arama

Evde Ek İş İlanları ile Hızlıca Aylık 5750 TL Para Kazanın

evde iş ilanları

Evde ek iş ilanları üzerinden bulabileceğiniz işler ile aylık 5750 TL‘ye kadar para kazanma fırsatınız var. Özellikle ülkemizde ev hanımları tarafından gerçekleştirilen evde ek fikirleri üzerinden kendi işinizi bulmak için evde ek iş ilanları bulunan platformlardan başvuru yapmanız gerekiyor.

Rehberimizin devamında evde ek iş ilanlarını nasıl bulabileceğiniz ve başvuruyu nasıl yapabileceğinize yönelik kritik bilgilere yer verdik. Siz de aylık 5750 TL‘ye kadar ek gelir elde etmek için rehberdeki bilgileri kullanabilirsiniz. Üstelik birçok evde ek iş fikri kolaylıkla yapılabiliyor. Sadece boş vakte ve bir ekibe ihtiyacınız olacak.

Türkiye firmaların en çok verdiği evde ek iş ilanları:

evde iş ilanları

1. PAKETLEME İŞLERİ

İşletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu işlerden biri elbette paketlemedir. Ancak işletmeler paketleme için onlarca personel istihdam etmek yerine evde iş ilanları yayınlayarak; evde çalışabilecek kişilere iş sağlamaktadır. Böylelikle işletmeler hem yüksek maaşlardan sıyrılmakta hem de sigorta gibi masrafları ödemek zorunda kalmamaktadır. Evde ek iş yapmak isteyenlerin en çok tercih edebileceği iş fikirleri bu alandadır.

Genellikle sabun, bardak altlığı, kına, tesbih, mum, karton bardak ve telefon kılıfı paketleme işleri bulunabiliyor.

2. EVDE ŞEKER YAPIMI

İşletmelere yönelik ev şekerleri yapılarak para kazanabiliyorsunuz. Birçok şekerleme türü artık organik hazırlanarak satışa sunuluyor. Özellikle ebeveynlerin sağlık endişelerinin artmasıyla birlikte popülaritesi yükselecektir. Evde şeker yapımına yönelik iş ilanları için başvuruda bulunabilirsiniz.

3. DEKORATİF VAZO YAPIMI

Son dönemde insanlar artık evlerine standart vazoları almak yerine ahşap ve el işi ile hazırlanmış vazolara yönelmiş durumda. Küçük bir atölyeniz varsa veya evinize bir atölye kurabilecekseniz hem kendiniz satış yapabilir hem de dekoratif vazo satışı yapan işletmelere yönelik hizmet verebilirsiniz.

4. ORGANİK SABUN YAPIMI

Sağlık endişelerinin artmasıyla birlikte tüketiciler standart sanayi tipi sabunlar yerine organik sabunlara yönelmeye devam ediyor. Çok kolay bir şekilde birkaç Youtube videosu izleyerek bile organik sabun yapabilir ve satışa sunabilirsiniz. Evde iş ilanlarının bir kısmı organik sabun yapımına yöneliktir.

Siz de evde organik sabun yaparak başta Instagram olmak üzere çeşitli sosyal medya platformları üzerinden satışa sunarak para kazanabilirsiniz. Üstelik bu sayede kendi işinizin patronu olur ve işinizin çalışma saatleri başta olmak üzere her konusunda söz sahibi olabilirsiniz.

5. RESİM ÇERÇEVESİ YAPMAK

Çok şık ve ilgi çekici resim çerçeveleri 200-300 liradan bile alıcı bulabiliyor. Kolaylıkla evde hazırlanabilen bu çerçeveler için en çok iş ilanı veren işletmeler ise fotoğrafçılar. Eğer aradığınız iş ilanını bulamadıysanız; şehrinizdeki birkaç fotoğrafçıya giderek iş imkanlarına yönelik araştırma gerçekleştirin. Mutlaka ilgilenecek olan işletmeler bulabilirsiniz. Birkaç örnek götürmeyi unutmayın.

6. SAÇ TOKASI HAZIRLAMAK

Genellikle işletmeler size saç tokası parçaları gönderirler ve siz de bunları birleştirip, paketledikten sonra satışa hazır hale getirir ve şirkete gönderirsiniz. Ortalama olarak her saç tokası için 20-30 kuruş kazanırsınız. Birkaç kişi birlikte yaparak kazancınızı aylık 4000 TL‘ye kadar yükseltebilirsiniz.

