arama

Sosyete Çiğköfte Bayilik Şartları ve Bedeli

sosyete-çiğköfte

Son dönemde öne çıkan bir çiğköfte firması olan Sosyete Çiğköfte franchise imkanları ile girişimciler için sektörde iş kurma fırsatı sağlıyor.

Türkiye’de en aktif iş sektörlerinden biri de şüphesiz çiğköftedir. Her geçen gün yeni bir çiğ köfte firması kurulurken, bu firmaların birçoğu bayilik seçenekleri ile kısa sürede ülke genelinde bayi sayısını artırmayı planlıyor.

20 yılı aşkındır sektörde yer alan Sosyete Çiğköfte, kısa sürede ülkenin her noktasında müşterilere ulaşabilmek amacıyla çiğköfte bayiliği veriyor. Türkiye genelinde 150’yi aşkın bayi sayısına ulaşan Sosyete Çiğköfte 2024 yılı itibarıyla da esnek koşullarda bayilik vermeye devam ediyor.

Sosyete Çiğköfte’den bayilik alan franchiseler, reklam veya katılım payı gibi ek ücretler ödemiyor. Dilenildiği zaman ana şirketten toplu sipariş geçiliyor ve işletme bayinin istediği ürünleri kısa bir süre içerisinde göndermektedir. Hızlı bir sipariş sistemi bulunan Sosyete Çiğköfte, aynı zamanda bayilerine her türlü reklam ve pazarlama desteği de sağlamaktadır.

BAYİLİK ŞARTLARI

Sosyete Çiğköfte’den bayilik alabilmek için çeşitli şartları karşılamanız gerekiyor. Firma özellikle yüksek potansiyel taşıyan ana yürüyüş yollarındaki dükkanlara yönelik franchise başvurularına daha sıcak bakıyor.

Sosyete Çiğköfte Bayilik şartları:

  • Yürüyüş yollarına yakın minimum 10 metrekare bir dükkan belirlenir.
  • Sosyete Çiğköfte personelleri bu konumu inceler ve başarılı olup olamayacağınıza yönelik sizinle bilgi paylaşır. Eğer başarılı olacağı yönünde görüş belirtilirse, bayi ücreti öder.
  • Ana firma personel tarafından ücretsiz olarak bayi kurulumu gerçekleştirilir.
  • Çiğköfte bayiliği için açılış düzenlenir ve sipariş hattı oluşturulur.

Ortalama olarak bayilik kurulum süreci 10 gündür.

BAYİLİK BEDELİ

Sosyete Çiğköfte, sektörde esnek bayilik koşullarına sahip olan bir firmadan. Şirketten bayilik almak için yaklaşık olarak 120 bin liralık sermayeye ihtiyacınız var. İşletmeyi sıfırdan kurmak isteyen girişimcilerin bu bayilik bedeli sermayesine sahip olması tavsiye ediliyor. Şirket bayilik ve isim hakkı bedeli olarak yalnızca 50 bin lira talep ediyor.

SOSYETE ÇİĞKÖFTE İLETİŞİM

Bayilik ve diğer sorular için iletişim:

Adres: Halkalı Merkez Mh. Tokel Sk. No:3 Küçükçekmece / İstanbul
Telefon: 0 212 923 00 02