDE 3 KİŞİYİZ HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİNİ RAHATLIKLA YAPABİLİRİZ.GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER…

  yorum beğen
 • Zeynep
  2 ay önce

  Meraba istanbul avrupa yakasında yaşıyorum. Evde ek iş arıyorum öğrenciyim.

  yorum beğen
 • Birsen Devrik
  2 ay önce

  Merhaba 35 yaşındayım.Üsküdar Güzeltepe’de oturuyorum.3 kişilik ekibiz.
  Geri dönüşünüzü bekliyoruz.
  Teşekkürler,

  yorum beğen
 • Birsen Devrik
  2 ay önce

  Merhaba 35 yaşındayım.Üsküdar Güzeltepe’de oturuyorum.3 kişilik ekibiz.Bize iş verirseniz kesinlikle pişman olmazsınız.Geri dönüşünüzü bekliyoruz.
  Teşekkürler,

  yorum beğen
 • Özlem
  2 ay önce

  Kütahya merkezde oturuyorum.evde işe ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim

  yorum beğen
 • beyza
  2 ay önce

  kardesimin okul masraflarını karşılyabilmek için ek gelire ihtyacım var neolur dönüş yapın lütfen

  yorum beğen
 • Pınar
  2 ay önce

  Paketleme işi istiyorum

  yorum beğen
 • Uğur
  2 ay önce

  Evde boş vaktim çok olduğu için ek iş yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Arzu
  2 ay önce

  Çocuklarım okuyor. Eşimin getirdiği maaş yetmiyor o yüzden evde ek iş arıyorum. Ekibim 4kisiliktir.Bu işlerde tecrübemiz vardır.

  yorum beğen
 • Esra özkaya
  2 ay önce

  Evdeiş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

  yorum beğen
 • Necati Sağlam
  2 ay önce

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Özlem
  2 ay önce

  Evde paketleme yapmak istiyorum 2 tane çocuk okutuyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  yorum beğen
 • Beyza
  2 ay önce

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Semiha İNAN
  2 ay önce

  Paketleme

  yorum beğen
 • Sebiha
  2 ay önce

  Üni öğrencisiyim ek gelire ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

  yorum beğen
 • Nuran
  2 ay önce

  Işe çok ama çok ihtiyacım var kiradayım eşimin çok borcu var lütfen yardım eli uzatın lütfen geri dönün son çarem sizsiniz

  yorum beğen
 • Ece
  2 ay önce

  Osmaniyede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • çağla
  2 ay önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Bora
  2 ay önce

  Merhabalar, adım Bora ve 22 yaşındayım. Daha önce birçok fabrikada imalat ve finish bölümünde çalıştım, birçok ürün üzerine de evde paketleme deneyimim var. Bir gün içerisinde ortalama 1000-1500 adet paket yapıyorum, bunun yanı sıra üç kişilik bir ekibim var ve bu sayıyı üçe katlayabileceğimizi temin ediyorum. Gününde, titiz ve eksiksiz bir teslim arayışında iseniz bana mail adresim üzerinden ulaşabilirsiniz.

  yorum beğen
 • Şükran
  2 ay önce

  Merhaba, İstanbul Esenler/ terazidere de oturuyorum Üniversite mezunuyum maddi olarak biraz zor zamanlar geçiriyoruz evime ve eşime destek olmak istiyorum. Bu gibi işlere elim yatkın olduğunu düşünüyorum geri dönüşünüzü bekliyorum. Bu işe çok ihtiyacım var, 2 kişiyiz

  yorum beğen
 • Mine
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Gizem suan
  2 ay önce

  Merhabalar izmir karabağlarda oturuyorum evde işe ihtiyacım var evimiz kirada elimde hızlıdır ve istenildiği zamanda teslim ederim
  Bu işe ihtiyacım var
  Benimle iletişime geçersiniz sevinirim

  yorum beğen
 • Mert
  2 ay önce

  merhaba, öğrenciyim ailemde çalışan kalmadı pandemiden dolayı işten çıkarıldılar bende işsizim borçlar yığıldı faturaları ödeyemiyoruz en azından bir miktar can suyu olabilir evde iş. yardımcı olabilirseniz sevinirim.Teşekkürler

  yorum beğen
 • Mert
  2 ay önce

  merhaba, öğrenciyim ailemde çalışan kalmadı pandemiden dolayı işten çıkarıldılar bende işsizim borçlar yığıldı faturaları ödeyemiyoruz en azından bir miktar can suyu olabilir evde iş. yardımcı olabilirseniz sevinirim

  yorum beğen
 • Naciye
  2 ay önce

  Bir çocuğum var ve hamileyim ek iş istiyorum ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Nejla
  2 ay önce

  İyi Günler,Çekmeköy’de oturuyorum.15 yıl boncuk işi yaptım.Elim hızlı ve düzgünündür,temiz iş yaparım paketleme işi de yapabilirim.Geri dönük yaparsanız memnun olurum.

  yorum beğen
 • Beyzanur
  2 ay önce

  Eve ek iş arıyorum

  yorum beğen
 • Fahriye
  2 ay önce

  Merhaba İstanbul bahçelievler de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

  yorum beğen
 • Murat Babaoğlu
  2 ay önce

  Selam, evde ek olarak paketleme veya benzer işler yapmak istiyorum bu tür işler için zamanımı değerlendirmek mantıklı geliyor, eşimle beraber bu tür işlere zaman ayırabiliriz diye düşünüyorum, yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

  yorum beğen
 • ayfer
  2 ay önce

  bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Hilal
  2 ay önce

  Merhaba ek iş yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Merve
  2 ay önce

  Merhabalar 4 kişilik bir ekibiz ve evden paketleme işi yapmak istiyoruz

  yorum beğen
 • Sedanur Sevimli
  2 ay önce

  Nevşehir Merkezde yaşıyorum
  Daha önce paketleme işi yaptım
  Evde 3 kişi çalışarak çok hızlı iş bitiriyoruz
  Günde en yüksek paketlemeyi yapacağımdan eminim
  Geri dönüş sağlarsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Aylin
  2 ay önce

  Ev hanımıyım iş arıyorum acil

  yorum beğen
 • Betül
  2 ay önce

  Öğrenciyim ve ek işe ihtiyacım var İstanbulda yaşıyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

  yorum beğen
 • PINAR TURGUT
  2 ay önce

  Merhaba daha önce bir kozmetik ve temizlik firmasının depo bölümünde paketleme ve kontrol elemani olarak çalıştım. Elim ise yatkiñdir.Istanbul Beylikdüzünde ikamet edioyrum

  yorum beğen
 • deniz bayram
  2 ay önce

  merhabalar 2 kisi yiz elim çabuk tur temiz ve düzenli çalışırım bu ise çok ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Neşe Yalçın polat
  2 ay önce

  Evde paketleme işi var yapabilirim

  yorum beğen
 • deniz bayram
  2 ay önce

  evde paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Tulay
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul Sultanbeyli de ikamet ediyorum

  yorum beğen
 • Aslı
  2 ay önce

  Evde paketleme ıs ypmk ıstıyrum elim hızlıdır lutfenn donus yaparmısınız

  yorum beğen
 • Nazlıcan sezer
  2 ay önce

  Merhabalar öncelikle ben fizyoterapi 2.sınıf öğrencisiyim aileme bakmak ve kendi okul ihtiyaçlarımı karşılamak durumundayım evde kız kardeşlerim ve annem ile bu işin üstesinden kolaylıkla gelebileceğimizi düşünüyorum umarım yardımcı olabilirsiniz.

  yorum beğen
 • Ece
  2 ay önce

  evde paket işi yapmak istiyoruz 4-5 kişi.

  yorum beğen
 • Esra özçelik
  2 ay önce

  İsmim Esra Özçelik Çanakkale ezinede ikamet ediyorum belli bir grubum var iş almak istiyorum

  yorum beğen
 • hande
  2 ay önce

  merhabapandemi nedeniyle evdeyiz ve burslarım kesildi maddi sıkıntı içindeyiz bu işe ihtiyacım var teşekkürler

  yorum beğen
 • Lutfu
  2 ay önce

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim

  yorum beğen
 • Seren
  2 ay önce

  İzmir bayraklıda evde iş istiyorum el becerim vardır kendimde nişan hediyelikleri kına malzemelei makrome örgüleri olarak çalışmalar yapıyorum

  yorum beğen
 • Ayşegül
  2 ay önce

  Merhaba ben işitme engelliler istanbul yaşıyorum Sancaktepe oturuyorum 7 yıllık evli bir çocuk kızım evde hanım evde paketleme işi para kazanacak istiyom

  yorum beğen
 • Simge İbak
  2 ay önce

  Eve iş almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Neval çavdar
  2 ay önce

  Merhaba 4 kişiyiz Paketleme işi yapmak istiyoruz
  İstanbul Okmeydanı

  yorum beğen
 • Simge İbak
  2 ay önce

  Eve iş almak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Esra özçelik
  2 ay önce

  Merhaba ismim Esra Özçelik Çanakkale / Ezine ilçesinde ikamet ediyorum pandemiden bu yana işsizim evde ek gelir elde etmek için paketleme işi yapmak istiyoruz belli bir grubumda var yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Eda
  2 ay önce

  Ev hanımıyım 1 tane oğlum var pandemiden dolayı eşim çalışamıyor bu işe ihtiyacım var dönüş. Yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Esra özçelik
  2 ay önce

  Merhabalar Çanakkale/Ezine ilçesinde ikamet ediyorum pandemiden bu yana işsizim zor durumdayım evde paketleme işi yaparak ek gelir elde etmek istiyorum bu işi yapmak isteyen belli bir grubumda mevcut hatta iki arkadaşım Instagram üzerinden dolandırıldılar bile bile çünkü gerçekten çok ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok seviniriz

  yorum beğen
 • ozıı
  2 ay önce

  hergün 18.00-24.00 arası evde paket işi yapmak istiyorum.gece arabamla dağitım işi olabilir.(üsküdar civarı)esnek çalışabilirim

  yorum beğen
 • Esra
  2 ay önce

  3 kisilik ekibiz. Evde paketleme isi yapmak istiyoruz istediğiniz surede teslim ederiz. Gercekten ihtiyacım var dönüş yaparsaniz cok sevinirim

  yorum beğen
 • esra
  2 ay önce

  evde ek işe ihtiyacım var. becerim var. her türlü montaj paketleme ve daha çeşitli işlerde kendime güveniyorum. her işi yaparım. eğer bu tür bi iş varsa bana ulaşırsanız sevinirim.

