arama

Helvacı Ali Bayilik Veriyor

helvacı ali
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Yeni İş Fikirleri
 • 1 Star
  Loading...

100 yılı aşkındır helva, boza, salep ve benzeri lezzetleri tüketiciler ile buluşturan Helvacı Ali, günümüzde ulaştığı 46 bayilik sayısını artırarak şubeleşmeye ağırlık vermeye devam ediyor. Sağladığı eşsiz lezzeti ile tüketicilerin yoğun beğenisini kazanan marka, uygun bayilik koşulları ile yeni yatırımcılarını bekliyor.

Geleneksel Osmanlı lezzetini günümüze kadar titizlikle taşıyan ve 4 kuşaktan itibaren lezzetine lezzet katmayı başaran Helvacı Ali markasından bayilik almak için ortalama 100 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor. Günümüzde Türkiye’nin 30’u aşkın ilinde 46 bayiliği bulunan firma, önümüzdeki yıllarda bayi sayısını 100’e çıkartmak amacıyla esnek bayilik koşulları sağlamaktadır.

Benzersiz bir konsept ile tüketicilerin yoğun beğenisini kazanan ve kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerini ağırlayabilecek marka gücüne sahip olan firmanın bünyesi altında yer alarak kendi işinizi kurmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Farklı lokasyonlar, farklı bayilik koşulları sağlayan firmanın profesyonel bir bayilik ekibi bulunmaktadır. Bayilik başvurusunun ardından profesyonel bayilik ekibi, işletmenin kuruluş aşamasından; iş geliştirme sürecine kadar ciddi bir destek sağlıyor.

Helvacı Ali bayilik seçeneğini değerlendirmek üzere uygun bir lokasyon bulunması ve ardından firma ile iletişime geçilmesi gerekiyor. Ardından gerekli yönlendirmeler firma tarafından franchise adayına sunulmaktadır.

Firmanın bayilerinde satılan ürünlerin kar marjı yüksektir. Ek gıda sektöründe faaliyet gösteren markanın franchise adayları için sunduğu en büyük avantajlar yüksek kar marjı, düşük rekabet düzeyi ve gerçekten lezzetli bir menü…

HELVACI ALİ İLETİŞİM

Adres: Ertuğrulgazi Cd. Yenişehir Cd. Kayalar İş Hanı B Blok İnegöl / Bursa
Telefon: 0850 888 1900

 • Betül Alınak
  1 ay önce

  Merhaba istanbul bahcelievlerde oturuyorum 7 kişilik ekibim var paketleme isi yapmak istiyoruz

  0
  yorum beğen
 • ZEYNEP
  1 ay önce

  Ankara mamak ise cok ihtiyacim var istenilen tarifte teslim ve ozen ve titizlikle yaparim lutfen ise cok ihtiyacim var beni secin

  2
  yorum beğen
 • Sultan
  1 ay önce

  Acil paketleme işi arıyorum yardımcı olur musunuz acaba?

  0
  yorum beğen
 • Hacer GEREKSAR
  2 ay önce

  Erzurum’da ikamet ediyorum öğrenciyim paketleme işi yapabilirim ulaşırsanız sevinirim

  0
  yorum beğen