arama

Ziebart Bayilik Ücreti ve Şartları

ziebart bayilik

Ziebart dünya genelinde otomobil bakım ve koruma sektöründe faaliyet gösteren kapsamlı bir işletmedir. Türkiye’de de uzun yıllardır bayilik sistemi üzerinden ilerleyen firma, daha fazla lokasyonda yer almak ve sektördeki gücünü artırmak amacıyla franchise vermeyi sürdürmektedir.

60 yıllık oto koruma, seramik kaplama, cam film kaplama, kozmetik seçenekleri, ses yalıtımı, detaylı bakım ve temizlik deneyimi bulunan Ziebart, Türkiye’de de araç sahipleri tarafından en çok sevilen markalardan bir tanesidir. Bayilik sistemi bulunan Ziebart, sektör deneyimi bulunan ve karlı bir yatırıma imza atmak isteyen girişimci ve yatırımcılara bayilik vermeye devam ediyor.

Ortalama olarak bir Ziebart bayilik için 200 bin liralık yatırım sermayesine sahip olunması ilk süreçte yeterli. Kurulacak olan bayilik konseptindeki değişiklikler ile bayilik için gerekli olan sermaye değişiklik gösterebilmektedir. Lokasyondan maksimum verim alınmasının sağlanması açısından firmanın bu konuda ciddi bir yönlendirmesi bulunuyor.

2020 yılı itibarıyla Türkiye’nin 7 şehrinde 20’ye yakın bayiliği bulunan Ziebart, Türkiye’nin her noktasında uygun projelere bayilik vermeyi sürdürüyor. Kısa sürede sektörün en çok tanınan firması olan ve yaptığı reklam çalışmaları ile ciddi bir müşteri kitlesi yakalamayı başaran firmanın bir bayiliğini alarak sektördeki en önemli markalardan biri ile önemli bir işletmeye sahip olmak mümkün.

Ziebart Franchiseleri’ne:

  • Proje
  • İş Geliştirme
  • Eğitim
  • Kaynak sunma
  • Konum-Lokasyon geliştirme
  • Pazarlama ve Reklam
  • Düzenli iletişim

gibi destekler sağlamaktadır.

Seçtiğiniz minimum 450 metrekarelik konum ve kendi sektör-iş deneyimlerinizi sunarak Ziebart bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu süreçten sonra firmanın profesyonel bayilik ekibi düzenli olarak yönlendirmeler gerçekleştirmektedir.

İLETİŞİM

Adres: Küçükbakkalköy Mah, Başöğretmen Cd No:44, 34750 (Ziebart Plaza) Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0216 575 00 75