arama

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Bedeli ve Şartları

tatlıses çiğköfte bayilik
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Tatlıses Çiğköfte bayiliği alarak çiğ köfte sektörüne potansiyeli yüksek bir marka çatısı altında başlayabilirsiniz.

Yaklaşık 13 yıl önce kurulan Tatlıses Çiğköfte, Türkiye’de en fazla bayiliğe sahip olan çiğköfte firmaları arasında yer almaktadır. Büyük bir marka gücüne sahip olan firmanın bayiliğini alarak, Türkiye’de en hızlı tüketilen ürün grupları arasında yer alan çiğköfte için önemli bir işletme sahibi olma fırsatınız bulunuyor.

Türkiye genelinde franchise sayısı 500‘ü geçen Tatlıses Çiğköfte, uygun bayilik bedeli karşılığında yeni bayilikler vermeye devam ediyor. Şartları karşılayan her girişimci kısa bir süre içerisinde Tatlıses Markası ile kendi çiğköfte bayiliğini kurma fırsatına sahip olabiliyor.

BAYİLİK BEDELİ

Tatlıses Çiğköfte’nin bir bayiliğini kurmak için ortalama olarak 20 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca firma, bayilik almak isteyenlerden 5.000 TL de isim hakkı bedeli talep ediyor. Ortalama 25 bin liralık bir sermaye ile iki hafta gibi bir süre içerisinde kendi bayiliğinize sahip olabiliyorsunuz. Dolayısıyla Tatlıses Çiğköfte bayiliği düşük sermayeli ve yüksek potansiyel içeren iş fikirleri arasında yer almaktadır.

BAYİLİK BAŞVURU SÜRECİ

tatlıses çiğ köfte
Bayilik başvurusu yapmak için ilk olarak yürüyüş yollarında, sirkülasyonun nispeten fazla olmasının öncelikli olduğu bir dükkanın bulunması gerekiyor. Dükkanda su ve elektrik tesisatı bulunmalı ve minimum 25 metrekare büyüklüğe sahip olmalıdır. Dükkanda en az 2 kişi istihdam edilmeli. Zira, bir personel sadece siparişleri belirtilen adreslere motor veya bisiklet ile götürmelidir.

Tatlıses Çiğköfte, belirlenen dükkanın kurumsal kimliğe uygun bir şekilde dekore edilmesi için ilk andan itibaren destek sağlamaktadır. Dükkanda kullanılacak tüm malzemelerin temini de doğrudan firma tarafından sağlanmaktadır. Firma, bayilerden reklam katılım payı veya gelirden pay gibi ek bir ücret talep etmiyor.

Sektördeki birçok rakibine göre Tatlıses Çiğköfte önemli bir marka değeri ile yatırımcılara eşsiz fırsatlar sağlamaktadır.

İLETİŞİM

Tatlıses Çiğköfte ile iletişime geçip, bayilik başvurusu yapmak için iletişim bilgileri:

Adres: İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. Dilek Sk. No:3 Seyrantepe / İST
Tel: (212) 283 0767