Adıyörem Çiğköfte Bayilik Veriyor

adıyörem çiğköfte

Adıyörem çiğköfte firması, sektöre giriş yapmak isteyen girişimcilere uygun koşullar altında çiğköfte bayiliği vermektedir.

Türkiye’de en sevilen lezzetler arasında yer alan ve 365 gün yoğun bir şekilde tüketilen çiğköfte için sayısız firma tarafından bayilik seçeneği sağlanmaktadır. Çiğköfte sektöründe bayilik almak ve kısa süre içerisinde önemli bir işletme sahibi olmak için Adıyörem Çiğköfte bayiliği önemli bir tercih olabilir.

Adıyörem çiğköfte, bayilik için franchise bedeli, katkı payı, cirodan kar payı talep etmemektedir. Sadece işletmenin kurulumu aşamasında gerekli olan demirbaşların temini için 15 bin liralık sermayeye ihtiyacınız bulunuyor. 15 bin liralık sermaye ile soğutuculu dolap ve çalışma tezgahı, masa, sandalye, tabela vs. gibi tüm demirbaşları alabiliyor ve 600 kilograma yakın çiğköfteyi de ücretsiz olma hakkına sahip oluyorsunuz. Söz konusu malzemeler doğrudan Adıyörem Çiğköfte tarafından üretilmekte ve işletmenin genel bütün yapısına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Firmadan bayilik almak için öncelikli olarak bayiliği kuracağınız potansiyeli yüksek bir boş dükkan bulmak ve en az 2 yıllık kiralama kontratı sağlamaktır. Ardından bayilik için gerekli olan demirbaş ücretini yatırmanız ve franchise sözleşmesini imzalamanız gerekir.

Adıyörem çiğköfte, franchisenin potansiyelinin ve karlılığının artırılması amacıyla önemli destekler sağlamaktadır. Bunların dışında, Ulusal reklam kampanya ve promosyonlar da tamamen bedelsiz olarak firma tarafından karşılanıyor.

Firmanın bayiliğine başvurmak için:

ADIYÖREM İLETİŞİM

Adres: Çivril mahallesi, Çivril merkez sokak, numara: 361 İLKADIM/SAMSUN
Telefon: +90 (362) 437 82 28

Yazar: Hürriyet Soylu