sv

Watsons Bayilik Veriyor mu? Maliyet ve Şartları

watsons bayilik

Hong Kong merkezli Watsons, Asya kıtasının en büyük sağlık ve güzellik zincir mağazasıdır. Dünya genelinde 16 bine yakın mağazası bulunan Watsons, 140 bini aşkın personeli ile tüketicilere yerinde hizmet sağlıyor. Türkiye’de de yüzlerce mağazası bulunan Watsons, mağaza sayısını artırmak ve tüketicilere daha yakın olmak amacıyla bayilik veriyor.

Ülkemizde en çok sevilen sağlık ve güzellik markaları arasında yer alan ve her yıl milyonlarca kişinin bir numaralı tercihi olan Watsons, Türkiye’deki bayi sayısını artırmak amacıyla bayilik veriyor. Sektör deneyimi bulunan ve yeterli yatırım sermayesine sahip bir yatırımcı olarak Watsons’dan bayilik alabilirsiniz.

Türkiye’nin 58 şehrinde 340 bayisi bulunan Watsons, bu mağazalarında 3 bini aşkın personeli ile hizmet sağlıyor. Siz de Watsons markası altında karlı ve potansiyeli yüksek bir iş fikrine yatırım yapmayı planlıyorsanız Watsons’dan bayilik alabilirsiniz.

WATSONS BAYİLİK ŞARTLARI

Ülkemizdeki en büyük kişisel bakım ve güzellik markaları arasında yer alan Watsons’dan bayilik alabilmenin ilk şartı, doğru lokasyonda minimum 100 metrekare alana sahip bir mağaza bulmaktır. Ardından Watsons ile iletişime geçerek, farklı lokasyonlar için değişen tutarlarda bir teminat gösterebilmeniz gerekir. Ortalama olarak bir Watsons bayiliği 400 bin liraya kuruluyor. Ancak bu tutar dışında Watsons, farklı lokasyonlar için 500 bin liraya kadar ek teminat talep edebiliyor.

Watsons yatırım gücü dışında, franchise sağlayacağı kişi veya kurumların bu sektörde deneyime sahip olmasını istiyor. Bu kapsamda güzellik ve kişisel bakım sektöründe deneyime sahip olan yatırımcı ve girişimcilerin bayilik şansı daha fazla.

Watsons bayileri ana şirket bünyesi altında anahtar teslim olarak kuruluyor. Watsons, bayilerine ilk günden itibaren profesyonel destek de sağlamaktadır.

Watsons ile iletişime geçerek bayilik fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

WATSONS İLETİŞİM

Adres: Saray Mah., Site Yolu Cad., Anel İş Merkezi No:5, Kat:4-5 Ofis No:9-10, Ümraniye, İstanbul
Telefon: 0850 755 9987

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Musteba Cavdar
  3 sene önce

  Ben Gürcistan Batumda bu tarz bi mağaza açmak istiyorum çok merkezi işlek bir konumda bu işe uygun dukkanlarim var. Sizlerin tavsiyesi ve maliyet konusunda bilgi almak istiyorum.

  yorum beğen
 • Nuhi Mazrek
  2 sene önce

  Kosova ve daha sonra diğer Balkan ülkekeri için Watsons Bayiliğini almak istiyoruz, sizlerle nadıl irtibat kurabilirşz.

  yorum beğen
 • Hüseyin Çetintaş
  1 sene önce

  Ben İran’da yaşıyorum sermayem ve açacak yerim de var bana ulaşırmisiniz

  yorum beğen