arama

Adıyörem Çiğköfte Bayilik Veriyor: Şartları ve Bedeli

adıyörem çiğköfte

Adıyörem çiğköfte firması, sektöre giriş yapmak isteyen girişimcilere uygun koşullar altında çiğköfte bayiliği vermektedir.

Türkiye’de en sevilen lezzetler arasında yer alan ve 365 gün yoğun bir şekilde tüketilen çiğköfte için sayısız firma tarafından bayilik seçeneği sağlanmaktadır. Çiğköfte sektöründe bayilik almak ve kısa süre içerisinde önemli bir işletme sahibi olmak için Adıyörem Çiğköfte bayiliği önemli bir tercih olabilir.

Adıyörem çiğköfte, bayilik için franchise bedeli, katkı payı, cirodan kar payı talep etmemektedir. Sadece işletmenin kurulumu aşamasında gerekli olan demirbaşların temini için 15 bin liralık sermayeye ihtiyacınız bulunuyor. 15 bin liralık sermaye ile soğutuculu dolap ve çalışma tezgahı, masa, sandalye, tabela vs. gibi tüm demirbaşları alabiliyor ve 600 kilograma yakın çiğköfteyi de ücretsiz olma hakkına sahip oluyorsunuz. Söz konusu malzemeler doğrudan Adıyörem Çiğköfte tarafından üretilmekte ve işletmenin genel bütün yapısına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Firmadan bayilik almak için öncelikli olarak bayiliği kuracağınız potansiyeli yüksek bir boş dükkan bulmak ve en az 2 yıllık kiralama kontratı sağlamaktır. Ardından bayilik için gerekli olan demirbaş ücretini yatırmanız ve franchise sözleşmesini imzalamanız gerekir.

Adıyörem çiğköfte, franchisenin potansiyelinin ve karlılığının artırılması amacıyla önemli destekler sağlamaktadır. Bunların dışında, Ulusal reklam kampanya ve promosyonlar da tamamen bedelsiz olarak firma tarafından karşılanıyor.

Firmanın bayiliğine başvurmak için:

ADIYÖREM İLETİŞİM

Adres: Çivril mahallesi, Çivril merkez sokak, numara: 361 İLKADIM/SAMSUN
Telefon: +90 (362) 437 82 28

SAMSUN’DA ÜRETİYOR

Samsun’da 7 yıl önce açtığı küçük bir çiğ köfte dükkanıyla sektöre giriş yapan Adıyamanlı Ramazan Yeni, çiğköfte fabrikası kurdu.
Samsun’da 7 yıl önce açtığı küçük bir çiğ köfte dükkanıyla sektöre giriş yapan Adıyamanlı Ramazan Yeni, çiğköfte fabrikası kurdu. Ramazan Yeni, Çiğköfte Güneydoğu yöremize ait bir tatdır. Karadeniz Bölgesi’nde çiğköfte üretip Güneydoğu illerinde satışa sunarak Türkiye’de bir ilki de gerçekleştirmiş oluyoruz dedi.

İstanbul’da oturan Ramazan Yeni, 2007 yılında Samsun’a gelip açtığı dükkanda yaptığı çiğköfteyi satmaya başladı. Yeni, kısa sürede işlerini büyüttü. Samsunlular’ın çiğköfteye olan ilgisi artınca bayilikler vermeye başladı. Son olarak 7 ay önce çiğköfte fabrikasının temeli atıldı. 2 bin 650 metrekare kapalı alana sahip fabrikanın inşaatı tamamlanarak hizmete girdi. Günlük 30 ton çiğköfte, 150 bin lavaş üretim kapasitesine sahip olan fabrikada 35 kişi işbaşı yaptı.

Türkiye’nin dört bir yanında ‘Adıyörem çiğköfte’ markası ile 133 bayi açan firmanın sahibi Ramazan Yeni, şöyle dedi Türkiye’nin her tarafına Samsun’dan çiğköfte gönderiyoruz. Gönderdiğimiz iller arasında Güneydoğu bölgemizdeki kentler de var. Çiğ köfte Güneydoğu yöremize ait bir tatdır. Karadeniz Bölgesi’nde çiğ köfte üretip Güneydoğu illerinde satışa sunarak Türkiye’de bir ilki de gerçekleştirmiş oluyoruz.

Geçen 7 yıl içerisinde Samsun’da ve Karadeniz Bölgesi’nde insanların çiğköfteyi sevip, alıştıklarını dile getiren Ramazan Yeni, şöyle devam etti Türkiye’de birçok yerde çiğköfte imalatı yapılıyor. Ancak mevcut binalar tadilat edilerek imalathaneye dönüştürülüyor. Biz ise sadece çiğ köfte fabrikası olması için en baştan bir fabrika binası inşa ettirdik. Bütün yapısal birimleri bu üretim için planlayıp hazırlattık. Bu amaçla yapılan böyle bir yatırımın Türkiye’de örneği yok. Türkiye’nin ve dünyanın ilk çiğ köfte fabrikasını Samsun’da kurduk.

Yeni, 2015 yılında bayi sayısını 500’e çıkarmayı ve Avrupa’ya ihracat yapmayı hedeflediklerini söyledi.
Demirören Haber Ajansı

  • erdem
    2 yıl önce

    benim mevcutta calıştığım bır tavuk dükkanım var ben bunun bir kısmında bu işide yapmak istiyorum yerim yozgatın yerköy ilçesinde olup en işlek caddesindedir ve çarşının ortasındadır yakınında hiç bir çiğköfte işi yapan arkadaşım yoktur en yakında olan komegene var orasıda carsı dışındadır zaten çarşı içinde özellikle bizim caddede boş dukkan bulmak neredeyse imkansız hatta ben dukkanımın bir köşesinde tatlı işide yapıyorum 2 dukkan yanımda pastane var onlardan daha çok tatlı satıyorum eger sizin konseptinize uyuyorsa satış noktanız olmak isterim numaram 05325659512 ararsanız konuşmak isterim

    20
    yorum beğen