arama

Ekrem Çoşkun Döner Bayilik

ekrem çoşkun döner bayilik
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Yeni İş Fikirleri
 • 1 Star
  Loading...

Döner sektöründe son dönemde önemli bir dönüşüm çerçevesi ortaya koyan ve kısa sürede büyüme elde eden Ekrem Çoşkun Döner bayilik vererek lezzetini tüm ülkeye yaymak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

Yüzde 100 yaprak et döner sloganı ile döner sektörüne giriş yapan Ekrem Çoşkun Döner, geliştirdiği Express konseptiyle birlikte düşük maliyet ve hızlı sipariş servisi ile önemli bir büyüme elde etmeyi başardı. Kısa sürede döner sektöründe en çok takip edilen markalar arasında yerleşmeyi başaran firma, lezzetini tüm Türkiye’ye yaymak üzere franchise veriyor.

Birçok döner markasına göre çok daha uygun fiyatlar ile döner satışı yapan Ekrem Çoşkun Döner, genel olarak sürümden kazanma ilkesini edinmiştir. Bu ilkesiyle birlikte bayilik veren Ekrem Çoşkun Döner, sektörde deneyime sahip yatırımcılar ile anlaşma hazırlayarak bayilik sayısını artırmayı planlıyor.

EKREM ÇOŞKUN DÖNER BAYİLİK

ekrem çoşkun döner

Türkiye’nin son dönemde adını en çok duyuran döner markaları arasında yer alan Ekrem Çoşkun Döner, kurulduğu 2015 yılından itibaren önemli bir şubeleşme çalışması sürdürerek 100 bayi sayısını aşmıştır. Bayi sayısını 2020 yılında 200’e ulaştırmak isteyen Ekrem Çoşkun Döner, bu kapsamda 250 bin liralık yatırım sermayesine sahip yatırımcılara bayilik vermektedir.

Personel ve usta konusunda franchiselerine destek sağlayan marka, bayilerinden gelirden pay ve nakliye bedeli de almamaktadır. Lokasyon ve yer seçimi konusunda bayilerine ilk günden itibaren eşsiz bir destek sağlayan döner markası, bayinin kurulması konusunda anahtar teslim kurulum seçeneği de sağlamaktadır.

Bir Ekrem Çoşkun Döner bayiliğinde ortalama olarak yatırımın geri dönüş süresi ise 1 yıldır. Firmada ortalama cirodan kar oranı ise yüzde 17 civarında bulunuyor.

İLETİŞİM

Adres: Fevziçakmak Mahallesi Aslım Caddesi Atiker 1. Sanayi Sitesi No: 38 /AB Karatay / KONYA
Telefon: 0332 355 77 77
Faks: 0332 50315 15

 • AHMET DAVASLIOĞLU KIZILTOPRAK MH
  3 ay önce

  Sayın yetkili Antalya da ikamet ediyorum.
  Ortalama bir bayilik için ne kadar paraya ihtiyacım olacak.
  Bilgilendirirseniz ciddi düşünüyoruz.
  Teşekkürler

  1
  yorum beğen