arama

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar (Aylık 6750 TL Sermayesiz Ek Gelir)

paketleme
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş

Evde paketleme işi veren firmalar son dönemde önemli bir artış yaşıyor. Asgari ücret artışı nedeniyle işletmeler artık paketleme için istihdam sağlamakta sorun yaşıyor ve bu nedenle genellikle evde ek iş yapmak isteyen kişilere evde paketleme işi veriyor. Siz de evde boş vakte sahipseniz evde ek iş olarak paketleme işi yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Ülkemizde evde ek iş yapmak isteyenler için en yüksek gelir vaadi sağlayan işlerden biri paketleme işidir. Bu iş genellikle evde paketleme işi veren firmalar tarafından sağlanıyor ve siz de uygun gördüğünüz ilanlara başvuruda bulunarak; evde ek gelir kazanmak için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Özellikle 4-5 kişilik bir ekibe sahipseniz iş bulma potansiyelinizi büyük oranda artırabilirsiniz.

Evde paketleme işi yapmak genellikle oldukça kolaydır. Paketleme işi veren firmalar size paketlenecek ürünleri ve paketleme malzemelerini getirir. Ardından sizden istenilen şekilde paketlemeyi tamamlamanızı isterler ve vakti geldiği zaman teslim edersiniz. Süreç bundan ötesi değildir.

Paketleme işi veren firmaların işlerine başvuruda bulunarak bir kişi için aylık 6750 TL’ye kadar para kazanma fırsatınız bulunuyor.

NE KADAR KAZANABİLİRİM?

Evde paketleme işiyle kazancınız genellikle ne kadar çalıştığınız ile doğru orantılıdır. Genellikle tek bir kişi paketleme işleri ile aylık 6 bin 500 liraya kadar gelir elde edebiliyor. Ancak evde paketleme işi veren firmalar tek bir kişiye genellikle iş vermiyor. İşletmeler genellikle 5-6 kişilik gruplara iş sağlamaya daha sıcak bakıyor.

Evde paketleme işi veren firmalar yönelik araştırma yaparken çok yüksek rakamlarda gelir iddiasında bulunan işletmelere karşı dikkatli olun. Evde paketleme işi ile aylık 6 bin liradan fazla gelir elde etmek bu işin üst zirveleri arasında yer almaktadır.

NASIL İŞ BULUNUR?

Evde paketleme işi yapmak kolaydır. Önemli olan paketleme işini bulabilmektir. Maalesef ülkemizde işsizliğin yükselmesiyle birlikte evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı çok yükselmiş ve bu nedenle iş bulmak eskiye nazaran zorlaşmıştır. Eğer iş arıyorsanız, öncelikli olarak aşağıdaki işleri yapan firmalara doğrudan telefonla ulaşabilir veya işletmeleri ziyaret edebilirsiniz. Eğer bu işi yapan firmalara ulaşamadıysanız doğrudan şehrinizdeki Organize Sanayi Bölgeleri‘ne gidebilirsiniz. Buna rağmen iş bulamadıysanız, bu rehberin alt kısmından iş aradığınıza ilişkin bir yorum bırakabilirsiniz.

İşletmeler bize evde ek iş yapabileceklere ilişkin bir bilgi talebinde bulunduğunda, bu iş ilanlarını size ulaştıracağız. Lakin, son dönemde çok fazla paketleme işinin bulunmadığını belirtmekte yarar var.

ÖNEMLİ NOT: DOLANDIRICILARA DİKKAT!

Asla ama asla evde ek iş yapan firmalar size iş vermek için sizden para istememektedir. Sizden para isteyen bir kişi veya kurum olduğunda derhal görüşmeyi sonlandırın. Zira çok büyük ihtimalle dolandırılacaksınız. Bu nedenle evde ek iş ararken asla bir işletmeye veya şahsa para ödemeyin!

evde paketleme işi

Genellikle ülkemizde aşağıdaki paketleme işlerine yönelik fırsatlar bulunuyor:

1. SABUN PAKETLEME

sabun

Evde paketleme işi veren firmaların büyük bir kısmını sabun işletmeleri oluşturuyor. Genellikle organik sabun yapan firmaların büyük bir kısmı paketleme işi vermektedir. Sabun paketleme işini yapmak kolaydır.

