arama

Evde Ek İş İlanları ile Hızlıca Aylık 5750 TL Para Kazanın

evde iş ilanları

Evde ek iş ilanları üzerinden bulabileceğiniz işler ile aylık 5750 TL‘ye kadar para kazanma fırsatınız var. Özellikle ülkemizde ev hanımları tarafından gerçekleştirilen evde ek fikirleri üzerinden kendi işinizi bulmak için evde ek iş ilanları bulunan platformlardan başvuru yapmanız gerekiyor.

Rehberimizin devamında evde ek iş ilanlarını nasıl bulabileceğiniz ve başvuruyu nasıl yapabileceğinize yönelik kritik bilgilere yer verdik. Siz de aylık 5750 TL‘ye kadar ek gelir elde etmek için rehberdeki bilgileri kullanabilirsiniz. Üstelik birçok evde ek iş fikri kolaylıkla yapılabiliyor. Sadece boş vakte ve bir ekibe ihtiyacınız olacak.

Türkiye firmaların en çok verdiği evde ek iş ilanları:

evde iş ilanları

1. PAKETLEME İŞLERİ

İşletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu işlerden biri elbette paketlemedir. Ancak işletmeler paketleme için onlarca personel istihdam etmek yerine evde iş ilanları yayınlayarak; evde çalışabilecek kişilere iş sağlamaktadır. Böylelikle işletmeler hem yüksek maaşlardan sıyrılmakta hem de sigorta gibi masrafları ödemek zorunda kalmamaktadır. Evde ek iş yapmak isteyenlerin en çok tercih edebileceği iş fikirleri bu alandadır.

Genellikle sabun, bardak altlığı, kına, tesbih, mum, karton bardak ve telefon kılıfı paketleme işleri bulunabiliyor.

2. EVDE ŞEKER YAPIMI

İşletmelere yönelik ev şekerleri yapılarak para kazanabiliyorsunuz. Birçok şekerleme türü artık organik hazırlanarak satışa sunuluyor. Özellikle ebeveynlerin sağlık endişelerinin artmasıyla birlikte popülaritesi yükselecektir. Evde şeker yapımına yönelik iş ilanları için başvuruda bulunabilirsiniz.

3. DEKORATİF VAZO YAPIMI

Son dönemde insanlar artık evlerine standart vazoları almak yerine ahşap ve el işi ile hazırlanmış vazolara yönelmiş durumda. Küçük bir atölyeniz varsa veya evinize bir atölye kurabilecekseniz hem kendiniz satış yapabilir hem de dekoratif vazo satışı yapan işletmelere yönelik hizmet verebilirsiniz.

4. ORGANİK SABUN YAPIMI

Sağlık endişelerinin artmasıyla birlikte tüketiciler standart sanayi tipi sabunlar yerine organik sabunlara yönelmeye devam ediyor. Çok kolay bir şekilde birkaç Youtube videosu izleyerek bile organik sabun yapabilir ve satışa sunabilirsiniz. Evde iş ilanlarının bir kısmı organik sabun yapımına yöneliktir.

Siz de evde organik sabun yaparak başta Instagram olmak üzere çeşitli sosyal medya platformları üzerinden satışa sunarak para kazanabilirsiniz. Üstelik bu sayede kendi işinizin patronu olur ve işinizin çalışma saatleri başta olmak üzere her konusunda söz sahibi olabilirsiniz.

5. RESİM ÇERÇEVESİ YAPMAK

Çok şık ve ilgi çekici resim çerçeveleri 200-300 liradan bile alıcı bulabiliyor. Kolaylıkla evde hazırlanabilen bu çerçeveler için en çok iş ilanı veren işletmeler ise fotoğrafçılar. Eğer aradığınız iş ilanını bulamadıysanız; şehrinizdeki birkaç fotoğrafçıya giderek iş imkanlarına yönelik araştırma gerçekleştirin. Mutlaka ilgilenecek olan işletmeler bulabilirsiniz. Birkaç örnek götürmeyi unutmayın.

6. SAÇ TOKASI HAZIRLAMAK

Genellikle işletmeler size saç tokası parçaları gönderirler ve siz de bunları birleştirip, paketledikten sonra satışa hazır hale getirir ve şirkete gönderirsiniz. Ortalama olarak her saç tokası için 20-30 kuruş kazanırsınız. Birkaç kişi birlikte yaparak kazancınızı aylık 4000 TL‘ye kadar yükseltebilirsiniz.

