arama

Bayilik Veren Gıda Firmaları (14 Potansiyeli Yüksek Firma)

gıda

Bayilik veren gıda firmaları aracılığıyla en hızlı büyüyen sektörlerden birinde harika bir işletmenin kapılarını açabilirsiniz. Son derece aktif bir sektör olan gıda sektörüne giriş yapmanın en iyi yollarından biri de franchise almaktır. Listedeki şirketler son dönemin en aktif gıda şirketleridir. Başarıya ulaşmak ve iş hacmini artırmak için de standart pazarlama çalışmalarına ihtiyacınız var.

Dünyanın en istikrarlı iş sektörleri arasında yer alan gıda sektörüne giriş yapmayı planlıyorsanız, bir firmanın bayiliğini alabilirsiniz. Ülkemizde gıda sektöründe bayilik veren çok sayıda firma bulunuyor.

Gıda sektöründe bayilik veren bir firmadan bayilik almak kısa sürede size engin tecrübeleri doğrudan elde etme ve daha az sermaye ile iş kurma şansı verecek. Elbette her firmanın bayiliği yüksek potansiyel içermiyor. Bu nedenle doğru firmayı bulana kadar araştırmalarınızı sürdürmenizi ve birçok işletmeden teklif almanızı öneririz.

Ülkemizde gıda sektöründe bayilik veren en yüksek potansiyelli firmalar:

1. BURGEROV

Günümüzde 4 şubesi ile hizmet veren bir fast-food markası olan Burgerov, bayi sayısını artırmak ve ülkenin 4 bir yanına ulaşabilmek amacıyla bayilik veriyor.

Burgerov’un minimum yatırım sermaye ihtiyacı ise 350 bin liranın üzerinde bulunuyor.

2. SEVGİLİ DONDURMA

40’tan fazla çeşit dondurmayı bünyesinde barındıran Sevgili Dondurma, Türkiye genelinde bayilik veriyor. 5 şubesi bulunan Kahramanmaraş merkezli dondurma firmasının bayiliğini alabilmek için 100 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak.

3.  BUBBLEBOX WAFFLE

Waffle sektöründe bayilik arayanlar için son dönemde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan Bubblebox’tan bayilik alabilirsiniz. Franchise bedeli, isim hakkı, ciro payı gibi bayilerin yükünü ağırlaştıran maliyetleri talep etmeyen firmanın bir bayiliğini almak için yalnızca 20 bin liralık yatırım sermayesi gerekiyor.

4. PİLAV Y

Gıda sektöründe düşük maliyetli ve hızlı nakit dönüşümü olan bir iş kurmak isteyenler için Pilav Y iyi bir fikir olarak ön plana çıkıyor. Özellikle bu işi İstanbul’da yapmak isteyenler Pilav Y ile iletişime geçebilir.

5. DÖNERCİ NEZİR USTA

Ülkemizde gıda sektöründe bayilik almak isteyenler için en iyi tercihlerden biri de dönercilerdir. 30 yılı aşkın süredir döner sektöründe yer alan Dönerci Nezir Usta, 200 bin liralık yatırım sermayesine sahip olan girişimci ve yatırımcılara bayilik veriyor.

6. BABA DÖNER

Son dönemde en çok konuşulan döner firmaları arasında yer alıyor. Bayilik fırsatları hakkında bilgi almak için Baba Döner bağlantısını kullanabilirsiniz.

7. EKREM ÇOŞKUN DÖNER

Kısa sürede hızla büyüyen döner firmaları arasında yer alıyor. Bayilik hakkında bilgi almak isteyenler Ekrem Çoşkun Döner rehberine göz atabilir.

8. SOSYETE ÇİĞKÖFTE

En az döner kadar etkili bir diğer önemli gıda bayilik sektörü ise çiğkötedir. Uzun yıllardır adını duyuran en önemli çiğköfte markalarından biri olan Sosyete Çiğköfte’den bayilik alabilirsiniz. Düşük yatırım bedelleri ile kolayca sahip olabileceğiniz bir sosyete çiğköfte firmasını kurmak için Sosyete Çiğköfte bağlantısına göz atabilirsiniz.

9. TUĞBA KURUYEMİŞ

Gıda sektöründe daha yüksek kar marjı isteyenler kuruyemiş ile ilgili bir firmadan bayilik alabilir. Popüler bayilikler arasında yer alan Tuğba Kuruyemiş için bir inceleme yapabilirsiniz.

10. BAKLAVACI ŞEMSETTİN

150 bin liralık yatırım sermayesi ihtiyacı bulunan Baklavacı Şemsettin de bayilik veren gıda firmaları arasında yer alıyor. Şık bir dekorasyon ile birlikte kurulabilecek yüksek potansiyelli iş fikirleri arasında yer almaktadır.

11. BÜLENT BÖREK

Türkiye’de insanların en sevdiği gıda ürünleri arasında börek de bulunuyor. Sektörün en çok tercih edilen firmalarından biri olan Bülent Börek’in bayiliğine göz atmak için Bülent Börek Bayilik bağlantısına göz atabilirsiniz.

12. PİZZA HUT

Dünyanın en çok tercih edilen pizza markaları arasında yer alan Pizza Hut, ülkemizde de bayilik vermektedir. Ortalama 900 bin liralık yatırım sermayesine sahip olan girişimci ve yatırımcılar Pizza Hut Bayilik bağlantısı üzerinden bayilik fırsatlarına göz atabilir.

13. ETAL GIDA

Son dönemin en kaliteli gıda firmaları arasında yer almaktadır. Önemli bir bayilik fırsatı sağlayan Etal Gıda aracılığıyla kısa sürede kendi işletmenizi kurabiliyorsunuz. Ortalama olarak 200 bin liralık yatırım bedeli ile bir Etal Gıda bayisi olabiliyorsunuz.

14. SUCUK SARAYI

Sucuk sektörünün büyük firmalarından biridir. Türkiye geneli bayilik vermektedir. Önemli bir potansiyel içeren bayilik firmaları arasında yer almaktadır. Potansiyeli son yıllarda yükselmeyi sürdürmektedir.

 • Hasan
  4 yıl önce

  En iyisi kendi işini yapmak. Bayilikte senden çok ana kasa kazanır

  38
  yorum beğen
 • Hosea
  5 ay önce

  Bu konuda çok araştırma yaptım sonunda işe yarar bir bilgi teşekkürler

  2
  yorum beğen