  yorum beğen
 • Nahide Ertaş
  2 ay önce

  Ben ve üç kardeşim evde paketleme işi istiyoruz lütfen dönüş yapın

  yorum beğen
 • Suna
  2 ay önce

  Ben gurup başayım

  yorum beğen
 • Gülşah
  2 ay önce

  İstanbul Beykoz’da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

  yorum beğen
 • Zehra çakıroğlu
  2 ay önce

  İsmim Zehra 20 yaşındayım Antalya’da yaşıyorum
  Elim böyle işlere çok yatkın elim hızlıdır paketleme işi yapmak istiyorum evde bu konuda kendime inanıyorum

  yorum beğen
 • ışıl atamtürk yıldız
  2 ay önce

  ankarada yaşıyorum acil ek işe ihtiyacım var yardımcı olacak kişilerde var paketlemede

  yorum beğen
 • Sema Nur karagöz
  2 ay önce

  Sabun taketlem iş hakında tam bir bilgi almak istiyorum

  yorum beğen
 • Arzu Temiz
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmaya çok ihtiyaç ım var
  Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

  yorum beğen
 • Sıddıka Karakaya
  2 ay önce

  Antalya-Manavgat da ikamet etmekteyiz. 2 kız kardeşimle birlikte evde ek gelir işini yapabiliriz. İletişim numaram:0545 687 51 36

  yorum beğen
 • Zeynep
  2 ay önce

  Evde yapılabilecek her türlü paketleme işi için ulaşabilirsiniz 3 kişi veya daha fazla kişiyle çalışabiliriz daha önce bu tarz işler yaptık elimiz yatkındır numaram 05427843139

  yorum beğen
 • Eylem
  2 ay önce

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

  yorum beğen
 • Damla
  2 ay önce

  Üniversite mezunuyum. Atama bekleyen öğretmenim. Pandemi dolayısıyla okullar kapalı olduğu için evde paketleme işi istiyorum.

  yorum beğen
 • Sati
  2 ay önce

  Merhaba eger size de uygunsa bende paketleme isi istiyorum istanbul bagcilarda oturuyorum ilgilenirseniz sevinirim

  yorum beğen
 • Ayşe
  2 ay önce

  .

  yorum beğen
 • Habibe kolcu
  2 ay önce

  Yeni evlendim eşime yardım etmek istiyorum ek gelire ihtiyacim var

  yorum beğen
 • Habibe kolcu
  2 ay önce

  Yeni evlendim eşime yardımci olmak istiyorum ek gelire ihtiyacımız var lütfen geri dönüş yapin İstanbul/Sultanbeyli

  yorum beğen
 • sinem
  2 ay önce

  evde paket isi arıyorum, bi kac kisiyle calisicam iyi is cikartabilirim ilgilenirseniz sevinirim 🙂

  yorum beğen
 • Nuri BOZKURT
  2 ay önce

  Çalışma ya ihtiyacım var

  yorum beğen
 • feriha
  2 ay önce

  evde paketleme isi yapmak istiyorum lütfen acil

  yorum beğen
 • fahrettin korkmaz
  2 ay önce

  Merhaba evde paketleme işi almak istiyorum ekibim.var

  yorum beğen
 • Necati
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Celal
  2 ay önce

  Selam. Emekliyim. Kızım Öniverste’de okuyor. İstanbul Sarıyerde oturuyorum. Elim yakındır. Kendi imkanları ile alır ve teslim ederim. Her türlü paketleme işini itina ile yaparım.

  yorum beğen
 • Bayramgül Bahtiyarova
  2 ay önce

  Kırşehir de öğrenciyim orda kalıyorum. 3 öğrenciyiz paketleme işlerini yapabiliriz. Para ihtiyacım var pademiden dolayı hiç bir yerde çalışamıyoruz

  yorum beğen
 • Cemile
  2 ay önce

  Evde çalışmak istiyorum

  yorum beğen
 • cemile
  2 ay önce

  iş istiyorum

  yorum beğen
 • Elif
  2 ay önce

  Ben de evde paketleme işi istiyorum eşim çalışmıyor lütfen yardım ci olun

  yorum beğen
 • fatma gürel
  2 ay önce

  işten ayrıldım yeni eve paketleme işi istiyorum tabi mümkünse kredi borcum var en azından onu ödeyebilirim

  yorum beğen
 • Hasret Aydemir
  2 ay önce

  Merhaba benim işe ihtiyacım var iş verirsiniz çok sevinirim çok temiz ve düzenli çalışırım

  yorum beğen
 • Fatma
  2 ay önce

  Evimde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Hakan
  2 ay önce

  5 kisilik bir ekibiz. Pandemi dolayisiyla isimizi kaybettik. evde paketleme isi yapmak istiyoruz

  yorum beğen
 • Gönül kara
  2 ay önce

  Eve ek iş almak istiyoruz ama nasıl alacaz nere başvuracaz bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • aslanaslan1917@hotmail.com
  2 ay önce

  Evde yapılabilen işleri yapabilirim aynı zamanda ekibimde var kalabalık aileyiz iş istiyorum

  yorum beğen
 • Nurgül şen
  2 ay önce

  Düzce de oturuyorum 3 cocuk annesiyim evde paketleme işi yapmak istiyorum korona virüsten dolayı borçlarımızı odeyemiyoruz bende evde paketleme işi yaparak eşime destek olmak istiyorum lütfen bana dönüş yapın gerçekten çok ihtiyacımız var 05348439364 no ulaşabilirsiniz

  yorum beğen
 • Merve
  2 ay önce

  Ek iş icin bana ulaşırmısınız lütfen

  yorum beğen
 • Elif
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Mehmet
  2 ay önce

  Eşim ve iki tane kızımla beraber evde paketleme işi ariyurum Sultanbeyli.

  yorum beğen
 • elif uluğ
  2 ay önce

  selamlar
  ismim Elif uluğ
  İzmir Buca DA oturuyorum
  evliyim
  2 kızım 1oğlum var
  paketleme ve katlama işine elim çok yatkındır. çok başarılı işler gönderebilirim 15 yıl tekstil işi yaptım.
  acil bir işe ihtiyacım var.
  teşekkürler.

  yorum beğen
 • Zeliha
  2 ay önce

  Evlere is almak icin yapmam gereken nelerdir bilgi icin donus yaparsanuz sevinirim

  yorum beğen
 • Nesrin Bıçakçı
  2 ay önce

  Merhabalar evde paketlere işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Narın korkmaz
  2 ay önce

  Evde paketleme işi istiyorum

  yorum beğen
 • Ayşe
  2 ay önce

  Evde 4 kişi çalışabiliriz düzenli temiz ve hijyen konusunda güvenebilirsiniz.Dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • feriha
  2 ay önce

  Ben evde paketleme isi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Bermal
  2 ay önce

  İşe çok ihtiyacım var

  yorum beğen
 • ibrahim
  2 ay önce

  ben kocaelide gölcükte oturyorum ciftlik mah.hastane cd. 4262 sokak no 3 kat 4

  yorum beğen
 • ibrahim
  2 ay önce

  evde çalışmak istiyorum nezaman başlarım
  işe

  yorum beğen
 • Yeşim Demir
  2 ay önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum 4 kişiyiz uzun süreli düşünüyoruz geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  yorum beğen
 • Şilan Özer
  2 ay önce

  İstanbul da yaşıyorum üniversiteden yeni mezun oldum sınava hazırlanırken ek iş yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Faik
  2 ay önce

  Evde paket işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Meltem
  2 ay önce

  Derince’de oturuyorum öğrenciyim bu işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • ŞULE
  2 ay önce

  I günler işinize ihtiyacımız var eşim ben ve annem olmak üzere 3 kişiyiz Mum paketleme. Plastik karton bardak paketleme. Telefon kılıfı paketleme. Duş başlığı montajı paketleme(HANGİ İŞİ UYGUN GÖRÜP YOLLARSANIZ YAPARIZ)

  yorum beğen
 • ferda arslan
  2 ay önce

  pandemıden dolayı calısamıyoruz bızde evde paketleme ısı yapmak ıstıyoruz yardımcı olurmusunuz ıhtıyacımız var

  yorum beğen
 • Meltem kayak
  2 ay önce

  Lütfen ise ihtiyacım var.elim hızlı ve düzenlidir.evde 5 kişilik bir grupla calısıcam.tabiki is olursa.

  yorum beğen
 • Gönül
  2 ay önce

  Evde iş arıyorum disiplinli ve düzenli çalışırım Ümraniye atakente oturuyorum lütfen ulaşınız

  yorum beğen
 • Burcu Şimşek
  2 ay önce

  Evde paketleme işi arıyorum

  yorum beğen
 • Burcu
  2 ay önce

  Evde paketleme işi arıyorum

  yorum beğen
 • Tuğba
  2 ay önce

  Evde paketleme işi için herhangi bi firma bulamdım. İşe ihtiyacım var lütfen sizler ulaşın

  yorum beğen
 • Tarık
  2 ay önce

  Merhaba beylikdüzünde ikamet etmekteydi, eşimle paketleme veya benzeri iş arıyorum, teşekkürler

  yorum beğen
 • Ebru bulut
  2 ay önce

  İstanbul sancaktepede oturuyorum 6 kişiyiz elimiz seridir yaptığımız işi özenle yapıyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Sibel
  2 ay önce

