Baba Döner Bayilik

baba döner

Türkiye’de döner bayiliği veren firmalar arasında yer alan Baba Döner 49 bin liralık bedel karşılığında franchise fırsatı sağlıyor.

1988 yılında dönercilik sektörüne giriş yapan ve uzun yıllar süren döner deneyimini franchiseleri ile buluşturmak isteyen Baba Döner, 2020 yılında da bayilik veren döner firmaları arasında yer almaya devam edecek. Türkiye’nin birçok farklı kentinde 60’a yakın bayiliği bulunan Baba Döner’in önümüzdeki yıl bu sayıyı 75’e çıkarması planlanıyor.

Tavuk ve et döner sektöründe adını duyuran markalar arasında yer alan Baba Döner, bayilik vermek için franchiselerinden ortalama 30 ile 100 metrekare arasında dükkan belirlemelerini istiyor. Bu dükkanların büyük yürüyüş yollarında olması ise tercih sebebi olarak belirtiliyor.

İsim hakkı bedeli talep etmeyen Baba Döner, franchiselerinin ortalama 49 bin lira bedel karşılığında şube kurulumu gerçekleştirebileceğini belirtmektedir.

Firma ile iletişime geçerek, şirketin bayilik bölümü hakkında ayrıntılı bilgi almak mümkün. Firma bayilerine Personel Desteği, Eğitim Desteği, Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam destekleri de sağlamaktadır. Bir Baba Döner şubesinin açılış maliyetinin amorti edilme süresi ise ortalama 12 ay.

Yazar: Yeni İş Fikirleri