7. MİNİ EL ÇANTASI HAZIRLAMA

Genellikle çocuklara yönelik hazırlanan mini el çantaları son dönemde çok ciddi satış rakamlarına ulaştı. Kendi başınıza bir Instagram Butiği açarak da satış yapabilir ve ciddi paralar kazanabilirsiniz. İş ilanlarına yönelik araştırma yerine kendi işinizi kurmanızı mutlaka öneriyoruz.

8. EDİTÖRLÜK

Evde iş ilanları arasında en fazla iş ilanı ise editörlük kategorisinde bulunuyor. İşletmelere ve doğrudan web sitelerine yönelik kendi evinizden editörlük hizmeti yaparak aylık 3-4 bin liralık maaş ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Editörlük yapmanın en büyük avantajlarından biri aynı anda birçok işletmeye destek verebilmektedir. Editörlük ilanları ülkemizde de son dönemde ciddi düzeyde artmıştır.

9. TUR PAKETİ SATIŞI

Turizm işletmelerinin birçoğu pandemi nedeniyle evden çalışacak olan satış ekiplerini kurmaya başladı. Eğer kişileri ikna kabiliyetiniz yüksekse turizm acenteleri için tur paketi satışı yapmak üzere çalışabilirsiniz. Tur paketlerinin satışı yapacak olan personel genellikle düzenli bir maaş ve satıştan pay elde etmektedir. Hemen hemen tüm turizm işletmelerinin evde iş ilanları aktif olarak bulunuyor.

10. MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Şirketler için müşteri hizmeti sağlayarak para kazanabilirsiniz. Son derece kolay bulunabilen işler arasında yer almaktadır. Son dönemde sosyal medyadan hizmet sağlayan işletmelerin artmasıyla birlikte 2023’te de en çok bulunabilen evde ek iş ilanları arasında görmek mümkün olacak.

İş ilanları platformları veya İŞKUR üzerinden müşteri hizmetleri sağlamak üzere iş bulabilirsiniz. Evde çalışarak yaptığınız bu işi part time olarak da değerlendirmeniz mümkündür.

EVDE EK İŞ İLANLARI NASIL BULUNUR?

evde iş ilanları

Türkiye’de evde ek iş ilanlarının bulabileceğiniz birçok platform bulunmaktadır. Öncelikli olarak Yeni İş Fikirleri’nin birçok işletme ile ciddi anlaşmaları bulunmaktadır. Siz de bu rehberin alt kısmında yer alan YORUM bölümünden aktif olarak kullandığınız mail adresi ile başvurunuzu iletebilirsiniz.

Ek olarak ilanlara göz atmak için kullanabileceğiniz platformlar ise Kariyer.Net, Yenibiriş, Sahibinden, Indeed‘dir. Ayrıca her şehirde bulunan İŞKUR il müdürlükleri ve resmi İŞKUR internet sitesindeki ilanlara da göz atabilirsiniz.

Eğer aradığınız işi tüm bu platformlar aracılılığıyla bulamadıysanız doğrudan işletmelere mail atarak başvuru yapmanızı da öneriyoruz. Son olarak başkaları için çalışmak yerine kendi işinizi kurmak üzere harekete geçmenizi her zaman öneriyoruz. Basit bir şekilde Ne Üretebilirim rehberimize göz atarak bir şeyler üretmeye başlayabilir ve sosyal medyadan satışa başlayabilirsiniz. Merak etmeyin çok fazla sermayeye ihtiyacınız olmayacak!

İŞ İLANLARI BÖLÜMÜ

Yeni İş Fikirleri platformu olarak hazırladığımız illere göre iş ilanları bölümü aracılığıyla; yukarıda adı geçen platformlarda yer alan evde iş ilanlarının sayısını sıklıkla güncelliyoruz. Böylelikle hangi illerde yoğunluk olduğunu inceleyebilirsiniz. : 24 ilan