  Merhaba ben Mersin’den Sibel 2 cocuk annesi bir ev hanımıyım. Cocuklarin biri 3 diğeri 4 yasinda ev kira tek esim çalışıyor faturalari ve kirayı odeyemiyoruz. Evde yapacagim paketleme isi arıyorum. Lütfen yardımcı olun…

  yorum beğen
 • Neslihan
  2 ay önce

  Ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen çok ihtiyacım var temiz ve düzenli çalışırım zamanında yetiştiririm lütfen acil ihtiyaç Erzumda yaşıyorum

  yorum beğen
 • Tekmile
  2 ay önce

  Merhaba sizden iş istiyorum ankarda oturuyorum 5 kişiyiz evde 3 tane çocuğum var oglum ve kızım nışanlılaŕ çeyiz alamıyorum oğlunun da eşyalarını almıyorum oglum askere gidiyor işe ihtiyacım var sizden ricam bana iş vermenizi istiyorum şimdiden teşekür ederim

  yorum beğen
 • Tekmile
  2 ay önce

  Merhaba ben bardak altı tabak veya karton bardak paketleme istiyorum benim bu işe çok ihtiyacım var benim 5kişiyiz evde çocuklarımın ikisi nışanlı kızım ve oglum kızımın çeyizini oğlumun eşyalarını alamıyorum birtanede 6yasında okulla giden kızım var çok ihtiyacım var sizden ricam bana yardımcı olun eve iş vermenizi istiyorum

  yorum beğen
 • Aylin
  2 ay önce

  Ben de İş istiyorum

  yorum beğen
 • sibel
  2 ay önce

  ben sibel ise çok ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olur musunuz İSTANBUL SANCAKTEPE oturuyorum

  yorum beğen
 • Semra
  2 ay önce

  Evde ise ihtiyaçim var çocuğum var dışarda çalışamıyorum saygılar.

  yorum beğen
 • Tuğba Nur
  2 ay önce

  Ben konya cumrada ikamet ediyorm ek ise ihtiyacim var ve bos vaktim oldukca fazla geri donus yaparsaniz sevinirim

  yorum beğen
 • Tuğba Nur Ateşgöz
  2 ay önce

  Ben tugba ev hanimiyim esim işe yeni girdi borcumuz cok yetisemiyor bu ise ihtiyacim var ve bos vaktim oldukca fazla geri donus yaparsaniz sevinirim

  yorum beğen
 • Ömür
  2 ay önce

  İstanbul ümraniyde oturuyorum sağlam ekibimle evde iş yapmak istiyoruz

  yorum beğen
 • Yavuzterzi2754@gmail.com
  2 ay önce

  Mail üzerinden dönüş yaparmisiniz ewde ek iş yapmak istiyorum kaakbardak paketipaketi icin

  yorum beğen
 • Tuğçe Oğur
  2 ay önce

  eve katkıda bulunmak için evde is yapmak istiyorum bana da imkan sağlarsınız çok mutlu olurum. İstanbul catalcada oturuyorum

  yorum beğen
 • burcu çalışkan
  2 ay önce

  Her türlü paketleme işi yapılır 3 kişiyiz yardımcı olurmusunuz

  yorum beğen
 • Nilay
  2 ay önce

  2 cocugum var evde ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

  yorum beğen
 • Ayşe Erkara
  2 ay önce

  Merhabalar ben ayşe antalaya da yaşıyorum eşim iş almak istiyoruz daimi calisacaz elimiz pratiktir çok ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim her türlü paketleme yaparız zamanında teslim ederiz

  yorum beğen
 • Selvi konak
  2 ay önce

  Evde 4 kişi yapabiliriz öğrenciyim ve ek gelire ihtiyacım var başka bir işte de çalışmadığım için gün boyu bu işi yapabilirim ve çok istiyorum

  yorum beğen
 • Fatma tekin
  2 ay önce

  Merhaba adım fatma tekin ankara mamakta oturuyorum.evliyim 2 tane çocuğum var.evim sobalı kömür almam gerekiyor.cok borcumuz var.cok zor durumdayım.4 kişilik bi grupla çalışacağım verilen işi özenli ve temiz bi şekilde yapar teslim ederim lütfen dönüş yapın

  yorum beğen
 • zehra
  2 ay önce

  4 kişiyiz deneyim vardır acil işe ihtiyacimiz var. İstanbul Esenler dönüş yaparmisiniz

  yorum beğen
 • Gülsüm
  2 ay önce

  Bende evde mum, sabun ,karton bardak
  veya mandal paket leyebilirim.ekipman da kurabilirim .

  yorum beğen
 • Muhammet kutlu
  2 ay önce

  Istanbul tuzla da kardesimle birlikte yasiyorum kirada kaliyoruz evde paketleme isi yapmak istiyoruz. Yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler

  yorum beğen
 • Sebahat Arı
  2 ay önce

  Merhaba evde paketleme işi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Nuray
  2 ay önce

  Bursaya yeni yerleştim nasip olursa bu işlerde çalışmak istiyorum.

  yorum beğen
 • Mevlüde şahin
  2 ay önce

  Eve iş almak istiyorum

  yorum beğen
 • Ayşegül
  2 ay önce

  Evimde yapabileceğim biriş yapmak istiyorum.

  yorum beğen
 • Zihni fatih yanık
  2 ay önce

  Kayseri Kocasinan da ikamet ediyoruz üniversite öğrencisiyiz evde iş istiyoruz

  yorum beğen
 • Birten
  2 ay önce

  İşe ihtiyacım var elim hızlı arkadaş da var 2 kişiyiz

  yorum beğen
 • Bahar Göze
  2 ay önce

  Evde ek gelir olarak paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Muhammet kutlu
  2 ay önce

  Merhaba istanbul tuzlada oturuyorum 27 yasindayim kardesimle birlikte yasiyorum kirada kaliyoruz evde yapabileceğimiz ek iş ariyoruz yardimci olursaniz seviniriz. Simdiden teşekkürler.

  yorum beğen
 • Zeynep
  2 ay önce

  Işe ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Güler
  2 ay önce

  Evde paketleme işi almak istiyorum Bi yardimci olurmu su iki cocuk var dişarda calişamiyor m

  yorum beğen
 • Havva sevencan
  2 ay önce

  İhtiyacım ilgim ve yeteneğim olduğundan aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum eğer uygun görürseniz evden çalışmak istiyorum elimden gelenin fazlasını yapacağımdan şüpheniz olmasın iletişime geçmenizi bekliyorum şimdiden teşekürler

  yorum beğen
 • Güler
  2 ay önce

  Nasıl bas vura biliyoruz evde ek is e

  yorum beğen
 • Burcu hazar
  2 ay önce

  Bi takim borclarimiz var kardesimle beraber evde is imkani ariyoruz

  yorum beğen
 • Dilan
  2 ay önce

  Meraba daha önce buna benzer paketleme işi yaptım iki kişiyiz ve işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  yorum beğen
 • hüseyin
  2 ay önce

  paketleme işi yapmak istiyorum istediginiz sayıda istediginiz sürede yaparız konyada oturuyorum

  yorum beğen
 • Neslihan Yeşiler
  2 ay önce

  İşe ihtiyacım var el becerim iyidir yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Tulin
  2 ay önce

  Evde montaj veya paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Ceren
  2 ay önce

  İstanbul bakırköyde 5 kişilik bir ekibiz paketleme işi yapabiliriz

  yorum beğen
 • Berat
  2 ay önce

  Maddi sıkıntılarımız bu nedenle evde paketleme işi arıyorum yer Sakarya

  yorum beğen
 • Refiye öz
  2 ay önce

  Merhabalar İSTANBUL AVCILAR da oturuyorum evde yapabileceğimiz iş arıyoruz 3 kişiyiz paketleme ve montaj işinde seriyiz lütfen geri bildirim yapabilirmisiniz olumlu olumsuz teşekkür ederiz

  yorum beğen
 • Ayşe Erkara
  2 ay önce

  Merhabalar adım ayşe Erkara antalya aksu ilçesinde yaşıyorum günlerdir basvurmadigim is kalmadı 5 aylık kızım var evim kira hic bir gelirim yok lütfen artık sesime kulak veren olsun yalvarıyorum kızım için

  yorum beğen
 • Ayça
  2 ay önce

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Gaziosmanpaşa da oturuyorum

  yorum beğen
 • Hasan Bayazıt
  2 ay önce

  Esim ve ben bu işe çok ihtiyacımız var bize yardımcı olursanız çok sevinirim

  yorum beğen
 • Zehra Çiftçi
  2 ay önce

  21 yaşımdayım, herhangi bir işte çalışmıyorum, Feriköyde ikamet ediyorum. Evden çalışarak para kazanmak istiyorum.

  yorum beğen
 • Fatma
  2 ay önce

  Ben evde paketleme işini almak istiyorum lutfen bana yardımcı olabilirmisinizii

  yorum beğen
 • Engin
  2 ay önce

  Ben evde paketleme işini almak istiyorum lutfen bana yardımcı olabilirmisiniz

  yorum beğen
 • Neslihan KOÇAK
  2 ay önce

  Aydın Nazillide yaşıyorum. 26 yaşındayım onlisans mezunuyum. Yeni evlendigimiz için eşime düğün borçlarını odememizde destek olmak istiyorum. Sizinle çalışmaktan mutlu olurum.

  yorum beğen
 • Ekrem Kurt
  2 ay önce

  Kocaeli’de oturuyorum 25 yaşındayım ek is arıyorum donus yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • SERPİL
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapabilirim evde 5 kişiyiz çocuğum var ihtiyaçlarını karşılayamiyorum okuyo son senesi istanbul Esenyurta oturuyorum lütfen yardım edin

  yorum beğen
 • Yaren
  2 ay önce

  Merhaba üniversite öğrencisiyim bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Hasret
  2 ay önce