7. MİNİ EL ÇANTASI HAZIRLAMA

Genellikle çocuklara yönelik hazırlanan mini el çantaları son dönemde çok ciddi satış rakamlarına ulaştı. Kendi başınıza bir Instagram Butiği açarak da satış yapabilir ve ciddi paralar kazanabilirsiniz. İş ilanlarına yönelik araştırma yerine kendi işinizi kurmanızı mutlaka öneriyoruz.

8. EDİTÖRLÜK

Evde iş ilanları arasında en fazla iş ilanı ise editörlük kategorisinde bulunuyor. İşletmelere ve doğrudan web sitelerine yönelik kendi evinizden editörlük hizmeti yaparak aylık 3-4 bin liralık maaş ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Editörlük yapmanın en büyük avantajlarından biri aynı anda birçok işletmeye destek verebilmektedir. Editörlük ilanları ülkemizde de son dönemde ciddi düzeyde artmıştır.

9. TUR PAKETİ SATIŞI

Turizm işletmelerinin birçoğu pandemi nedeniyle evden çalışacak olan satış ekiplerini kurmaya başladı. Eğer kişileri ikna kabiliyetiniz yüksekse turizm acenteleri için tur paketi satışı yapmak üzere çalışabilirsiniz. Tur paketlerinin satışı yapacak olan personel genellikle düzenli bir maaş ve satıştan pay elde etmektedir. Hemen hemen tüm turizm işletmelerinin evde iş ilanları aktif olarak bulunuyor.

10. MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Şirketler için müşteri hizmeti sağlayarak para kazanabilirsiniz. Son derece kolay bulunabilen işler arasında yer almaktadır. Son dönemde sosyal medyadan hizmet sağlayan işletmelerin artmasıyla birlikte 2023’te de en çok bulunabilen evde ek iş ilanları arasında görmek mümkün olacak.

İş ilanları platformları veya İŞKUR üzerinden müşteri hizmetleri sağlamak üzere iş bulabilirsiniz. Evde çalışarak yaptığınız bu işi part time olarak da değerlendirmeniz mümkündür.

EVDE EK İŞ İLANLARI NASIL BULUNUR?

evde iş ilanları

Türkiye’de evde ek iş ilanlarının bulabileceğiniz birçok platform bulunmaktadır. Öncelikli olarak Yeni İş Fikirleri’nin birçok işletme ile ciddi anlaşmaları bulunmaktadır. Siz de bu rehberin alt kısmında yer alan YORUM bölümünden aktif olarak kullandığınız mail adresi ile başvurunuzu iletebilirsiniz.

Ek olarak ilanlara göz atmak için kullanabileceğiniz platformlar ise Kariyer.Net, Yenibiriş, Sahibinden, Indeed‘dir. Ayrıca her şehirde bulunan İŞKUR il müdürlükleri ve resmi İŞKUR internet sitesindeki ilanlara da göz atabilirsiniz.

Eğer aradığınız işi tüm bu platformlar aracılılığıyla bulamadıysanız doğrudan işletmelere mail atarak başvuru yapmanızı da öneriyoruz. Son olarak başkaları için çalışmak yerine kendi işinizi kurmak üzere harekete geçmenizi her zaman öneriyoruz. Basit bir şekilde Ne Üretebilirim rehberimize göz atarak bir şeyler üretmeye başlayabilir ve sosyal medyadan satışa başlayabilirsiniz. Merak etmeyin çok fazla sermayeye ihtiyacınız olmayacak!

İŞ İLANLARI BÖLÜMÜ

Yeni İş Fikirleri platformu olarak hazırladığımız illere göre iş ilanları bölümü aracılığıyla; yukarıda adı geçen platformlarda yer alan evde iş ilanlarının sayısını sıklıkla güncelliyoruz. Böylelikle hangi illerde yoğunluk olduğunu inceleyebilirsiniz. : 24 ilan

