sv

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 6000 TL Ek Gelir)

paketleme

Covid-19 Pandemisinin etkisiyle birçok işletmenin evden çalışma modeline geçmesiyle birlikte evde paketleme işi veren firmaların sayısında önemli düzeyde artış yaşanmıştır. Ancak bu dönemde gelir kaybı yaşayan kişilerin sayısındaki artış da paketleme işlerine yönelimi artırmış ve eskiye nazaran evde paketleme işi bulmak önemli düzeyde güçleşmiştir. Bu rehberde 2021 yılı itibarıyla evde paketleme veren firmalar ve yapılabilecek paketleme işlerini bulabilirsiniz.

Türkiye’de evde ek iş olarak yapılabilecek en iyi işlerden biri paketlemedir. Ülkemizde evde paketleme işi veren birçok firma bulunmaktadır ve bu firmalar aracılığıyla aylık 6000 liraya kadar ek gelir elde etmek mümkün.

Türkiye’de evde paketleme işi veren firmalar son dönemde bu işi genellikle toplu olarak sağlamaktadır. Bu nedenle 5-6 kişilik toplu bir ekibiniz varsa, evde paketleme işi veren firmalardan iş alma şansınız yükselecektir. Evde ek iş yaparak ev ekonomisine katkı sağlamak istiyor ve bunun için bir ek iş fikri arıyorsanız; evde paketleme işi yapabileceğiniz en kolay işlerden biridir.

Ülkemizde genellikle perakende işi yapan firmaların çok büyük bir kısmı paketleme hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Ancak bu işletmelerin büyük bir kısmı bunun için personel istihdam etmek üzere sermaye sahibi değildir. Bu nedenle paketleme ihtiyacı olan işletmelerin büyük bir kısmı bunun için evden çalışabilecek insanlardan hizmet alıyor. Siz de böylelikle paketleme ihtiyacı olan işletmeler veya doğrudan şahıslar için hizmet verebilir ve para kazanabilirsiniz.

Evde paketleme imkanı olan iş fikirleri ve nasıl para kazanabileceğinize yönelik ayrıntılar…

NE KADAR KAZANABİLİRİM?

Evde paketleme işiyle kazancınız genellikle ne kadar çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Genellikle tek bir kişi paketleme işleri ile aylık 6 bin liraya kadar gelir elde edebiliyor. Ancak evde paketleme işi veren firmalar tek bir kişiye genellikle iş vermiyor. İşletmeler genellikle 5-6 kişilik gruplara iş sağlamaya daha sıcak bakıyor.

Evde paketleme işi veren firmalar yönelik araştırma yaparken çok yüksek rakamlarda gelir iddiasında bulunan işletmelere karşı dikkatli olun. Evde paketleme işi ile aylık 6 bin liradan fazla gelir elde etmek bu işin üst zirveleri arasında yer almaktadır.

NASIL İŞ BULUNUR?

Evde paketleme işi yapmak kolaydır. Önemli olan paketleme işini bulabilmektir. Maalesef ülkemizde işsizliğin yükselmesiyle birlikte evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı çok yükselmiş ve bu nedenle iş bulmak eskiye nazaran zorlaşmıştır. Eğer iş arıyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki işleri yapan firmalara doğrudan telefonla ulaşabilir veya işletmeleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer bu işi yapan firmalara ulaşamadıysanız doğrudan şehrinizdeki Organize Sanayi Bölgeleri‘ne gidebilirsiniz. Buna rağmen iş bulamadıysanız, bu rehberin alt kısmından iş aradığınıza ilişkin bir yorum bırakabilirsiniz.

İşletmeler bize evde ek iş yapabileceklere ilişkin bir bilgi talebinde bulunduğunda, bu iş ilanlarını size ulaştıracağız. Lakin, son dönemde çok fazla paketleme işinin bulunmadığını belirtmekte yarar var.

ÖNEMLİ NOT: DOLANDIRICILARA DİKKAT!

Asla ama asla evde ek iş yapan firmalar size iş vermek için sizden para istememektedir. Sizden para isteyen bir kişi veya kurum olduğunda derhal görüşmeyi sonlandırın. Zira çok büyük ihtimalle dolandırılacaksınız. Bu nedenle evde ek iş ararken asla bir işletmeye veya şahsa para ödemeyin!

evde paketleme işi

Genellikle ülkemizde aşağıdaki paketleme işlerine yönelik fırsatlar bulunuyor:

1. SABUN PAKETLEME

sabun

Evde paketleme işi veren firmaların büyük bir kısmını sabun işletmeleri oluşturuyor. Genellikle organik sabun yapan firmaların büyük bir kısmı paketleme işi vermektedir. Sabun paketleme işini yapmak kolaydır.

