arama

Dükkan Arayan Kurumsal Firmalar

kiralık mağaza

Kendinize ait bir dükkan veya mağazaya sahipseniz ve kurumsala kiralık dükkanım var veya kurumsala kiralık yerim var diyorsanız; çok sayıda kiralık dükkan arayan kurumsal firmalar bulunuyor. Bu kurumsal firmalara kiralık mağazanızı öneride bulunarak; daha yüksek tutarlarda kira ve uzun vadeli sözleşme alma şansına sahip olabilirsiniz.

1. CARREFOURSA

Kiralık mağaza önerisinde bulunabileceğiniz market zincirleri arasında yer alıyor. Türkiye geneli için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Başvurular yalnızca online olarak resmi web siteleri üzerinden alınıyor.

2. A101

Türkiye’de en fazla şubesi olan şirkettir. 100 metrekare üzerindeki dükkanlara yönelik kiralık yer başvurusu yapılabiliyor. Şirket ilçelerde dahi kiralık yerlere yönelik başvuruları alıyor. Başvurular yalnızca online olarak resmi web siteleri üzerinden alınıyor.

3. FİLE

BİM’e ait olan bir market zinciridir. En az 1000 ile 2000 metrekare arasındaki dükkanlara yönelik kiralık yer başvurusu alınıyor. Başvurular için 0 216 217 35 35 telefon numarası kullanılabiliyor.

4. ŞOK

Son dönemde en fazla şube açan perakende marketler zinciri arasında yer alıyor. İl – ilçe hatta beldelerde bile Şok Market için kiralık yer başvurusu yapabilirsiniz. Başvurular yalnızca online olarak resmi web siteleri üzerinden alınıyor.

5. MOPAŞ

Hem perakende hem de toptan market zinciri seçeneği bulunan Mopaş’a da kiralık mağaza önerisi yapabilirsiniz. Başvurular yalnızca online olarak resmi web siteleri üzerinden alınıyor.

6. MARK10

Perakende mağaza zincirlerinden biri olan ve hızla büyüme kaydeden MARK10 da yeni kiralık dükkanlar arıyor. Başvuru yapmak için 0 (332) 246 46 40 telefon adresini kullanabilirsiniz.

7. HAKMAR

Mülk sahibi olarak kiralık yer başvurusunda bulunabileceğiniz mağaza zincirleri arasında yer alıyor. Hakmar Express’e yapacağınız başvurulara kısa sürede yanıt sağlanıyor. Online olarak başvuru yapabilirsiniz; resmi internet sitesi ise hakmarexpress.com.tr’dir.

8. ONURMARKET

Hızla büyüme kaydeden market zincirleri arasında yer alıyor. Onur Market’e mağaza yeri önermek için resmi internet sitesinde bulunan başvuru formunu kullanabilirsiniz.

9. TEKZEN

Türkiye’nin en büyük yapı market zinciri olan Tekzen de Türkiye genelinde kiralık dükkanları başvuru alarak değerlendirmektedir. Tekzen’e kiralık yer önerisi yapmak için minimum 500 mt satış alanına sahip bir dükkana sahip olmanız gerekir. Ayrıca dükkanın giriş, zemin, bodrum katlarında tavan yüksekliği asgari 3.5 metre olması ve şehir merkezine yakın, ana yol veya ana arter üzerinde bulunması gerekir. Tekzen ayrıca otoparkı bulunan dükkanlar ile ilgilenmektedir. Başvuru için resmi internet sitesi kullanılabiliyor.

10. İŞBANK

Türkiye’de en güvenilir ve uzun soluklu kiracılar elbette bankalardır. Bu doğrultuda kiralık bir yeriniz varsa ve dükkanınız ana yollarda, en yakın diğer İşbank şubesine 5-6 kilometre uzaklıkta bulunuyorsa; İşbank’a kiralık yer başvurusu yapabilirsiniz. İşbank kiralık yer önerisi yalnızca subeyeri@isbank.com.tr mail adresi üzerinden alınıyor.

11. AYBİMAŞ

AVM ve market zincirleri ile son dönemde ciddi bir şubeleşme başarısı gösteren AYBİMAŞ’a da kiralamak istediğiniz dükkana yönelik kiralama başvurusu yapabilirsiniz. Firma minimum 600 metrekare satış alanına sahip dükkanlar ile ilgileniyor. Ayrıca dükkanın otoparka sahip olması öncelik sebebi. Başvuru için resmi internet sitesi kullanılabiliyor.

