arama

Kuzuum Kokoreç Bayilik Şartları

kuzuum kokoreç

Kokoreç sektöründe iş kurmak isteyenler için para kazandırma potansiyeli olan bayilik veren firmalardan biri de Kuzuum Kokoreç firmasıdır.

Türkiye’de kokoreç sektöründe çalışan insanların birçoğu bağımsız olarak seyyar tarzı işletmeler kurarlar. Ancak son yıllarda kokoreç sektöründe bayilik veren ve önemli yatırımlar sağlayan birçok işletme ortaya çıktı. Bu firmalardan biri olan Kuzuum Kokoreç, gerekli yatırım koşullarına sahip girişimci ve yatırımcılara bayilik veriyor.

Denizli merkezli olan Kuzuum Kokoreç, kurulduğu 2010 yılından itibaren sektördeki önemli markalardan biri olmayı başarmıştır. Henüz 2 şubesi bulunan firma, Türkiye çapında bayilik vermek üzere yeni bir franchise sistemini başlattı. Ortalama 500 bin liralık yatırım sermayesine sahip girişimci ve yatırımcılara bayilik sağlayan marka, profesyonel destek ekibinin katkısı ile yatırımın 6 ile 9 ay arasında amorti edilebileceğini belirtiyor.

Firmanın ortalama bir bayiliği yaklaşık 20 günde kuruluyor ve bu süreçte ana firma her türlü desteği sağlıyor. Ayrıca firma, kısa sürede bayi sayısını artırmak amacıyla ilk 10 bayisinden de gelirden pay talep etmemektedir.

Firmanın bayileri için Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam desteği bulunmaktadır.

İLETİŞİM

Adres: 29 Ekim Bulvarı, OPET Yanı Merkezefendi / DENİZLİ
Telefon: 0 505 095 20 95