arama

Mail Okuyarak Para Kazanma Fırsatı Sağlayan 6 Site

mail okuyarak para kazanma

Okumaktan hoşlananlar için para kazanma yöntemlerinden biri de mail okumaktır.

Dünyada mail trafiği hızla arttıkça, doğru veya spam mailleri birbirinden net olarak ayırmak için mailleri kontrol eden gerçek kullanıcılara ihtiyaç var. Birçok mail servisi bunun için bot-yazılım programlarını kullanıyor olsa da dünyadaki hiçbir sistem gerçek ve spam mailleri birbirinden net olarak ayırmak için gerçek bir kullanıcı kadar iyi performans sağlayamıyor. Dolayısıyla mail servisleri bunun için mail okuyarak para kazanma sitelerinindeki gerçek kullanıcıları kullanmaktadır.

Siz de mail okuyarak para kazanma fırsatı sağlayan bu sitelere giriş yaparak; gerçek ve sahte-spam mailleri birbirinden ayırma işlemi için para kazanabilirsiniz. Mail okuyarak para kazanmak tam anlamıyla ciddi bir gelir sağlayan iş fikirleri arasında değildir. Birkaç faturanızı ödemek dışında ekstra gelir sağlamak zordur. Bu nedenle alternatif olarak dolar kazanma yöntemleri arasında tercih edilebilir.

Mail Okuyarak Para Kazanma Fırsatı Sağlayan 6 Site…

İÇİNDEKİLER

1. FusionCash

Kayıt olma sürecinde 5 Dolar ekstra bonus veriyor. Sitede minimum ödeme tutarı 25 dolar. Tüm mailler İngilizce ve nadiren Fransızca olarak veriliyor. Bu nedenle bu dillerde mail okuyabilme yeteneğine sahip olmanız gerekiyor. Aksi durumda mailleri yüzde 100 ayıklayamaz ve para kazanamazsınız.

2. InboxDolars

Sadece mail okuyarak para kazanma fırsatı sağlayan bir site değil aynı zamanda anket doldurarak, video okuyarak ve benzeri işlemleri yaparak para kazanabilirsiniz. Pasif gelir amacıyla da kullanılabiliyor. Ödeme için alt limit 30 dolar olarak belirlenmiş. Ödemenizi kripto para gibi birçok farklı yol ile alabilirsiniz.

3. Uniquerewards

2007 yılından itibaren sektörde olan bir sitedir. Ödeme sorunu yoktur ancak mail okuyarak para kazanmak için çok geniş bir havuza sahip değildir. Sistemde minimum ödeme talep etme tutarı ise 20 dolar seviyesinde bulunuyor.

4. CashCrate

ABD’de yasal olarak hizmet veren bir mail okuyarak para kazanma sitesidir. Hesabınızda 10 dolar biriktiği zaman paranızı birçok farklı yoldan çekebiliyorsunuz.

Bu site yalnızca ABD’de ikamet edenler tarafından kullanılabiliyor ve üyelerin uygun olması için 13 yaşından büyük olması gerekiyor.

5. InboxPays

Kayıt olduktan sonra 5 dolar bonus kazanıyorsunuz. Tüm mailler İngilizce ancak spam mailleri ayıklamak için yüzde 100 İngilizce bilmeniz gerekmiyor. Minimum ödeme alt tutarı ise 25 dolardır. Bu tutara sahip olduktan sonra sayısız ödeme alma seçeneği ile paranızı çekebilirsiniz.

6. SwagBucks

Bu sektörde en fazla tercih edilen ana platformlardan bir tanesidir. Video izleyerek, anket doldurarak, oyun oynayarak ve çeşitli yollar ile para kazanma şansı sağlıyor. Platformun mobil sürümünün de olması büyük bir fark oluşturuyor. Ödeme sorunu yoktur.

  • Ahmet
    3 yıl önce

    Bence instegram çok iyi bir uygulama

    29
    yorum beğen