arama

Addax Bayilik Şartları ve Bedeli

addax bayilik

Addax bayilik şartları ve bedeli hususundaki bilgiler rehberimizde yer almaktadır.

Ülkemizde son dönemin adını en çok duyuran giyim markaları arasında yer alan Addax bayilik veriyor. Kısa sürede önemli bir büyüme gösteren kadın giyim markası Addax’ın bayiliğini alarak kapsamlı ve potansiyeli yüksek bir iş fikrini hayata geçirebilirsiniz.

Türk markası olan Addax, ülkemizde tüketicilere daha yakın olmak amacıyla bayilik başvurularını açık tutmaktadır. Giyim sektöründe deneyim sahibi olan ve yeterli yatırım sermayesine sahip olan yatırımcılara bayilik sağlanmaktadır. Son dönemde yaptığı önemli reklam çalışmaları ve birbirinden tarz yeni moda ürünleri ile tüketicilerin ilgisini çekmeyi başaran firmanın bayiliği şu anda giyim bayilikleri arasında öne çıkmaktadır.

Ortalama olarak bir Addax bayiliğini almak için 450 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Firma belirli bazı bölgeler ve lokasyonlar için ise bayilik taleplerini kapalı tutmaktadır. Bu nedenle özellikle AVM’ler ve şehirlerin en işlek noktalarındaki mağazalar dışında bayilik taleplerine sıcak bakılmıyor.

Addax, franchise almış olan bayilerine önemli oranda destekler sağlamaktadır. Mağazanın iş hacmini artırmaya yönelik sağlanan bu destekler ile ortalama bir giyim markasından daha fazla kar marjına sahip olabilirsiniz. Firmanın bayilik şartları ve başvurusu için iletişim bilgileri kullanılabilir. İletişim seçeneklerinin yönlendirmesiyle birlikte Addax bayilik için ön başvuru yapılabiliyor.

ADDAX İLETİŞİM

Adres: 4 Eylül Mah. Osman Rusçuk Cad. No:26 Bozüyük/BİLECİK
Telefon: 0 228 315 0 444

 • Serdar yılmaz
  4 yıl önce

  Addax bayiliğini almak sizinle çalışmak memnuniyetinden mahrum bırakmayın beni lütfen benimle iletişimse geçerseniz çok sevinirim

  26
  yorum beğen
 • Furkan Özmen
  1 yıl önce

  Kars merkezde düşünüyoruz

  11
  yorum beğen