arama

Oses ÇiğKöfte Bayilik Şartları

oses çiğköfte bayilik
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş

Çiğ köfte sektörü, Türkiye’deki en rekabetçi gıda alanlarından biridir, burada Oses Çiğköfte gibi yüzlerce ulusal marka faaliyet göstermektedir.

Oses Çiğköfte, franchise sistemini kullanarak girişimcilere kendi işletmelerini açma fırsatı sunmaktadır. Bu marka, Türkiye genelinde en fazla bayiliğe sahip çiğ köfte markalarından biri olarak dikkat çeker ve geniş bir bayilik ağına sahiptir. Marka, franchise sözleşmesi ve özgün dekorasyonu ile girişimcilere destek olmakta, aynı zamanda anahtar teslim bayilik kurulumu sağlamaktadır.

Oses Çiğköfte’nin deneyimli franchise ekibi, bayilik bedelini ödeyen girişimcilere kapsamlı destek ve altyapı hizmetleri sunmaktadır. Etsiz çiğ köfte alanında öne çıkan bu markanın, girişimciler için çeşitli bayilik seçenekleri mevcuttur.

BAYİLİK SEÇENEKLERİ

oses franchise

Profesyonel bir bayilik sistemi bulunan Oses Çiğköfte, her türden girişimci ve yatırımcı için bayilik seçenekleri sağlamaktadır. Minimum 100 bin TL sermaye talebi bulunan bayilik seçenekleri arasında, kendi dekorasyonunuzu yaparak da daha az maliyetler ile franchise sahibi olabiliyorsunuz.

Türkiye genelinde bini aşkın şubesi bulunan Oses Çiğköfte, 2024 yılı içerisinde bu sayıya yenilerini eklemek üzere esnek bayilik koşulları belirlemiştir.

Bir çiğ köfte bayiliği kurmak istiyorsanız; mutlaka Oses Çiğköfte’den de teklif almanızı öneriyoruz.

Oses Çiğköfte bayilerinde yatırımın geri dönüş süresi 6 ile 12 ay arasında değişiklik gösteriyor. Zaten karlı olan bir sektör olan çiğ köfte sektöründe büyük bir markanın çatısı altında yer almak size daha fazla avantaj sağlayacaktır.

İLETİŞİM

Oses Çiğköfte’nin bayilik koşulları ve teklif almak için iletişim seçenekleri:

Adres: Karayolları Mahallesi 568 Sokak No:14/1 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Telefon: 444 50 02

 

 • Gökhanbozkurt
  4 yıl önce

  çiğköfte bayiliği bizim burada bulunmayan bir dükkan gereken miktarı ayarladıgım zaman başlayacagım

  25
  yorum beğen
 • Osman
  4 yıl önce

  Oses çiğ köfte bayiliğini almıştık.6 ay kadar çalıştı dükkan sonra devir etmek durumunda kaldık.

  26
  yorum beğen