arama

Su Bayiliği Veren 15 Firma – Şartları ve Bedeli

su bayiliği

Su bayilik açmak için sahip olmanız gereken en önemli varlıklardan biri firmalardır. Su franchise veren firmalardan alacağınız su bayiliği aracılığıyla kendi işletmenizi kurabilirsiniz.

Türkiye su zengini ülkeler arasında olmasına rağmen içme suyu için şişelenmiş su ürünlerini yoğun bir şekilde tercih etmektedir. Bu nedenle ülkemizde su satışı yapan birçok firma bulunuyor. Su firmaları bayilik vererek ülkenin her noktasındaki tüketicilere ulaşmayı planlıyor. Ülkemizde su bayiliği veren birçok firma bulunuyorken her firmanın bayilik şartları birbirinden farklıdır.

Eğer düşük sermaye bedelleri ile doğrudan her yıl büyüme kaydeden bir perakende sektöründe iş kurmayı planlıyorsanız su bayiliği veren firmalardan birinden bayilik alabilirsiniz. Su bayileri birçok iş fikrine göre çok daha düşük bayilik bedelleri ile alınabilmekte olup; franchise kurulumu da yine birçok işletme türüne göre çok daha kolaydır.

Türkiye’de su bayiliği veren 15 firma ve bu firmalara ilişkin bilgiler;

su bayilik

1. DAMLA SU

Türkiye’nin en çok tercih edilen su markaları arasında yer alan Damla Su’nun ülkenin her noktasında aktif olarak bayilikleri bulunuyor. Ancak bazı noktalarda yeni bayilik taleplerine de olumlu yanıtlar sağlanıyor. Damla Su, su bayiliği veren firmalar arasında şartları en ağır olan firmalar arasında yer almaktadır.

2. ERİKLİ SU

Son 5 yıldaki reklam politikası ile sektörün en çok tercih edilen markaları arasında yer almayı başaran Erikli Su, sağlıklı su ürünlerini tüketicilere en hızlı şekilde ulaştırabilmek amacıyla bölge ve ilçe bayilikleri vermektedir.

Ortalama olarak bir Erikli Su bayiliği açabilmek için 200 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor.

3. ULUPINAR SU

Su bayiliği veren firmalar arasında yer alan Ulupınar Su, İstanbul Çatalca merkezli olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Geniş bir servis ağı bulunan firma, sektörde tanınmış ve lojistik altyapısı bulunan yatırımcılara su bayiliği vermektedir.

4. TEKİR SU

Niğde merkezli su firmaları arasında yer alan Tekir Su özellikle İç Anadolu’da en çok tercih edilen su markaları arasında yer almaktadır. Özellikle Batı, Doğu Anadolu ve Karadeniz’de bayilerini artırmak isteyen firma günümüzde Türkiye’nin 23 şehrinde yer almaktadır.

5. ABANT SU

Bolu’daki meşhur Abant suyu ülkedeki tüketiciler ile buluşturan Abant Su bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Ortalama 50 bin liralık yatırım sermayesi ile firmanın su bayiliği alınabiliyor. Abant Su, franchise vermek istediği yatırımcı ve girişimcilerin sektör deneyimine sahip olmasını talep etmektedir.

6. BİLLUR SU

Tüm sağlık koşullarına en çok dikkat eden su firmaları arasında yer alan Billur Su, yüzde 100 yerli üretim sloganı ile tüketicilerine sağlıklı damacana su ürünlerini sağlamaktadır. Firma aynı zamanda bayilik vermekte ve bu konuda şartlarını büyük ölçüde esnetmiştir.

7. FLORİST SU

Dünyaca ünlü Kayışdağı suyunu tüketiciler ile buluşturan su firması Florist Su, bayilik ağını genişletmek ve su lezzetini İstanbul dışına da çıkarmak üzere su bayiliği vermektedir.

8. SAKA SU

Piyasada en çok satılan tüm su ürünlerini bünyesinde barındıran ve halihazırda 7 bölgede aktif bayilikleri bulunan Saka Su, lokal bazda su bayilikleri sağlamaktadır. Dükkân, araç, telefon, bilgisayar ve dağıtım ekibi konusundaki ihtiyaçları başarıyla tamamlayabilen yatırımcılara bayilik veren firmanın bayilik bedeli 100 bin lira civarında bulunuyor.

9. MECİDİYE SU

Türkiye genelinde bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Bayilik bedeli talep etmeyen firma bu konuda eşsiz profesyonel destek de sağlamaktadır. Firma bayilik sayısını hızla artırmak amacıyla kar marjlarını da bayiler için yüksek tutmaktadır.

10. SEĞMENLER SU

30 yılı aşkındır su sektöründe bulunan ve Anadolu’da yoğun olarak tercih edilen su markalarından Seğmenler Su, özellikle ülkenin batısından gelen bayilik taleplerine olumlu yanıt sağlamaktadır. Doğal mineralli su ürünleri ile çok sevilen markadan bayilik alabilmek için firma ile iletişime geçmeniz yeterli.

