arama

Gratis Bayilik Veriyor mu? Maliyeti ve Şartları

gratis bayilik
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş

Ülkemizin en büyük kişisel bakım ve güzellik markası Gratis’in bayilik süreci hakkında 2023 güncelliğinde bilgileri sizler için derledik.

Gratis, Türkiye merkezli bir kozmetik mağazası zinciridir. 2009 yılında kurulan Gratis, uygun fiyatlarla yüksek kaliteli kozmetik ürünleri müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Mağazalarında geniş bir kozmetik ürün yelpazesi bulunmaktadır, bu ürünler arasında makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, parfümler, saç bakım ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi çeşitli seçenekler yer almaktadır.

Gratis, müşterilerine düzenli olarak indirimler, kampanyalar ve özel fırsatlar sunarak uygun fiyatlı ürünleri daha da erişilebilir hale getirmektedir. Ayrıca, Gratis aynı zamanda online mağaza hizmeti de sunmaktadır, böylece müşteriler internet üzerinden alışveriş yapabilirler ve ürünleri evlerine teslim edebilirler.

Gratis, kozmetik sektöründe popüler ve tanınmış bir marka olmuştur ve Türkiye’nin 70’i aşkın şehrinde mağazaları bulunmaktadır.

İNCELEYİN: Kozmetik Mağazası Nasıl Açılır

GRATİS BAYİLİK SEÇENEKLERİ NELER?

gratis

Öncelikli olarak Gratis’ten bayilik almak isteyen girişimci ve yatırımcılar için kötü haberimiz var. Gratis herhangi bir şart ve koşulda bayilik sağlamamaktadır. Kendi bünyesi altında yetiştirdiği uzmanlar aracılığıyla ana merkeze bağlı olarak mağazalar açan Gratis, önümüzdeki yıllarda da Türkiye için herhangi bir bayilik vermeyi planlamıyor.

Ancak Gratis’in yakın dönemde özellikle Avrupa ve Ortadoğu’da da şubeleşmeye gitmesi bekleniyor. Bu kapsamda yurt dışı için bayilik seçenekleri değerlendirilebiliyor. Eğer yurt dışında Gratis markası ile franchise almayı planlıyorsanız, iletişim seçenekleri ile Gratis’e ulaşarak yurtdışında bayilik seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ortalama olarak bir Gratis mağazası için 200 metrekarelik bir satış alanı ve minimum yine 200 metrekarelik bir depoya ihtiyacınız olacak. Bu mağazalarda ortalama olarak 6 personel çalışmakta olup, bu personeller özellikle kişisel bakım, kozmetik ve çeşitli sağlık çözümleri konusunda bilgi sahibi olmalıdır.

Bir Gratis mağazası kurmak için ortalama gerekli sermaye ise 1.2 milyon Türk Lirası’dır. Bu tutar özellikle toplu alımlarda yapılacak satınalmalar ile daha yüksek tutarlara ulaşabilmektedir.

İNCELEYİN: Bayilik Veren En İyi 10 Kozmetik Firmaları

GRATİS İLETİŞİM

ÇAĞRI TELEFON: 0850 210 69 00

Telefon: 0 212 705 26 00 ( Genel Müdürlük )

Adres: Cömert Sk. Yapı Kredi Plaza C Bl. Levent Beşiktaş / İSTANBUL

Telefon: 0 850 210 69 00

Web Sitesi: www.gratis.com

E – Posta: info@gratis.com

İNCELEYİN: En İyi Türk ve Yabancı Kozmetik – Makyaj Firmaları ve Markaları

 • Nergis
  2 sene önce

  Yozgat Akdağmadeni ilçesinde yok buraya açmak istiyorum bayilik vermiyor musunuz

  17
  yorum beğen
 • İsmail
  1 sene önce

  Sizinle çalışmaktan gurur mutluluk duyarım şanli Urfa akcakale

  5
  yorum beğen
 • İsmail
  1 sene önce

  Şanlı Urfa Akçakale sizinle çalışmaktan gurur duyarım 05445192609

  3
  yorum beğen
 • Samet kozan
  5 ay önce

  Merhaba
  İyi günler deprem bölgeleri olarak Hatay’ın Reyhanlı ilçesin de yaşıyorum ve hatayın hiç hasar almadı diyeceğimiz kadar az hasar alan ilçelerinden biridir ve gratise ulaşmamız kolaydı antakya ağır hasar geçirdiğinden dolayı ulaşmamız güç oluyor ve bazen ulaşamıyorum Reyhanlı ilçemiz de Antakya’lı ve Kırıkhan’lı hemşerilerimiz yoğunluk olarak Reyhanlı’yı tercih ettiler ve nüfusumuz arttı ve kişisel bakım ihtiyaçlarımız için Hatay’ın Reyhanlı ilçesine bayilik istiyorum.

  5
  yorum beğen
 • Bekir
  3 ay önce

  Sizinle çalışmak istiyorum bayilik verirmisiniz Adıyaman kahta 05350809808

  1
  yorum beğen
 • Aygül
  3 ay önce

  Tekirdağ saray bölgesinde mağazasından açmak istiyorum bayilik veriyormusunuz

  2
  yorum beğen
 • Ramazan demir
  3 ay önce

  Adıyaman besni ilçesine bayılık istiyorum nasıl alabilirim besni suan gelişmiş bi yer üyelik verirseniz üyeliği güzel bir şekilde çalçağına eminim
  05383523959

  2
  yorum beğen
 • Rojda Özçelik
  2 ay önce

  Bayilik rica ediyorum
  Dönüş sağlar mısınız.Detayları konuşalım
  05454830106

  1
  yorum beğen