arama

Ücretsiz – Sermayesiz Bayilik Veren 26 Firma ile Hemen İş Kurun

ücretsiz bayilik

Günümüzde girişimci ve yatırımcıların en büyük sorularından biri de elbette yetersiz sermayedir. Eğer yetersiz sermayeye sahipseniz bayilik bedeli almayarak ücretsiz bayilik veren firmalar aracılığıyla kendi işinizi kolaylıkla kurabilirsiniz. Elbette ücretsiz bayilik demek; tam anlamıyla sermayesiz bayilik kurmak değildir. Ücretsiz bayilik seçeneğinde şirketler yalnızca sizden bayilik için bayilik veya isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Diğer tüm işletme kurulumları için sermayeye ihtiyacınız olacak.

Ülkemizde önemli firmalar markalarını koruyabilmek ve daha güçlü franchiseler ile çalışabilmek için genellikle yüksek tutarlardaki bayilik bedeli talep etmektedir. Ancak bazı firmalar bayi sayısını artırmak ve daha hızlı bir büyüme elbet etmek için ücretsiz bayilik sağlıyor. İlgili firmalar ile iletişime geçerek bayilik bedeli vermeden kendi işinizi daha güçlü bir marka çatısı altında kurabilirsiniz.

Türkiye’de dönem dönem bayilik bedeli talep eden bazı firmalar da bayilik bedeli almıyor. Bu nedenle sık sık Bayilik Veren Firmalar adlı kategorimizi incelemenizi öneririz. Rehberimizde sizlerden bayilik bedeli almayan ve doğrudan ücretsiz bayilik veren 26 firmaya ilişkin bilgiler sağladık. İşletmeler ile iletişime geçerek bayilik koşulları için daha net bilgi alabilirsiniz.

1. Fiber Çözüm Yazılım

Fiber altyapılar konusunda hizmet veren firma yatırımcı ve girişimcilerden bayilik talep etmiyor. 2005’ten beri sektörde hizmet sağlayan Fiber Çözüm Yazılım’ın 20’yi aşkın bayiliği bulunuyor.

2. Lokmachi

Lokma sektöründe bayilik veren firmalar arasında bulunan Lokmachi, kısa bir dönem için bayilik bedeli talep etmiyor. Firmaya ulaşan yatırımcılar yalnızca dükkan tasarımını tamamlayarak bayilik alabiliyor.

3. Sıfırbir Börek

Bayilik alınabilecek en önemli sektörler arasında yer alan börek sektöründeki yeni oyuncu Sıfırbir Börek de franchise bedeli almayan firmalar arasında yer alıyor. Sıfırbir Börek günümüzde 4 şubesi ile müşterilerine hizmet sağlıyor.

4. Şeker Metal

Ahşap birleştirme aksesuarları satışı yapan Şeker Metal bayilik bedeli talep etmeden franchise veriyor. Şirket yüzde 100 Türk sermayesi ile kuruldu ve 60 yılı aşkındır sektörün en önemli firmaları arasında yer alıyor.

5. Sana Döner

Döner sektöründe bayilik bedeli almayan firmalar arasında yer alan Sana Döner’de bir şube kurulumu ortalama 70 bin lira sermaye gerektiriyor. Bu sermayeye sahip yatırımcı ve girişimciler firmadan kolaylıkla bayilik alabiliyor.

6. Metropol Sanal Santral

Türkiye’nin tüm bölgelerine bayilik veren firma, güçlü altyapısı ve destek ağı ile franchise sağlıyor. Bayilik bedeli talep edilmiyor.

7. Nerotherm Pelet Sobası ve Kazanı

Son dönemde yoğun olarak kullanılan pelet sobası sektöründe üretici konumunda bulunan firma, ürünlerini tüketicilere daha kolay erişetirebilmek amacıyla tamamen ücretsiz bir şekilde bayilik veriyor.

8. Elektroterm Kombi

Kombi bayiliği almak karlı ve değerlendirilebilir iş fikirleri arasında yer alıyor. Eğer sermayeniz kısıtlıysa ve bu sektöre giriş yapmak istiyorsanız; Elektroterm Kombi şu anda girişimci ve yatırımcılardan isim hakkı ve bayilik bedeli talep etmiyor. Firma ile iletişime geçerek bayilik kurulumu için bilgi alabilirsiniz.