Genellikle sabunlar 2’li, 3’lü ve 6’lı paketler şeklinde hazırlanır ve bunlar büyük koli paketlerine yerleştirilir. Sağlık ve hijyen koşullarının iyi bir şekilde sağlanması önemlidir. Koliler ve paketler şirket tarafından genellikle düzenli olarak kontrol edilir.

2. BARDAK ALTLIĞI PAKETLEME

bardak altlık

Evde yapılabilecek ek işlerden biri de bardak altlığı paketlemedir. Genellikle 6’lı ve 12’li paketler olarak hazırlanır. Bu paketleme işi son zamanlarda azalmaya başlamış olsa da halen büyük şehirlerde bulabilmek mümkün. Genellikle atölyeler tarafından sağlanan paketleme işleri arasında yer almaktadır. İnternetten üreticileri aramak ve iletişime geçmek iş bulmanızı kolaylaştırabilir.

3. TESBİH PAKETLEME

tesbih

Ülkemizde bin yılı aşkın bir geçmişi olan tezbihler de son dönemde paketlenerek satışa sunulmaktadır. Tezbih firmalarının e-ticarete yönelmesi ile birlikte tesbih paketleme ihtiyaçlarında artış yaşanıyor. Bu işletmelere yönelik tesbih paketleme işi verebilirsiniz.

Online satış kanallarının iletişim adresleri ile özellikle Facebook’ta sayfaları bulunan üretim atölyelerine ulaşmanızı öneririz. Tesbih paketlemeye yönelik işlerin sayısında önemli bir artış var.

4. KINA PAKETLEME

kına

Son dönemde Hint Kınası‘nın yoğun satış rakamlarına ulaşmasıyla birlikte kına paketleme işlerinde de artış yaşanıyor. Bu iş fikrine kendi başınıza da odaklanarak, paketler halinde Hint kınası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Kına üretim atölyeleri tarafından verilen paketleme işleri arasında yer almaktadır. Özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesinde yoğun olarak iş bulabilirsiniz.

5. MUM PAKETLEME

mum

Mumlar artık genellikle dekorasyon amacıyla kullanılıyor. Bu doğrultuda mum yapan işletmeler artık şık ve standart ölçüler dışında mumlar üretiyor. Durum böyle olunca her mum serisi için ayrı bir paketleme ihtiyacı ortaya çıktı. Mum üretimi yapan firmalardan kolaylıkla alınabilecek bir ek iştir.

Mum paketleme işini yapmak kolaydır. Ancak farklı dekoratif mumların her birini şık olarak ayrı ayrı paketlemek önemli bir mesai istemektedir. Tekli olarak en fazla gelir sağlayan paketleme işleri arasında yer almaktadır.

Mum üretimi yapan tesis sayısı azdır. Genellikle İzmit ve Bursa dolaylarında çok fazla tesis bulunuyor. Onlara başvuruda bulunarak evde paketleme işi almak için imkan sağlayabilirsiniz.

6. PLASTİK ve KARTON BARDAK PAKETLEME

bardak

Evde plastik ve karton bardak paketleyerek de para kazanabilirsiniz. Bu işi yapan firmalar genellikle 50-60 bin liraya kurulan atölyelerdir ve bu nedenle paketleme için personel istihdam etmek konusunda yeterli sermayeye sahip değiller. Siz de plastik ve karton imalatı yapan işletmeler aracılığıyla evde bardak paketleme işi yapabilirsiniz.

