sv

Bilgisayar Başında Kolay Para Kazanmanın 7 Yolu

bilgisayar başında para kazanma

Gününü belirli bir kısmını bilgisayar başında geçiriyorsanız ve bazı farklı işlemler yapabilmek için yeterli vaktiniz varsa, bu sürede kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

Bilgisayarlar aracılığıyla basit bazı işlemler yaparak kolaylıkla para kazanmanızı sağlayacak çeşitli yollar bulunuyor. Her yol kendi içerisinde farklı dinamikler barındırken, bazı fikirler aracılığıyla kısa sürede zengin olma şansınız dahi bulunuyor. Eğer bilgisayar başında vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız ve size verilebilecek görevleri eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirseniz; hemen bugün bile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ortalama bir kullanıcı olarak bilgisayar başında size para kazandırabilecek 7 yol…

1. ANKET DOLDURMAK

Öneri: 7/10

Bilgisayar başında size para kazandırabilecek en basit yollardan biri anket siteleri aracılığıyla anketleri doldurmaktır. Aynı anda onlarca anket platformuna kayıt olabilir ve kolay bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Anket Doldurarak Para Kazanmak rehberimize göz atarak işe koyulabilirsiniz.

2. REKLAM İZLEMEK

Öneri: 6/10

Çok kolay bir şekilde genellikle ek bir işlem yapmadan bilgisayar başında para kazanmanızı sağlayabilecek bir diğer yöntem ise reklam izlemektir. Çeşitli platformlara ait olan reklamları izleyerek düşük de olsa para kazanabilirsiniz. Bu yöntem sizi zengin etmez, ancak birkaç faturanızı ödemek için kazanç sağlayabilirsiniz.

Reklam İzleyerek Para Kazanmak rehberinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

3. MAKALE YAZMAK

Öneri: 9/10

Bilgisayar başında en kolay ve hızlı para kazandıracak yöntemlerden biri de makale yazmaktır. Belirli bir veya birkaç konuda makale yazabilecek seviyede bulunuyorsanız, makale yazarak kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Türkiye’de ortalama olarak her 100 kelimelik makale için 2 TL para kazanma şansınız bulunuyor. Ortalama olarak günlük 10 bin kelime yazabilen editörler, bu sayede aylık 5-6 bin liralık gelir elde edebiliyor.

Ek bilgiler için Makale Yazarak Para Kazanmak rehberine mutlaka göz atın.

4. GRAFİK TASARIM

Öneri: 9/10

İnternet sitelerine yönelik grafik tasarım hizmeti sağlayarak da bilgisayar başında kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Ancak bu yöntem, grafik ve tasarım konusunda belirli bir seviyeye gelmiş kullanıcılar için geçerlidir. Eğer bu konuda bilgi sahibi değilseniz, kendinizi 3-4 aylık bir periyotta kolaylıkla geliştirebilir ve bu yöntem aracılığıyla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

5. DROPSHİPPİNG

Öneri: 10/10

Bilgisayar başında en fazla para kazandırabilme potansiyeli bulunan ve doğru yapıldığında sizi zengin dahi edebilecek bir iş fikridir.

Drop Shipping genel olarak, stok tutmadan e-ticaret yapmak anlamına geliyor. Bu yönden sermayesiz olarak dahi başlayabileceğiniz bir iş fikridir. Yapmanız gereken şey, e-ticaret yapan ve ortaklık programı bulunan bir e-ticaret platformunun ortaklık programına kayıt olmak ve ardından bu platforma alışveriş yapabilecek insanları yönlendirmektir.

Özellikle sosyal medyada yüksek takipçisi bulunan sayfalarınız veya profilleriniz varsa, bu yöntem ile kısa sürede önemli gelirler elde edebilirsiniz.

6. BLOG AÇMAK

Öneri: 8/10

Bilgisayar başında yapılabilecek en keyifli işlerden biri de blog açmaktır. Ancak geçtiğimiz 10 yıla göre, artık kişisel bloglardan para kazanmak pek mümkün değil. Bu nedenle daha fazla insana hitap edebilecek bir blog açmanız önerilir. Örneğin modadan hoşlanıyorsanız, dünya moda trendlerine yönelik bir blog açabilirsiniz.

Blog açarak doğrudan elbette para kazanamazsınız.

Öncelikle ziyaretçi elde etmeniz gerekir. Belirli bir ziyaretçi sayısını aştıktan sonra bir reklam iletişim maili oluşturun ve reklamverenlerin size ulaşmasını sağlayın. Ayrıca Adsense gibi platformlar aracılığıyla da blogunuza kolaylıkla reklam ekleyebilirsiniz.

7. OYUN OYNAYIN

Öneri: 7/10

Bilgisayar başında para kazandıran yöntemlerden biri de oyun oynamaktır. Steam platformunu indirdikten sonra, burada bulunan Pazar’da en çok satılan ürünlerin oyunlarında başarılı olarak para kazanabilirsiniz. Elbette bu tür oyunları satın almak için ortalama 150 liralık bir ücret ödemeniz gerekebilir. Ayrıca, bu tür oyunlarda başarılı olmak için uzun süreli mesailere de hazır olmak gerekir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • fqjiezmjmf
    2 sene önce

    Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

    yorum beğen