arama

Oses ÇiğKöfte Bayilik

oses çiğköfte bayilik
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş

Ülkemizde en fazla rekabetin yaşandığı gıda sektörlerinden biri de çiğköftedir. Yüzlerce ulusal firmanın bulunduğu çiğ köfte sektöründe bayilik veren firmalardan biri de Oses Çiğköfte‘dir. Firmanın franchise sistemi aracılığıyla kendi çiğ köfte işletmenizi açabilir ve kısa sürede önemli bir markanın çatısı altında kendi işletmenizin başına geçebilirsiniz.

Ülkemizde en çok bayiliği bulunan çiğ köfte markaları arasında yer alan Oses Çiğköfte, ülkenin 4 bir yanına bayilik vermeye devam ediyor. Kendi dekorasyonuna ve franchise sözleşmesine sahip olan tüm girişimcilere bayilik sağlayan marka aynı zamanda anahtar teslim bayilik kurulumu da gerçekleştirmektedir. Profesyonel franchise ekibine sahip olan Oses Çiğköfte, gerekli bayilik bedelini ödeyen girişimcilere tüm altyapı ve girişim desteklerini sağlıyor.

Etsiz çiğ köfte sektörünün en çok tanınan oyuncuları arasında yer alan Oses Çiğköfte’nin birbirinden farklı bayilik seçenekleri bulunuyor.

BAYİLİK SEÇENEKLERİ

oses franchise

Profesyonel bir bayilik sistemi bulunan Oses Çiğköfte, her türden girişimci ve yatırımcı için bayilik seçenekleri sağlamaktadır. Minimum 20 bin TL sermaye talebi bulunan bayilik seçenekleri arasında, kendi dekorasyonunuzu yaparak da daha az maliyetler ile franchise sahibi olabiliyorsunuz.

Türkiye genelinde bini aşkın şubesi bulunan Oses Çiğköfte, 2020 yılı içerisinde bu sayıya 200 daha eklemek üzere esnek bayilik koşulları belirlemiştir.

Bir çiğ köfte bayiliği kurmak istiyorsanız; mutlaka Oses Çiğköfte’den de teklif almanızı öneriyoruz.

Oses Çiğköfte bayilerinde yatırımın geri dönüş süresi 6 ile 12 ay arasında değişiklik gösteriyor. Zaten karlı olan bir sektör olan çiğ köfte sektöründe büyük bir markanın çatısı altında yer almak size daha fazla avantaj sağlayacaktır.

İLETİŞİM

Oses Çiğköfte’nin bayilik koşulları ve teklif almak için iletişim seçenekleri:

Adres: Karayolları Mahallesi 568 Sokak No:14/1 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Telefon: 444 50 02

 • Gökhanbozkurt
  3 sene önce

  çiğköfte bayiliği bizim burada bulunmayan bir dükkan gereken miktarı ayarladıgım zaman başlayacagım

  20
  yorum beğen
 • Osman
  3 sene önce

  Oses çiğ köfte bayiliğini almıştık.6 ay kadar çalıştı dükkan sonra devir etmek durumunda kaldık.

  21
  yorum beğen