9. AutoExper Oto Eksper

İkinci el araç satışlarında ekspertizin zorunlu olmasıyla birlikte ekspertizlerde çok ciddi bir ciro artışı yaşanmıştır. Bu sektöre bayilik bedeli vermeden güçlü bir marka altyapısı ile hizmet vermek istiyorsanız; Autoexper franchiselerinden bayilik bedeli talep etmiyor. İşletme kurulumu için de minimum sermaye tutarı 100 bin lira civarında.

10. Tarihi Antep Çiğköftecisi

Çiğköfte sektöründe bayilik bedeli talep etmeyen firmalar arasında yer alıyor. Firma Türkiye’nin her noktasında bayilik sağlıyor. Ortalama bir Tarihi Antep Çiğköftecisi şubesinin kurulumu 1 hafta sürüyor.

11. Byaslan Araç Kiralama

Araç kiralama sektöründe yazılım ve altyapı desteği sağlayan firma; bayilik almak isteyenlere ücretsiz bayilik fırsatı sağlıyor.

12. Chicker Fast Food

Fast food sektöründe ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer alan Chicker, Türkiye’nin her noktasına bayilik veriyor. 2011 yılında kurulan firma günümüzde 41 aşkın şubeye sahip. Firma önümüzdeki yıl bayi sayısını 100’e çıkarmak için bayilik koşullarını esnek tutmaktadır.

13. Arsamiea Çiğköfte

Çiğköfte sektöründe ücretsiz bayilik veren firmalardan biri de Arsamiea Çiğköfte’dir. Firma aracılığıyla anahtar teslim bayilik kurulum seçeneği de bulunmaktadır.

14. Tepeçay

Çay sektöründe yeni bir iş kurmak isteyen girişimciler için önemli bir fırsat olarak Tepeçay mevcut süreçte bayilik ve isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Firmanın perakende adımları son dönemde hızlanmıştır.

15. Lexa Çelik Kapı

İnşaat sektörünün yeniden popüler olmaya başlamasıyla birlikte çelik kapı sektörü de büyüme kaydedebilecek sektörler arasında yer alıyor. Bu sektörde adını duyurmak ve Türkiye’nin her noktasında yer edinmek amacıyla Lexa Çelik Kapı ücretsiz bayilik vermektedir.

16. 100de100Gübre

Tarım ülkesi Türkiye’de potansiyeli yüksek bir iş fikri arayanlar gübre sektörüne yatırım yapabilir. Sektörde tanınmış bir firma amacıyla önemli bir bayi çalışması yapan 100de100Gübre, 2020 yılı için de bayilik bedeli talep etmiyor. Ücretsiz bayilik almak için en doğru firmalar arasında yer almaktadır.

17. By Dado Tantuni

Ülkemizde en sevilen lezzetler arasında yer alan Tantuni sektöründe işletme kurmak isteyenler için By Dado Tantuni’den ücretsiz bayilik fırsatı bulunuyor. Henüz yeni sayılabilecek firma bayi sayısını artırabilmek amacıyla esnek koşullar sağlamaktadır.

18. Nanoplus Hydroson

Temizlik ürünleri konusunda yeni alternatifler sağlayan Nanoplus Hydroson firması, düşük sermaye bedellerine sahip girişimci ve yatırımcılara da ücretsiz bayilik fırsatı sağlıyor. İsim hakkı bedeli talep etmeyen firma; Türkiye’nin 81 iline bayilik veriyor.

19. Lezizhan Çiğköfte

Çiğköfte sektöründeki eşsiz rekabetten sıyrılmak isteyen firmalardan biri olan Lezizhan Çiğköfte, sınırlı bir süre için sermaye sorunu yaşayan girişimcilere can suyu sağlıyor. Ücretsiz bayilik almak ve kendi işinizi kurmak için acele edin.

20. Köftey’s Köfte

Köfte sektöründe bilindik markalardan bir tanesi. Son dönemde şube sayısını artırmak amacıyla bayilik bedeli talep etmiyor. Ücretsiz olarak güçlü bir markanın çatısı altında hizmet vermeye başlamak için doğru bir tercih olabilir. Yaklaşık 40-50 bin liralık sermayeniz varsa; işletmenizi kurduktan sonra firmanın bayiliği ile harekete geçebilirsiniz. Firma iş geliştirme konusunda franchiselerine ciddi destek sağlamaktadır.