12. KİM MARKET

Kiralık yer bildirimi alan bir başka market zinciridir. Başvuru için resmi internet sitesi olan kimmarket.com kullanılabiliyor.

13. BAŞGİMPA

Bir başka market zinciridir. Özellikle büyük şehirler için başvuru alıyor. Önerileri 0312 375 29 00 nolu telefondan iletebilirsiniz.

14. KÖFTECİ YUSUF

Son dönemin en çok tercih edilen restoranlar zincirlerinden biri olan Köfteci Yusuf’a da kiralık yer önerisinde bulunabilirsiniz. Güvenilir ve kurumsal bir kiracı arayanlar için önemli tercihler arasında yer alıyor. Başvuru için resmi internet sitesi kullanılabiliyor.

15. EKOMİNİ

Bilindik market zincirleri arasında yer alıyor. Başvuru için resmi internet sitesi kullanılabiliyor.

16. BİM

Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri olan BİM, her dükkan sahibinin hayalindeki kiracılardan biridir. Dahil olduğu bölgedeki her türlü konut ve ev fiyatlarını da yükselten BİM’e kiralık yer önerisi yapmak için ortalama 400 metrekarelik alana ve 100 metrekarelik depoya sahip olmanız gerekir. Başvuru için Bim resmi internet sitesi kullanılabiliyor.

17. MAKBUL

Kuruyemiş ve birçok alternatif gıda üreticisi ve satıcısı olan Makbul’e de kiralık yer önerisi yapabilirsiniz. Başvurular için makbul.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Öneri : Spotify Para Kazanma ve Gelir Hesaplama

 • Berkay
  4 yıl önce

  Başvuru yapmadan önce dükkan alanını değerlendirmek gerekir. Marketlerin metrekare olarak daha büyük dükkanlara ihtiyacı olur. Küçük bir dükkana sahipseniz marketlerden dönüş alamayabilirsiniz. Düşük metrekareli dükkanlar ekomini için düşünülebilir

  29
  yorum beğen
 • Halit
  4 yıl önce

  Eşimle birlikte yakın zamanda dükkanlara baktık ama ne yapacağımızı bir türlü bulamıyorduk aslında yazar sağolsun bir yazıda açıklamış her şeyi bakalım hayırlı işlerimiz olsun yarın ilk işim planımı yapıp yola koyulmak

  27
  yorum beğen
 • Alp
  4 yıl önce

  BIM yeni rengiyle çok cool görünüyor. Aslında bayilik almak fena olmaz 😀 Hem lüks hem ucuz.

  34
  yorum beğen
 • turgut danacı
  4 yıl önce

  pendik güllübaglar semti civarında banka bulunmamaktadır.bu bölgeye büyük site projelerinin göz önünde bulundurulduğun yoğun bir ihtiyaç duyulmaktadır.değerlendirmeniz için bilgi.300 m2 dükkanımız mevcuttur.saygılar.

  25
  yorum beğen
 • Alican
  3 yıl önce

  Bodrumun merkezinde bulunan dükkanım, ana cadde üzerindedir 500 m gerisinde BİM ve 300 m ilerisinde ŞOK marketlerin tam ortasında bulunmaktadır. Bir alt sokağında Paşatarlası caddesinde Migros bulunmaktadır. Dükkanım İçmeler Tersanesine giden yol üzerindedir 450 m ilerisinde Gemi Yanaşma İskelesi bulunmaktadır. Kumbahçe Paşa Tarlası plajının hemen üst caddesinde yer almaktadır.
  Aynı cadde üzerinde 60 m uzaklıkta bulunan Diamond of Bodrum 5 yıldızlı oteline ve Hemen bitişiğimizde bulunan Bodrum Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesine komşudur, diğer 3 adet 5 yıldızlı otellere giden cadde üzerindedir. 9 metre cephesi bulunmaktadır ayrıca yılın 12 ayı yerleşimde bulunan Bodrum Kumbahçe mahallesi ve İçmeler mahallesi halkına hizmet verebilir durumdadır. Dükkanım, yola sıfırdır. Konumu ve mevcut halkın, yerli ve yabancı turistlerin ihtiyaçlarının karşılanması doğrultusunda çok uygun bir lokasyonda ve çok uygun bir dükkandır

  19
  yorum beğen
 • Murat
  3 yıl önce

  Muş merkezde atatürk bulvarı istasyon caddesi üzerinde ana cadde üzerinde 4 kat teraz katı arkatafta bahçesi mevcut kurumsal firmalara vermek istiyorum.her işe uygundur.kirası uygundur.istiyen kendi projesine göre yıkıp yapabilir.