Genellikle sabunlar 3’lü ve 6’lı paketler şeklinde hazırlanır ve bunlar büyük koli paketlerine yerleştirilir. Sağlık ve hijyen koşullarının iyi bir şekilde sağlanması önemlidir. Koliler ve paketler şirket tarafından genellikle düzenli olarak kontrol edilir.

2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME

bardak altlık

Evde yapılabilecek ek işlerden biri de bardak altlığı paketlemedir. Genellikle 6’lı ve 12’li paketler olarak hazırlanır. Bu paketleme işi son zamanlarda azalmaya başlamış olsa da halen büyük şehirlerde bulabilmek mümkün. Genellikle atölyeler tarafından sağlanan paketleme işleri arasında yer almaktadır. İnternetten üreticileri aramak ve iletişime geçmek iş bulmanızı kolaylaştırabilir.

3. TESBİH PAKETLEME

tesbih

Ülkemizde bin yılı aşkın bir geçmişi olan tezbihler de son dönemde paketlenerek satışa sunulmaktadır. Tezbih firmalarının e-ticarete yönelmesi ile birlikte tesbih paketleme ihtiyaçlarında artış yaşanıyor. Bu işletmelere yönelik tesbih paketleme işi verebilirsiniz.

Online satış kanallarının iletişim adresleri ile özellikle Facebook’ta sayfaları bulunan üretim atölyelerine ulaşmanızı öneririz. Tesbih paketlemeye yönelik işlerin sayısında önemli bir artış var.

4. KINA PAKETLEME

kına

Son dönemde Hint Kınası‘nın yoğun satış rakamlarına ulaşmasıyla birlikte kına paketleme işlerinde de artış yaşanıyor. Bu iş fikrine kendi başınıza da odaklanarak, paketler halinde Hint kınası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Kına üretim atölyeleri tarafından verilen paketleme işleri arasında yer almaktadır. Özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesinde yoğun olarak iş bulabilirsiniz.

5. MUM PAKETLEME

mum

Mumlar artık genellikle dekorasyon amacıyla kullanılıyor. Bu doğrultuda mum yapan işletmeler artık şık ve standart ölçüler dışında mumlar üretiyor. Durum böyle olunca her mum serisi için ayrı bir paketleme ihtiyacı ortaya çıktı. Mum üretimi yapan firmalardan kolaylıkla alınabilecek bir ek iştir.

Mum paketleme işini yapmak kolaydır. Ancak farklı dekoratif mumların herbirini şık olarak ayrı ayrı paketlemek önemli bir mesai istemektedir. Tekli olarak en fazla gelir sağlayan paketleme işleri arasında yer almaktadır.

Mum üretimi yapan tesis sayısı azdır. Genellikle İzmit ve Bursa dolaylarında çok fazla tesis bulunuyor.

6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME

bardak

Evde plastik ve karton bardak paketleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu işi yapan firmalar genellikle 50-60 bin liraya kurulan atölyelerdir ve bu nedenle paketleme için personel istihdam etmek konusunda yeterli sermayeye sahip değiller. Siz de plastik ve karton imalatı yapan işletmeler aracılığıyla evde bardak paketleme işi yapabilirsiniz.

7. TELEFON KILIFI PAKETLEME

telefon kılıf

Piyasada satılan yüzlerce farklı modelde akıllı cep telefonu bulunuyor. Bu cep telefonlarının kılıfını üretmek artık eskisinden çok daha kolay. Ancak bu işletmeler her kılıfı kendi paketine yerleştirmek konusunda personel istihdam etmek yerine; evde ek iş olarak bu işi yapanlardan destek almaktadır. Siz de evde cep telefonu kılıfı paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Satış rakamlarında yaşanan yükseliş ile birlikte 2021 yılı itibarıyla en çok bulunabilen paketleme işleri arasında yer alıyor. 3 kişilik bir ekip ile düzenli çalışma sonucu aylık 15 bin liraya kadar gelir elde etmek mümkündür.

Ek bilgiler Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak rehberinde.