7. TELEFON KILIFI PAKETLEME

telefon kılıf

Piyasada satılan yüzlerce farklı modelde akıllı cep telefonu bulunuyor. Bu cep telefonlarının kılıfını üretmek artık eskisinden çok daha kolay. Ancak bu işletmeler her kılıfı kendi paketine yerleştirmek konusunda personel istihdam etmek yerine; evde ek iş olarak bu işi yapanlardan destek almaktadır. Siz de evde cep telefonu kılıfı paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Satış rakamlarında yaşanan yükseliş ile birlikte 2021 yılı itibarıyla en çok bulunabilen paketleme işleri arasında yer alıyor. 3 kişilik bir ekip ile düzenli çalışma sonucu aylık 15 bin liraya kadar gelir elde etmek mümkündür.

Ek bilgiler Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak rehberinde.

8. VİDA PAKETLEME

vida

Yaşadığınız şehirde bir organize sanayi bölgesi varsa, muhtemelen vida ve çeşitli bağlantı elemanları üreten firmalar da bulunuyordur. Bunlar aracılığıyla evde paketleme işi bulabilirsiniz.

Vida ve bağlantı elemanlarının sayısı bir hayli fazladır. Bundan dolayı bu iş önemli düzeyde mesai istemektedir. İşletmeler genellikle sürümden kazanç elde ettiği için satış rakamları bir hayli fazladır. Dolayısıyla para kazanabilecek düzey için bir ekip ihtiyacınız olacak.

9. BONCUK PAKETLEME

boncuk

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de boncuk paketlemedir. Birbirinden farklı boncukları ayıklamalı ve belirli bir oranda paketlemelisiniz.

Boncuk paketleme işi birçok diğer paketleme işine nazaran daha zahmetlidir. Gelir potansiyeli ise diğer iş fikirlerine göre daha düşüktür. Eğer tek şansınız değilse; diğer iş fikirlerini incelemeniz önerilir.

10. DUŞ BAŞLIĞI MONTAJI ve PAKETLEME

duş başlığı

Duş başlıkları genellikle 5-6 farklı parçadan oluşmaktadır. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalar ile anlaşarak hem montaj hem de paketleme yapabilirsiniz. Bu ürünlerin imalatını yapan çok sayıda firma ne yazık ki bulunmuyor.

Montaj konusundaki destek aracılığıyla tek kişi için aylık 6 bin 500 liraya kadar net gelir fırsatı sağlıyor. Üstelik 3 kişilik bir ekip ile birlikte çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

11. BAĞCIK TOPLAMA ve PAKETLEME

bağcık

Bağcık üreten imalathaneler için hem toplama hem de paketleme hizmeti verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirde bu ürünlerin imalatı yapan firmalara ulaşmanız yeterli.

Genellikle ayakkabı atölyelerinde bağcık üretimi de yapılmaktadır. İş bulmak için ayakkabı atölyelerinden de bilgi alabileceğinizi belirtmekte yarar var. Gelir potansiyeli ise düşüktür. Ortalama tek kişi için aylık gelir 2 bin lira düzeyinde bulunuyor.

İNCELEYİN: 5 Bin Lira Sermayeli İş Fikirleri

12. BEBEK TELSİZİ PAKETLEME

bebek telsiz

Gün geçtikçe üretimi artan ürünler arasında yer almaktadır. İnternetten satış rakamları önemli düzeyde yükseliş yaşamaktadır. Birçok ürünün montajı ve paketlemesi ile satışa sunuluyor.

Evde ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de bebek telsizi montajı ve paketlemesidir. Bu ürünlerin imalatını yapan firmalardan kolaylıkla iş bulabilirsiniz.

13. ERZAK KUTUSU PAKETLEME

erzak

Evde daha kapsamlı bir paketleme işi yapmak istiyorsanız; erzak kutusu paketlemesi işini yapabilirsiniz. Genellikle bu iş dernekler tarafından verilmektedir. Özellikle Ramazan ayında ve dini bayramlar döneminde iş hacmi ciddi oranda artmaktadır. Yıl boyu düzenli iş bulmanın zor olduğu paketleme işleri arasında yer almaktadır. Ancak dönemlik olarak gelir potansiyeli önemli ölçüde artıyor.

