arama

Reklam İzle Para Kazan Siteleri ile Aylık 1200 TL Kazanın

cep telefonu
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Yeni İş Fikirleri
 • 1 Star
  Loading...

Dünyanın çeşitli bölgelerinde marka bilinirliği sağlamak amacıyla reklam veren birçok işletme bu reklamlarının gösterimi için para vererek tüketicileri yönlendirmektedir. Bu doğrultuda sadece reklam izle para kazan seçeneğine sahip birçok platform bulunuyor. Bu platformlara üye olarak çeşitli ödeme yöntemleri ile para kazanabilirsiniz.

Ülkemizde henüz tam olarak aktif bir internetten para kazanma yöntemi olmasa da dünyada internet kullanıcılarının ay içerisinde birkaç faturasını ödemek için kullandığı yöntemler arasında yer almaktadır. Birçok kullanıcı aynı anda onlarca platforma üye olarak bu platformların her birindeki reklamları izleyerek aylık 1000 lira üzerinde para kazanmaktadır. Eğer çok boş vaktiniz varsa siz de reklam izleyerek para kazanabilirsiniz.

REKLAM İZLEYEREK NASIL PARA KAZANILIR?

Reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayabilecek birçok yabancı kökenli internet sitesi ve uygulama bulunmaktadır. Bu internet sitelerinde ve uygulamalarında genel olarak işleyiş aynıdır;

 1. İlk olarak siteye girilir veya uygulama indirilir
 2. Kayıt formu doldurulur
 3. Kayıt formundan sonra ilgili olduğunuz alanlar ve kişisel bilgileriniz eklenir
 4. Ardından gün içerisinde size bildirim ile reklamlar gönderilir
 5. Reklamları izledikçe küçük tutarlarda bakiyeler hesabınız eklenir
 6. Belirli bir alt limiti aştıktan sonra ödemenizi farklı şekillerde hesabınıza çekebilirsiniz

Bu 6 adımı tamamlayarak aynı anda onlarca reklam izleyerek para kazandıran web sitesinden kazanç elde edebilirsiniz.

REKLAM İZLEYEREK PARA KAZANDIRAN SİTELER ve UYGULAMALAR

Reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayabilecek birçok internet sitesi ve uygulama bulunmaktadır. 2020 yılı için en güvenilir platformlar;

1. Swagbucks

Swagbucks, film ve reklam izlemek de dahil olmak üzere çevrimiçi yaptığınız farklı etkinlikler için ödeme yapan en popüler sitelerden biridir. Bu alanda en fazla üyeye sahip olmakla birlikte ödeme için de çeşitli alternatifler barındırmaktadır.

2. Nielsen Digital Voice

Nielsen Digital Voice, Nielsen Şirketi’nin bir hizmetidir. Bu şirket, izleyicilerin izleme alışkanlıklarını öğrenmek amacıyla hizmet veriyor. Platformda yer alan reklamları, filmleri ve dizileri izledikten sonra görüş belirterek para kazanabiliyorsunuz.

3. Viggle

Viggle, cep telefonuna indirilebilen bir uygulama olarak; reklam izleyerek para kazanmanızı sağlamaktadır. Açılış ekranına da widget olarak eklenebilen uygulama ile düzenli gelir akışı elde edebilirsiniz.

4. Perk TV

Perk TV, çevrimiçi TV şovlarını ve reklamlarını izleyerek para kazanmanızı sağlayan bir platformdur. Son dönemde ciddi bir üye kaydı almış ve bu alanda popüler olmuştur. Perk TV’de ödeme alırken genellikle hediye çekleri tercih edilmektedir.

5. AppTrailers

Uygulama reklamlarını ve film fragmanlarını izleyerek puan kazanıyorsunuz. Düzenli olarak değişmekle birlikte bu puanları ay sonunda paraya dönüştürebiliyor ve marketler için hediye çekleri ile paranızı çekebiliyorsunuz.

6. Successbux

Successbux, üyelere reklamları izlemeleri ve dinlemeleri için ödeme yapan başka bir web sitesidir. Ayrıca platformda internette gezinerek dahi para kazanabiliyorsunuz. Son dönemin güvenilir platformları arasında yer alıyor ve ülkemizde de yoğun bir şekilde kullanılıyor.

7. You-Cubez

Doğrudan video reklamları izleyerek para kazanabileceğiniz bir platformdur. Çok düşük reklam bedelleri sağlasa da alternatif olarak kullanabilirsiniz. Üyelik kaydını birkaç dakikada tamamladıktan sonra ilgi alanlarınızı seçmeyi unutmayın. Reklamlar bu ilgi alanlarınıza göre gönderilmektedir.

 • Yelmar
  1 hafta önce

  Azerbaycan danam iyidir bu

  2
  yorum beğen