  3 kişiyiz bu ise ihtiyacımız var

  yorum beğen
 • Ümit bayğuş
  2 ay önce

  Adım ümit bayğuş üç çocuğum var evde ek işe ihtiyacım var Hatay Kırıkhan da oturuyorum ne olursa yaparım elim her işte çabuktur çocuklarımla yapabilirim önce yapmadım bir kere görsem her ne olursa olsun yaparım işe çok iktiyacım bana bir an önce dönmeniz istiyorum

  yorum beğen
 • Nükhet
  2 ay önce

  Merhabalar kadıköy’de oyuruyorum aile bütçesine katkıda bulunmak için evde paketleme işi yapmak istiyorum.ilgilenenlerin irtibata geçmesini rica ederim

  yorum beğen
 • Büşra
  2 ay önce

  Ek gelir

  yorum beğen
 • Semra
  2 ay önce

  3 kişiyiz işe ihtiyacımız var elimiz yatkın daha önce den evde iş yaptık geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • filiz atlar
  2 ay önce

  evde paketleme işi arıyorum . Nilüfer / Bursa

  yorum beğen
 • Semra
  2 ay önce

  Merhaba 3 kişiyiz işe ihtiyacımız var elimiz yatkın daha önce yaptık geri dönüş yaparsanız seviniriz

  yorum beğen
 • Begüm
  2 ay önce

  Paketleme isi,boncuk isleri, sabun paketle vs.. işleri yapabilirim hamile oldugum için çalışamıyorum geri dönüş sağlarsınız sevinirim

  yorum beğen
 • Nihal
  2 ay önce

  Evde paket işi istiyorum acil

  yorum beğen
 • İPEK YARAMIŞ
  2 ay önce

  merhaba benim acil işe ihtiyacım var 3 çocuk okutuyorum lütfen

  yorum beğen
 • Ayse Demie
  2 ay önce

  evde 4 kişiyiz

  yorum beğen
 • Merve
  2 ay önce

  Evde paketleme ve bunun gibi işler arıyorum

  yorum beğen
 • cuma yaşar
  2 ay önce

  evde eşimle sürekli iş yapmak istiyorıs

  yorum beğen
 • Kader
  2 ay önce

  Ablam ben ve annemle yapıcaz bu işi vaktimiz var bu işi yapmak için

  yorum beğen
 • Deniz
  2 ay önce

  Evde işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

  yorum beğen
 • Fatma
  2 ay önce

  Ben eve paketleme işi almak istiyorum elim yatkindir ailemin yardimiyla zamninda teslim ederim lutfen bana geri donus yaparmisiniz

  yorum beğen
 • Seher Kundak
  2 ay önce

  Merhaba ben seher. Balıkesir altıeylül de oturuyorum. Yeni mezunum iş bulamadığım için evde ek iş yapmak istiyorum. Aileme de katkıda bulunmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

  yorum beğen
 • Melike Dönmez
  2 ay önce

  Evde iş arıyorum

  yorum beğen
 • nazlı
  2 ay önce

  telefon pak.kina mum tesbih vs. paketlemek istiyorum ise ihtiyacım var silivride oturuyorum

  yorum beğen
 • Hamza şahin
  2 ay önce

  Cok ihtiyacım var hızlıca bitiririm bütün işleri

  yorum beğen
 • Funda nazlı
  2 ay önce

  Telefon kılıfı paketleme yada tesbih paketleme işi istiyorum acil elim yatkındır 5 kişi bu işi yapmak istiyoruz ulaşabileceğiniz numara 05348849910

  yorum beğen
 • Gaye
  2 ay önce

  Merhaba benim işe ihtiyacım var ne olur kiradayım yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Nihal
  2 ay önce

  Birileri artık dönüş yapsanız gerçekten durumumuz yok ve birçok yer kapora istiyor akillarisira bizleri dolandırmaya calisiyorlar

  yorum beğen
 • İFTAR ÖZSARI
  2 ay önce

  MERHABA İKİ YILDIR ÇALIŞAMIYORUM MAALESEF VE İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.TEKİRDAĞ ÇORLU DA İKAMET EDİYORUM.

  yorum beğen
 • Nesibe
  2 ay önce

  İhtiyacım var yardımcı olur musunuz lütfenn

  yorum beğen
 • Humeyra
  2 ay önce

  Sabun paketleme işi

  yorum beğen
 • Fehime
  2 ay önce

  Evime destek için işe ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Gözde
  2 ay önce

  Paketleme işi istiyorum

  yorum beğen
 • Ayşe demiraslan
  2 ay önce

  Merhaba benim evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen geri dönüş yaparmısınız gerçekten ihtiyacım var İstanbul okmeydınında oturuyorum

  yorum beğen
 • Burcucalıskan
  2 ay önce

  Evde paketleme işi 3 kişi yaparız hertürlüsü evde yapabiliriz siziden haber bekliyorum teşekkürler

  yorum beğen
 • IŞILAY
  2 ay önce

  EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM. HIZLI ŞEKİLDE TESLİM EDERİM. DAHA ÖNCE DE BİR ÇOK DENEYİMİM OLDU. İLGİLENİP DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

  yorum beğen
 • Duygu
  2 ay önce

  Sabun bardak altligi tesbih Daha Bir Cok sey paketleyebilirim

  yorum beğen
 • Ezgi
  2 ay önce

  İstanbul Kartal’da oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum

  yorum beğen
 • Gulten
  2 ay önce

  paket leme işi yapabilirim

  yorum beğen
 • Huseyin afsar
  2 ay önce

  Annem evde paketleme işi yapıyordu eli bu tür işlere yatkın ailecek yapacağız toplam 5 kişilik bi aileyiz en küçükleri benim 16 yassındayım yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Seda
  2 ay önce

  Paketleme işi istiyorum yeteri kadar zamanım var geri dönüş sağlarsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Pinar
  2 ay önce

  Lütfen yardımcı olur musunuz paketleme işi yaparız 4 kişiyiz

  yorum beğen
 • Kamil
  2 ay önce

  Zor durumdayız ek iş yapıp eve ek bir para getirmem gerek yardımcı olun lütfen

  yorum beğen
 • Gülşen
  2 ay önce

  Evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum. Evde 5 kişiyiz elimiz bu tür paketleme işlerine yatkındır. Dönüş yapmanızı bekliyorum.

  yorum beğen
 • Elda
  2 ay önce

  Öğrenciyim . Okullar açıkken çalışıyodum fakat korona yüzünden işden cıkarıldım . Aileme bakıyorum . Bu süreç içerisinde online dersler varken çalışmam istiyorum

  yorum beğen
 • Gülsüm Arslan
  2 ay önce

  Evde paketleme işi arıyorum acil olarak. Daha önceden yaptım ve elim yatkın.

  yorum beğen
 • zeynep muslu
  2 ay önce

  öğrenciyim üniversite için ihtiyaç oluyor ailemle yapacağım paketleme işi arıyorum. istanbul ümraniye

  yorum beğen
 • Betul
  2 ay önce

  Kardeşim ile birlikte böyle bir iş yapmak istiyoruz. İkimizde çalışmıyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim.

  yorum beğen
 • Özlem şimşek
  2 ay önce

  Evde paketleme işi istiyoruz şimdilik 2 kişiyiz ama ekibimizi kurarız

  yorum beğen
 • ZELİHA
  2 ay önce

  Evde her türlü paketleme işine talibim daha önce paketleme işinde çalıştım donuslrinizi bekliyorum

  yorum beğen
 • Reyhan
  2 ay önce

  Merhaba ev hanımıyım 5 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim boncuk paketleme gibi

  yorum beğen
 • Semra atabey
  2 ay önce

  evdE paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Gulcan
  2 ay önce

  Kocaeli derincede yasiyorum orenciyim be paketleme osi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Nazli
  2 ay önce

  Sizinle calismak isterim

  yorum beğen
 • Menşure Dursun
  2 ay önce

  4kişilik bir aileyiz 2 çocuğum var ikisi de okuyor elimiz bu tür işlere yatkındır geri dönüş sağlarsanız mutlu oluruz

  yorum beğen
 • Cevriye
  2 ay önce

  İstanbulPendik evde iş yapmak istiyorum acil

  yorum beğen
 • Neslihan
  2 ay önce

  Merhabalar vanda yaşıyoruz evde 6 kişiyiz Önceden paketleme işi yapmıştık. Günlük olarak da paketlemeleri yapabiliriz. Bize geri dönüş yaparsanız seviniriz

  yorum beğen
 • Arzu
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Hacer
  2 ay önce

  Merhaba tedavi görüyorum çalışamıyorum evde paketleme işi istiyorum.

  yorum beğen
 • Safiye Sağır
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapabilirim 4 kişiyiz

  yorum beğen
 • FETHİYE İYİGÜN
  2 ay önce

  Elim yatkın temiz yaparım üniversite mezunuyum işe ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Pelin
  3 ay önce

  Merhaba iki kişilik ekibimiz var öğrenciyiz ek gelir ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

  yorum beğen
 • elif
  3 ay önce

  ankara mamakta oturuyorum evden iş yapmak istiyorum işimi düzgün titizlikle ve zamanında teslim ederim lütfen geri dönüş sağlayın

  yorum beğen
 • Seda
  3 ay önce

  Adım seda evliyim 2 aylık bebeğim var eşinin geliri zar zor yetmiyor bile kirada oturuyoruz madur durumdayız çocuğum mamayla büyüyor ve pahalı yetişemiyoruz çok ihtiyacım var yardım mersin erdemli de oturuyorum

  yorum beğen
 • Zuhal
  3 ay önce

  Kardesım ve ben pandemı nedenıyle dısarı cıkmak yerıne evde kaldıgımız sure ıcınde evde yapabılecegımız ve ıhtıyaclarımızı karsılayacagımız paketleme işlerinden istıyoruz

  yorum beğen
 • Ümit bayğuş
  3 ay önce

  Evde nikah şekerleri paketleme yapabilirim eve direk işi getip evden teslim alabilecek iş istiyorum

  yorum beğen
 • Kübra
  3 ay önce

  Şehir dışina.is.gonderiyormusunuz

  yorum beğen
 • Kübra
  3 ay önce

  Şehir dışına veriyormusunuz

  yorum beğen
 • Faruk Güneş
  3 ay önce

  Tüm paketleme işleriniz titizlikle yapılır. Matbaa emeklisiyim işin durumuna göre ekip olusturabilirim.