Adana : 27 İlan
Adıyaman : 1 İlan
Afyonkarahisar : 7 İlan
Ağrı : 2 İlan
Aksaray : 2 İlan
Amasya : 3 İlan
Ankara : 95 İlan
Antalya : 17 İlan
Ardahan : 1 İlan
Artvin : 0 İlan
Aydın : 3 İlan
Balıkesir : 0 İlan
Bartın : 0 İlan
Batman : 1 İlan
Bayburt : 3 İlan
Bilecik : 0 İlan
Bingöl : 1 İlan
Bitlis : 1 İlan
Bolu : 5 İlan
Burdur : 2 İlan
Bursa : 39 İlan
Çanakkale : 8 İlan
Çankırı : 0 İlan
Çorum : 0 İlan
Denizli : 6 İlan
Diyarbakır : 21 İlan
Düzce : 7 İlan
Edirne : 1 İlan
Elazığ : 2 İlan
Erzincan : 2 İlan
Erzurum : 7 İlan
Eskişehir : 5 İlan
Gaziantep : 30 İlan
Giresun : 0 İlan
Gümüşhane : 0 İlan
Hakkâri : 0 İlan
Hatay : 0 İlan
Iğdır : 1 İlan
Isparta : 2 İlan
İstanbul : 361 İlan
İzmir : 157 İlan
Kahramanmaraş : 8 İlan
Karabük : 4 İlan
Karaman : 3 İlan
Kars : 1 İlan
Kastamonu : 2 İlan
Kayseri : 82 İlan
Kilis : 1 İlan
Kırıkkale : 1 İlan
Kırklareli : 2 İlan
Kırşehir : 3 İlan
Kocaeli : 59 İlan
Konya : 23 İlan
Kütahya : 0 İlan
Malatya : 14 İlan
Manisa : 2 İlan
Mardin : 3 İlan
Mersin : 19 İlan
Muğla : 8 İlan
Muş : 3 İlan
Nevşehir : 5 İlan
Niğde : 6 İlan
Ordu : 4 İlan
Osmaniye : 1 İlan
Rize : 1 İlan
Sakarya : 2 İlan
Samsun : 3 İlan
Şanlıurfa : 7 İlan
Siirt : 2 İlan
Sinop : 0 İlan
Sivas : 10 İlan
Şırnak : 1 İlan
Tekirdağ : 2 İlan
Tokat : 7 İlan
Trabzon : 33 İlan
Tunceli : 1 İlan
Uşak : 8 İlan
Van : 23 İlan
Yalova : 9 İlan
Yozgat : 0 İlan
Zonguldak : 2 İlan

 • Kubra
  4 yıl önce

  Evden yapabileceğim iş arıyorum ( paketleme ) elim hızlıdır calismiyorum her türlü paketleme olur lise mezunuyum kocaeli gebze de yaşıyorum

  21
  yorum beğen
 • engin acar
  4 yıl önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorum

  22
  yorum beğen
 • Gulpaze YAĞMUR
  4 yıl önce

  Kırşehir merkezde yaşıyorum çok becerikli hızlı ve pratik biriyim Kırşehirde 3 ilan görünüyor eşimde çalışmıyor 1 kızım var acil iş bekliyorum

  22
  yorum beğen
 • Feride
  4 yıl önce

  İstanbulda yasıyorum paketleme yapmak isteyen 3 kısıyız ev kadınıyız lutfen donur yaparmısınız acil

  23
  yorum beğen
 • Ayse bircan
  4 yıl önce

  Evde paketleme işi yapabilirim tecrübem var osmaniye kadirlide yaşıyoyorum işsizim şu an

  23
  yorum beğen
 • berre
  4 yıl önce

  çok acil 2 kişiyiz hızlı yaparız elimiz hızlıdır İstanbul sultangazi çok ihtiyacımız var hızlı geri dönüş yaparsanız sevinirim

  19
  yorum beğen
 • Gamze
  4 yıl önce

  İzmir ‘ de yaşıyorum hertürlü paketleme işini yaparım. Acil işe ihtiyacım var.

  22
  yorum beğen
 • Eda metli
  4 yıl önce

  Osmaniye kadirli de yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

  22
  yorum beğen
 • Şeymanur
  4 yıl önce

  İstanbul Ümraniye de yaşıyorum 2 kişiyiz evde paketleme işi istiyoruz öğrenciyiz geri dönüş yapın hızlı yaparız

  21
  yorum beğen
 • Tugce karaman
  4 yıl önce

  Manisa salihlide oturuyorum paketleme isi yaomak istiyirum donus yaparsanz sevinirim

  19
  yorum beğen
 • sultan anigi
  4 yıl önce

  adım sultan. ankara yenikentte ikamet ediyoruz. evliyim 3 çocuğum var ve ihtiyaçlarına yetişemiyoruz borçlarımızdan dolayı. bu işe çok ihtiyacımız var. her türlü paketleme yapabiliriz küçük bir ekibim var elimiz hızlıdır. dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

  20
  yorum beğen
 • Elig
  4 yıl önce

  Merhaba kırklareli vizede oturuyorum paketleme işi istiyorım dönüş yaparsanız sevınırım.

