arama

Eyfel Parfüm Bayilik Veriyor: Şartları ve Bedeli

eyfel parfüm

Eyfel Parfüm, ülkemizde en çok bayiliğe sahip olan parfüm firmaları arasında yer almaktadır. 2009 yılından itibaren sektörün önemli oyuncuları arasında yer alan Eyfel Parfüm, Türkiye’nin her noktasına bayilik vermeye devam ediyor.

2009 yılında İstanbul’da kurulan parfümeri şirketi Eyfel, 2011 yılından itibaren markasını güvenle taşıyabilecek yatırımcılara franchise veriyor. Günümüzde Türkiye başta olmak üzere Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Gürcistan, Türkmenistan, Fas, Panama, Moğolistan, Ukrayna, Almanya, Polonya, Romanya, Ürdün Sırbistan, İspanya ve Suudi Arabistan‘ta 2000’i aşkın bayiliği bulunan marka, sektör deneyimine sahip franchise adaylarının başvurularını değerlendirmeyi sürdürüyor.

Kurulduğu günden bu yana yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden ve bu ilkeye uygun franchise adaylarına bayilik veren firma, yatırımcılardan bayilik için herhangi bir bayilik ücreti almıyor. Ancak bayilik için kurulacak olan mağazanın tüm giderleri doğrudan bayiliği alacak olan yatırımcı karşılamaktadır. Ortalama olarak bir Eyfel Parfüm bayiliğini kurmak için 50 bin liralık sermaye yeterlidir. Daha kapsamlı işletmeler ek maliyet gerektirebilmektedir.

Firmanın bayilik sürecine dahil olmak için ilk olarak ön başvuru yapılması gerekiyor. Başvuru esnasında işletmeyi kuracak olan kişinin CV‘si ve işletmenin kurulacak alanı hakkında detaylı bilgi talep edilmektedir. İşletmenin kurulacağı mağazanın iş potansiyeli belirlendikten sonra; franchise sözleşmesi ile birlikte bayiliği işletecek olan girişimci eğitim programına dahil ediliyor. Eğitim sürecinin ardından da bayiliğin kurulması ve geliştirilmesi sürecinde ciddi destekler sağlanmaktadır.

Firma yer seçimi olarak yoğun yürüyüş alanları ve AVM’leri tercih ediyor.

EYFEL PARFÜM HAKKINDA

EYFEL PARFÜM 2009 yılında kurulmuştur.

Üsküdar’da ilk mağaza ile başlayan Eyfel Parfüm, kısa sürede kokuları beğenilen aranan altrenatif parfümler arasına girmeyi başarmıştır.

2011 yılında bayilik vermeye başlayan Eyfel, süreci çok hızlı ilerletmeyi başarmış çok kısa sürede yurt içi ve yurt dışında 2000’e yakın mağaza ile Türkiye’nin alternatif parfümde en fazla mağazasına sahip markası olmuştur.

Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Gürcistan, Türkmenistan, Fas, Panama, Moğolistan, Ukrayna, Almanya, Polonya, Romanya, Ürdün Sırbistan, İspanya, Arabistan başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

BAYİLİK İLETİŞİM

Adres: ORTA MAH. 30 AĞUSTOS CAD. NO: 53 İÇ KAPI NO: 1
Telefon: 0216 356 3456