  yorum beğen
 • DİLEK
  3 ay önce

  İSTANBUL ESENYURTTA OTURUYORUM. EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM. 2 KİŞİYİZ

  yorum beğen
 • Yesim
  3 ay önce

  Samsun ilkadimda oturyorum paketleme isi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Dilek
  3 ay önce

  İstanbul/Beylikdüzü’nde oturuyorum. Butun gün evdeyim boş zamanımı değerlendirmek istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim .

  yorum beğen
 • Sedat arslancan
  3 ay önce

  Evden işe ihtiyacımız vardır Yeşilpinar mahallesi Hacı Hüseyin sokak no:22-24 daire 1 Eyüp İstanbul adresinde ikamet etmekteyiz ilginize teşekkürler

  yorum beğen
 • Nilay
  3 ay önce

  ihtiyacım olduğu için evde paketleme işi istiyorum

  yorum beğen
 • Didem
  3 ay önce

  Ek iş istiyorum

  yorum beğen
 • ilknuraykut9@gmail.com
  3 ay önce

  Evde iş yapmk istyom. Çok ihtyacm var

  yorum beğen
 • İlknur
  3 ay önce

  Evde iş yapmk istyom

  yorum beğen
 • Meral
  3 ay önce

  Merhaba İstanbul beşiktaşda oturuyorum evde 3kişiyiz paketleme işini yapabiliriz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

  yorum beğen
 • Ernur
  3 ay önce

  Ise cok ihtiyacim var yardimci olursaniz cok mutlu olurum

  yorum beğen
 • Sultan çağlar aksu
  3 ay önce

  Antalya kepezde yasiyorum bu işe ihtiyacim var

  yorum beğen
 • Havvanur
  3 ay önce

  Eşime destek olmak istiyorum

  yorum beğen
 • Nurettin parlak
  3 ay önce

  Evde ek gelir olarak is yapmak istiyorum nasil yardımcı olabilirsiniz.

  yorum beğen
 • Sezen uluca
  3 ay önce

  Evde paketleme işi istiyorum çocuğumun ihtiyaçlarını karşılamak için lütfen yardımcı olmak isteyen msj atsın 🙏 Gaziantep

  yorum beğen
 • Kadir Kuru
  3 ay önce

  İstanbul / Ümraniyede yaşıyorum . Evde 6 kişiyiz . Elimizden her iş gelir güvenebilirsiniz , geri dönüş yaparsanız mailimden sevinirim

  yorum beğen
 • beyza
  3 ay önce

  eskişehir de yaşıyorum aileme destek için ek iş arıyorum

  yorum beğen
 • Hidayet akkurt
  3 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  yorum beğen
 • TUBA
  3 ay önce

  MERHABA BEN TUBA EV HANIMIYIM . ŞUAN ÇALİŞMİYORUM ÇOCUĞUM OLDUĞU İÇİN ELSANATLARI MEZUNUYUM EV PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM BU KONUDA BECERIM VAR ELLİMDEN GELİYOR .TITIZLEDE ÇALİŞİRİM .ANKARA ALTINDAĞ YAŞAMAKTAYIM..

  yorum beğen
 • Sümeyye
  3 ay önce

  Sabun paketlemek istiyorum dönerseniz sevinirim:)

  yorum beğen
 • Berna Özel
  3 ay önce

  4 kişiyiz evde ek iş yapmak istiyorum ekibim hızlı ve planlı calisacagindan zamanında teslimat yapacağımıza eminim Polatlı da ikamet ediyoruz ilgilenirseniz çok mutlu oluruz

  yorum beğen
 • Nejla Yıldız
  3 ay önce

  Evde 3 kişiyiz, paketleme işi çabucak yapılıp, teslim edilir,Geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  yorum beğen
 • Rahime Kaya
  3 ay önce

  daha önce yaptım işe hakimim lütfen geri dönmenizi bekliyorum

  yorum beğen
 • Sevgi bayram
  3 ay önce

  Evde pakatleme işi istiyorum 4 kişilik grubuz

  yorum beğen
 • Burcu
  3 ay önce

  Merhabalar benim bu işe cok istiyacım var temiz aktif ve titiz çalışırım lütfen bana dönüş yapın bekliyor olucam istanbul küçükçekmecede oturuyorum

  yorum beğen
 • arzu ateş
  3 ay önce

  bende yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardimci olurmusun

  yorum beğen
 • Fatma
  3 ay önce

  Çocuk okutuyorum iki tane bu yüzden evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz çok mutlu olurum.Elim bu tür paketleme işlerine yatkındır.

  yorum beğen
 • Arzu
  3 ay önce

  Antalya döşemealtında oturuyorum. pandemi dönemi iş yeri kapandı evdeyiz ve çalışmak istiyoruz .geri dönüş bekliyoruz. teşekkürler

  yorum beğen
 • Emel yagsi
  3 ay önce

  Bizde paketleme işi arıyoruz lütfen yardımcı olun

  yorum beğen
 • meryem
  3 ay önce

  herturlu paketleme ve ya montaj yapabılırım istanbul sancaktepede oturyorum

  yorum beğen
 • Yasemin
  3 ay önce

  Merhaba ben yasemin Erzurum da yaşıyorum pandemi dolayısı ile isimden ayrılmak zorunda kaldım ailemin geçimini ben sagyorum sekiz dokuz kişilik bir grubun var her türlü paketleme işi yapabilirim bana ulaşırsanız çok memnun olurum

  yorum beğen
 • Birsen
  3 ay önce

  Merhaba
  Aydın Kuşadası Davutlar da oturuyoruz iki kişiyiz evde paketleme işi yapabiliriz dönerseniz sevinirim teşekkürler

  yorum beğen
 • Elif alan
  3 ay önce

  Ev iş istiyorum farketmez hangi ürün olduğu

  yorum beğen
 • Semra
  3 ay önce

  Bu işe ihtiyacım var daha önce den yaptım elim pratiktir

  yorum beğen
 • Molla efendi Budak
  3 ay önce

  Paketleme iş ilanları arıyoruz çalışma ekibimiz temiz ve titizdir

  yorum beğen
 • müslüm şimşek
  3 ay önce

  paketleme konusunda iyiyim ekibimle bu işin üstesinden geleceğiz

  yorum beğen
 • Yasemin karaman
  3 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum,çevremde geniş bu konuda 2 yaşında oglumda var çalışamıyorum,evimden çalışarak katkı sağlamak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim üniversite mezunuyum bu arada Çanakkale eceabatta oturuyorum

  yorum beğen
 • Emine
  3 ay önce

  Lütfen bana yardımcı olun.

  yorum beğen
 • Zuhal
  3 ay önce

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. İşe ihtiyacım var. İstanbul kağıthane de oturuyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  yorum beğen
 • Sevgi
  3 ay önce

  Merhaba pandemiden dolayı evden çalışmak istiyorum. Fazla sayıda alıp yapabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  yorum beğen
 • Servet
  3 ay önce

  Merhabalar. Öncelikle İstanbul’da oturuyorum. Ve cidden bu işe çok ihtiyacım var. Kısa sürede dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  yorum beğen
 • Eda
  3 ay önce

  Her is paketleme yapabilirim baska isim yoktur rahatca.

  yorum beğen
 • Duygu Turan
  3 ay önce

  Ankara çankaya bölgesinde oturuyorum uygun vaktim var

  yorum beğen
 • Sema
  3 ay önce

  Emekliyim ev de iş yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Ebru Karlı Atik
  3 ay önce

  Evde bu işi yapacak 5 kişiyiz dönüş yaparsanız sevinirim Samsun

  yorum beğen
 • Tuba
  3 ay önce

  Evde paketleme işi istiyorum bingöl de oturuyorum ekibim var

  yorum beğen
 • Hilal
  3 ay önce

  Ekip halinde çalışıyoruz

  yorum beğen
 • Tuba
  3 ay önce

  Evde paketleme işi istiyorum bingöl de oturuyorum

  yorum beğen
 • Songüĺ
  3 ay önce

  3 arkadaşız. Üçümüz de ev hanımıyız. Paketleme işi yaparaktan eve katkıda bulunmak istiyoruz. Istanbul Beylikduzunde oturuyoruz. Alacağımız işleri büyük bir titizlikle yapacağımıza eminiz

  yorum beğen
 • Secil
  3 ay önce

  ben evde ek iş yapmak istiyorum evim kira üç çocuğum var çok ihtiyacım var bana dönüş yaparmisiniz

  yorum beğen
 • Açelya
  3 ay önce

  Tekirdağ M.Ereğlisinden iş aramaktayım verdiğiniz her işi yapabilirim

  yorum beğen
 • Yağmur
  3 ay önce

  Öğrenciyim evde paketleme işiyle para kazanmak istiyorum bir yandan derslerimle kolayca halledebilirim.

  yorum beğen
 • Serhan kay
  3 ay önce

  Acil ihtiyacdan evde ek iş arıyorum evde 4kisilik bir aileyiz herturlu paketleme yapabiliriz lütfen dönüş yaparsanız sevinirim gercekden ihtiyaç için

  yorum beğen
 • Secvan
  3 ay önce

  Hertürlü paketleme ve montaj işi yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim lütfen yardımcı olun
  Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum

  yorum beğen
 • Esra baytar
  3 ay önce

  Merhaba, ismim Esra 25 yaşında üniversite mezunuyum iş bulamıyorum ne yazık ki birden fazla iş alabilirim elim hızlı vaktim bol bana desteğinizi bekliyorum lütfen iyi günler dilerim.