  21
  yorum beğen
 • Mindi
  4 yıl önce

  Mehaba evde is yapmak istiyorum İstanbul da yasiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  22
  yorum beğen
 • Buket
  4 yıl önce

  Muğla’da yaşıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. 4 kişiyiz. Aileme maddi açıdan destek olmak istiyorum.

  18
  yorum beğen
 • Gizem
  4 yıl önce

  Merhabalar ,
  İstanbul/Maltepe bölgesinde ikamet ediyorum . Paketleme ve ürün hazırlama gibi işerde daha önce tecrübem vardır . Evde 2 kişi bu işle ilgilenme imkanımız var.

  Dönüş rica ediyorum iş için .

  19
  yorum beğen
 • Mustafa Çayır
  4 yıl önce

  Kayseride yaşıyorum evde paketleme işleri sosyal medya işlerini başarıyla yapabilirim dönüş yapmanızı bekliyorum

  23
  yorum beğen
 • Hatun Akkök
  4 yıl önce

  istanbul anadolu yakasında oturuyorum. Eşim çalışıyor sadece kirada oturuyorum. borcumuz var eve iş almak istiyorum. Paketleme işini yapmak istiyorum Bir arkadaşım ile .

  20
  yorum beğen
 • Canan
  4 yıl önce

  Merhabalar ev hanımıyım geçen sene bu tarz işler yaptım kazaklara boncuk işleme bileklik yapımı paketleme gibi şimdide evde yine zamanımı değerlendirmek ve kazanç sağlamak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  20
  yorum beğen
 • Buket
  4 yıl önce

  Ankarada yasiyorum evde ek ise cok ihtiyocim var yardimci olurmusunuz.

  21
  yorum beğen
 • Buket
  4 yıl önce

  Ankarada yasiyorum evde ek ise cok ihtiyocim var yardimci olurmusunuz.5 kisilik bir ekibim var.isleriniz titizlikle ve zamaninda yapilir.

  18
  yorum beğen
  • Şemsi
   4 yıl önce

   Merhaba geri dönüş aldınız mı

   19
   yorum beğen
 • melek
  4 yıl önce

  sağlık sorunlarından dolayı evden çıkamıyorum. evde paketleme işi yapmak istiyorum . yardımcı olursanız sevinirim.

  18
  yorum beğen
 • Hacer
  4 yıl önce

  Çalışmıyorum evde yapılacak paket işi istiyorum, daha önce yaptım.

  21
  yorum beğen
 • Neslihan ceylan
  4 yıl önce

  Van da yaşıyorum dört kişiyiz evde ek iş paketleme istiyorum.

  19
  yorum beğen
 • Neslihan ceylan
  4 yıl önce

  Van da yaşıyorum dört kişiyiz evde ek iş paketleme istiyorum.

  21
  yorum beğen
 • Çiğdem
  4 yıl önce

  Üniversite öğrencisiyim 4 kişilik olarak çok temiz ve düzenli bir şekilde çalışabiliriz geri dönüş yaparsanız çok sevinirizz

  22
  yorum beğen
 • Havva
  4 yıl önce

  Evde ek iş ilanı İstanbul

  24
  yorum beğen
 • Tuğçe özaltan
  4 yıl önce

  Ankara mamak zerdalitepe de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

  20
  yorum beğen
 • Gülşen
  4 yıl önce

  Bu konuda deneyımlıyım paketleme işi yapmak istıyorm

  25
  yorum beğen
 • Gülcan
  4 yıl önce

  Merhaba Pandemiden dolayı işsiz kaldım elim yatkındır bu tür işlere ulaşırsanız sevinirim ihtiyaçım var

  18
  yorum beğen
 • Mert
  4 yıl önce

  merhaba, öğrenciyim ailemde çalışan kalmadı pandemiden dolayı işten çıkarıldılar bende işsizim borçlar yığıldı faturaları ödeyemiyoruz en azından bir miktar can suyu olabilir evde iş yardımcı olabilirseniz sevinirim

  19
  yorum beğen
 • Beyhan
  4 yıl önce

  paketleme işi yaparım.dikiş temizleme ütü işi de yaparım.genelde herişi yapabilirim.Muğla Bodrumda oturuyorum.Aydından da alabilirim.