8. VİDA PAKETLEME

vida

Yaşadığınız şehirde bir organize sanayi bölgesi varsa, muhtemelen vida ve çeşitli bağlantı elemanları üreten firmalar da bulunuyordur. Bunlar aracılığıyla evde paketleme işi bulabilirsiniz.

Vida ve bağlantı elemanlarının sayısı bir hayli fazladır. Bundan dolayı bu iş önemli düzeyde mesai istemektedir. İşletmeler genellikle sürümden kazanç elde ettiği için satış rakamları bir hayli fazladır. Dolayısıyla para kazanabilecek düzey için bir ekip ihtiyacınız olacak.

9. BONCUK PAKETLEME

boncuk

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de boncuk paketlemedir. Birbirinden farklı boncukları ayıklamalı ve belirli bir oranda paketlemelisiniz.

Boncuk paketleme işi birçok diğer paketleme işine nazaran daha zahmetlidir. Gelir potansiyeli ise diğer iş fikirlerine göre daha düşüktür. Eğer tek şansınız değilse; diğer iş fikirlerini incelemeniz önerilir.

10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME

duş başlığı

Duş başlıkları genellikle 5-6 farklı parçadan oluşmaktadır. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalar ile anlaşarak hem montaj hem de paketleme yapabilirsiniz. Bu ürünlerin imalatını yapan çok sayıda firma ne yazık ki bulunmuyor.

Montaj konusundaki destek aracılığıyla tek kişi için aylık 6 bin liraya kadar net gelir fırsatı sağlıyor.

11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME

bağcık

Bağcık üreten imalathaneler için hem toplama hem de paketleme hizmeti verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde bu ürünlerin imalatı yapan firmalara ulaşmanız yeterli.

Genellikle ayakkabı atölyelerinde bağcık üretimi de yapılmaktadır. İş bulmak için ayakkabı atölyelerinden de bilgi alabileceğinizi belirtmekte yarar var. Gelir potansiyeli ise düşüktür. Ortalama tek kişi için aylık gelir 2 bin lira düzeyinde bulunuyor.

12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME

bebek telsiz

Gün geçtikçe üretimi artan ürünler arasında yer almaktadır. İnternetten satış rakamları önemli düzeyde yükseliş yaşamaktadır. Birçok ürünün montajı ve paketlemesi ile satışa sunuluyor.

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de bebek telsizi montajı ve paketlemesidir. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalardan kolaylıkla iş bulabilirsiniz.

13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME

erzak

Evde daha kapsamlı bir paketleme işi yapmak istiyorsanız; erzak kutusu paketlemesi işini yapabilirsiniz. Genellikle bu iş dernekler tarafından verilmektedir. Özellikle Ramazan ayında ve dini bayramlar döneminde iş hacmi ciddi oranda artmaktadır. Yıl boyu düzenli iş bulmanın zor olduğu paketleme işleri arasında yer almaktadır. Ancak dönemlik olarak gelir potansiyeli önemli ölçüde artıyor.

14. MASKE PAKETLEME

maske

Covid-19 pandemisiyle birlikte en çok bulunan paketleme işlerinden bir tanesi de maske paketlemedir. Bu işi yapan firmaların sayısı tam anlamıyla katlanmış ve işletmeler evden çalışmak isteyenlere de bu işi vermeye başlamıştır. Ciddi bir ekibe sahipseniz, 2021 yılı itibarıyla bulabileceğiniz en iyi paketleme işi; maske üretimi yapan işletmelerdir.

15. SÜPÜRGE TORBASI PAKETLEME

süpürge torbası

Yüksek adetli satış rakamlarına ulaşan süpürge torbaları için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Genellikle 10’ar ve 50’şer iki ayrı paketleme talebi bulunmaktadır. Bu işi genellikle markasız üretim atölyelerinden bulabiliyorsunuz. Gaziantep, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana gibi büyük organize sanayi bölgesi bulunan şehirlerde yoğunlukla bulunabilen bir paketleme işidir.

16. TÜTSÜ PAKETLEME

tütsü

Kullanımı son dönemde yeniden moda olan tütsüler için paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Küçük üretim atölyelerinde üretilen tütsüler için verebileceğiniz paketleme işi ekibiniz aracılığı ile aylık 4 bin liraya kadar net gelir elde edebilirsiniz.