  yorum beğen
 • Zeliha
  3 ay önce

  Merhaba evde annemle ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok seviniriz 05395056780

  yorum beğen
 • Hilal Civitoğlu
  3 ay önce

  Öğrenciyim annemle beraber evde iş yapmak istiyoruz

  yorum beğen
 • Nuray
  3 ay önce

  İstanbul silivri bu isi evimde yaparak aile butcesine yardimci olmak istiyorum.tsk ederim

  yorum beğen
 • Meltem
  3 ay önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum calisiyorumdum ama dükkan kapanınca issiz kaldım borclarimiz çok fazla var bende eşime yardımcı olmak istiyorum

  yorum beğen
 • Tamina
  3 ay önce

  Paketleme işi için yardımınıza ihtiyacım var lütfen yardımcı olabilir misiniz

  yorum beğen
 • Kadriye bayramhan
  3 ay önce

  Merhaba ben İstanbul Ümraniye armağanevler mahallesinde oturuyorum işten Yeni ayrıldığım için paketleme işi yapmak istiyorum elim çok çabuktur lütfen geri dönüş yapın

  yorum beğen
 • Habip KIRMAÇ
  3 ay önce

  Evde boş zamanım çok olduğu için bu iş tam bana göre bundan bir ay sonra vaktimin tamamını buna harcaya bilirim

  yorum beğen
 • zuhal
  3 ay önce

  evde ek ise ihtiyacim var ankara lutfen geri donerseniz sevinirim

  yorum beğen
 • nazlı
  3 ay önce

  evde 4 kişiyiz

  yorum beğen
 • Dilara
  3 ay önce

  iiş lazım lütfen

  yorum beğen
 • Ayşe Toptaş
  3 ay önce

  Bende paketleme yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Bayram Öztürk
  3 ay önce

  Merhabalar yazınızı okurum çok beğendim tüm ihtiyaç sahibi insanlara ulaşması dileğiyle

  yorum beğen
 • Şengül yüksel
  3 ay önce

  Evde iş yapmak istiyorum.mailden dönüş yapılabilir

  yorum beğen
 • Okan
  3 ay önce

  Evde sabun paketleme isi almak istiyorum

  yorum beğen
 • Selin ürkün
  3 ay önce

  İşten çıkarıldım eşimie destek olmak istiyorum lütfen çok ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Altuğ ürkün
  3 ay önce

  Ek iş olarak paketleme işi arıyorum

  yorum beğen
 • ilknur
  3 ay önce

  Evime destek olmak istiyorum üniversite mezunuyum paketleme yapabilirim yardimci olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Funda
  3 ay önce

  Ağrı Patnos ilçesinde oturuyorum 23 yaşındayım 7kisilik gurubuz ve burda bayanlara imkan verilmiyor eşlerimiz çalışma imkanı düşük çocuğum var ve okula gidiyorlar onların ihtiyaci için çok önemli bu iş bizim için geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Serpil
  3 ay önce

  Bu ise çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok iyi olur

  yorum beğen
 • Dilan
  3 ay önce

  Evde 2 kişi çalışabiliriz istanbulda oturuyoruz işe ihtiyacımız var. Güvenilir sonuç alırsak seviniriz teşekkürler.

  yorum beğen
 • Canan
  3 ay önce

  Merhaba karton bardak paketleme isi evde yapmak istiyorum yardimci olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Hatice
  3 ay önce

  Evde her işi itinayla paketleme yapabilirim

  yorum beğen
 • Derya
  3 ay önce

  Merhaba işe çok ihtiyacım var bir yaşında bir kzıım var evde 4 kişiyiz hepimiz yapabiliriz bu işleri lütfen geri dönüş yapın

  yorum beğen
 • Zeynep
  3 ay önce

  Üniversite mezunuyum mastera hazırlanıyorum iş arıyorum. Her ürünü çalışabilriim

  yorum beğen
 • Süreyya baayır
  3 ay önce

  Paketleme ışı yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Hüsna
  3 ay önce

  Merhaba eve paketleme işinde gayet elim çabuk olduğuna inanıyorum bundan önce bikaç keree daha yaptim tecrübeliyim ve öğrenciyim maddi sıkıntı oluyo kendi harçlığını çıkarmak istiyorum bu mesajımı ciddiye alırsanız çok memnun olurum

  yorum beğen
 • GÜLER
  3 ay önce

  Merhaba,
  Emekliyim. İstanbul’da yasamaktayım. Tüm gün evde gecirmekteyim. Evde paketleme işini yapmak istiyorum. Ayrıca üç kızımda bana evde yardım edecektir.

  yorum beğen
 • Cevriye yildiz
  3 ay önce

  3 kişiyiz yapabiliriz

  yorum beğen
 • Seda şeker
  3 ay önce

  Merhaba ben Silivri oturuyorum10 kişiyiz bu ise çok ihtiyacım var 3 çocuk okutuyorum rica etsem bana da is verirmisiniz

  yorum beğen
 • Mürüvvet
  3 ay önce

  Evde dört kişiyiz bu işi hemen yapabiliriz çok ihtiyacımız var

  yorum beğen
 • Gülşah sancak
  3 ay önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum

  yorum beğen
 • Ayşe sayın
  3 ay önce

  Lütfen dönül yapın 5 kişilik gurubum var kızkardeşlarimle yapmak istiyorum eşim işsiz yardım edin 3 tane çocugum var kiracıyım yardım edin lütfen

  yorum beğen
 • Poyraz ER
  3 ay önce

  Merhaba iş bulmak gerçekten çok zor bu yüzden burdayım mümkünse iş istiyorum dışarda çalışabilirsem daha güzel olurdu ama evde çalışmak şuanlık daha münasip geliyor teşekkürler.

  yorum beğen
 • Esma
  3 ay önce

  Merhabalar evde 3 kişiyiz ve şuanda ek işe çok ihtiyacımız var Çalışmıyoruz. Çorluda oturuyorum. Daha önce evde paketleme işi yaptık elimiz yatkındır. Lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  yorum beğen
 • Banu Çetin
  3 ay önce

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum beş kişiyiz sadece eşim çalışıyor o yüzden yetiştiremiyoruz bize iş verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim 🙏

  yorum beğen
 • Banu Çetin
  3 ay önce

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum beş kişiyiz sadece eşim çalışıyor o yüzden yetiştiremiyoruz bize iş verirseniz çok seviniriz şimdiden teşekkür ederim 🙏

  yorum beğen
 • Bahar destanlı
  3 ay önce

  İzmirdeki firmalar İçin evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  yorum beğen
 • Serap
  3 ay önce

  Kastamonu merkezde yaşıyorum ise çok ama çok ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Serap
  3 ay önce

  5 kişilik grubum var Kastamonu merkezde yaşıyorum ise çok ama çok ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Dilara Yörük
  3 ay önce

  Öğrenciyim manisada yaşıyorum. Geçimimi sağlamam için bu işe ihtiyacım var.

  yorum beğen
 • DÖNDÜ Göksu
  3 ay önce

  sakaryada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş sağlarsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Meryem
  3 ay önce

  8 kişiyiz desteğinizi bekliyoruz

  yorum beğen
 • hilal
  3 ay önce

  Paketleme isi istiyorum ıstanbul anadolu geri donus yaparsaniz sevinirim

  yorum beğen
 • Emel
  3 ay önce

  Iyi gunler Antalyada oturuyorumben evde ek is istiyoru yardimci olurmusunuz

  yorum beğen
 • Hülya
  3 ay önce

  Bu ise ihtiyacım var daha önce de evde galoş yaptım kablo soketleri taktım fırın poşetleri yaptım dönüş sağlarsanız sevinirim ankara keciorendeyim

  yorum beğen
 • Metin uçar
  3 ay önce

  Tekirdağ SÜLEYMANPAŞA

  yorum beğen
 • Selma
  3 ay önce

  Mehabalar;
  Evde ek iş yapmak istiyorum. Paketleme işiniz varsa yapmak isterim yardımcı olursanız sevinirim. Tesekkurler

  yorum beğen
 • Canan durak
  3 ay önce

  Bu ise ihtiyacım var ulaşabilir misiniz

  yorum beğen
 • Gül Özdemir
  3 ay önce

  Merhaba, ben Ankara’da oturuyorum. Acilen evde işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  yorum beğen
 • Perihan
  3 ay önce

  Muğla / Milasta oturuyorum evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Naime Arslan
  3 ay önce

  Merhabalar;8 kişilik bir arkadaş grubu ile ek gelir olarak paketleme işine talibiz. Dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

  yorum beğen
 • Busra demirka
  3 ay önce

  Evde is imkani istiyorum

  yorum beğen
 • Rukiye NAZ
  3 ay önce

  Ön muhasebe emeklisiyim.ahşap boyama işinde zevkle çalıştım .el becerim var evde yapılması gereken ne iş varsa yapmaya hazırım.kazanç elde etmeliyim.

  yorum beğen
 • HİDAYET
  3 ay önce

  İkizlerim var bu işi ihtiyacım var elim hızlıdır lütfen dönüş yaparsanız sevinirim Antalya muratpaşa

  yorum beğen
 • Filiz gülümser
  3 ay önce

  Bende evde paketleme işi istiyorum Sivas’ta merkezden yaziyorm

  yorum beğen
 • zübeydes
  3 ay önce

  4 kişilik ekibiz.evde paketleme yapmak istiyoruz.bursa orhaneli ilçesinde oturuyoruz.

  yorum beğen
 • Fadime ak
  3 ay önce

  Biz 2 arkadaş iş almak istiyoruz izmir de oturuyoruz bilgi için dönüş yapabilirseniz sevinirim

  yorum beğen
 • Güler
  3 ay önce

  Ewde paketleme işi yapmak istiyorum nasıl yapabilirim

  yorum beğen
 • Ahmet
  3 ay önce

  Merhaba Ankara da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. 3 kişi yapıcaz bu işi yardımcı olursanız sevinirim.