Adana : 27 İlan
Adıyaman : 1 İlan
Afyonkarahisar : 7 İlan
Ağrı : 2 İlan
Aksaray : 2 İlan
Amasya : 3 İlan
Ankara : 95 İlan
Antalya : 17 İlan
Ardahan : 1 İlan
Artvin : 0 İlan
Aydın : 3 İlan
Balıkesir : 0 İlan
Bartın : 0 İlan
Batman : 1 İlan
Bayburt : 3 İlan
Bilecik : 0 İlan
Bingöl : 1 İlan
Bitlis : 1 İlan
Bolu : 5 İlan
Burdur : 2 İlan
Bursa : 39 İlan
Çanakkale : 8 İlan
Çankırı : 0 İlan
Çorum : 0 İlan
Denizli : 6 İlan
Diyarbakır : 21 İlan
Düzce : 7 İlan
Edirne : 1 İlan
Elazığ : 2 İlan
Erzincan : 2 İlan
Erzurum : 7 İlan
Eskişehir : 5 İlan
Gaziantep : 30 İlan
Giresun : 0 İlan
Gümüşhane : 0 İlan
Hakkâri : 0 İlan
Hatay : 0 İlan
Iğdır : 1 İlan
Isparta : 2 İlan
İstanbul : 361 İlan
İzmir : 157 İlan
Kahramanmaraş : 8 İlan
Karabük : 4 İlan
Karaman : 3 İlan
Kars : 1 İlan
Kastamonu : 2 İlan
Kayseri : 82 İlan
Kilis : 1 İlan
Kırıkkale : 1 İlan
Kırklareli : 2 İlan
Kırşehir : 3 İlan
Kocaeli : 59 İlan
Konya : 23 İlan
Kütahya : 0 İlan
Malatya : 14 İlan
Manisa : 2 İlan
Mardin : 3 İlan
Mersin : 19 İlan
Muğla : 8 İlan
Muş : 3 İlan
Nevşehir : 5 İlan
Niğde : 6 İlan
Ordu : 4 İlan
Osmaniye : 1 İlan
Rize : 1 İlan
Sakarya : 2 İlan
Samsun : 3 İlan
Şanlıurfa : 7 İlan
Siirt : 2 İlan
Sinop : 0 İlan
Sivas : 10 İlan
Şırnak : 1 İlan
Tekirdağ : 2 İlan
Tokat : 7 İlan
Trabzon : 33 İlan
Tunceli : 1 İlan
Uşak : 8 İlan
Van : 23 İlan
Yalova : 9 İlan
Yozgat : 0 İlan
Zonguldak : 2 İlan

 • Fatma
  4 yıl önce

  Balıkesir de oturuyorum lütfen maddi olarak zor durumdayız çocuklarım da küçük çalışamıyorum onların ihtiyaçlarını karşılamak için evde paketleme işi ariyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  21
  yorum beğen
 • Enhar Behlül
  4 yıl önce

  Yalova’da ikamet ediyorum. Evden çalışarak bir çok iş yapabilirim. Tarafıma ulaşırsanız sevinirim. Kolay gelsin.

  17
  yorum beğen
 • Ayşe Şenol
  4 yıl önce

  Çanakkale lapseki ilcesindeyim evde paketleme işi yapabilirim donus yaparsanız sevinirim

  18
  yorum beğen
 • Şule yıldız
  4 yıl önce

  İstanbul kucukcekmecede yaşıyorum ev hanımıyım iş tecrübem yeterince var elimde pratiktir bütün gunum bos geciyor evde paketleme işi arıyorum dönüş yapılırsa sevinirim.

  17
  yorum beğen
 • Melek
  4 yıl önce

  Merhaba kolay gelsin adım melek izmir ayrancilarda oturuyorum eşim isten ayrildi ama pandemiden dolayi is yeri cikis veremiyor bu yuzden esim is de ariyamiyor ve daha yeni evliyiz. Bazi yerlere basvuru yaptım benden 250 tl kapora istedi. Lutfen donus yaparmisiniz gerçekten cok ihtiyacimiz var.

  16
  yorum beğen
 • ceren
  4 yıl önce

  Gaziantep Şahinbey’de yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim. Evde paketleme işi yapabilirim. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. Elim hızlıdır ve temiz çalışırım. Annem ve lise son sınıf öğrencisi kardeşimle birlikte hızlıca yapabiliriz.