17. HAVLU PAKETLEME

havlu

Şık bir paketleme ihtiyacına sahip olan havlular için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Özellikle çeyiz amacı ile kullanılan ve gelinler için şık bir şekilde paketlenen havlulara yönelik önemli iş fırsatları bulunmaktadır. Değerlendirmek için tekstil atölyelerini kullanabilirsiniz.

18. DEKORATİF TAŞ PAKETLEME

dekoratif taş

Dekoratif taşlar, ilginç bir sektör olarak son dönemde önemli satış rakamlarına ulaşmıştır. Ülkemizin her noktasında konutlara ve iş yerlerine yönelik satılan dekoratif taşlar için de paketleme ihtiyacı bulunmaktadır. Bu işi kendi başına yapan birçok ev hanımı da bulunuyor. Siz de kendi dekoratif taşlarını doğadan toplayıp, Instagram gibi platformlarda paketlenmiş bir şekilde satışa sunabilirsiniz.

Yazar: Yeni İş Fikirleri
 • Huriye
  2 ay önce

  Pendik te oturuyorum paketleme yapabilirim

  yorum beğen
 • Zeynep
  2 ay önce

  Öğrenciyim bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz teşekkürler teşekkürker

  yorum beğen
 • Gökçe
  2 ay önce

  Merhabalar.İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum.7 kişilik bir ekibim var.Genc,titiz ve pratik çalışanlarız.Olumlu geri donuslerinizi bekleriz.Tesekkurler.

  yorum beğen
 • Aslı
  2 ay önce

  Merhaba ev hanımıyım paketleme işi arıyorum çocuğum olduğu için çalışamıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Demani Ergani
  2 ay önce

  Merhaba, Adım Demani Ankara Çankaya da oturuyorum Gazi üniversitesi Fransız dili ve edebiyatı 3. Sınıf öğrencisiyim. Ek gelir olarak işe ihtiyacım var, yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

  yorum beğen
 • baharözdemır
  2 ay önce

  Merhaba! bu işe cok itıyacım var lütfen dönüş yapın bana lütfennnn 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  yorum beğen
 • Tuğba Özdemir
  2 ay önce

  Balıkesir’in Bandırma ilçesinde oturuyorum bir çocuğum var ve işe ihtiyacım var elim hızlıdır ve üç kişilik bir grubum var verilen işleri zamanından önce teslim edeceğimizi umuyorum

  yorum beğen
 • Damla
  2 ay önce

  Ulasım saglarsanız sevinirim

  yorum beğen
 • SONGÜL
  2 ay önce

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. istanbul sancaktepe maddi bazı sorunlarımı bu şekilde çözebileceğimi düşünüyorum ve de eşime destek olmak için dönüş yaparsdanız sevinirim.

  yorum beğen
 • EMEL
  2 ay önce

  yarsımcı olursanız sevınırım /istanbul

  yorum beğen
 • Senem
  2 ay önce

  Tesbih paketleme getirin yapalım

  yorum beğen
 • Tğlay
  2 ay önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Tülay
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul Ataşehir

  yorum beğen
 • Mercan
  2 ay önce

  Evde ek işi moncuk paketleme sabun paketleme fark etmiyo yababilcegim iş bu işe igtiyacim var dönüş yaparssniz sevinirim

  yorum beğen
 • yıldız
  2 ay önce

  İşe ihtiyacım var temiz düzenli ve dikkatliyim. Şimdiden teşekkürler

  yorum beğen
 • EMEL AKSU
  2 ay önce

  Evde maske mum v.b paketleme işi arıyorum.İstanbul tuzla’da oturuyorum 0534 502 97 45 bu benim numaram geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  yorum beğen
 • Asya
  2 ay önce

  Konyada yaşıyorum esim calismiyor iki tane cocugum var ev hanimiyim lütfen yardimci olursaniz cok iyi olur geri dönüşünüzü bekliyorum

  yorum beğen
 • Ayse sarı
  2 ay önce

  Banada yardım edin lütfen elim yatkındır. Eşim çalışmıyor 1 yaşında kızım var mama ve bez parasını çıkartmam lazım daha önce dolandırıldım.

  yorum beğen
 • Şerife Arslan
  2 ay önce

  Yeni evliyim ve çok borcumuz var gerçekten işe ihtiyacım var elim çok hızlıdır ürünleri çok hızlı teslim ederim

  yorum beğen
 • Nesibe
  2 ay önce

  Evhanımıyım dulum 3 çocuk um var eve iş istiyorum

  yorum beğen
 • Erdoğan Karslı
  2 ay önce

  Evde iki kişiyiz. Ev işi arıyoruz. Çalışmaktan korkmam. Mumkün olursa sevinirim..

