arama

Evde Ek İş İlanları ile Hızlıca Aylık 5750 TL Para Kazanın

evde iş ilanları

Evde ek iş ilanları üzerinden bulabileceğiniz işler ile aylık 5750 TL‘ye kadar para kazanma fırsatınız var. Özellikle ülkemizde ev hanımları tarafından gerçekleştirilen evde ek fikirleri üzerinden kendi işinizi bulmak için evde ek iş ilanları bulunan platformlardan başvuru yapmanız gerekiyor.

Rehberimizin devamında evde ek iş ilanlarını nasıl bulabileceğiniz ve başvuruyu nasıl yapabileceğinize yönelik kritik bilgilere yer verdik. Siz de aylık 5750 TL‘ye kadar ek gelir elde etmek için rehberdeki bilgileri kullanabilirsiniz. Üstelik birçok evde ek iş fikri kolaylıkla yapılabiliyor. Sadece boş vakte ve bir ekibe ihtiyacınız olacak.

Türkiye firmaların en çok verdiği evde ek iş ilanları:

evde iş ilanları

1. PAKETLEME İŞLERİ

İşletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu işlerden biri elbette paketlemedir. Ancak işletmeler paketleme için onlarca personel istihdam etmek yerine evde iş ilanları yayınlayarak; evde çalışabilecek kişilere iş sağlamaktadır. Böylelikle işletmeler hem yüksek maaşlardan sıyrılmakta hem de sigorta gibi masrafları ödemek zorunda kalmamaktadır. Evde ek iş yapmak isteyenlerin en çok tercih edebileceği iş fikirleri bu alandadır.

Genellikle sabun, bardak altlığı, kına, tesbih, mum, karton bardak ve telefon kılıfı paketleme işleri bulunabiliyor.

2. EVDE ŞEKER YAPIMI

İşletmelere yönelik ev şekerleri yapılarak para kazanabiliyorsunuz. Birçok şekerleme türü artık organik hazırlanarak satışa sunuluyor. Özellikle ebeveynlerin sağlık endişelerinin artmasıyla birlikte popülaritesi yükselecektir. Evde şeker yapımına yönelik iş ilanları için başvuruda bulunabilirsiniz.

3. DEKORATİF VAZO YAPIMI

Son dönemde insanlar artık evlerine standart vazoları almak yerine ahşap ve el işi ile hazırlanmış vazolara yönelmiş durumda. Küçük bir atölyeniz varsa veya evinize bir atölye kurabilecekseniz hem kendiniz satış yapabilir hem de dekoratif vazo satışı yapan işletmelere yönelik hizmet verebilirsiniz.

4. ORGANİK SABUN YAPIMI

Sağlık endişelerinin artmasıyla birlikte tüketiciler standart sanayi tipi sabunlar yerine organik sabunlara yönelmeye devam ediyor. Çok kolay bir şekilde birkaç Youtube videosu izleyerek bile organik sabun yapabilir ve satışa sunabilirsiniz. Evde iş ilanlarının bir kısmı organik sabun yapımına yöneliktir.

Siz de evde organik sabun yaparak başta Instagram olmak üzere çeşitli sosyal medya platformları üzerinden satışa sunarak para kazanabilirsiniz. Üstelik bu sayede kendi işinizin patronu olur ve işinizin çalışma saatleri başta olmak üzere her konusunda söz sahibi olabilirsiniz.

5. RESİM ÇERÇEVESİ YAPMAK

Çok şık ve ilgi çekici resim çerçeveleri 200-300 liradan bile alıcı bulabiliyor. Kolaylıkla evde hazırlanabilen bu çerçeveler için en çok iş ilanı veren işletmeler ise fotoğrafçılar. Eğer aradığınız iş ilanını bulamadıysanız; şehrinizdeki birkaç fotoğrafçıya giderek iş imkanlarına yönelik araştırma gerçekleştirin. Mutlaka ilgilenecek olan işletmeler bulabilirsiniz. Birkaç örnek götürmeyi unutmayın.

