sv

Aylık 5000 TL Kazandıracak Evde Ek İş Fikirleri

evde ek iş

Evde ek iş yaparak para kazanmak için birçok fırsatınız var. Yeteneklerinizi kullanarak; daha fazla gelir akışı sağlayabilecek evde ek iş fikirleri aracılığıyla, kısa sürede başarılı çalışmalara imza atabilirsiniz.

Evde ek iş fikirlerinin birçoğu doğrudan yeteneğiniz ile ilgilidir. Bir kısmı ise yetenek değil, mesainizi satın alır. Eğer daha fazla zaman harcarsanız, daha fazla para kazanırsınız. Bu nedenle, evde ek iş fikirlerini birkaç kişi ile gerçekleştirerek, gelirinizi artırma şansına sahip olursunuz.

Aylık 5000 TL‘ye kadar para kazandırma fırsatı barındıran, evde ek iş fikirleri.

1. INSTAGRAM’DA SATIŞ YAPMAK

Son dönemin en popüler online iş fikirlerinden biri olan Instagram’da butik açmak, doğru yapıldığı takdirde; gün gün gelir sağlayabilecek bir iş fikridir.

Özellikle giyim ve teknoloji ürünlerinin en çok satıldığı platformlardan biri olan Instagram’da butik açarak, satışa başlamak için çok yüksek becerilere ihtiyacınız yok. Hemen Instagram’da Butik Açmak rehberine göz atarak, evde ek iş olarak başlayabilir ve çok ciddi kazançlar sağlama fırsatına sahip olabilirsiniz.

2. BLOGLAMA

Herhangi bir konuda insanlara aktarabilecek harika bilgileriniz varsa; bir blog açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Başlaması çok kolaydır ve yatırım için çok az paraya ihtiyacınız var.

Bir blogdan para kazanmak için yapmanız gerekenler çok kolaydır. Hemen Blog Açmak rehberine göz atmanızı öneririz.

3. WEB TASARIM ve GELİŞTİRME

Bir yeteneğe sahipseniz veya en az 6-7 aylık bir kurs programına dahil olarak kendinizi geliştirebilirseniz; web tasarım ve geliştirme konusunda çalışarak para kazanabilirsiniz.

Web artık hayatımızın bir parçası ve bu nedenle en küçük işletmeler için dahi hizmet alımına ihtiyaç duyuluyor. Hızla yükselen bir sektör olarak ön plana çıkan web tasarım ve geliştirme konusunda franchise olarak çalışarak aylık 5 bin liradan bile çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

4. SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal medya bireyler ve işletmeler için en kritik mecralardan biri olmayı sürdürüyor. Günümüzde artık sadece sosyal medya üzerinden varlığını sürdüren çok devasa işletmelere dahi rastlamak mümkündür.

Sosyal medya danışmanlığının sağladığı gelir ve işletmeler için gerekliliğinin arttığı bir dönemde yükseliştedir. Bu kapsamda, sosyal medya danışmanlığı yaparak gelir elde edebilmek için harika bir dönem.

Özellikle Facebook, Twitter ve Instagram için danışmanlık hizmeti verebilirsiniz.

5. MAKALE YAZIMI

Klavye kullanımını konusunda iyi iseniz; makale yazarak para kazanabilirsiniz. Özellikle tecrübeye sahip olduğunuz alanlarda makale yazarak, web sitesi, dergi ve gazete sahiplerine içerik sağlayabilirsiniz. Düzenli iş alabilmek ve belirli işletmeler için çalışmaya başlamak için harika bir iş fikridir. Makale Yazarak Para Kazanmak İçin Güvenilir 10 Site adlı rehberimizden para kazanmaya başlamak için ilk adımınızı atabilirsiniz.

6. TAKI – AKSESUAR YAPIMI

Kolaylıkla başlayabileceğiniz evde takı – aksesuar yapımı aracılığıyla kendi gelirinizi büyük ölçüde kendiniz belirleyebilir ve daha efektif çalışarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Temel şartlar altında gelir sınırı olmayan bir iş fikridir.

Evde takı – aksesuar yaparak para kazanmak istiyorsanız, başlamak için Evde Takı – Aksesuar Yaparak Para Kazanmak adlı rehbere göz atabilirsiniz.