  14
  yorum beğen
 • Mehmet aslan
  4 yıl önce

  Gaziantepte yaşıyorum ek gelir için iş arıyorum

  18
  yorum beğen
 • kadriye
  4 yıl önce

  kocaeli darıcada ikahmet etmekteyim ekibim var böyle bi ise ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  14
  yorum beğen
 • Kerem
  4 yıl önce

  İstanbuldayım 4 kişilik ekibim var

  17
  yorum beğen
 • senanur
  4 yıl önce

  istanbul beyoğlunda oturuyorum acil bir işe ihtiyacim var

  17
  yorum beğen
 • Demet
  4 yıl önce

  2 çocuğum var işsizim evde paketleme işi yapmak istiyorum.benim gibi çocuklu ve işsiz 3 arkadaşım daha var grup olarakta evde paketleme işi yapabiliriz

  17
  yorum beğen
 • Dilek Yılmaz
  4 yıl önce

  İstanbul maltepedeyim ekibim var her türlü paketleme işi alınır.

  17
  yorum beğen
 • Canan
  4 yıl önce

  Merhaba istanbul ataşehir esatpaşa mahallesinde oturuyorum apartmanda toplamda 6 kişiyiz ve evde ek iş yapmak istiyoruz konu hakkında iletişime geçmenizi rica ederim.tsk

  14
  yorum beğen
 • Nihal tekin
  4 yıl önce

  Merhabalar ankaradan paketleme işi yapmak istiyorum

  17
  yorum beğen
 • Döne Demir
  4 yıl önce

  Gaziantep Kilis ve Kahramanmaraş da paketleme yada evde yapilabilecek farklı alanlarda iş varsa yapabilirim üniversite mezunuyum iş tecrübem var dönüş yaparsanız memnun olurum

  19
  yorum beğen
 • Tuğba
  4 yıl önce

  3 kişilik ekiple evde paketleme işi yapmak istiyorum.İstanbul pendik

  18
  yorum beğen
 • özlem
  4 yıl önce

  istanbul tuzlada ikamet etmekteyim iki cocuk annesiyim evde paketleme işi yapmak istiyorum cocuklarıma katkıda bulunmak ıstediğim ıçin bu işi yapmak istiyorum

  17
  yorum beğen
 • Dilek
  4 yıl önce

  Aydın da oturuyorum evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  17
  yorum beğen
 • Rukiye kaya
  4 yıl önce

  Evde paketle işi yapmak istiyorum

  19
  yorum beğen
 • Sibel çetin
  4 yıl önce

  Merhaba İstanbul Maltepe de oturuyorum paketleme yada farklı aksesualar hazırlaya bilirim

  16
  yorum beğen
 • Hacer
  4 yıl önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum cok ihtiyacım var

  15
  yorum beğen
 • Dilan
  4 yıl önce

  Merhabalar,
  Ben 19 yaşındayım evde çok boş vaktim olduğu için ve evde sıkıldığım için ek iş arıyorum her türlü paketleme işi yaparım.

  16
  yorum beğen
 • Yeşim Köseoğlu
  4 yıl önce

  Merhaba ev ek iş ile bütçeme katkı da bulunmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  16
  yorum beğen
 • Esra
  4 yıl önce

  Evde ek is yapmak istiyorum istanbul Bağcılarda ikahmet ediyorum

  18
  yorum beğen
 • Berna
  4 yıl önce

  Acil paketleme işi arıyorum istanbul kagithane

  17
  yorum beğen
 • Huriye Turan
  4 yıl önce

  Acil evde paketleme işi evden calisabilucegim iş arıyorum Antalya’da oturuyorum

  16
  yorum beğen
 • Sümeyye
  4 yıl önce

  25 yaşındayım daha önce paketleme işinde çalıştım elim cok hızlıdır acil iş istiyorum

  18
  yorum beğen
 • Seda
  4 yıl önce

  Merhaba eskişehirde oturuyorum. Paketleme işi için iletişim sağlayabiliriz.

  17
  yorum beğen
 • Turna
  4 yıl önce

  merhabalar evden paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  19
  yorum beğen
 • Gamze
  4 yıl önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorrum muğla fethiye

  17
  yorum beğen
 • Yakup
  4 yıl önce

  Merhabalar, evimize destek amaçlı evde paketleme işi arıyoruz 4 kişiyiz günlük 6-7 saat ayırabiliriz işe.İYİ GÜNLER

  19
  yorum beğen
 • Elif
  4 yıl önce

  Adım Elif lise mezunuyum Kimyagerim 18 yaşındayım iş arıyorum

  17
  yorum beğen
 • Huri
  4 yıl önce

  Tecrübeli 6 kişilik ekibim ile paketleme işi alıyorum.

