arama

Battalbey Çiğköfte Bayilik

battalbey çiğköfte

Ülkemizin en büyük çiğ köfte firmaları arasında yer alan Battalbey çiğköfte, sektöre giriş yapıp çiğköfte dükkanı açmak isteyen girişimci ve yatırımcılara bayilik vermektedir. Yeterli sermayeye sahip olan herkes Battalbey Çiğköfte’nin franchise sistemine dahil olabilirsiniz.

2003 yılında kurulan Battalbey markası, aradan geçen 17 yılda Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerinde 400’ü aşkın şube sayısına ulaşmıştır. Kısa sürede ciddi bir büyüme kaydeden ve müşteri potansiyelini elinde tutmayı başaran Battalbey Çiğköfte’nin bayiliğini almak için yapmanız gerekenler çok kolay.

ÜCRET YOK

battalbey

Türkiye’de birçok çiğköfte bayiliği veren firma; bayilik ücreti talep etmektedir. Ancak Battalbey Çiğköfte’nin franchiselerinden herhangi bir ücret, komisyon, kapora ve benzeri bir ücret talebi bulunmuyor. Sadece çiğköfte dükkanını kurmak üzere bir dükkan belirliyorsunuz ve ardından Battalbey Çiğköfte’ye ulaşarak dekorasyon için fikir önerisi alıyorsunuz. Dükkan kurulumunu gerçekleştirdikten sonra da; toptan olarak çiğköfte ürünlerini satın alarak perakende olarak satışa başlıyorsunuz.

Birçok çiğ köfte firmasının sistemine göre çok daha basit bir altyapısı bulunan firma; bu nedenle yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

İşletmenin Giderleri Kime Ait?

Battalbey çiğköfte için açacağınız dükkana yönelik yapacağınız tüm masraflar size aittir. Tabela, mutfak ve benzeri masraflar yatırımcı tarafından ödenir.

Reklam ve Katılım Payı Var mı?

Hayır, Battalbey herhangi bir şart ve koşulda reklam veya katılım payı talep etmemektedir.

Açılış İçin Ücretsiz Ürün Var Mı?

Evet, Battalbey tüm yeni bayilerine açılışa özel ürün ve hediyeler göndermektedir.

Eğitim Sağlanıyor Mu?

Evet, dileyen bayilere yönelik ücretsiz eğitim sağlanmaktadır.

İLETİŞİM

Adres: Malkoçoğlu Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No : 889-891 SULTANGAZİ / İSTANBUL
Telefon: 0 555 324 84 23