arama

Link Kısalt Para Kazan Siteleri ile Aylık 8000 TL Kazanın

link kısaltma
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Link kısaltarak para kazanmak son yılların en hızlı internetten para kazanma yolları arasında yer almaktadır.

Link kısaltma, internet adreslerinin (URL) daha kısa ve daha özlü hale getirilmesi işlemidir. Bu yöntem, uzun ve karmaşık URL’leri daha kullanışlı ve paylaşılabilir bir formata dönüştürür. Kısaltılmış linkler genellikle sosyal medya platformlarında veya mesajlaşma uygulamalarında paylaşıldığında kullanılır. Kullanıcılar, linkleri daha kolay hatırlayabilir veya paylaşabilirler ve aynı zamanda linkin daha az karakterle yazılması sayesinde de zaman kazanabilirler.

Öncelikli olarak LINK, kısaca bir web sitesine girmek için tarayıcımıza yazdığımız adrestir. Yani Yeni İş Fikirleri‘ne ulaşmak için mobil ve masaüstünde internet bağlantısı bulunan cihazınızın tarayıcısına girip yeniisfikirleri.com yazmanız gerekir. Bu adres bir linktir ve tüm dünyada internet sitemize erişmek için bu adres kullanılır.

Son yıllarda internet adresleri kısaltarak para kazanma fırsatı sağlayan birçok platform ortaya çıkmıştır. Bu platformların genel amacı linki kısaltmak değil, web sitesine giriş yapmadan önce reklam göstermektir. Siz de bu sayede linki kısaltıp, bu linke insanları yönlendirir ve insanlar da bu reklamları görürse; para kazanırsınız. Link kısalt para kazan sitelerinde sistem bu kadar basit bir şekilde ilerlemektir.

LİNKLERE İNSANLARI NASIL YÖNLENDİRİRİM?

Link kısaltmak ve para kazanmaya hazır olmak kolaydır. Önemli olan ve muhtemelen aklınızdaki soru ise; bu linke insanları nasıl yönlendireceğinizdir. Bu işin püf noktası da, burada yaratıcı çözümler bulmaktır. Link kısalt para kazan platformlarından para kazananların büyük kısmı bu linkleri sosyal medyada paylaşırken, yarısından daha azı ise web siteleri aracılığıyla paylaşım yaparak para kazanıyor.

Örneğin, sosyal medyadan sık sık haber paylaşıyorsanız; bu haberlere ilişkin bağlantıları bu link kısaltma sitelerinden kısalttıktan sonra paylaşabilirsiniz. Böylelikle bu linklere tıklayan kullanıcılardan para kazanırsınız.

Burada önemli olan, insanları bu linklere yönlendirebilmektir. Bunun için de elinizdeki tüm imkanları değerlendirmenizi öneririz.

NE KADAR KAZANIRIM?

Link kısalt para kazan siteleri aracılığıyla kazanabileceğiniz paranın bir sınırı yoktur. Bağlantılarınıza tıklandıkça para kazanırsınız. Ortalama bir kullanıcı ise, link kısalt para kazan siteleri aracılığıyla aylık 8000 lira gelir elde edebilmektedir.

Gelirinizi artırmak için mutlaka yaratıcı çözümler bulmanızı ve insanları gönüllü olarak bu bağlantılara tıklamalarını teşvik etmeniz gerekir.

LİNK KISALTMA SİTELERİ

Ülkemizde ve dünyada birçok link kısalt para kazan siteleri bulunmaktadır. Bunlar arasında en güvenilir olanları ise;

1. BC.VC

Dünya genelinde en çok kullanılan link kısaltma servisidir. Ortalama olarak Türkiye’den bağlantılara yapılan 1000 tıklama için 2 Dolar ödeme alabiliyorsunuz.

2. UiZ.iO

Son birkaç yıldır kullanılan link kısaltarak para kazanma siteleri arasında yer alıyor. Ortalama olarak ülkemizden yapılan 1000 tıklama için 1 Dolar civarında para kazanabiliyorsunuz.

3. CLiK.PW

Türkiye için özel bir fiyatlandırma politikası olmayan platformda, Avrupa ve ABD ülkeleri dışında gelen her 1000 tıklama için 1,5 Dolar para kazanma şansınız var. 2020 yılı itibarıyla yoğun olarak kullanılıyor.

4. ADSHRiNK.iT

Son dönemde kullanılan link kısaltma siteleri arasında yer alıyor. Alternatif olarak değerlendirilir. Türkiye’den gelen tıklamalar için 1 Euro civarında ödeme yapmaktadır.

5. ADF.LY

Dünya genelinde en çok kullanılan link kısaltma siteleri arasında yer alıyor. Ülkemizde de link kısaltarak para kazanmak isteyenlerin genellikle ilk 3 tercihi arasında yer alıyor. Türkiye’den gelen tıklamalar için 2 Dolar civarında para kazanabiliyorsunuz. Ödemeler için alt limit ise 20 dolar.