14. MASKE PAKETLEME

maske

Covid-19 pandemisiyle birlikte en çok bulunan paketleme işlerinden bir tanesi de maske paketlemedir. Bu işi yapan firmaların sayısı tam anlamıyla katlanmış ve işletmeler evden çalışmak isteyenlere de bu işi vermeye başlamıştır. Ciddi bir ekibe sahipseniz, 2021 yılı itibarıyla bulabileceğiniz en iyi paketleme işi; maske üretimi yapan işletmelerdir.

15. SÜPÜRGE TORBASI PAKETLEME

süpürge torbası

Yüksek adetli satış rakamlarına ulaşan süpürge torbaları için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Genellikle 10’ar ve 50’şer iki ayrı paketleme talebi bulunmaktadır. Bu işi genellikle markasız üretim atölyelerinden bulabiliyorsunuz. Gaziantep, Kocaeli, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana gibi büyük organize sanayi bölgesi bulunan şehirlerde yoğunlukla bulunabilen bir paketleme işidir.

16. TÜTSÜ PAKETLEME

tütsü

Kullanımı son dönemde yeniden moda olan tütsüler için paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Küçük üretim atölyelerinde üretilen tütsüler için verebileceğiniz paketleme işi ekibiniz aracılığı ile aylık 4 bin liraya kadar net gelir elde edebilirsiniz.

17. HAVLU PAKETLEME

havlu

Şık bir paketleme ihtiyacına sahip olan havlular için de paketleme hizmeti sağlayabilirsiniz. Özellikle çeyiz amacı ile kullanılan ve gelinler için şık bir şekilde paketlenen havlulara yönelik önemli iş fırsatları bulunmaktadır. Değerlendirmek için tekstil atölyelerini kullanabilirsiniz.

18. DEKORATİF TAŞ PAKETLEME

dekoratif taş

Dekoratif taşlar, ilginç bir sektör olarak son dönemde önemli satış rakamlarına ulaşmıştır. Ülkemizin her noktasında konutlara ve iş yerlerine yönelik satılan dekoratif taşlar için de paketleme ihtiyacı bulunmaktadır. Bu işi kendi başına yapan birçok ev hanımı da bulunuyor. Siz de kendi dekoratif taşlarını doğadan toplayıp, Instagram gibi platformlarda paketlenmiş bir şekilde satışa sunabilirsiniz.

19. BAHARAT PAKETLEME

baharat

Baharat satan işletmeler genellikle toplu bir alım sonrasında küçük paketler halinde bu ürünleri tüketiciler ile buluşturmaktadır. Yüksek satış rakamlarına ulaşan işletmeler baharat paketleme hususunda evde ek iş yapan kişiler ile çalışıyor. Siz de bu yönde çalışan işletmelere ulaşarak iş alabilir ve evden sermayesiz bir şekilde para kazanabilirsiniz.

 • pelin
  2 sene önce

  evde paketleme vb iş arıyorum, ekip lazımsa 5 kişiyiz, yardımcı olabilir misiniz?

  3
  yorum beğen
 • Berfin
  2 sene önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum ne olur yardımcı olursanız çok sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Dilek
  2 sene önce

  Kırıkkale merkezdeyim tşk ederim

  4
  yorum beğen
 • Izzatay Şazamanova
  2 sene önce

  Merhabalar, evde paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüşünüzü bekliyoruz. Teşekkürler

  4
  yorum beğen
 • Kezban
  2 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  4
  yorum beğen
 • Bahtım
  2 sene önce

  Bende evde paketleme istyrm yapablrm acil iş istyrm paketleme

  4
  yorum beğen
 • Recep Hancı
  2 sene önce

  is almak istiyorum

  4
  yorum beğen
 • Emrah
  2 sene önce

  Eve iş para kazanmak istiyorum

  4
  yorum beğen
 • ebru
  2 sene önce

  Antalyada yaşıyorum eşime destek olmak için evde paketleme işi yapmak istiyorum bir çok yere başvurdum ama hepsi dolandırıcı çıktı lütfen bana yardımcı olurmusunuz.

