arama

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 6750 TL Sermayesiz Ek Gelir)

paketleme

Evde paketleme işi veren firmalar son dönemde önemli bir artış yaşıyor. Asgari ücret artışı nedeniyle işletmeler artık paketleme için istihdam sağlamakta sorun yaşıyor ve bu nedenle genellikle evde ek iş yapmak isteyen kişilere evde paketleme işi veriyor. Siz de evde boş vakte sahipseniz evde ek iş olarak paketleme işi yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Ülkemizde evde ek iş yapmak isteyenler için en yüksek gelir vaadi sağlayan işlerden biri paketleme işidir. Bu iş genellikle evde paketleme işi veren firmalar tarafından sağlanıyor ve siz de uygun gördüğünüz ilanlara başvuruda bulunarak; evde ek gelir kazanmak için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Özellikle 4-5 kişilik bir ekibe sahipseniz iş bulma potansiyelinizi büyük oranda artırabilirsiniz.

Evde paketleme işi yapmak genellikle oldukça kolaydır. Paketleme işi veren firmalar size paketlenecek ürünleri ve paketleme malzemelerini getirir. Ardından sizden istenilen şekilde paketlemeyi tamamlamanızı isterler ve vakti geldiği zaman teslim edersiniz. Süreç bundan ötesi değildir.

Paketleme işi veren firmaların işlerine başvuruda bulunarak bir kişi için aylık 6750 TL’ye kadar para kazanma fırsatınız bulunuyor.

NE KADAR KAZANABİLİRİM?

Evde paketleme işiyle kazancınız genellikle ne kadar çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Genellikle tek bir kişi paketleme işleri ile aylık 6 bin 500 liraya kadar gelir elde edebiliyor. Ancak evde paketleme işi veren firmalar tek bir kişiye genellikle iş vermiyor. İşletmeler genellikle 5-6 kişilik gruplara iş sağlamaya daha sıcak bakıyor.

Evde paketleme işi veren firmalar yönelik araştırma yaparken çok yüksek rakamlarda gelir iddiasında bulunan işletmelere karşı dikkatli olun. Evde paketleme işi ile aylık 6 bin liradan fazla gelir elde etmek bu işin üst zirveleri arasında yer almaktadır.

NASIL İŞ BULUNUR?

Evde paketleme işi yapmak kolaydır. Önemli olan paketleme işini bulabilmektir. Maalesef ülkemizde işsizliğin yükselmesiyle birlikte evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı çok yükselmiş ve bu nedenle iş bulmak eskiye nazaran zorlaşmıştır. Eğer iş arıyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki işleri yapan firmalara doğrudan telefonla ulaşabilir veya işletmeleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer bu işi yapan firmalara ulaşamadıysanız doğrudan şehrinizdeki Organize Sanayi Bölgeleri‘ne gidebilirsiniz. Buna rağmen iş bulamadıysanız, bu rehberin alt kısmından iş aradığınıza ilişkin bir yorum bırakabilirsiniz.

İşletmeler bize evde ek iş yapabileceklere ilişkin bir bilgi talebinde bulunduğunda, bu iş ilanlarını size ulaştıracağız. Lakin, son dönemde çok fazla paketleme işinin bulunmadığını belirtmekte yarar var.

ÖNEMLİ NOT: DOLANDIRICILARA DİKKAT!

Asla ama asla evde ek iş yapan firmalar size iş vermek için sizden para istememektedir. Sizden para isteyen bir kişi veya kurum olduğunda derhal görüşmeyi sonlandırın. Zira çok büyük ihtimalle dolandırılacaksınız. Bu nedenle evde ek iş ararken asla bir işletmeye veya şahsa para ödemeyin!

evde paketleme işi

Genellikle ülkemizde aşağıdaki paketleme işlerine yönelik fırsatlar bulunuyor:

1. SABUN PAKETLEME

sabun

Evde paketleme işi veren firmaların büyük bir kısmını sabun işletmeleri oluşturuyor. Genellikle organik sabun yapan firmaların büyük bir kısmı paketleme işi vermektedir. Sabun paketleme işini yapmak kolaydır.

