arama

Cumhuriyet Kargo Bayilik

cumhuriyetkargo

Türkiye’de son yıllarda en hızlı büyüyen sektörler arasında yer alan kargo ve lojistik sektörünün yeni oyuncusu olan Cumhuriyet Kargo, acentelik başvurusu almaya devam ediyor.

Cumhuriyet Kargo şuanda şubeleşme aşamasında bulunan bir kargo şirketi olarak gelecek vadediyor. Şirket aracılığıyla kısa sürede hayal ettiğinizden daha geniş bir şirketin bünyesinde hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Şirket şuanda ülkenin 81 il ve tüm ilçeleri için kargo acentesi bayiliği alıyor. Siz de bulunduğunuz il veya ilçe için kolaylıkla bayilik başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Ülkemizde kargo sektöründeki rekabet çok yüksek seviyede bulunuyor olsa bile hızla büyüyen sektör dolayısıyla iş hacmi gün geçtikçe yükselmektedir. Kargo firması olarak hizmet vermek için ülkenin tüm il ve ilçelerine yönelik hizmet ağını geliştirmek elzem olduğu için şirketin faaliyetlerine tam olarak başlamak için belirli bir bayi sayısına ulaşması gerekiyor.

İstanbul Şişli merkezli olarak kurulan Cumhuriyet Kargo’dan bayilik almak için şirketin talep ettiği şartlar henüz tam olarak belirlenmiş değil. Şirket her bölge için farklı şartlar talep etmektedir. İşe girecek olan girişimci ve yatırımcıların 400 bin lirayı aşkın yeterli sermayeye sahip olması ise en önemli konular arasında yer alıyor.

Şirket şuanda 89 bayiye sahiptir. İşletmenin 90’ı aşkın personeli bulunuyor.

CUMHURİYET KARGO İLETİŞİM

Şirketin bayilik sistemi hakkında ayrıntılı bilgiler almak ve başvuruda bulunmak için 0850 471 30 30 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

KARGO SEKTÖRÜ

Türkiye’de kargo sektörü özellikle Covid-19 sürecinde son yılların en yüksek seviyelerine ulaştı. Sektördeki rekabet bir süreden sonra tüm işletmelerin yüzde 100 kapasite ile hizmet vermesiyle sonuçlandı.

Türkiye diğer birçok Avrupa ülkesine göre daha geniş bir alana sahiptir. Dolayısıyla ülkemizde kargoculuk hizmetini başlatmak çok daha zordur. Cumhuriyet Kargo son yıllarda bu sektörde ülke çapında hizmet vermek isteyen birçok şirketten yalnızca biri. Ülke çapında hizmet vermek için önemli bir yol katetmesi gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kargo sektörüne girmeden önce incelemeniz gereken ayrıntılı rehberler:

  • Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları ve Bedeli | Yeni İş Fikirleri 2023
    1 yıl önce

    […] İNCELEYİN: Cumhuriyet Kargo Bayilik […]

    12
    yorum beğen