  yorum beğen
 • Melisa ayçiçek
  2 ay önce

  Erzincan merkezde yaşıyorum. Bu işe gerçekten ihtiyacım var. Elim hızlıdır. Lütfen yardımcı olun.

  yorum beğen
 • Ebru
  2 ay önce

  Evde paketleme isi istiyorum ekibim var daha önce yaptım bu isi

  yorum beğen
 • Hatice
  2 ay önce

  Evde ek iş yapip eşime destek olmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

  yorum beğen
 • Zeynep
  2 ay önce

  Gaziantep merkezde oturuyorum evde bu işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Sevginur
  2 ay önce

  Maske paketleme iş yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Sümeyye
  2 ay önce

  paketleme işi yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • nur
  2 ay önce

  .

  yorum beğen
 • Meryem
  2 ay önce

  Merhabalar
  Evde benimle birlikte bu işi yapabilecek 4 kisiyiz.Bize güvenip iş imkani tanirsaniz en kisa surede bitirip teslim edebiliriz.Geri dönüşünüzü bekliyor olacağım.Iyi günler.

  yorum beğen
 • Erguven
  2 ay önce

  Evde boşuz müsait günlerimizi değerlendirmek istediğimiz için opan Dayı dolayısı ile çalışma saatlerimiz e

  yorum beğen
 • Dilek Akyıldırım
  2 ay önce

  Öğrenciyim ailemle çalışacağız yani işleri kısa süre içinde bitirip teslim ederiz işe ihtiyacımız var

  yorum beğen
 • GÖNÜL
  2 ay önce

  Evde ek is konusunda tecrubeliyim yapabilirim

  yorum beğen
 • Nesrin kayan
  2 ay önce

  Evde paketleme ek iş arıyorum paketleme işlemi farketmiyor Osmaniye merkez

  yorum beğen
 • Bahar
  2 ay önce

  İse cpk ihtiyacim var esim pandemi nedeniyle calismiyor geri donus yaparsaniz cok memnun olurum

  yorum beğen
 • Sebiha
  2 ay önce

  Istanbul esenler kazim karabekir mahallesinde oturuyorum ameliyet parami toplamak için acilen paraya ihtiyacım lutfen dönüs yapın her türlü is gelir elimden

  yorum beğen
 • Mizgin
  2 ay önce

  İstediğiniz kadar kalabalık bir ekip kurabilirim tek seferde 50 kişiyi bulur kocaman bir gurup kurabilicek durumdayım siz dönüş yapın ben size istediğiniz mali istediğiniz saate hazırladım. Daha önce yaptım biliyorum yeterki devamlılığı olsun paket isi olsun

  yorum beğen
 • Mizgin
  2 ay önce

  İstanbul esenler 29 yaşındayım 30 kişilik ekibin var bunu 50te çıkara biliyorum bana baketkeme işinde dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Mizgin
  2 ay önce

  Kalabalık bir ekibin var 50te yakın İstanbul edenlerde oturuyorum paketleme isini daha önce yaptım biliyororum d o nerseniz sevinirim

  yorum beğen
 • Mizgin
  2 ay önce

  Kalabalık ekibin var İstanbul edenlerde oturuyorum istediğiniz paketleme isini aksatmadan zamanında teslim ederim ekim 50 te yakin dönüş yaparsanız mutlu olurum

  yorum beğen
 • Mizgin
  2 ay önce

  Kalabalık ekibin var İstanbul edenlerde oturuyorum istediğiniz paketleme isini aksatmadan zamanında teslim ederim ekibim 50 kisi yakin dönüş yaparsanız mutlu olurum daha önce yaptım guvenebilirsjniz

  yorum beğen
 • Seren
  2 ay önce

  Evde çalışmak istiyorum ekibim var dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Demet
  2 ay önce

  Evde hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum buna ihtiyacım var meske de olur hepsinide yaparım hankisinde iyi gelir varsa onu yaparım

  yorum beğen
 • Demet
  2 ay önce

  Evde hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum buna ihtiyacım var meske de olur hepsinide yaparım hankisinde iyi gelir varsa onu yaparım istanbul

  yorum beğen
 • Bahar
  2 ay önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsınız sevinirim şimdiden teşekkürler

  yorum beğen
 • Altun
  2 ay önce

  4 kişilik iş

  yorum beğen
 • Altun
  2 ay önce

  Evde paketleme iş yakmak istiyoruz 4 kisiyiz

  yorum beğen
 • Sudenaz
  2 ay önce

  Paketleme işi arıyorum
  Yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Ayşe
  2 ay önce