  5
  yorum beğen
 • Mustafa
  2 sene önce

  Telefon paketleme isi yapmak istiyorum.
  İlginiz icin tesekkurler
  Mustafa

  4
  yorum beğen
 • Tarık
  2 sene önce

  Teşekkür ederiz çok faydalı oldu.

  4
  yorum beğen
 • Pınar
  2 sene önce

  Kocaeli Dilovası’nda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum elim hızlıdır telefon numaram 0 535 0 27 8610 bana ulaşırsanız sevinirim bu işe ihtiyacım var lütfen

  4
  yorum beğen
 • Asiye
  2 sene önce

  Evde iş arıyorum Yalova’da oturuyorum dönüş yapın lütfen

  4
  yorum beğen
 • murat yolcu
  2 sene önce

  ankara çayyolunda oturuyorum bu işle ilgileniyorum bana ulaırmısınız

  4
  yorum beğen
 • Zeynep
  2 sene önce

  Ben boncuk işlerinden ve paketleme işlerinden anlarım zaten kendim kolye yapardım sıfırdan

  4
  yorum beğen
 • Merve Atak
  2 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum konu hakkında bilgi alabilir miyim

  4
  yorum beğen
 • Özge
  2 sene önce

  Maske paketleme işi istiyorum Esenyurt’ta oturuyorum hemen ararsanız çok sevinirim çok ihtiyacım var

  4
  yorum beğen
 • Hatice Kübra
  2 sene önce

  Denizli/Kaklık Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

  4
  yorum beğen
 • Semra
  2 sene önce

  Selam aleyküm ben Semra işitme bn evde işi yok iş yapmak istiyom Allah’a emanet olun oğlum 2 var evliyim var

  5
  yorum beğen
 • Safiye
  2 sene önce

  Iş ıstiyorum evde yapılabilecek

  4
  yorum beğen
 • Neslihan
  2 sene önce

  Merhaba
  İstanbulda yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  6
  yorum beğen
 • Şadi KUTLUCA
  2 sene önce

  Kocaeli/gölcük te ikamet ediyorum.evde yapilabilecek ek iş arıyorum.

  5
  yorum beğen
 • Zeynep
  2 sene önce

  Afyon merkezde oturuyorum 24 yaşındayım evime Destek olmak için evde paketlme yapmak istiyorum olanak her ne olursa temiz ve titiz biriyim evde 3 kişi çalışabiliriz

  5
  yorum beğen
 • Sevcan
  2 sene önce

  Merhaba ben iki çocuk annesiyim çocuklarımın okul ihtiyaçlarını karşılamak için evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum BURSA/Nilüfer emek istasyonuna yakın yerde oturuyorum

  6
  yorum beğen
 • Hülya
  2 sene önce

  Bende iki çocuk annesiyim evde ek ise ehtiyacim var

  5
  yorum beğen
 • Mehtap
  2 sene önce

  Kırklareli’nde oturuyorum eşim ile birlikte yapabiliriz.Acil ihtiyacımız var

  5
  yorum beğen
 • Kerra
  2 sene önce

  KKTC Lefkoşa da ikamet ediyorum evde paketleme işi arıyorum nereden bulurum

  6
  yorum beğen
 • Esma
  2 sene önce

  Evde paketleme işi arıyorum 4 kişiyiz

  5
  yorum beğen
 • Kadriye
  2 sene önce

  İş almak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Hatice
  2 sene önce

  Evde paketleme işine çok ihtiyacım var 5 kişilik bir ekibim var geri dönüş yaparsanız seviniriml

  5
  yorum beğen
 • Makhabat
  2 sene önce

  çok iyi sağolun

  5
  yorum beğen
 • Meryem
  2 sene önce

  Maske işi yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Yasin
  2 sene önce

