Pizza Hut Bayilik

pizza hut

Pizza sektöründe bayilik veren firmaların sayısı gün geçtikçe artarken, son tüketiciye ulaşmak isteyen firmalar bayi sayısını da artırmak için sürekli yeni franchise kampanyaları düzenlemektedir.

Pizza sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer alan Pizza Hut, kurulduğu günden bu yana bayilik sürecini kapsamlı bir şekilde yönetmektedir. Doğru adayları seçmek üzere profesyonel bir ekip ile çalışan Pizza Hut, bayi sayısını artırmak üzere bayilik vermeye devam ediyor.

Pizza Hut’tan bayilik alabilmek için sektör deneyimine ve ortalama 900 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Pizza Hut, farklı bölgeler, projeler için farklı talepler de bulunabiliyor. Firmadan bayilik alabilmek için öncelikle ön başvuru yapmanız gerekiyor. Firmanın bazı bölgeler için yeni bayi alımının da kapalı olduğunu belirtmekte yarar var.

Firmanın franchise adayları öncelikle ön görüşmeye alınıyor ve burada bir proje talep ediliyor. Bu nedenle öncelikle Pizza Hut bayiliğini almak isteyen yatırımcılar ön proje hazırlamalıdır. Ardından profesyonel ekip ile birlikte bayilik süreci değerlendirilmeye alınıyor. Pizza Hut tüm şartlar uygun olduğu anda tüm bayilerini kendi kurmakta ve francihse sahiplerine anahtar teslim kurulum sağlamaktadır. Firmanın bayilerinde ortalama olarak yatırımın geri dönüş süresi 36 aydır. Bu süre içerisinde firmanın reklam, pazarlama, personel gibi tüm franchise desteklerinden de faydalanabiliyorsunuz.

Pizza Hut hem franchiselerin hem de müşterilerin faydasına olabilecek girişimler için franchiselerini sık sık denetlemekte ve geliştirmektedir. Firmaya ulaşmak için iletişim adresleri;

Adres: MASLAK MAHALLESİ DEREBOYU CADDESİ BİLİM SOKAK NO 5 SUN PLAZA KAT 20, 34398 / SARIYER / İSTANBUL
Telefon: 0212 329 20 00

Yazar: Yeni İş Fikirleri