arama

Autowax Bayilik Ücreti ve Şartları

Autowax Bayilik Ücreti ve Şartları

Autowax bayilik ücreti ve şartları ile ilgili hazırladığımız bu yazımızda 2024 yılına ait en güncel bilgileri ve rakamları sizin için yeniden derledik. Autowax bayilik veriyor mu, Autowax bayilik şartları neler ? Gelin sizleri çok fazla detaya boğmadan kısa ve öz anlattığımız yazımıza geçelim.

Autowax bayilik veriyor mu?

20 milyondan fazla aracın bulunduğu Türkiye’de önemli bir iş fikri olan araç temizleme ve koruma sektöründe bayilik veren firmalar arasında yer alan Autowax, sektörde büyüme adımlarını hızlandırmak amacıyla bu yıl da franchise vermeyi sürdürüyor.

2005 yılından itibaren Türkiye genelinde 100’ü aşkın düzeyde önemli bir bayilik ağına ulaşmayı başaran Autowax, 2024 yılı hedeflerine paralel olarak bayilik veriyor. Araç temizleme, koruma ve kaplama sektöründe en çok bilinen firmalar arasında yer alan Autowax’dan bayilik alarak düşük sermaye bedeli ile önemli bir iş fikrine giriş yapabilirsiniz.

Autowax Bayilik Ücreti ve Şartları

Autowax Bayilik Ücreti ve Şartları

Autowax bayilik ücreti

Sektörde büyüme adımlarını hızlandırmak amacıyla bayilik koşullarını esneten Autowax, yeni bir bayilik almak isteyen girişimci ve yatırımcılara önemli destekler ve düşük bayilik giriş bedeli sağlıyor. Aşağıda paylaştığımız telefon numarasından firma ile iletişime geçip, lokasyon bilgisini sağlayarak bayilik koşulları hakkında tüm bilgileri rahatlıkla alabiliyorsunuz. Ayrıca autowax resmi internet sayfasında bulunan autowax şubelerini listeleyerek hangi bölgelerde mevcut bayiliklerin olup olmadığının bilgisine erişebilirsiniz.

Ortalama olarak bir Autowax bayiliği lokasyonuna, dükkan büyüklüğüne bağlı olarak 750 bin TL ile 1,5 milyon TL civarında kuruluyor. Ayrıca işletmelerde 2’si uzman en az 3 personel de çalışmalı.

AUTOWAX İLETİŞİM

Adres: Kayışdağı Mah. Akyazılı Cad. No: 93/1İçerenköy / İSTANBUL
Telefon: 0216 420 10 40