Genellikle sabunlar 2’li, 3’lü ve 6’lı paketler şeklinde hazırlanır ve bunlar büyük koli paketlerine yerleştirilir. Sağlık ve hijyen koşullarının iyi bir şekilde sağlanması önemlidir. Koliler ve paketler şirket tarafından genellikle düzenli olarak kontrol edilir.

2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME

bardak altlık

Evde yapılabilecek ek işlerden biri de bardak altlığı paketlemedir. Genellikle 6’lı ve 12’li paketler olarak hazırlanır. Bu paketleme işi son zamanlarda azalmaya başlamış olsa da halen büyük şehirlerde bulabilmek mümkün. Genellikle atölyeler tarafından sağlanan paketleme işleri arasında yer almaktadır. İnternetten üreticileri aramak ve iletişime geçmek iş bulmanızı kolaylaştırabilir.

3. TESBİH PAKETLEME

tesbih

Ülkemizde bin yılı aşkın bir geçmişi olan tezbihler de son dönemde paketlenerek satışa sunulmaktadır. Tezbih firmalarının e-ticarete yönelmesi ile birlikte tesbih paketleme ihtiyaçlarında artış yaşanıyor. Bu işletmelere yönelik tesbih paketleme işi verebilirsiniz.

Online satış kanallarının iletişim adresleri ile özellikle Facebook’ta sayfaları bulunan üretim atölyelerine ulaşmanızı öneririz. Tesbih paketlemeye yönelik işlerin sayısında önemli bir artış var.

4. KINA PAKETLEME

kına

Son dönemde Hint Kınası‘nın yoğun satış rakamlarına ulaşmasıyla birlikte kına paketleme işlerinde de artış yaşanıyor. Bu iş fikrine kendi başınıza da odaklanarak, paketler halinde Hint kınası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Kına üretim atölyeleri tarafından verilen paketleme işleri arasında yer almaktadır. Özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesinde yoğun olarak iş bulabilirsiniz.

5. MUM PAKETLEME

mum

Mumlar artık genellikle dekorasyon amacıyla kullanılıyor. Bu doğrultuda mum yapan işletmeler artık şık ve standart ölçüler dışında mumlar üretiyor. Durum böyle olunca her mum serisi için ayrı bir paketleme ihtiyacı ortaya çıktı. Mum üretimi yapan firmalardan kolaylıkla alınabilecek bir ek iştir.

Mum paketleme işini yapmak kolaydır. Ancak farklı dekoratif mumların her birini şık olarak ayrı ayrı paketlemek önemli bir mesai istemektedir. Tekli olarak en fazla gelir sağlayan paketleme işleri arasında yer almaktadır.

Mum üretimi yapan tesis sayısı azdır. Genellikle İzmit ve Bursa dolaylarında çok fazla tesis bulunuyor. Onlara başvuruda bulunarak evde paketleme işi almak için imkan sağlayabilirsiniz.

6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME

bardak

Evde plastik ve karton bardak paketleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu işi yapan firmalar genellikle 50-60 bin liraya kurulan atölyelerdir ve bu nedenle paketleme için personel istihdam etmek konusunda yeterli sermayeye sahip değiller. Siz de plastik ve karton imalatı yapan işletmeler aracılığıyla evde bardak paketleme işi yapabilirsiniz.

7. TELEFON KILIFI PAKETLEME

telefon kılıf

Piyasada satılan yüzlerce farklı modelde akıllı cep telefonu bulunuyor. Bu cep telefonlarının kılıfını üretmek artık eskisinden çok daha kolay. Ancak bu işletmeler her kılıfı kendi paketine yerleştirmek konusunda personel istihdam etmek yerine; evde ek iş olarak bu işi yapanlardan destek almaktadır. Siz de evde cep telefonu kılıfı paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Satış rakamlarında yaşanan yükseliş ile birlikte 2021 yılı itibarıyla en çok bulunabilen paketleme işleri arasında yer alıyor. 3 kişilik bir ekip ile düzenli çalışma sonucu aylık 15 bin liraya kadar gelir elde etmek mümkündür.