  yorum beğen
 • Hasan Can kesmegülü
  3 ay önce

  Anneanneme bakıyorum ve gelirim yetmiyor çalışmak için tüm gün evden ayrılamıyorum

  yorum beğen
 • Muazzez erginkara
  3 ay önce

  Biz evdeikisiyiz plastik bardak paket leme .yada bebek telsiz dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

  yorum beğen
 • BÜŞRA
  3 ay önce

  25 yaşındayım. 2 çocuk annesiyim. Antalya da oturuyorum. Maddi sıkıntılardan bunaldığım için evden çalışmaya karar verdim. Çocuklarımın minik isteklerine sonra alırız dememek için Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler

  yorum beğen
 • Nergiz uysal
  3 ay önce

  Gebze mutlukentte oturuyorum evde ek is yapabilirim

  yorum beğen
 • Firuza Jalilova
  3 ay önce

  Merhabalar ben ovrenciyim ek ise ehtiyacim var yardamci olursaniz sevinirim.Simdiden tesekkur ederim.Telefon num +905538060275

  yorum beğen
 • Deniz
  3 ay önce

  Evde paketleme işlemi yapmak istiyorum 4 kişiyiz ve hızlı sağlam iş çıkarırız.
  İstanbul Avcılar

  yorum beğen
 • Burak
  3 ay önce

  Evde çalışmak için 3 kişiyiz ek gelir olarak yapmak istiyoruz lütfen iletişime geçmenizi bekliyoruz ek işi ihtiyacımız var.

  yorum beğen
 • Berna
  3 ay önce

  İnternet uzerinden siparis ile süsleme paket işleri yapıyorum

  yorum beğen
 • PNR
  3 ay önce

  biz evde 7 kişiyiz ve yapacağımızdan eminiz

  yorum beğen
 • Burcu
  3 ay önce

  Merhaba Bnde evde paketleme yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Gamze
  3 ay önce

  Üniversiteye hazırlanıyorum kitaplarımı almam için paraya ihtiyacım var bu iş benim için önemli lütfen geri dönüş yapın günümün 6 saatini bu işe ayırabilirim benim için gerçekten çok önemli

  yorum beğen
 • Diyar
  3 ay önce

  Evde 3 kişi calısabiliriz tel5050388841

  yorum beğen
  • Ahmet onel
   2 ay önce

   Isten ciktim evde 6 kisiyiz evde paketleme isi yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

   yorum beğen
 • Merve Ceren Börekçi
  3 ay önce

  6 kişilik bir ekibiz daha önce çalıştık elimiz çok hızlı çok ihtiyacımız var :))))),

  yorum beğen
 • Eren
  3 ay önce

  Ankara Altındağ Başpınar mahallesinde oturuyorum uzun bir süredir ailecek işsiz durumdayız bu işi ailemde birlikte yapabilirim gerçekten çok ihtiyacım var dönüş sağlanırsa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim…

  yorum beğen
 • Sevgi
  3 ay önce

  Merhaba takı ve boncuk hariç diğer tüm işlerden evde yapabilirim teşekkürler

  yorum beğen
 • Elif
  3 ay önce

  Ekibim var paketleme işi yapmak istiyoruz

  yorum beğen
 • Naşide
  3 ay önce

  Her türlü paketlemeişi yapabilirm dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Gonca ersoy
  3 ay önce

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum acil ise ihtiyacim var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Yakup
  3 ay önce

  Gaziantep te yaşıyorum patekleme işi yapabilir istediğiniz zaman istediğiniz saatte hazır olur 6 kisilik bir ekibimiz var lütfen dönüş yaparmisiniz

  yorum beğen
 • İrem sümer
  3 ay önce

  Bursa mudanyadayim.Evde paketleme işi yada başka tam zamanlı iş arıyorum.bu işler için uygunum

  yorum beğen
 • İrem süme
  3 ay önce

  Evde paketleme işi yada başka tam zamanlı iş arıyorum.

  yorum beğen
 • Ömer koyuncu
  3 ay önce

  19 yasimdayim 4 kardesiz okul nedeniyle evde bosuz eli yatkın hizlica yapabiliriz

  yorum beğen
 • Gönül coşkun
  3 ay önce

  Ben Gönül coşkun Samsun 19 Mayıs’ta oturuyorum evliyim ve 3 çocuğum var çocuklarım okula gidiyorlar ihtiyaçlarını karşılamakta çok zorluk çekiyorum bu yüzden evde paketleme işi istiyorum 3kisilik bir grubum var elimiz hizli ve düzenli çalışırız istediğiniz ürünü istediğiniz zaman teslim ederiz lütfen yardımcı olurmusunuz geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  yorum beğen
 • yağız
  3 ay önce

  merhaba bu işe çok ihtiyacım var 4 kişiyiz istenilen süreden önce çok rahat bitiririz

  yorum beğen
 • yağız
  3 ay önce

  merhaba engelim olduğu için dışarı çıkamıyorum ve evde sıkılıyorum 4 kişiyiz sıkıntımı alır ve ekonomiye katkı sağlar dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • NİHAL KARATAŞ
  3 ay önce

  paketleme

  yorum beğen
 • Elif
  3 ay önce

  Merhaba bu isi yapmak istiyorum 4 kisiyiz bu isi özenle ve hızlı bir sekilde yapacagimizdan eminiz. Lutfen donus yaprmisiniz ek gelir icin istiyorum 🤗

  yorum beğen
 • okşan
  3 ay önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Nazmiye
  3 ay önce

  Rize merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Eda
  3 ay önce

  Merhaba ben eda Kocaeliden yazıyorum 2kişiyiz elimiz hızlı ve bu işlere yatkındır.

  yorum beğen
 • Şeyma
  3 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Aysu onen
  3 ay önce

  Merhaba şuan evde çalşmaya cok ihtiyacım var esime destek olmayı istyrm lütfen geri dönuş saglayabilirmisiniz

  yorum beğen
 • Gülbahar gezelge
  3 ay önce

  Paketleme isi istiyirum

  yorum beğen
 • Kübra Avcı
  3 ay önce

  Merhaba ben Kübra İzmir Bucada oturuyorum 1 kızım var evliyim ve kirada oturuyorum eşim esnaf gelir seviyemiz düşük ek gelire ihtiyacım var5arkadaşım var bu tür işleri yapmaya elim yatkındır şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim

  yorum beğen
 • Davut Atay
  3 ay önce

  Koronadan dolayı zorundayım lütfen işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olursan sevinirim

  yorum beğen
 • funda
  3 ay önce

  merhaba evde iş yapmak istiyorum bu işi çok ihtiyaçım var lütfen geri dönüş yapın.

  yorum beğen
 • Betül
  3 ay önce

  Merhaba ben evde plastik ve karton bardak paketleme işini yapmak istiyorum. 2 kişiyiz temiz ve düzenli çalışırız Çok ihtiyacım var
  Ankara Mamak Hüseyingazi de oturuyorum şimdiden teşekkürler..

  yorum beğen
 • Merve Ceren börekçi
  3 ay önce

  6 kişiyiz elimiz çok hızlıdır acil bir işe ihtiyacımız var ACİLLL🙏🏻

  yorum beğen
 • Ece
  3 ay önce

  Öğrenciyim, İstanbul Pendik’te yaşıyorum. Gelire ihtiyacımız var 3 arkadaşız gösterildiğinde özenle her işi yapabiliriz.

  yorum beğen
 • Oğuz
  3 ay önce

  Balıkesir de yaşıyorum istediğiniz sürede hızlı ve düzenli bir şekilde ne kadar isterseniz paketleme yapabiliriz

  yorum beğen
 • Susa Küçükkaya
  3 ay önce

  Bir oğlum var eşim asgari ücretin altnda calisyo kirada otryoz elim çok pratiktir çok güzel yaprm lütfen yardımcı oln

  yorum beğen
 • berre
  3 ay önce

  çok acil 2 kişiyiz hızlı yaparız elimiz hızlıdır çok ihtiyacımız var hemen geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Esma Sarı
  3 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İzmir Karşıyaka da oturuyorum. Paketleme işinde tecrübem var. Hızlı ve düzenli çalışırım..

  yorum beğen
 • Tuğba merdane
  3 ay önce

  Bende evde paketleme işi yapmakistiyorum çokzor durumdayız

  yorum beğen
 • Ayla Tuğba
  3 ay önce

  Mrb. Adım Ayla 32 yaşındayım ve İstanbul Kağıthane de ikamet ediyorum PANDEMİ yüzünden işten ayrıldım. Şuan evdeyim ve el işlerinde hızlıyım daha öncede yapmışlığım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  yorum beğen
 • Rabia baygul
  3 ay önce

  Evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Buse
  3 ay önce

  Bende evde yapabileceğim is istiyorum elim cok yatkindir

  yorum beğen
 • Büşra
  3 ay önce

  Evde tek kişinin maaşı yetmiyor 2 cocuk var ihtiyaçlarıni karsilamak amacli evde paketleme işi yapmak ıstiyorum

  yorum beğen
 • Sozdar güneş
  3 ay önce

  Meraba kırklareli merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Fatma
  3 ay önce

  4 kişiyiz Sarıyer de ikamet ediyoruz evden çalışabileceğimiz işler arıyoruz elimiz hızlı ve yatkındır

  yorum beğen
 • Hatice
  3 ay önce

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum bu iş çok uygunum hane de 4 kişiyiz hızlı bir şekilde istediğiniz sürede ve sayıda paketleme yapabiliriz bu işe çok ihtiyacımız var teşekkür ederim

  yorum beğen
 • Gözde Aygün
  3 ay önce

  Özenli ve hızlı paketleme yapılır. Aydın merkezdeyim. İletişime geçerseniz memnun olurum. Evden paketleme yapma işine ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Nimet
  3 ay önce

  İzmir Çiğli paketleme iş yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Hacer
  3 ay önce

  Bir çocuk annesiyim Istanbul Küçükçekmece de ikamet ediyorum bende evde yapılacak iş arıyorum lütfen dönüş yaparmisiniz

  yorum beğen
 • Rümeysa
  3 ay önce

  Bende evde iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparmısınız

  yorum beğen
 • İbadiye
  3 ay önce

  Üniversite öğrenvisiyim boş zamnlarımı değerlendirmek istiyorum

  yorum beğen
 • Filiz
  3 ay önce

  Eve is oldugunda is kabul edebilirim ise ihtiyacım var. İstanbul Ümraniye de oturuyorum

  yorum beğen
 • SILA
  3 ay önce

  Merhabalar istanbul bahçelievler de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum .. daha önce bir takım evde yapılacak işlerde bulundum.. domuzunuzu bekliyorum

  yorum beğen
 • Barış Şahin
  3 ay önce

  Kocaeli daricada yasiyorum evde is yapmak istiyorum.