  19
  yorum beğen
 • Ayşe
  4 yıl önce

  ek iş ile aileme destek olmak istiyorum

  20
  yorum beğen
 • Esra
  4 yıl önce

  Alanyada yaşıyorum şe ihtiyacım var geri dönerseniz çok sevinirim

  23
  yorum beğen
 • Vildan
  4 yıl önce

  Evde paketleme işi arıyorum

  21
  yorum beğen
 • Vildan
  4 yıl önce

  Tekirdağ kapaklı yeni mahalle de ev de yapacak iş arıyoruz

  22
  yorum beğen
 • Ayşenur
  4 yıl önce

  Merhaba iş arıyorum paketleme üzerine herşeyi yapabilirim dönüş sağlarsanız sevinirim

  20
  yorum beğen
 • Ayşenur
  4 yıl önce

  İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum Sultangazi bölgesindeyim

  20
  yorum beğen
 • Şerife
  4 yıl önce

  Bn konyadayım evde yapabilecek ek ıs arıyorum donus yaparsanız cok sevınırım

  19
  yorum beğen
 • Erdi irem
  4 yıl önce

  Evde yapabilecegim isler ile ilgili geri donus rica ederim. Zamanim ve evim musait oldugu icin hizli geri donusunuzu rica ederim

  20
  yorum beğen
 • fidan donmez
  4 yıl önce

  esim ve ben issiz kaldık acil ise ihtiyaımız var.Elbecerisi yada paketleme işi hepsini yapabiliriz ekip sorun degil 4kisi varız 5 kiside olabılırız

  22
  yorum beğen
 • Hacer Çakıcı
  4 yıl önce

  Hacer Çakıcı Kayseri de yaşıyorum çocuğum olduğu için bu işi tercih ettim sizde beni tercih ederseniz sevinirim ise ihtiyacim var teşekkürler

  18
  yorum beğen
 • Aylin
  4 yıl önce

  Şuan Balıkesir Edremit’te yaşıyorum çalışmıyorum o yüzden evde paketleme tarzı iş yapmak istiyorum 24 yaşındayım yardım edecek çevrem var.

  22
  yorum beğen
 • sinem
  4 yıl önce

  Şuan çalışmıyorum ve evde çok fazla boş vaktim var evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  22
  yorum beğen
 • Bahar Orhan
  4 yıl önce

  Bursa yıldırımda yaşıyorum ev işi istiyorum

  22
  yorum beğen
 • Havva Atakan Ağıl
  4 yıl önce

  Evde paketleme işi ne ihtiyacımiz var 3 kişiyiz Antalya/Muratpaşa

  22
  yorum beğen
 • Sefika gaviş
  4 yıl önce

  Edirnede yasiyorum evde paketleme isi istiyorum 5kisilik bi grubuz lütfen mesajimizi okuyup bize geri donus yapin

  23
  yorum beğen
 • Yunus
  4 yıl önce

  evde her türlü paketleme vb işler yapmak istiyorum hem hobi olarak hem de ek iş olarak yapabilirim

  18
  yorum beğen
 • Esra
  4 yıl önce

  Elazığ merkezinde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  24
  yorum beğen
 • yıldız tezel
  4 yıl önce

  merhaba

  10 yıl finans sorumlusu olarak çalıştım, daha sonra doğum nedeniyle işime ara verdim ve şuan bebeğimi büyütüyorum..
  istanbul bağcılarda oturuyorum.. Evde birşeyler yaparak katkı sağlamak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim..
  görüşmek üzere…

  24
  yorum beğen
 • kevser
  4 yıl önce

  ankara etimesgutta oturuyorum elim çabuktur paketleme işi yapmak istiyorum

  23
  yorum beğen
 • Sinem
  4 yıl önce

  Merhaba, annem ile evde ek iş yapmak istiyoruz iletişime geçebilir misiniz?

  21
  yorum beğen
 • Meltem
  4 yıl önce

  Aydında ikamet ediyorum. Üniversite mezunu işsizim. Evde ek gelir sağlamak istiyorum

  20
  yorum beğen
 • Sevgi kul
  4 yıl önce

  Evde ek iş istiyorum ufak çocuğum olduğu için disarda çalışamıyorum ne olur yardım edin

  19
  yorum beğen
 • Esma
  4 yıl önce

  İstanbul- Anadolu yakasınıda ikamet etmekteyim, maddi sıkıntı nedeniyle evde paketleme işleri almak istiyorum , iyi çalışmalar.