  22
  yorum beğen
 • hayri aksu
  3 yıl önce

  okmeydanı talatpaşada 120+120 çiftkat dükkanım var düşünürseniz grayın

  21
  yorum beğen
 • Hamdi Gürsel
  3 yıl önce

  Bağlarbaşı mahallesi Tulumba caddesi no 6 adres üzerinde (Avrupa Yakası) Dükkanım bulunmaktadır. Merkezi konumdadır. Toplam 130 m2 ,zemin kat 90 m2 Alt kat 40 m2. Kurumsal Firmalara Kiralamak istiyorum . Telefon numarası

  20
  yorum beğen
 • Taner
  3 yıl önce

  450metre karelik dükkan artı depo mevcut 350metre kare kurumsal kiracı arıyorum üst kaynarcada saygılar

  19
  yorum beğen
 • Yasin
  3 yıl önce

  Bursa nilüfer üç evler mevki en işlek cadde üstü 245 metre kare düz giriş kolonsuz dukkan size uygun

  20
  yorum beğen
 • Hamdi gürsel
  2 yıl önce

  90 m2 giriş kat 45 m2 Alt kat. Toplam 135 m2 dukkanimi makbul e kiralamak istiyorum.

  20
  yorum beğen
 • Köksal ÖPÖZ
  2 yıl önce

  Iyi günler yozgat/akdagmadeni ilçesinde 280 m2 dükkanım mevcuttur.onemli işlek yerdedir.buyuk cami ,pazar yeri,saat kulesi,bankalar , okullar v.b vardır.kiralamak istiyorum.bilginiz olsun.

  18
  yorum beğen
 • ERDOĞAN KAYA
  2 yıl önce

  Selamünaleyküm ben YEDİKITA GAYRİMENKUL danışmanı. Erdoğan KAYA Körfez Fatih mahallesi Cumhuriyet bulvarı no=60 da 650+650=1300 m2 kurumsal mağazalara kiralık olarak verilebilecek dükkan vardır. kirası-15,000 tl bilginize

  17
  yorum beğen
 • FEDAYİ GELERİ
  2 yıl önce

  Mardin ili 300 bin nüfuslu bir çok ilden büyük merkezde bitişiğinde A101 market ,karşısında BİM market ve 150 mt ilerisinde Seç Market ve okul ayrıca ibadeti yapılan tarihi cami var yakınında Aile parkı ve haftanın bir günü kurulan pazarın olduğu köşe başı girişi 500m2 bodrumu 500m2 ve üst kat lüzum olduğu taktirde 500 m2 lik bir dükkanım var bu üç marketin olduğu yerde neden bir market daha olmasın,

  19
  yorum beğen
 • Arif Coşkun
  2 yıl önce

  Küçüksu cad Ümraniye nikah salonu karşısı AVM banka plaza olduğu bölge 125+60 kiralık işyeri var şu an boş ana cadde araç yoğunluğu var

  13
  yorum beğen
 • aykut çorbacı
  2 yıl önce

  BALIKESİR ERDEK İN EN İŞLEK CADDESİNDE BİM A101 TEDİ İSTİKBAL YATAŞ BELLONA BAMBİ BOSCH İLE AYNI SIRADA ASMA KATLI 300 METREKARE DÜKKANIMIZ KURUMSAL KİRACI BEKLİYOR 0 535 352 46 34.

  12
  yorum beğen
 • Yavuz AVCI
  1 yıl önce

  Çift cephe dört yol ağzında

  12
  yorum beğen
 • hakan dönmez
  1 yıl önce

  mağazamız 300 metre giriş 300 üst kat olmak üzere 600metredir toplamda.iş değişikliği sebebiyle kiraya verilecektir niğde merkezde olup yanında burger king e bebebk civil gibi kurumsal mağazalar bulunmaktadır.

  15
  yorum beğen
 • Yasemin
  1 yıl önce

  190 m2 2 katlı yerimizi kiralamak istiyorum. Yasemin gürsel 5426271444

  13
  yorum beğen
 • Cahit Bayram
  11 ay önce

  Van merkezde van avm civarı konumu güzel işlek bir konumda olan 5 katlı ve her katı net 235m2 oluşan iş yerimiz kurumsal mağazalara kiralıktır binamızın her katında ayrı ayrı bay bayan wc ve mutfaktan oluşmaktadır asansörlü yerimiz kiralıktır irtibat 0543 411 13 36 cahit bey

  14
  yorum beğen