11. SELEN SU

Su bayiliği veren yeni su markaları arasında yer alıyor. Henüz bayilik koşulları tam olarak belirlenmemiştir. Alternatif olarak değerlendirilebilir.

12. ATLANTİS SU

Kayseri merkezli su şirketlerinden biridir. Damacana, 12 ve 20 litrelik ürünleri bulunan şirketin su bayilik sistemi de aktiftir. Firmaya ulaşarak Türkiye’nin her noktası için bayilik avantajları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

13. ELMACIK SU

Atatürk Orman Çiftliği’nden gelen su lezzetini konutlara ve işletmelere sağlayan Elmacık Su, yüzde 100 doğal su ürünlerine yönelik bayilik vermektedir. Firma bayileri için yüksek kar marjları sağlarken, bayilik bedeli talep etmeyen firmalar arasında yer alıyor.

14. KARDELEN SU

Sakarya’da 6.500 m² kapalı, 25.000 m² açık alan üzerine kurulmuş modern bir tesise sahip olan Kardelen Su, doğal su ürünlerini tüketicilere ulaştırabilmek amacıyla her bölgede bayilik veriyor. Firma ile iletişime geçerek ortalama 50 bin lira civarındaki yatırım bedeli ile bayilik alınabilmektedir.

15. MİLA SU

Bir kap dolu su sloganı ile Ankara merkezli olarak faaliyet gösteren Mila Su’nun da bayiliğini alarak kendi işletmenizi kurabilirsiniz.

 • Onurcan
  3 yıl önce

  Dükkanım aracım mevcuttur yapacağım bölgeye hakimim bayilik vermenizi rıca ediyorum

  30
  yorum beğen
 • Basri
  3 yıl önce

  Bayilik başvurusu.

  27
  yorum beğen
 • Onur
  3 yıl önce

  Bayilik almak istiyorum büyük çekmecede alt yapım var şartlar nasil

  24
  yorum beğen
 • Erhan
  3 yıl önce

  Bayilik istiyorum

  24
  yorum beğen
 • Rıdvan inal
  2 yıl önce

  Bayilik istiyorum

  22
  yorum beğen
 • Rıdvan inal
  2 yıl önce

  Bayilik istiyorum Bitlis Tatvan da rahatlıkla satabileceğimiz e inanıyoruz

  21
  yorum beğen
 • Gökhan
  2 yıl önce

  bayilik görurmesi detayli bilgi talep ediyoruz

  26
  yorum beğen
 • Ali yıldız
  2 yıl önce

  Bayilik almak istiyorum

  25
  yorum beğen
 • NECİP PARLAKCI
  2 yıl önce

  MERHABA TRAKYA BAYİLİK VE DİSPİRETÖRLÜK İÇİN GÖRÜŞMEK İSTİYORUM

  26
  yorum beğen
 • Volkan Doğan
  2 yıl önce

  Şu bayiliği düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  23
  yorum beğen
 • Sinem postaci
  2 yıl önce

  Su bayligi almak istiyorum ordu merkez hakimiyetimiz var bilgi verirseniz sevinirim

  27
  yorum beğen
 • Niyazi sancak
  2 yıl önce

  Bayili istiyorum
  Şartlar nedir selamlar

  39
  yorum beğen
 • Ulas
  2 yıl önce

  Buyukcekmece kumburgaz da kendime ait dükkanım ve aracım var.. yapabileceğime inanıyorum. 21 yaşındayım. Şu bayilik almak istiyorum .

  27
  yorum beğen
 • Serhat
  2 yıl önce

  Esenler ist şaka su bayiliği almak istiyorum bu işle meşgulm zaten ekstra yeni bir Dukan la bu bayiliği yapmak istiyorum

  24
  yorum beğen
 • Samet Yüksekdağ
  2 yıl önce

  İstanbul Bayrampaşa çevreye hakimim dükkan ve aracım mevcuttur bayilik almak istiyorum

  14
  yorum beğen
 • KENAN AKBAŞ
  2 yıl önce

  bodrum mugla asil rüzgar su bayiligi almak istiyorum sartlariz nelerdir kenan akbas 0553 8841180

  13
  yorum beğen
 • Bulent Duruoinar
  2 yıl önce

  Bayilik istiyorum

  14
  yorum beğen
 • Ramazan koca
  1 yıl önce

  Mersin Mezitli yeni mah. Boş dükkanım var. Su bayiliğinizi almak istiyorum. Görüşebiliriz

  13
  yorum beğen
 • Ramazan koca
  1 yıl önce

  Mezitli/ Mersin yeni Mah. De boş dükkanım var bayilik verirseniz şartlarınızı değerlendirelim.

  15
  yorum beğen
 • Emrah kesici
  10 ay önce

  Van’da su bayiligi açmak istiyorum

  14
  yorum beğen
 • Diyar
  7 ay önce

  Balıkesir Gönen de bayilik almak istiyorum bilgi alabilir miyim

  10
  yorum beğen