  Ankara’da oturuyorum. Pandemiden dolayı çalışamıyorum. Evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Sevgi
  2 ay önce

  Evde pilastik bardak paketleme işi istiyorum ankara etimesguta ikamet etmekteyim çok ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Eyüphan bala
  2 ay önce

  Merhaba bu işe cok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  yorum beğen
 • havva demircan
  2 ay önce

  Selam İstanbul Sancaktepe’de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum Yardımcı olurmusunuz eşime destek olmak için

  yorum beğen
 • Fidan
  2 ay önce

  Evliyim evde ek iş yapmak istiyorum paketleme işlerini yapabilirim..izmir de yaşıyorum..

  yorum beğen
 • Tülay
  2 ay önce

  Kocaeli gebze de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum çocuklarım küçük o yüzden evde iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Olesya
  2 ay önce

  Bana is lazim aci. Plastic ve kardon bardak. Ben iyi turkce bilmiyorum.sikinti yok dime

  yorum beğen
 • Mine kaya
  2 ay önce

  Merhaba kırklareli merkezde oturuyorum evde işe ihtiç var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  yorum beğen
 • Sevdi taşkın
  2 ay önce

  3 kişi lık bir grubuz evde paketleme işi yapmak istiyoruz ve buna benim çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

  yorum beğen
 • Duygu
  2 ay önce

  EKİBİM hazır iş için dönüş yaparsanız sevinirim. Tarsus

  yorum beğen
 • ceylan
  2 ay önce

  slm ben ceylan antalya da yaşıyorum evde yapılabilecek ek iş istiyorum

  yorum beğen
 • Aysel
  2 ay önce

  Paketleme işi istiyorum

  yorum beğen
 • İlayda
  2 ay önce

  Nolur işe çok ihtiyacım var kimler görüştüysem baştan bir 200 lira istiyor kapora olarak cebimde 20 lira var ve öğrenciyim evde yaşlı insanlarda var lütfen bana yardım eder misiniz eve gelir getirmem gerekiyor.

  yorum beğen
 • Mustafa
  2 ay önce

  Yok

  yorum beğen
 • Yağmur Doğan
  2 ay önce

  Maske paketleme işi için başvuru yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Gamze
  2 ay önce

  Evde ek iş almak istiyorum elim hızlıdır paketleme işlerinde

  yorum beğen
 • Ceylan bahadır
  2 ay önce

  Evde paketleme işi ne olursa yaparım öncedende yaptım fabrika kapattı diye bıraktım elim hızlıdır adanada yaşıyorum

  yorum beğen
 • Ceylan bahadır
  2 ay önce

  Evde paketleme işi ne olursa yaparım öncedende yaptım fabrika kapattı diye bıraktım elim hızlıdır adanada yaşıyorum

  yorum beğen
 • gülse karaman
  2 ay önce

  öğrenciyim aydında ikamet ediyorum iş teklifine açığım sizden cevap bekliyorum. Kolay gelsin 🙂

  yorum beğen
 • Ensari
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız çok seviniriz pişman olmayacaksınız

  yorum beğen
 • Derya
  2 ay önce

  Jjju

  yorum beğen
 • Gülşah Yılman
  2 ay önce

  Engelli bir oğlum var elim çok pratiktir.her türlü paketleme yaparım.lütfen yardımcı olur musunuz?

  yorum beğen
 • merve doğan
  2 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Ankara Sincan da oturuyorum bu işe ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Ayşenur Yılmaz
  2 ay önce

  Kocaeli/Körfez de oturuyorum evde paketleme süsleme ne iş olursa çok ihtiyacım var nolur geri dönüş yapın

  yorum beğen
 • Şükran
  2 ay önce

  Merhaba évde paketleme işi yapmak istiyorum Lütfen dönüş yapın Ataşehir

  yorum beğen
 • Melike
  2 ay önce

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum.Ankarada ikamet ediyorum.

  yorum beğen
 • Ayse
  2 ay önce

  Eve ek iş almak istiyorum eşim çalışmıyor ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Nagehan
  2 ay önce

  Evde paketleme işine ihtiyacım var

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 6000 TL Ek Gelir)