Ek bilgiler Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak rehberinde.

8. VİDA PAKETLEME

vida

Yaşadığınız şehirde bir organize sanayi bölgesi varsa, muhtemelen vida ve çeşitli bağlantı elemanları üreten firmalar da bulunuyordur. Bunlar aracılığıyla evde paketleme işi bulabilirsiniz.

Vida ve bağlantı elemanlarının sayısı bir hayli fazladır. Bundan dolayı bu iş önemli düzeyde mesai istemektedir. İşletmeler genellikle sürümden kazanç elde ettiği için satış rakamları bir hayli fazladır. Dolayısıyla para kazanabilecek düzey için bir ekip ihtiyacınız olacak.

9. BONCUK PAKETLEME

boncuk

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de boncuk paketlemedir. Birbirinden farklı boncukları ayıklamalı ve belirli bir oranda paketlemelisiniz.

Boncuk paketleme işi birçok diğer paketleme işine nazaran daha zahmetlidir. Gelir potansiyeli ise diğer iş fikirlerine göre daha düşüktür. Eğer tek şansınız değilse; diğer iş fikirlerini incelemeniz önerilir.

10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME

duş başlığı

Duş başlıkları genellikle 5-6 farklı parçadan oluşmaktadır. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalar ile anlaşarak hem montaj hem de paketleme yapabilirsiniz. Bu ürünlerin imalatını yapan çok sayıda firma ne yazık ki bulunmuyor.

Montaj konusundaki destek aracılığıyla tek kişi için aylık 6 bin 500 liraya kadar net gelir fırsatı sağlıyor. Üstelik 3 kişilik bir ekip ile birlikte çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME

bağcık

Bağcık üreten imalathaneler için hem toplama hem de paketleme hizmeti verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde bu ürünlerin imalatı yapan firmalara ulaşmanız yeterli.

Genellikle ayakkabı atölyelerinde bağcık üretimi de yapılmaktadır. İş bulmak için ayakkabı atölyelerinden de bilgi alabileceğinizi belirtmekte yarar var. Gelir potansiyeli ise düşüktür. Ortalama tek kişi için aylık gelir 2 bin lira düzeyinde bulunuyor.

İNCELEYİN: 5 Bin Lira Sermayeli İş Fikirleri

12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME

bebek telsiz

Gün geçtikçe üretimi artan ürünler arasında yer almaktadır. İnternetten satış rakamları önemli düzeyde yükseliş yaşamaktadır. Birçok ürünün montajı ve paketlemesi ile satışa sunuluyor.

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de bebek telsizi montajı ve paketlemesidir. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalardan kolaylıkla iş bulabilirsiniz.

13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME

erzak

Evde daha kapsamlı bir paketleme işi yapmak istiyorsanız; erzak kutusu paketlemesi işini yapabilirsiniz. Genellikle bu iş dernekler tarafından verilmektedir. Özellikle Ramazan ayında ve dini bayramlar döneminde iş hacmi ciddi oranda artmaktadır. Yıl boyu düzenli iş bulmanın zor olduğu paketleme işleri arasında yer almaktadır. Ancak dönemlik olarak gelir potansiyeli önemli ölçüde artıyor.

14. MASKE PAKETLEME

maske

Covid-19 pandemisiyle birlikte en çok bulunan paketleme işlerinden bir tanesi de maske paketlemedir. Bu işi yapan firmaların sayısı tam anlamıyla katlanmış ve işletmeler evden çalışmak isteyenlere de bu işi vermeye başlamıştır. Ciddi bir ekibe sahipseniz, 2021 yılı itibarıyla bulabileceğiniz en iyi paketleme işi; maske üretimi yapan işletmelerdir.