  20
  yorum beğen
 • Firdevs Doğan
  4 yıl önce

  Evde Paketleme işi yapmak istiyorum Kayseri de yasiyorum

  16
  yorum beğen
 • Çiğdem
  4 yıl önce

  merhaba ankarada yaşıyorum paketleme işi arıyorum elim yatkındır yardımlarınızı bekliyorum ek iş

  16
  yorum beğen
 • Kaan AYGÖREN
  4 yıl önce

  Evde paketleme işi arıyorum İstanbul’da yaşıyorum

  16
  yorum beğen
 • Kubra
  4 yıl önce

  Batmandan paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olun

  16
  yorum beğen
 • Furkan
  4 yıl önce

  annem engeli ve bende işsizim annemle yaparım ben bu işi acıl iş isti,yoırum

  16
  yorum beğen
 • ali
  4 yıl önce

  ikiz cocuklarımın ihtiyacını karşılamam için evde paketleme işi yapmak istiyoz cevap veriniz cok ihtiyacımız var

  15
  yorum beğen
 • Hümeyra
  4 yıl önce

  2 kişiyiz evde paketleme işi arıyoruz istanbul /sultanbeyli

  16
  yorum beğen
 • Melahat uygun
  4 yıl önce

  İhtiyacım olduğundan evde ek iş yapmak istiyorum

  14
  yorum beğen
 • Nurgül
  4 yıl önce

  İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum çocuklarım eşim ve ben hep beraber yapabiliriz evden yapabileceğimiz işe ihtiyacımız var dönüş yaparsanız seviniriz

  14
  yorum beğen
 • Nurgül
  4 yıl önce

  Merhabalar arkadaşlar ve ailecek yapabilecek işe ihtiyacımız var dönüş yaparsanız seviniriz İstanbul avcılar

  14
  yorum beğen
 • Çağla
  4 yıl önce

  Adanada yaşıyorum evde ek ise ihtiyacm var paketleme işi olabilir elim çok hızlı

  16
  yorum beğen
 • Yıldız Oğuz
  4 yıl önce

  Evde Paketleme vs iş istiyorum

  12
  yorum beğen
 • Çağla Onur
  4 yıl önce

  Acil paketleme işi arıyorum. Çok ihtiyacım var. İstanbul/Bahçelievler

  18
  yorum beğen
 • Tuğba yılmaz
  4 yıl önce

  Evde iş yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

  16
  yorum beğen
 • Özlem
  4 yıl önce

  Uşaktan evde paketleme işi yapmak istiyordum ihtiyacım var geri dönüş yaparmısınız

  18
  yorum beğen
 • asude
  4 yıl önce

  merhabalar evden paketleme işi yapmak istiyorum 5 kişilik bi ekibiz

  16
  yorum beğen
 • Tuana
  4 yıl önce

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum toka yapmada olur yardımcı olursanız çok sevinirim

  15
  yorum beğen
 • Tuana
  4 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum toka yapmada olur yardımcı olursanız çok sevinirim

  16
  yorum beğen
 • İlke
  4 yıl önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

  16
  yorum beğen
 • Koray
  4 yıl önce

  Merhaba çok acil evde iş yapmak istiyorum maddi durumum iyi değil 5 kişiyiz yer İstanbul tuzla

  15
  yorum beğen
 • Ebru kaya
  4 yıl önce

  Evde iş istiyorumm

  15
  yorum beğen
 • merve
  4 yıl önce

  4 kişilik bir grubuz hert ürlü güvenilir bir iş isiyoruz ev pakeleme

  16
  yorum beğen
 • Asuman gülter
  4 yıl önce

  Antalya da yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum ulaşırsınız memnun olurum

  15
  yorum beğen
 • Hatice
  4 yıl önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum..2 kişiyiz.. dönüş yaparsanız çok seviniriz

  15
  yorum beğen
  • Şemsi
   4 yıl önce

   Merhaba geri dönüş aldınız mı

   15
   yorum beğen
 • Gizem
  4 yıl önce

  Mardinde kalıyorum öğrenciyim cok ihtiyacim var elim oldukca hizlidir lütfen geri donus yapin

  13
  yorum beğen
 • Özlem Basılgan
  4 yıl önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  16
  yorum beğen
 • Burak ÜNLÜ
  4 yıl önce

