Ekibimiz

Türkiye’nin en büyük iş fikirleri portalı Yeni İş Fikirleri, güçlü kadrosu ile Türkiye’de girişimciliği daha üst düzeye taşımak için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir.

Yeni İş Fikirleri adına,
Yeni İş Fikirleri Danışmanlık – info@yeniisfikirleri.com

Genel Yönetim

Hakkı Koruyucu – hkoruyucu@yeniisfikirleri.com

Sadettin Beylik – sbeylik@yeniisfikirleri.com

Geliştirme ve Yazılım

ST Yazılım – Ankara

Editörler

Berra Teker -bteker@yeniisfikirleri.com

Emir Cenk – ecenk@yeniisfikirleri.com

Ferhat Arslan – farslan@yeniisfikirleri.com

A. Cenk Yorulmaz – cyorulmaz@yeniisfikirleri.com

Hürriyet Soylu – hsoylu@yeniisfikirleri.com

Canan Karslı – ckarsli@yeniisfikirleri.com

Danışmanlar ve Atıflar

Vergi
Muhammed Koruyucu

Endüstri İlişkileri
Taylan Özgür Namlı

Tarım ve Hayvancılık
Tarım ve Orman Bakanlığı
Tarım TV

KOSGEB
T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi

İnsan Kaynakları
Türkiye İş Kurumu

Avukat
Vahdettin Aslan – Ankara