6. SAÇ TOKASI HAZIRLAMAK

Genellikle işletmeler size saç tokası parçaları gönderirler ve siz de bunları birleştirip, paketledikten sonra satışa hazır hale getirir ve şirkete gönderirsiniz. Ortalama olarak her saç tokası için 20-30 kuruş kazanırsınız. Birkaç kişi birlikte yaparak kazancınızı aylık 4000 TL‘ye kadar yükseltebilirsiniz.

7. MİNİ EL ÇANTASI HAZIRLAMA

Genellikle çocuklara yönelik hazırlanan mini el çantaları son dönemde çok ciddi satış rakamlarına ulaştı. Kendi başınıza bir Instagram Butiği açarak da satış yapabilir ve ciddi paralar kazanabilirsiniz. İş ilanlarına yönelik araştırma yerine kendi işinizi kurmanızı mutlaka öneriyoruz.

8. EDİTÖRLÜK

Evde iş ilanları arasında en fazla iş ilanı ise editörlük kategorisinde bulunuyor. İşletmelere ve doğrudan web sitelerine yönelik kendi evinizden editörlük hizmeti yaparak aylık 3-4 bin liralık maaş ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Editörlük yapmanın en büyük avantajlarından biri aynı anda birçok işletmeye destek verebilmektedir. Editörlük ilanları ülkemizde de son dönemde ciddi düzeyde artmıştır.

9. TUR PAKETİ SATIŞI

Turizm işletmelerinin birçoğu pandemi nedeniyle evden çalışacak olan satış ekiplerini kurmaya başladı. Eğer kişileri ikna kabiliyetiniz yüksekse turizm acenteleri için tur paketi satışı yapmak üzere çalışabilirsiniz. Tur paketlerinin satışı yapacak olan personel genellikle düzenli bir maaş ve satıştan pay elde etmektedir. Hemen hemen tüm turizm işletmelerinin evde iş ilanları aktif olarak bulunuyor.

10. MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Şirketler için müşteri hizmeti sağlayarak para kazanabilirsiniz. Son derece kolay bulunabilen işler arasında yer almaktadır. Son dönemde sosyal medyadan hizmet sağlayan işletmelerin artmasıyla birlikte 2023’te de en çok bulunabilen evde ek iş ilanları arasında görmek mümkün olacak.

İş ilanları platformları veya İŞKUR üzerinden müşteri hizmetleri sağlamak üzere iş bulabilirsiniz. Evde çalışarak yaptığınız bu işi part time olarak da değerlendirmeniz mümkündür.

EVDE EK İŞ İLANLARI NASIL BULUNUR?

evde iş ilanları

Türkiye’de evde ek iş ilanlarının bulabileceğiniz birçok platform bulunmaktadır. Öncelikli olarak Yeni İş Fikirleri’nin birçok işletme ile ciddi anlaşmaları bulunmaktadır. Siz de bu rehberin alt kısmında yer alan YORUM bölümünden aktif olarak kullandığınız mail adresi ile başvurunuzu iletebilirsiniz.

Ek olarak ilanlara göz atmak için kullanabileceğiniz platformlar ise Kariyer.Net, Yenibiriş, Sahibinden, Indeed‘dir. Ayrıca her şehirde bulunan İŞKUR il müdürlükleri ve resmi İŞKUR internet sitesindeki ilanlara da göz atabilirsiniz.

Eğer aradığınız işi tüm bu platformlar aracılılığıyla bulamadıysanız doğrudan işletmelere mail atarak başvuru yapmanızı da öneriyoruz. Son olarak başkaları için çalışmak yerine kendi işinizi kurmak üzere harekete geçmenizi her zaman öneriyoruz. Basit bir şekilde Ne Üretebilirim rehberimize göz atarak bir şeyler üretmeye başlayabilir ve sosyal medyadan satışa başlayabilirsiniz. Merak etmeyin çok fazla sermayeye ihtiyacınız olmayacak!