  EVDE İŞ VARSA ALMAK İSTİYOUM

  17
  yorum beğen
 • Burak ÜNLÜ
  4 yıl önce

  NASİP OLURSA DÜĞÜN YAPACAM CİDDİ PARAYA İHTİYACIM VAR EK İŞ ARIYORUM NE OLUSA YAPARIM …

  16
  yorum beğen
 • Olya
  4 yıl önce

  4 kışlık ayleyim evde çalışanmiz yok her türlü paketleme yaparım yardımcı olursanız çok iyi olur teşekkürler

  15
  yorum beğen
 • Dudu tekin
  4 yıl önce

  Denizli nin bir mahallesinde yasiyorum civril e bagli elim hizli ve düzgün bu işe ihtiyacım var bana ulasirsaniz cok memmun olurum

  16
  yorum beğen
 • Aslıhan
  4 yıl önce

  Düzce merkezdeyim.ek iş yapmak istiyorm ne olursa el işi becerimde var kanaviçe havlu ne olursa

  18
  yorum beğen
 • Sude
  4 yıl önce

  Meraba Ankara Sincan da oturuyorum . Evde ek iş yapmak istiyorum paketleme işi yapabilirim 4 kişiyiz elimiz hızlıdır.

  16
  yorum beğen
 • Furkan
  4 yıl önce

  Antalya kaşda yaşıyorum evde paketleme işinde çalışmak istiyorum

  17
  yorum beğen
 • esma nur öztürk
  4 yıl önce

  istanbul anadolu yakasında oturuyorum. annem ve babam işsiz. küçük bir kardeşim var. çok borcumuz var eve iş almak istiyoruz. annem babam ben ve iki kuzenim yapacağız. paketleme ve el işleri konusunda beceriye sahibiz.

  18
  yorum beğen
 • Gülen gündüz
  4 yıl önce

  Izmir kemalpaşa gülen gündüz paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olun üç cocuğum var

  16
  yorum beğen
 • Büşra
  4 yıl önce

  Gaziantep te yaşıyorum evde annem ve kardeşlerimle böyle işleri yapabilirim elim yatkındır.

  18
  yorum beğen
 • Sinem
  4 yıl önce

  Mardinde yasiyorum paketleme isini yapabilecek 3 kisiyiz elimiz oldukca hizlidir lutfen geri donus yapin ogrenciyiz

  15
  yorum beğen
 • Gonca aydınlık
  4 yıl önce

  Bursa goruklede ikamet etmekteyim. 3kisilik ekiple evde paketleme isi yapmak istiyorum. Daha once denizlide yasamaktaydim ve bu isi yaptim

  16
  yorum beğen
 • Fatma akbaba
  4 yıl önce

  Paketleme işine ihtiyacım var 2 okula giden çocuğum var kocaeli izmit sağlık sorunları yüzünden eşimin düzenli işi yok gelirimiz olmadığı için sıkıntıdayız ilgilenirseniz sevinirim

  13
  yorum beğen
 • HÜSEYİN
  4 yıl önce

  paketleme işi arıyorum konya

  17
  yorum beğen
 • Ayse
  4 yıl önce

  Acil ek işe ihtiyacım paketleme işi olabilir ailece bekliyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim

  18
  yorum beğen
 • Kader yazıcı
  4 yıl önce

  ihtiyacım var ve ailem yarım etmek istiyorum ve okul ihtiyacım var onları karşılamak istiyorum

  16
  yorum beğen
 • Hedle
  4 yıl önce

  Mardin Kızıltepe de yaşıyorum evde paketleme işi ariyorum acil işe ihtiyacım var

  13
  yorum beğen
 • Başak
  4 yıl önce

  Acil işe ihtiyacım var evimi geçindirebilmem için evde her türlü iş yapabilirim elimden herşey gelir Gaziosmanpaşa/İstanbul

  17
  yorum beğen
 • Sibel
  4 yıl önce

  4 kisiyiz. Evde paketleme isine ihtiyacımız var. Gaziemir/izmir.

  16
  yorum beğen
 • Ceren
  4 yıl önce

  Merhaba Ankara Etimesgutta oturuyoruz 4 kişilik bir aileyiz.Acil ek işe ihtiyacımız var.Elimiz çabuktur her türlü işi kısa zamanda yaparız.En kısa sürede dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

  15
  yorum beğen
 • Leyla Yılmaz
  4 yıl önce

  Mersinde oturuyorum ev hanımıyım evden iş yapmak istiyorum işe çok ihtiyacım var yakın çevremle birlikte paketleme işi arıyoruz

  18
  yorum beğen