15. SÜPÜRGE TORBASI PAKETLEME

süpürge torbası

Yüksek adetli satış rakamlarına ulaşan süpürge torbaları için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Genellikle 10’ar ve 50’şer iki ayrı paketleme talebi bulunmaktadır. Bu işi genellikle markasız üretim atölyelerinden bulabiliyorsunuz. Gaziantep, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana gibi büyük organize sanayi bölgesi bulunan şehirlerde yoğunlukla bulunabilen bir paketleme işidir.

16. TÜTSÜ PAKETLEME

tütsü

Kullanımı son dönemde yeniden moda olan tütsüler için paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Küçük üretim atölyelerinde üretilen tütsüler için verebileceğiniz paketleme işi ekibiniz aracılığı ile aylık 4 bin liraya kadar net gelir elde edebilirsiniz.

17. HAVLU PAKETLEME

havlu

Şık bir paketleme ihtiyacına sahip olan havlular için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Özellikle çeyiz amacı ile kullanılan ve gelinler için şık bir şekilde paketlenen havlulara yönelik önemli iş fırsatları bulunmaktadır. Değerlendirmek için tekstil atölyelerini kullanabilirsiniz.

18. DEKORATİF TAŞ PAKETLEME

dekoratif taş

Dekoratif taşlar, ilginç bir sektör olarak son dönemde önemli satış rakamlarına ulaşmıştır. Ülkemizin her noktasında konutlara ve iş yerlerine yönelik satılan dekoratif taşlar için de paketleme ihtiyacı bulunmaktadır. Bu işi kendi başına yapan birçok ev hanımı da bulunuyor. Siz de kendi dekoratif taşlarını doğadan toplayıp, Instagram gibi platformlarda paketlenmiş bir şekilde satışa sunabilirsiniz.

19. BAHARAT PAKETLEME

baharat

Baharat satan işletmeler genellikle toplu bir alım sonrasında küçük paketler halinde bu ürünleri tüketiciler ile buluşturmaktadır. Yüksek satış rakamlarına ulaşan işletmeler baharat paketleme hususunda evde ek iş yapan kişiler ile çalışıyor. Siz de bu yönde çalışan işletmelere ulaşarak iş alabilir ve evden sermayesiz bir şekilde para kazanabilirsiniz.

 • Gülperi Kale
  4 yıl önce

  Merhaba ben istanbul beykozda oturuyorum paketleme iş istiyorum ekibim var calismaya çok ihtiyacim var 2 çocuk annesiyim işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz lütfen geri dönüş yaparsaniz sevinirim cep

  27
  yorum beğen
  • Rümeysa
   4 yıl önce

   Size geri dönüş yapıldımı

   13
   yorum beğen
 • Betül bagcı gaziantep
  4 yıl önce

  Acil işe ihtiyacım var

  22
  yorum beğen
 • Salime
  4 yıl önce

  Cok ihtiyacim var her turlu paketleme yapabilirm ..

  17
  yorum beğen
 • Ayşe
  4 yıl önce

  Çok ihtiyacım var ise eşim cezaevinde ev sahibi evden çıkardı eşyaların dışarda kirayı bile ödeyemedim kredilerim birikti allah rızası için dönerseniz sevinirim

  18
  yorum beğen
 • Kübra
  4 yıl önce

  Merabalar ben Kübra Hanedar evliyim 1 çocuğum var Ankara Altindagda oturuyorum önceden paketleme işini ekibimle yaptım elim hızlıdır donusunuzu bekliyorum

  20
  yorum beğen
 • Dılan kılıç
  4 yıl önce

  Merhaba istanbul Piyalepaşada oturuyorum buna benzer bir çok paketleme işi yaptım elim hızlı ve yatkındır geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  21
  yorum beğen
 • Deren kutlu
  4 yıl önce

  Kısacası öğrenciyim. Bu işi yapabilirim

  20
  yorum beğen
 • Muhammed Mücahid
  4 yıl önce

  Evdeyim. İşsizim iş arıyorum. Lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