  20
  yorum beğen
 • Dilek
  4 yıl önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  20
  yorum beğen
 • Dilek
  4 yıl önce

  Antaya demre evde ek iş paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  24
  yorum beğen
 • Emine Kocaağa
  4 yıl önce

  Kocaeli de yaşıyorum evde 3 kişi çalışmıyoruz boşuz ek iş istiyoruz

  19
  yorum beğen
 • Emine Kocaağa
  4 yıl önce

  Paketleme alanında iş istiyoruz

  16
  yorum beğen
 • Gaye uzun
  4 yıl önce

  22 yaşındayım Kovid-19 dan dolayı işten çıkarıldım ve bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

  18
  yorum beğen
 • Pelin
  4 yıl önce

  Erzurum’da yaşıyorum önlisans el sanatları mezunuyum evde paketleme işi için başvuru yapıyorum

  20
  yorum beğen
 • feride
  4 yıl önce

  evde paketleme ısıne ıhtıyacım var

  21
  yorum beğen
 • Emre
  3 yıl önce

  Is arıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz ,paketle işi olsun diğer işler olsun her türlü işi yaparım , ayrıca paketleme için 4 kişilik ekibiz.

  19
  yorum beğen
 • Kübra
  3 yıl önce

  İşsizim ve paraya ihtiyacım var evde ek iş yapabilirim dönüş yaparsanız çok sevinirim Diyarbakır’da yaşıyorum

  20
  yorum beğen
 • Öznur sakmak
  3 yıl önce

  Kahramanmaraş Onikişubat oturuyom paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var elim yatkındır dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  23
  yorum beğen
 • Melehat
  3 yıl önce

  Evimde.paketleme.işi.arıyorum.

  18
  yorum beğen
 • Ferdi.
  3 yıl önce

  Evimde.paketleme.ve.el.işleri.becerilerimiz.var..eşim.veben..de..işşisiz.bu.konuda.yardımcı.olursanız.seviniri..ankarada.ikamet.ediyoruz..

  19
  yorum beğen
 • OYA AKTAY
  3 yıl önce

  İSTANBUL/KAĞITHANEDE OTURUYORUM
  SAÇ TOKASI YAPABİLİRİM PAKETLEMELERİ YAPARIM KOLYE YAPARIM ÇERÇEVE DE YAPARIM

  23
  yorum beğen
 • reyhan kaya
  3 yıl önce

  istanbulda yaşıyorum hobi ve ek iş olarak paketleme işi yapmak istiyorum

  19
  yorum beğen
 • Serkan
  3 yıl önce

  Ek iş olarak her türlü paketleme , şeker yapımı, editörlük, tur paketi satışı olarak hizmet verebiliriz 🙂

  22
  yorum beğen
 • Serkan
  3 yıl önce

  Ek iş olarak her türlü paketleme , şeker yapımı, editörlük, tur paketi satışı olarak hizmet verebiliriz 🙂
  (Sivas merkez)

  18
  yorum beğen
 • nederland@live.com
  3 yıl önce

  acil kredi tfk temas eposta

  19
  yorum beğen
 • Seher
  3 yıl önce

  İş çok iyi zor durumdayım iş bulamıyorum lütfen yardımcı olup bana geri dönermisiniz. Sevgilerimle seher.

  19
  yorum beğen
 • Zehra genç korkmaz
  3 yıl önce

  Evden iş istiyorum 5 kişilik ekibim var hızlı bi şekilde yapmaya hazırız

  18
  yorum beğen
 • Nurgül
  3 yıl önce

  Ankara sincanda da oturuyorum 28 yaşındayım evde paketleme işi almak istiyorum daha önce deneyimim olmuştur olumlu haber ve geri dönüşünüzü bekliyor olacağım

  16
  yorum beğen
 • Reis
  3 yıl önce

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum yeni evlendim ihtiyacım var

  17
  yorum beğen
 • Kamer
  3 yıl önce

  Evde kına mum paketleme ışı istiyorum

  15
  yorum beğen
 • Kamer
  3 yıl önce

  Evde iş istiyorum 4 kişilik ekibiz lütfen geri dönüş yaparmısınız

  17
  yorum beğen
 • ilknur
  3 yıl önce

  ihtiyacımvar çok acil lütfen dönüş yaparmisiniz🙏

  19
  yorum beğen
 • Sare
  3 yıl önce

  İş evde paketleme istiyorum lütfen

  17
  yorum beğen
 • Veli
  3 yıl önce

  Merhaba adım veli konya da yaşıyorum daha önce paketleme işi yaptım işe ihtiyacım var ailemle birlikte yaparım zamanında teslim ederim

  11
  yorum beğen