7. YOUTUBERLİK

Youtube, son yıllarda kendi milyonerlerini ortaya çıkarmış, potansiyeli yüksek harika bir platformdur. Video çekerek size zengin olma fırsatı sağlayan Youtube’de elbette rekabet had safhada bulunmaktadır.

İlgi çekici videolar hazırlayabileceğinize inanıyorsanız ve diğer kanalların sunamadığı yada sunmakta güçlük çektiği alanlara yönelik videolar çekebilirseniz; kısa sürede ciddi gelirler elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz. Hemen Bugün Youtube’den Para Kazanmak adlı rehbere mutlaka göz atın!

8. ÇAĞRI MERKEZİ

Kendi evinizde yapabileceğiniz ek iş fikirlerinden biri de çağrı merkezi hizmeti sağlamaktır. Herhangi bir işletme için, günün belirli saatleri için çağrı merkezi hizmeti verebilirsiniz. Bu konuda iş ilanları sitelerini kullanabileceğiniz gibi, kendiniz de ihtiyaç duyabilecek işletmelere mail atabilirsiniz.

Birkaç işletme için hizmet sağlayarak aylık 5000 liralık kazanca kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Elbette, işletmeler için kaliteli bir çağrı merkezi hizmeti sağlamak üzere kendinizi geliştirmenizi mutlaka öneririz.

9. ÖZEL DERS

Yetenekli olduğunuz ve başkalarına aktarabileceğiniz bir konu varsa, bunun için özel ders hizmeti verebilirsiniz.

Özellikle yabancı dil ve matematik olmak üzere, ülkemizde hemen hemen her alanda özel ders ihtiyaçları bulunmaktadır. Doğrudan Zoom gibi platformlar üzerinden de hizmet verebileceğiniz gibi, Udemy gibi platformlarda özel ders kursları da hazırlayabilirsiniz.

10. DROPSHİPPİNG

Kendi evinizde ek iş olarak, bilgisayar başında en fazla para kazandırabilme potansiyeli bulunan ve doğru yapıldığında sizi zengin dahi edebilecek bir iş fikridir.

Drop Shipping genel olarak, stok tutmadan e-ticaret yapmak anlamına geliyor. Bu yönden sermayesiz olarak dahi başlayabileceğiniz bir iş fikridir. Yapmanız gereken şey, e-ticaret yapan ve ortaklık programı bulunan bir e-ticaret platformunun ortaklık programına kayıt olmak ve ardından bu platforma alışveriş yapabilecek insanları yönlendirmektir.

Özellikle sosyal medyada yüksek takipçisi bulunan sayfalarınız veya profilleriniz varsa, bu yöntem ile kısa sürede önemli gelirler elde edebilirsiniz.

Yazar: Ferhat Arslan
 • Emine
  3 ay önce

  Paketleme işine ihtiyacım var elim hızlıdır lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  yorum beğen
 • Kübra
  3 ay önce

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım acil dönüş yaparmisiniz.Antalya /manavgat

  yorum beğen
 • Sümeyra
  3 ay önce

  Evde iş yapmak istiyorum elim hızlıdır,dakik ve titiz çalışırım

  yorum beğen
 • Meryem gökden
  3 ay önce

  İyi günler Bolu merkez evde iş yapmak istiyorum

  yorum beğen
 • Meryem
  3 ay önce

  Evde iş istiyorum paketleme

  yorum beğen
 • İrem koçak
  3 ay önce

  Evde ek işe ihtiyacım var eşime yardimci olmak istiyorum geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.bebegimin ihtiyaçları var

  yorum beğen
 • Ayşe Çınar
  3 ay önce

  Merhaba evde bu işi yapmak istiyorum istanbul sancaktepedeyim 33 yasinda bekarim

  yorum beğen
 • Gülizar
  3 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  yorum beğen
 • Halit Türkmen
  3 ay önce

  İşe çok ihtiyacım var

  yorum beğen
 • Şükrü
  2 hafta önce

  Acilll… işe ihtiyacım var

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Aylık 5000 TL Kazandıracak Evde Ek İş Fikirleri