  19
  yorum beğen
 • Ayla
  4 yıl önce

  Evdeyiz işsizis lutfen dönüş yapin

  29
  yorum beğen
 • Havva
  4 yıl önce

  Evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirm

  23
  yorum beğen
 • Gülistan
  4 yıl önce

  Merhaba öncelikle, 28 yaşındayım Bursa’da yaşıyorum. Evde paketleme işini yapmak istiyorum. Teşekkürler

  19
  yorum beğen
 • fatma agğöz
  4 yıl önce

  Ben ev hanımıyım taşım 27 iki cocugum var bende evde çalışarak para kazanmak istiyorum

  18
  yorum beğen
 • Pınar
  4 yıl önce

  5 kişilik ekibin var itina ile paketleme işi yapılır İstanbul’un Fatih ilçesinde oturmaktayım olumlu cvbinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler..

  19
  yorum beğen
 • Beyza
  4 yıl önce

  Merhaba. Üniversite mezunuyum işsizim. İstanbul Çekmeköy de oturuyorum. Evde 4 kişiyiz. Hepimizin eli bu tip işlere yatkın. Temiz bir şekilde ürünleri size teslim edebiliriz. İstediğiniz sayıda paketleyebiliriz. Ödeme şekli farketmez. Çok ihtiyacım var ne olur iş istiyorum.

  17
  yorum beğen
  • Cuma
   4 yıl önce

   Kalabalık aileyiz her türlü paket işi yapılır

   19
   yorum beğen
 • Cuma
  4 yıl önce

  Pendik oturuyoz her türlü paketleme işi yapılır kalabalık aileyiz

  22
  yorum beğen
 • Alara aydın
  4 yıl önce

  Toplu olarak çalışıcağız 4 kişi elimiz çok hızlı ve en iyi şekilde gereken titizliğin en iyisiyle bu işi en iyi şekilde size teslim edeceğimizden %100 Emin olabilirsiniz ihtiyaçımız var rica ediyorum

  21
  yorum beğen
 • Alara aydın
  4 yıl önce

  Biz de 4 kişi toplu halde çalışıcağız gereken en iyi titizlik ve özeni %100 göstericeğimizden emin olabilirsiniz elimiz çok hızlıdır layığından fazlasıyla yerine getiririz izmir bornova da oturuyoruz ihtiyaçımız var lütfen rica ediyorum

  19
  yorum beğen
 • Halise
  4 yıl önce

  Merhaba ankara batikentte oturuyorum evliyim 2 cocugum var kiradayiz esim çalışmıyor kendim parami kazanmak istiyorum her türlü paket isi yapabilirim

  21
  yorum beğen
 • Mehmet
  4 yıl önce

  Ekibim var calismiyoruz bu isi yapabiliriz ulasirmisiniz.

  23
  yorum beğen
 • Demirkaan Dincer
  4 yıl önce

  Evde tek yasiyorum fakat 20 kisilik bi gurubumuz var her an işinizi yapmaya hazırız.

  16
  yorum beğen
 • Demirkaan Dincer
  4 yıl önce

  Evde tek yasiyorum fakat 20 kisilik bi gurubumuz var her an işinizi yapmaya hazırız.Mugla bodrumda yasiyorum.18 yaşindayim

  19
  yorum beğen
 • Hazel
  4 yıl önce

  Merhaba kucukcekmece otuyorum.Zor durumdayiz.Telefon paketleme isi yapabilirim.Elim hizli ve yatkinimdir.Geri dönüş yapabilir misiniz?

  17
  yorum beğen
 • Merve
  4 yıl önce

  Merhabalar.Ankara Mamak da yaşıyoruz üniversite öğrencisiyiz hemşirelik şuan çok ihtiyacımız var titizlikle yaparız lütfen

  20
  yorum beğen
 • Caner
  4 yıl önce

  Merhaba Bostancıda otuyorum, dar gelirliyim. Telefon paketleme işi yapabilirim. Geri dönüş yapabilirseniz sevinirim.