  Merhabalar 10 kişilik bir ekip olarak yapacağız paraya ihtiyacımız var
  evde paketleme yapacağız yardımcı olursanız sevinirim

  5
  yorum beğen
 • Beyza
  2 sene önce

  Paketleme işi istiyirum sizinle birlikte çalışmak istiyorum dönüş sağlar misiniz

  5
  yorum beğen
 • Secvan
  2 sene önce

  Herturlu paketleme işini yapabilirim malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim el becerim çok iyidir yardımcı olursanız sevinirim

  6
  yorum beğen
 • Nazlı yiğit
  2 sene önce

  Sakarya kaynarcada oturuyom acil işe ihtiyacim var donerseniz sevinirim

  5
  yorum beğen
 • İlknur şeker
  2 sene önce

  ben çalışmak istiyorum biz iki kişiyiz daha öncede yapmıştık

  5
  yorum beğen
 • Halil
  2 sene önce

  Evde yapabileceğim iş arıyorum

  6
  yorum beğen
 • Seyma
  2 sene önce

  Ek iş olarak yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Secvan
  2 sene önce

  Herturlu montaj ve paketleme işini yapabilirim malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim

  5
  yorum beğen
 • Hatice Poyraz
  2 sene önce

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum nasıl paketleme işine girebilirim lütfen yardımcı olun

  5
  yorum beğen
 • Hatice
  2 sene önce

  Diyarbakırdan yazıyorum hamileyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Ahmet
  2 sene önce

  Evde pakatleme işi istiyorum

  6
  yorum beğen
 • Ahmet
  2 sene önce

  İş istiyorum

  5
  yorum beğen
 • ibrahim
  2 sene önce

  ek iş e cok ihtiyacim var yardimci olurmusunuz..

  5
  yorum beğen
 • Fatih
  2 sene önce

  28 yaşındayım günlük 8 saaf çalısıyorum hergün saat 4,te işim bitiyor ve günüm hep boş bu boş zmanlarımi ek iş yaparak değerlendirmek istiyorumm

  5
  yorum beğen
 • İzzet
  2 sene önce

  Sürekli bu işleri yapmaktayim eyer sizin için de oygun sa Siden alip kendim yaptircam arkadaşlar la beraber istediniz kadar yapa bilirim geri dünerseniz sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Göknur
  2 sene önce

  Sadece evde çalışmak zorundayım ama çok dolandırıcılar var helalinle kazanmak isterken umudumuzla oynamayın neolur

  3
  yorum beğen
 • Birsel Avşaroglu
  2 sene önce

  Merhaba benim işe ihtiyacım var 4 tane çocuğum var kızım küçük evden çıkamıyorum İşe ihtiyacım var paketleme işini istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Simbat
  2 sene önce

  17 kişilik aile grubum var iş imkanlarınızdan yararlanmak istiyorum adanada yaşıyoruz. Kaliteli işçilik arayan firmalar dönüş yaparsa sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Ayşe gulmez
  2 sene önce

  merhaba paketleme işe ihtiyacim var işe cok ihtiyacim var bir engeli cocugum var dışarda calişamadigim icin evde iş yapmak istiyorum daha öncelerdede bu tur isleri evde yapmişim tecumeliyim bu is konusunda gercekten işe cok ihtiyacim var eşimden ayriyim bi engeli cocugim var onun ihtiyaclarini gidermek icin bu ise bas vurdum durumum yok yardimci olun lutfen istanbul okmeydani kagithanede oturuyorum lutfen bilginizi bekliyorum yardimci olursaniz cok sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Tayyibe
  2 sene önce

  Merhaba bende ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum.Bu işi yapmak için arkadaş gurubum vardır.Cok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmisiniz? Evime katkıda bulunmak istiyorum.

