arama

Yurtiçi Kargo Bayilik

yurtiçi kargo bayilik
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Canan Karslı
 • 1 Star
  Loading...

Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından Yurtiçi Kargo özellikle şubelerin bulunmadığı bölgelere bayilik vermektedir. Bir Yurtiçi Kargo bayiliği alarak kısa vadeli önemli bir iş fikrine giriş yapabilirsiniz.

40 yılı aşkındır Türkiye’nin en önemli kargo işletmelerinden biri olan Yurtiçi Kargo, günümüzde 4 bini aşkın personeli ve 800’ü aşkın bayiliği ile müşterilerine hizmet veriyor. Firma bayi ağını genişletmek amacıyla özellikle bayinin bulunmadığı bölgelere yönelik yeni bayilikler vermektedir. Eğer nakliye sektöründe deneyiminiz bulunuyorsa bir Yurtiçi Kargo bayiliği alarak kapsamlı ve karlı bir iş fikrini hayata geçirebilirsiniz.

Bir Yurtiçi Kargo bayiliğini alabilmek için minimum 2 nakliye aracıyla birlikte en az 400 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Bu yatırım sermayesine sahipseniz, Yurtiçi Kargo’nun bayilik iletişim departmanı ile iletişime geçerek; bayilik koşulları hakkında net bilgi alabilirsiniz. Çok köklü bayilik ağı bulunması nedeniyle firma birçok bölgeye yönelik bayilik başvurusu almıyor.

YÜKSEK POTANSİYEL

Türkiye’nin en köklü bayilik markaları arasında yer alan Yurtiçi Kargo’nun bayilerine 7/24 desteği bulunuyor. Firmanın çatısı altına giren yatırımcılar kısa sürede önemli bir iş hacmine sahip oluyor. Ancak bir yatırımcı olarak kargonun iş hacmini artırabilmek için özellikle ticari işletmeler ile anlaşmalar düzenleyerek iş hacminizi büyük ölçüde artırabilirsiniz.

Ortalama iş yapan bir Yurtiçi Kargo bayisinin aylık net geliri 40 bin liranın üzerinde bulunmaktadır. Bir şubede ortalama 6 personel çalıştığını da belirtmekte yarar var.

YURTİÇİ KARGO İLETİŞİM

Adres: Eskibüyükdere cd, Ayaz Ağa yolu, Kargo Plaza No : 19 Maslak-Sarıyer/İstanbul
Telefon: 0212 365 23 65

 • salman kısacık
  4 hafta önce

  k.maraş pazarcık ilçesi

  0
  yorum beğen
 • isa özgün
  3 ay önce

  kargo bayiliği istiyorum kendi iş yerim ve dükkaınım ankarada balgat drsadık ahmet cad no43 / çankaya ankara

  3
  yorum beğen