İŞ İLANLARI BÖLÜMÜ

Yeni İş Fikirleri platformu olarak hazırladığımız illere göre iş ilanları bölümü aracılığıyla; yukarıda adı geçen platformlarda yer alan evde iş ilanlarının sayısını sıklıkla güncelliyoruz. Böylelikle hangi illerde yoğunluk olduğunu inceleyebilirsiniz. : 24 ilan

Adana : 27 İlan
Adıyaman : 1 İlan
Afyonkarahisar : 7 İlan
Ağrı : 2 İlan
Aksaray : 2 İlan
Amasya : 3 İlan
Ankara : 95 İlan
Antalya : 17 İlan
Ardahan : 1 İlan
Artvin : 0 İlan
Aydın : 3 İlan
Balıkesir : 0 İlan
Bartın : 0 İlan
Batman : 1 İlan
Bayburt : 3 İlan
Bilecik : 0 İlan
Bingöl : 1 İlan
Bitlis : 1 İlan
Bolu : 5 İlan
Burdur : 2 İlan
Bursa : 39 İlan
Çanakkale : 8 İlan
Çankırı : 0 İlan
Çorum : 0 İlan
Denizli : 6 İlan
Diyarbakır : 21 İlan
Düzce : 7 İlan
Edirne : 1 İlan
Elazığ : 2 İlan
Erzincan : 2 İlan
Erzurum : 7 İlan
Eskişehir : 5 İlan
Gaziantep : 30 İlan
Giresun : 0 İlan
Gümüşhane : 0 İlan
Hakkâri : 0 İlan
Hatay : 0 İlan
Iğdır : 1 İlan
Isparta : 2 İlan
İstanbul : 361 İlan
İzmir : 157 İlan
Kahramanmaraş : 8 İlan
Karabük : 4 İlan
Karaman : 3 İlan
Kars : 1 İlan
Kastamonu : 2 İlan
Kayseri : 82 İlan
Kilis : 1 İlan
Kırıkkale : 1 İlan
Kırklareli : 2 İlan
Kırşehir : 3 İlan
Kocaeli : 59 İlan
Konya : 23 İlan
Kütahya : 0 İlan
Malatya : 14 İlan
Manisa : 2 İlan
Mardin : 3 İlan
Mersin : 19 İlan
Muğla : 8 İlan
Muş : 3 İlan
Nevşehir : 5 İlan
Niğde : 6 İlan
Ordu : 4 İlan
Osmaniye : 1 İlan
Rize : 1 İlan
Sakarya : 2 İlan
Samsun : 3 İlan
Şanlıurfa : 7 İlan
Siirt : 2 İlan
Sinop : 0 İlan
Sivas : 10 İlan
Şırnak : 1 İlan
Tekirdağ : 2 İlan
Tokat : 7 İlan
Trabzon : 33 İlan
Tunceli : 1 İlan
Uşak : 8 İlan
Van : 23 İlan
Yalova : 9 İlan
Yozgat : 0 İlan
Zonguldak : 2 İlan

 • Emine Yücel
  3 yıl önce

  Merhaba adana da yaşıyorum. İşe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

  22
  yorum beğen
 • Esra
  3 yıl önce

  Evden herhangi bir paketleme isi apmak istiyorum

  16
  yorum beğen
 • Bahadır Ucar
  3 yıl önce

  Dükkanım var yer müsait yüksek adetli paketleme işleri almak istiyorum. istanbul/sultanbeyli

  17
  yorum beğen
 • halil
  3 yıl önce

  kocaelinde evde yapabilecegim iş arıyorum paketleme montaj üretim tamir

  15
  yorum beğen
 • AYLİN
  3 yıl önce

  ankara evde paketleme

  14
  yorum beğen
 • halil05346573899
  2 yıl önce

  evimde yapabilecegim iş arıyorum

  23
  yorum beğen
 • Murat
  2 yıl önce

  Ankarada yaşıyorum paketleme işi için yardımcı olabilir misiniz 4 kişilik bir ekibim de var.

  15
  yorum beğen
 • pelin
  2 yıl önce

  Evde paketleme vb işler için iletişime geçebilir misiniz?
  Teşekkürler

  18
  yorum beğen
 • Tülay Akar
  2 yıl önce

  Evde ek iş paketleme yapmak istiyorum

  12
  yorum beğen
 • SEDA MAGUL
  2 yıl önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  10
  yorum beğen
 • Özcan Bozkurt
  2 yıl önce

  Adıyaman merkez
  Evde ek işi isriyoruz Alice

  11
  yorum beğen