  3
  yorum beğen
 • Taner
  2 sene önce

  Paketleme işi yapmak istiyoz eşimle

  6
  yorum beğen
 • Zeliha
  1 sene önce

  Acil iş arıyoruz

  3
  yorum beğen
 • Büşra
  1 sene önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  3
  yorum beğen
 • Hamide savaş
  1 sene önce

  Evde ek işi yapmak istiyorum Amasyada oturuyorum

  4
  yorum beğen
 • Özlem oza
  1 sene önce

  Merhaba, evde paketleme işi yapmak istiyoruz. 4 kişiyiz . Yardımcı olurmusunuz.

  3
  yorum beğen
 • Ayşe
  1 sene önce

  Çocuğum küçük olduğu için çalışamıyorum her türlü paket işi yapabilirim çevrem bana var ulaşın lütfen

  3
  yorum beğen
 • Atakan
  1 sene önce

  Merhabalar evde ek iş arayan bayanlar ev hanımları öğrenci arkadaşlar lütfen mail adresime iletişim bilginizi bırakınız size en kısa sürede dönüş sağlanıcaktır hayırlı günler saygılar atakanalbayrak15@gmail.com

  3
  yorum beğen
 • Elif
  1 sene önce

  İş arıyorum gelirim yok maruz durumdayım lutfen bana yardımcı olun evde otururken çocugum la beraber para kazanmak istyrm sabun paketlemek istiyorum

  3
  yorum beğen
 • Merve basaran
  1 sene önce

  Armutlu yalova mumkin mu

  3
  yorum beğen
 • Halil
  1 sene önce

  Evde yapabileceğim iş arıyorum

  3
  yorum beğen
 • Kubilay
  1 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum evdekilerin hepsi hazır hızlı yaparız yeterki geri dönüş yapın bize haber bekliyoruz paraya çok ihtiyacımız var ne olur

  3
  yorum beğen
 • Donohon
  1 sene önce

  Sizge nasıl ulaşabilirim biliriz

  5
  yorum beğen
 • Dilek
  1 sene önce

  Evde paketleme işi arıyorum lüleburgaz

  5
  yorum beğen
 • orçun
  1 sene önce

  bende evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş sağlayabilirmisiniz

  5
  yorum beğen
 • Şinda
  1 sene önce

  Evde is almak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Dilek
  1 sene önce

  Evde iş yapmak istiyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz

  5
  yorum beğen
 • Ekrem kanisli
  1 sene önce

  Evde paketleme isi istiyom ulaşın goruselim

  5
  yorum beğen
 • caner
  1 sene önce

  her türlü paketleme işi yapıyoruz. 2 kişiyiz. istanbul avcılar, beylikdüzü

  5
  yorum beğen
 • Sinem Nur
  1 sene önce

  Evde paketleme işi arıyorum acil şekilde yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  5
  yorum beğen
 • Melike yetim
  1 sene önce

  Telefon kılıfı paketleme işi yapmak istiyorum

  5
  yorum beğen
 • Ercan
  1 sene önce

  4 kişilik ekibiz 200 metrekarelik bahçesi de olan boş durumda mustalikimizde her türlü paketleme işlemi yapmaya hazırız Bursa

  5
  yorum beğen
 • Müslüm
  1 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.
  Silivri Kavaklı da ikamet ediyorum.
  Grup oluşturabilirim.

  5
  yorum beğen
 • Tuğçe
  1 sene önce

  Paketleme işi için atarmisiniz

  5
  yorum beğen
 • Nurcan gök
  1 sene önce

  Evde paketleme arıyorum sabun mum corab gibi

  5
  yorum beğen
 • Revşan
  1 sene önce

  Lütfen bana yardım edin bana iş lazım

  6
  yorum beğen
 • Ebru
  1 sene önce

  Evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Sem
  1 sene önce

  Evde paketleme isi istiyorum yardimci olurmusunuz

  4
  yorum beğen
 • Yağmur
  1 sene önce

  İyi günler biz evde paketleme işi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim

  5
  yorum beğen