21. Çaytaze Çay

AVM’de bir ücretsiz bayilik açmak istiyorsanız en doğru tercih olabilir. 7,5 metrekareden 100 metrekareye farklı bayilik konseptleri bulunan marka son dönemde önemli bir bayi sayısı artışı yakaladı. Türkiye’nin her noktasında olmak üzere ciddi çalışmalar yürüten Çaytaze Çay ücretsiz bayilik seçenekleri arasında en değerli markalar arasında yer alıyor.

22. Marmara Mantar

Kendi mantar işletmenizi kurmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız ve ürün tedariği konusunda eşsiz bir çözüm arıyorsanız Marmara Mantar tam aradığınız firma olabilir. Kendi işletmenizi kuracak kadar sermayeniz varsa; gerisi ücretsiz bayilik seçeneği ile çok kolay olacak. Firma ile iletişime geçerek kısa sürede bayiliğinizi kurabilirsiniz.

23. Flames Pizza

Kendi pizza işletmenizi kurmak üzere araştırma yapıyorsanız; eşsiz bir altyapı ve iş geliştirme desteği sağlayan Flames Pizza tam aradığınız marka olabilir. Üstelik Flames Pizza kısa bir süre için girişimci ve yatırımcılardan isim hakkı bedeli ve reklam katılım payı talep etmiyor. Kendi işletmesini kurabilecek ve sektörde deneyim sahibi her yatırımcı için eşsiz bir bayilik fırsatı.

24. Lezzet-i Harika Gıda

Donuk gıda ürünleri konusunda üretim yapan firma özellikle hamur ve tatlı ürünlerine yoğunlaşmıştır. Kendi işletmenizi kurabilecek kadar sermayeye sahipseniz; güçlü bir marka gücüne sahip olan firmanın çatısı altında hizmet verebilirsiniz. Türkiye’nin 81 iline bayilik veren Lezzet-i Harika kısa bir süre için isim hakkı bedeli talep etmiyor.

25. Medcore Medikal Ürünler

Medikal dükkanı açmak isteyenler için köklü bir firma olan Medcore Medikal ürünler 2020 yılı itibarıyla franchise sağlıyor. Bayilik koşulları hakkında tam net bir bilgi sağlamayan firma; farklı lokasyonlara özel olarak esnek bayilik koşullarına sahiptir. Firmaya projenizi sunarak bayilik için teklif alabilirsiniz.

26. Sena Stone

Duvar panelleri ve kiriş üretimi yapan firma satış bayiliği vermektedir. Firmanın ürünlerini satmak üzere herhangi bir isim hakkı bedeli ve farklı bir maliyet oluşturulmuyor.

 • Uysal
  4 yıl önce

  Ücretsiz bayilikler mantıklı aslında ama çok büyük markalar bulunmuyor tabii ki.

  35
  yorum beğen
 • Olcay
  4 yıl önce

  Evde 6 kisilik ekibim paketleme işi istiyorum

  29
  yorum beğen
 • Seda
  3 yıl önce

  100 de 100 gubre ile ilgili goruaebiliriz

  28
  yorum beğen
 • Nezahat
  3 yıl önce

  İnşallah kobul olur

  25
  yorum beğen
 • Feyyaz
  3 yıl önce

  100 de 100 gübre için nasıl görüşme sağlayabiliriz yardımcı olursanız sevinirim

  21
  yorum beğen
 • Emine erul
  2 yıl önce

  Medikal market için görüşenilirmiyiz

  22
  yorum beğen
 • Emine erul
  2 yıl önce

  Medikal market için görüşebilir miyiz

  22
  yorum beğen
 • Mesut
  2 yıl önce

  Yer tekirdag merkez ucretsiz anahtar teslim bayilik veren varsa yardimci olursa sevinirim kiralik isyerim hazir 05520070899

  19
  yorum beğen
 • Tuna Yanılmaz
  7 ay önce

  Marmara Mantar ile gōrüşmek isterim.
  Yer: Samsun

  8
  yorum beğen
 • Wiley
  3 ay önce

  Bu konuda çok araştırma yaptım sonunda işe yarar bir bilgi teşekkürler

  0
  yorum beğen