arama

Autowax Bayilik

autowax bayilik
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

20 milyondan fazla aracın bulunduğu Türkiye’de önemli bir iş fikri olan araç temizleme ve koruma sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer alan Autowax, sektörde büyüme adımlarını hızlandırmak amacıyla bu yıl da franchise vermeyi sürdürüyor.

2005 yılından itibaren Türkiye genelinde 100’ü aşkın düzeyde önemli bir bayilik ağına ulaşmayı başaran Autowax, 2020 yılı hedeflerine paralel olarak bayilik veriyor. Araç temizleme, koruma ve kaplama sektöründe en çok bilinen firmalar arasında yer alan Autowax’dan bayilik alarak düşük sermaye bedeli ile önemli bir iş fikrine giriş yapabilirsiniz.

Sektörde büyüme adımlarını hızlandırmak amacıyla bayilik koşullarını esneten Autowax, yeni bir bayilik almak isteyen girişimci ve yatırımcılara önemli destekler ve düşük bayilik giriş bedeli sağlıyor. Firma ile iletişime geçip, lokasyon bilgisini sağlayarak bayilik koşulları hakkında tüm bilgileri rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Ortalama olarak bir Autowax bayiliği 100 bin lira civarında kuruluyor. İşletmelerde 2’si uzman en az 3 personel de çalışmalı.

AUTOWAX İLETİŞİM

Adres: Kayışdağı Mah. Akyazılı Cad. No: 93/1İçerenköy / İSTANBUL
Telefon: 0216 420 10 40