  16
  yorum beğen
 • Seher
  4 yıl önce

  Evde paketleme işi yapabilirim elim yatkındir süsleme olsun mika kutu olsun o tarz yaptım

  18
  yorum beğen
 • Filiz
  4 yıl önce

  İhtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın

  14
  yorum beğen
 • Hamide
  4 yıl önce

  Evde paketleme işi yapabilirim İstanbul esenlerde oturuyorum 1 çocuğum var

  18
  yorum beğen
 • Eylem bozarslan
  4 yıl önce

  Paketleme işi istiyorum ihtiyacım var aldircevazda yasiyom lutfen dönüş yapın

  19
  yorum beğen
 • gülsüm
  4 yıl önce

  güngören-istanbulda oturuyorum elim hizlidir.ise ihtiyacim var lütfen dönüs yapin grubum da hazir isterseniz tek isterseniz grupla yaparim

  21
  yorum beğen
 • Güler YILMAZ
  4 yıl önce

  Merhaba. Adım Güler YILMAZ ev hanımıyım. Trabzonda yaşıyorum.Ek gelire ihtiyacım var. Eşim, abim, annem ve ben bu iş için talibiz. Kalabalık bir aileyiz. Sipariş yetiştirme gibi bir sıkıntımız olmayacaktır. Teşekkürler.

  21
  yorum beğen
 • nisanur
  4 yıl önce

  toplu grubumuz var evdeyiz çalışmıyoruz paketleme yapmak istiyoruz elimiz hızlıdır is yapmayı severiz sizin de memnun kalacaginizdan eminiz

  15
  yorum beğen
 • SILA Tunç
  4 yıl önce

  Evden paketleme işi yapmak istiyoruz toplu gurubumuz var

  15
  yorum beğen
 • Sıla Tunç
  4 yıl önce

  İstanbul’da yaşıyorum kalabalık grubumuz var öğrenciyiz gelirimiz olmadığı için evden paketleme işi yapmak istiyoruz.

  15
  yorum beğen
 • Meryem
  4 yıl önce

  23 yasim var eskisehirdeyim tek yasiyorum issizim

  14
  yorum beğen
 • Kadir
  4 yıl önce

  Merhaba bende evde işyapmak istiyorum 4 kişilik aileyiz

  17
  yorum beğen
 • Çiğdem
  4 yıl önce

  Ben Çiğdem İstanbul Ataşehir oturuyorum.33 yaşındayım ve evde paketleme işi yapmak istiyorum.gunde işin durumuna göre bin adet yada daha fazla paketleme yaparım ekibinde var elim hızlıdır daha önce sabun paketleme yaptım çokta ihtiyacım var

  16
  yorum beğen
 • Cemal
  4 yıl önce

  Merhabalar, Çankaya/Ankara’da ikamet etmekteyim. 3 kişilik ekiple evden paketleme işi yapmak istiyoruz. Arabamız mevcuttur, ürünler teslim alınıp, itinalı bir şekilde hazır vaziyette teslim edilecektir.

  17
  yorum beğen
 • Derya
  4 yıl önce

  Merhaba öğrenciyim ve moda tasarim okumak istiyorum elim bu işlere çok yatkın bunun için paketleme işi yapmak ıstiyorum

  18
  yorum beğen
 • Sevginur
  4 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Aydın Efeler

  16
  yorum beğen
 • Müge germi
  4 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum her ne ürün olursa olsun yapmak istiyorum lütfen değerlendirmeye aliniz

  18
  yorum beğen
 • Hüseyin
  4 yıl önce

  Geniş aileğiz aramanızı bekliyorum

  18
  yorum beğen
 • Ayhanmentes04
  4 yıl önce

  Elim çok hızlıdır önceden de yaptım bunlara benzer is . 4 kişiyiz

  23
  yorum beğen
 • Hasibe Çınar
  4 yıl önce

  Telefon kılıfı paketleme işi yapmak istiyoruz kızım ve ben evde işsiz kaldık bu işe çok ihtiyacımız var bir an önce bize dönerseniz çok seviniriz.
  K. ESAT ÇANKAYA ANKARA