  yorum beğen
 • Helin
  3 ay önce

  Eşime destek olmak için evde ek iş yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

  yorum beğen
 • hilal.demirbag
  3 ay önce

  merhaba ıstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum evde yapabileceğim is aramaktayim 3 kisiyiz geri dönüş yaparsaniz sevinirim

  yorum beğen
 • Merve Kuran
  3 ay önce

  Evde iki kişiyiz. el becerilerimize de güveniyoruz. Bir an önce dönüş yaparsanırız seviniriz.

  yorum beğen
 • Gamze
  3 ay önce

  merhaba mardinde yaşıyorum her türlü paketleme işi yaparım 3 kişiyiz dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Aslı
  3 ay önce

  Paketleme işi istiyorum

  yorum beğen
 • Neslihan
  3 ay önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorum, dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

  yorum beğen
 • Özlem
  3 ay önce

  Konya-karaman da oturuyorum sabun paketleme işi istiyorum

  yorum beğen
 • Nuray BACA
  3 ay önce

  Evde her türlü paketleme ve montaj işi yaparım. Ailemi kalabalık. Hızlı bir şekilde siparişiniz hazırlanır. İş arıyorum

  yorum beğen
 • Gülay çelik
  3 ay önce

  Erhaba ben anema bakıyordum anem vefat etti beim çok acil işe ihtiyacım var evd paket yapma ihtiyacım var çok çalışırım gece gündüz İstanbul da yaşıyorum

  yorum beğen
 • Murat
  3 ay önce

  şuan 2 aydir işsizim işe ihtiyacim var 4 kisilik aileyim iş için donerseniz sevinirim

  yorum beğen
 • ODINA
  3 ay önce

  Istanbul güngörende oturuyorum ek gelirim olsun istiyorum

  yorum beğen
 • Sule
  3 ay önce

  Acil sürekli Paketleme işi yapmak istiyorum izmitteyim size nasıl ulaşırım lütfen arayin

  yorum beğen
 • Sule
  3 ay önce

  Izmitte yasiyorum acil paketleme işi yapmak istiyorum sürekli yapicam çok ihtiyacım var lütfen arayın.

  yorum beğen
 • Damlanur Şentürk
  3 ay önce

  İşe gerçekten ihtiyacım var . Evde bana yardım edicek kardeşim var.Elim hızlıdır . Okumuyorum tüm gün evdeyim yardımcı olursanız çok sevinirim .Teşekkürler

  yorum beğen
 • Damlanur Şentürk
  3 ay önce

  İşe ihtiyacım var.Tüm gün evdeyim herşeyi yapabilirim ek iş olarak .Lütfen bana dönüş sağlarsanız çok sevinirim.Teşekkürler

  yorum beğen
 • Dilan
  3 ay önce

  Evde yapabileceğim bir iş istiyorum

  yorum beğen
 • Selen
  3 ay önce

  Istanbul beylikduzundeyim evde paketleme isine cok ihtiyacim var

  yorum beğen
 • Ceylan Adıgüzel
  3 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum çocuklarım okuyor işe ihtiyacım var İstanbul Sancaktepede

  yorum beğen
 • Ceylan Adıgüzel
  3 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum çocuklarım okuyor işe ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Ayşe ÇELİKTAŞ
  3 ay önce

  8 kişilik ekibim var evde iş almak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • AYŞEGÜL ÇAĞLAR
  3 ay önce

  kütahya tavşanlıda yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Fatmanur
  3 ay önce

  Konya Selçuklu dışarda calismaimkanim yok bir tane çocuğum var zaten bide hamileyim lütfen yardımcı olun dönüş yapın ogretildigi takdirde bütün paketleme işini yaparım.

  yorum beğen
 • Meltem
  3 ay önce

  İstanbul Esenyurt’ta oturuyorum. Paketleme işi arıyorum. Lütfen dönüş yapar mısınız?

  yorum beğen
 • Fatma G.
  3 ay önce

  İstanbulda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Fatma
  3 ay önce

  İstanbulda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Sabriye Bulut
  3 ay önce

  Merhaba Mersin Tarsus ta oturuyorum bende evde paketleme işi yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin

  yorum beğen
 • Simge
  3 ay önce

  Aileme destek olmak istiyorum

  yorum beğen
 • Simge
  3 ay önce

  Aileme destek olmak istiyorum olumlu değerlendirilirse cok memnun kalırım

  yorum beğen
 • Aslı
  3 ay önce

  Merhabalar İstanbul fatihte oturuyoruz 5 kişiyiz Evde ek is aramaktayız.

  yorum beğen
 • Büşra
  3 ay önce

  Beşiktaş Arnavutköy’de oturuyorum okuyorum. Evde ailemle beraber paketleme işi yapmak istiyoruz. Dönerseniz sevinirim.

  yorum beğen
 • Duygu
  3 ay önce

  Evde paketleme işi istiyorum.Elim cok pratik lutfen donus yapin.

  yorum beğen
 • Ecem elmas
  3 ay önce

  Biz 8 kişilik grubuz bu işi çok yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim kolay gelsin

  yorum beğen
 • Ecem elmas
  3 ay önce

  Biz 8 kişilik grubuz bu işi çok yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız çok seviniriz kolay gelsin

  yorum beğen
 • Merve
  3 ay önce

  İstanbul Sarıyer derbent de oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacım var dönüş yaparmısınız

  yorum beğen
 • Meral ekici
  3 ay önce

  Kayseri Kocasinan da oturuyorum 27 yaşındayım ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim elim hızlıdır yatkındır yaparım iki çocuğum var

  yorum beğen
 • Hacer kökten
  3 ay önce

  Paketleme yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Dilek
  3 ay önce

  Merhaba ben eve iş almak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

  yorum beğen
 • Esma durmuş
  3 ay önce

  İsmim Esma durmuş. 24 yaşındayım. Babam ve üvey annemle birlikte Ankara çubukta yaşıyorum. Babam serbest meslek sahibidir ve virüsten dolayı işleri çok çok azalmış durumda. Kirada oturuyoruz.
  Üvey annem belirsiz zamanlarda astım krizi geçirdiği için evde yalnız bırakamıyoruz. Bu yüzden evden çalışıp ev bütçesine destek sağlamak istiyorum. Elim bu işlere yatkındır. İstenilen zamanda eksiksiz teslim edebilirim.

  yorum beğen
 • Rumeysa Çelik
  3 ay önce

  Eskişehirde yaşıyorum, öğrenciyim ek iş arıyorum.

  yorum beğen
 • Gülpembe sinan
  3 ay önce

  Merhaba evde paketleme işiyle ilgili bilgi almak istiyorum

  yorum beğen
 • Ebru akbaba
  3 ay önce

  Merhaba günümün 7-8 saatini bu iş için ayırabilirim

  yorum beğen
 • Emire KAYA
  3 ay önce

  Merhaba adım Emire evde paketleme işi yapmak istiyorum 21 yaşındayım üniversiteyi yeni bitirdim ailemle HATAY/Antakya da yaşıyorum şu an çalışmıyorum bu işe çok istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

  yorum beğen
 • SAMİRA Evci
  3 ay önce

  Ben Ankara Keçiören de ikamet ediyorum sabun paketleme telefon kılıfı vs evde paketleme işi yamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Ebru
  3 ay önce

  Ankara akdere de oturuyorum işsizim her türlü paketleme işini yaparım.Zamanım çok olduğundan gününden öncede teslim ederim

  yorum beğen
 • Ebru
  3 ay önce

  Ankara akdere de oturuyorum işsizim her türlü paketleme işini yaparım.Zamanım çok olduğundan gününden öncede teslim ederim.

  yorum beğen
 • Mustafa
  3 ay önce

  Evden calisabilecegim ek işe ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Kübra güney
  3 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 10 kişilik grubumuz var elimiz hızlıdır geri dönerseniz çok seviniriz

  yorum beğen
 • Açelya
  3 ay önce

  Merhaba işe çok ihtiyacım var 7-8 kişilik grubumuz var. Çok sıkışığız bu aralar. Lütfen bize ulaşın.

  yorum beğen
 • Kübra
  3 ay önce

  Merhaba işe çok ihtiyacım var 10 kişilik grubumuz var işleri çok hızlı yaparız lütfen bize ulaşın

  yorum beğen
 • Kübra güney
  3 ay önce

  İşe ihtiyacım var 10 kişilik grubumuz var. Çok hızlı iş çıkarırız. Bize ulaşırsınız çok seviniriz.

  yorum beğen
 • Tuğçe çelik
  3 ay önce

  Evde paketleme işi istiyorum

  yorum beğen
 • Eda çayır
  3 ay önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Semanur
  3 ay önce

  Evde paketleme iş yapmak istiyorum. Verılen surede bıtırıp teslim edeceğimize söz veriyorum.
  En kısa sürede gerı dönüş yapılırsa cok sevınırım.

  yorum beğen
 • Başak Babacan
  3 ay önce

  Merhabalar Adım Başak Babacan Öğrenciyim İstanbul/Esenler de Ailemle yaşıyorum borcumuz olduğu için evde ek iş yapmak istiyoruz. Ailemle birlikte yapacağız Elimiz yatkın ve hızlıdır.

  yorum beğen
 • Neşe çon
  3 ay önce

  Merhaba ev hanımıyım evde çalışmak için is arıyorum 0541 375 32 48

  yorum beğen
 • Hacer demir
  3 ay önce

  İstanbul fatihte yasıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Fadime
  3 ay önce

  Bilgi almak istiyorum bu ise ihtiyacim var en kisa zamanda yazarsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Nihal
  3 ay önce

  Bursa yıldırım da oturuyorum sürekli iş yapan 9 kişilik ekibim var. Dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Nihal
  3 ay önce

  Sürekli iş yapan 9 kişilik ekibim dönüş yaparsanız çok sevinirim