arama

Sosyete Çiğköfte Bayilik Şartları

sosyete-çiğköfte
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Türkiye’de en aktif iş sektörlerinden biri de şüphesiz çiğköftedir. Her geçen gün yeni bir çiğ köfte firması kurulurken, bu firmaların birçoğu bayilik seçenekleri ile kısa sürede ülke genelinde bayi sayısını artırmayı planlamaktadır.

2010 yılında hizmet vermeye başlayan Sosyete Çiğköfte, kısa sürede ülkenin her noktasında müşterilere ulaşabilmek amacıyla 50 bin liraya çiğ köfte bayiliği veriyor. Türkiye genelinde 100’ü aşkın bayi sayısına ulaşan Sosyete Çiğköfte, bir çiğ köfte dükkanının kurulabilmesi için gerekli tüm malzemeleri 100 bin lira gibi cüzi bir rakam ile karşılıyor.

Sosyete Çiğköfte’den bayilik alan franchiseler, reklam veya katılım payı gibi ek ücretler ödemiyor. Dilenildiği zaman ana şirketten toplu sipariş geçiliyor ve işletme bayinin istediği ürünleri kısa bir süre içerisinde göndermektedir. Hızlı bir sipariş sistemi bulunan Sosyete Çiğköfte, aynı zamanda bayilerine her türlü reklam ve pazarlama desteği de sağlamaktadır.

DÜKKAN KURMA AŞAMALARI

– Yürüyüş yollarına yakın minimum 10 metrekare bir dükkan belirlenir.
– Sosyete Çiğköfte personelleri bu konumu inceler ve başarılı olup olamayacağınıza yönelik sizinle bilgi paylaşır. Eğer başarılı olacağı yönünde görüş belirtilirse, bayi ücreti öder.
– Ana firma personel tarafından ücretsiz olarak bayi kurulumu gerçekleştirilir.
– Çiğköfte bayiliği için açılış düzenlenir ve sipariş hattı oluşturulur.

Ortalama olarak tüm süreç 10 günü almaktadır.

SOSYETE ÇİĞKÖFTE İLETİŞİM

Bayilik ve diğer sorular için iletişim:

Adres: Halkalı Merkez Mh. Tokel Sk. No:3 Küçükçekmece / İstanbul
Telefon: 0 212 923 00 02