  16
  yorum beğen
 • Harun
  4 yıl önce

  Eşim ve ben paletleme işime girmek istiyoruz firmaları nerden bulabiliriz

  18
  yorum beğen
 • Kübra
  4 yıl önce

  Ewde ek is istiyorum

  19
  yorum beğen
 • Makbule Ballı
  4 yıl önce

  Merhaba İstanbul ikamet etmekteyim elim çok hızlıdır boş durmaktansa iş yapmayı tercih ederim

  16
  yorum beğen
 • Asuman Yazıcı
  4 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum kızımla dönerseniz çok sevinirim

  17
  yorum beğen
 • Abdullah yıldız
  4 yıl önce

  Merhaba ben Diyarbakır bismilde oturuyorun 10 kişilik bir ailem var paketleme işi yapabileceğim bir ek iş arıyorum

  19
  yorum beğen
 • Çiğdem
  4 yıl önce

  Ben Çiğdem İstanbul Ataşehir’de ikamet ediyorum.Ev hanımıyım ancak şuan evde paketleme işi yapmak ve gelirime katkıda bulunmak istiyorum.Aynı semtte 10 kişilik bir ekibimde var.Daha önce de paketleme işi yaptık.Hızlı ve pratik bir insanım.İyi günler.

  18
  yorum beğen
 • Elvan
  4 yıl önce

  Evde paketleme ile eve katkıda bulunmak istiyorum.Bu iş için 3-4 kisiyiz

  22
  yorum beğen
 • Gülcan
  4 yıl önce

  Batmanda ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır.Ekibim de var .

  17
  yorum beğen
 • Yağmur
  4 yıl önce

  Merhabalar. Adım Yağmur. 23 yaşındayım. Şişlide oturuyorum. Nişanlıyım ve evlenmek üzere olduğum için paraya ihtiyacım var. Hic bir sekilde iş bulamıyorum. Bu iş için dönüş yaparsanız sevinirim.

  21
  yorum beğen
 • Dilek
  4 yıl önce

  Evde is

  18
  yorum beğen
 • Gözde demirci
  4 yıl önce

  Her türlü paketleme işini yapabilirim lütfen yardımcı olun elim hızlıdır

  18
  yorum beğen
 • Mehmet Fatih Yücel
  4 yıl önce

  Tesbih paketleme
  Telefon kılıfı paketleme
  Boncuk paketleme işlerini yapmak istiyorum

  16
  yorum beğen
 • Elif özübek
  4 yıl önce

  Üniversite öğrencisiyim elim bu tür işlere yatkındır evde 4 kişi oduğumuziçin hızlı bir şekilde çalışabiliriz

  17
  yorum beğen
 • Selin kilicarslan
  4 yıl önce

  Merhaba ben selin 29 yasindayim universite mezunuyum daha once de eve is aldim elim hizlidir sizinlede calismak isterim iyi calismalar dilerim

  19
  yorum beğen
 • Sevinç
  4 yıl önce

  Merhaba ben paketleme işi arıyorum çok acil bana ulasin

  17
  yorum beğen
  • Sevinc
   4 yıl önce

   Çok acil ise ihtiyacım kocam iki aydır çalışmıyor bir çocuğum var paraya ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim.

   20
   yorum beğen
 • Nilüfer koyuncu
  4 yıl önce

  Ev bütçesine katkıda bulunmak için iş arıyorum

  18
  yorum beğen
 • ahmet
  4 yıl önce

  merhaba adim ahmet 30 yasindayim herturlu paketleme isi yapabilcek bi kadromuz var suan calismiyoruz 5 kisiyiz donus yaparsaniz seviniriz istanbul bagcilar

  17
  yorum beğen
 • Tugba
  4 yıl önce

  Her turlu isi yaparim ekibimde var hatay antakya yardimci olursaniz sevinirim

  19
  yorum beğen
 • Aysel cerit
  4 yıl önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  14
  yorum beğen
 • Kevser uzun
  4 yıl önce

  Bende evde paketleme ışi ıstıyorum lutfen yardımcı olun

  19
  yorum beğen
 • Gizem
  4 yıl önce

  Öğrenciyim evde yapabileceğim bu işi almak istiyorum karaman merkez

  18
  yorum beğen
 • Gamze Gülsün
  4 yıl önce

  Konya Akşehir de yasiyorum 2 çocuğum var ise ihtiyacım var 5 6 tane arkadaşımda yapacak ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun

  15
  yorum beğen
 • Elif
  4 yıl önce

  Her paketleme işini yaparız kardeşlerimde var. Ek gelire ihtiyacımız var

  17
  yorum beğen
 • Irmak
  4 yıl önce

  Merhabalar ben ırmak 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim evde ek ise ihtiyacım var eğitim masraflarim için dönüş yaparsanız sevinirim

  17
  yorum beğen
 • Irmak
  4 yıl önce

  Merhabalar ben ırmak 22 yaşındayım İstanbul sancaktepede yaşıyorum ve üniversite öğrencisiyim evde ek ise ihtiyacım var eğitim masraflarim için dönüş yaparsanız sevinirim

  15
  yorum beğen
 • Rumeysa
  4 yıl önce

  Merhaba pratik olarak paketleme isi yapabilrim lutfen yardimci olun

  24
  yorum beğen
 • Semih
  4 yıl önce

  Annem ben ve kardeşim 3 kişiyiz istanbul sultangazide paketleme işi yapabiliriz

  18
  yorum beğen
 • Ayşe
  4 yıl önce

  merhabalar 2 kişiyiz çok hızlı ve pratik şekilde çalışabiliriz bu is için çok istekliyiz

  18
  yorum beğen
 • Maide sarıboğa
  4 yıl önce

  Merhaba bende evde paketleme işi arıyorum sivasta yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim sabun paketleme kına paketleme vs gibi işler için el becerim var

  18
  yorum beğen
 • Ayşe Gür
  4 yıl önce

  Benim bu işi yapmaya ihtiyacım var sabun paketleme işi olsun veya diğerleri işlerin birini almak istiyorum eşimde çalısamıyo virüsten dolayı bu nedenle eşimle beraber yapacağız bu işi lütfen bize ulaşın

  18
  yorum beğen
 • Fatma özdemir
  4 yıl önce

  İyi akşamlar ben fatma bu işe çok ama çok ihtiyacımız var eşimle birlikte paketlem yapmak istiyoruz

  17
  yorum beğen
 • Fatma özdemir
  4 yıl önce

  İyi akşamlar ben fatma bu işe çok ama çok ihtiyacımız var eşimle birlikte paketlem yapmak istiyoruz sutanbeylide oturuyorum

  18
  yorum beğen
 • Hamza
  4 yıl önce

  Ekip halinde paketleme işi yapmak istiyoruz. Pendik

  17
  yorum beğen
 • Fatma Arabacı
  4 yıl önce

  Merhaba, ismim Fatma 22 yaşındayım Eskişehir Tepebaşında oturuyorum eğitim masraflarım ve harçlığım için evde ek işe ihtiyacım var elim bu işlere yatkındır çabucak bitirebilirim yardımcı olursanız sevinirim

  17
  yorum beğen
 • Aysegul
  4 yıl önce

  Acil ise ihtiyacım var

  20
  yorum beğen
 • Özge
  4 yıl önce

  Evde ise ihtiyaci! Var acil temiz guvenilir ve pratik calisirim

  17
  yorum beğen
 • Yiğit Ömeroğlu
  4 yıl önce

  Öğrenciyim okul masraflarımı karşılayabilmek için evde yapabileceğim paketleme işleri arıyorum

  19
  yorum beğen