arama

Halktan Kuruyemiş Bayilik

halktan kuruyemiş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş

Ülkemizin en aktif iş sektörlerinden biri de kuruyemiştir. Çok yoğun rekabetin yaşandığı kuruyemiş sektöründe lokal düzeyde başarıya ulaşmanın önemli yollarından biri de doğru bir firmanın çatısı altında franchiseye sahip olmaktır. Ülkemizdeki en iyi kuruyemiş firmalarından biri de Halktan Kuruyemiş’tir. Yatırımcı ve girişimciler Halktan Kuruyemiş Bayilik sürecini yakından takip etmektedir.

Türkiye’nin 41 ilinde 65 mağazaya sahip olan önemli kuruyemiş markalarından biri olan Halktan Kuruyemiş’in bayilik süreci birçok benzer firmaya göre daha esnek koşullar içermektedir. Firma öncelikli olarak bayilik sahibi olmadığı bölgeleri öncelikli tutarak ülkemizin her noktasına bayilik vermektedir.

Çok uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren markanın çatısı altında hizmet vermek için firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Halktan’ın mevcut mağazalarının çok büyük bir kısmı firmanın bünyesi altında açılmış ve şirket tarafından atanan müdürler tarafından işletilmektedir.

KURUYEMİŞ DÜKKANI AÇMAK

Kuruyemiş dükkanı açmak için öğrenmeniz gereken birçok ayrıntılı nokta vardır. Bunların tamamını öğrenmeden sektöre girmeniz asla önerilmez. Dolayısıyla kuruyemiş mağazası açmadan önce ilgili rehberimize göz atmanızda yarar var.

Kuruyemiş mağazası açmadan önce Kuruyemiş Dükkanı Açmak adlı rehberimize mutlaka göz atın.

HALKTAN KURUYEMİŞ BAYİLİK AÇMA ŞARTLARI

Halktan Kuruyemiş’ten bayilik almak için perakende sektörü tecrübesi dışında, başarılı bir iş planı ve yeterli sermayeye de sahip olmak gerekiyor. Daha önce kuruyemiş sektöründe çalışmış girişimci ve yatırımcıların bu aşamada daha avantajlı olduğunu belirtmek gerekir.

Bir Halktan Kuruyemiş Bayiliği’ni açmak için ortalama 3 personele ihtiyacınız olacak. Ek olarak işletmeyi yönetmek için daima müdür pozisyonunda bir işletmeciye ihtiyacınız olacak.

HALKTAN KURUYEMİŞ BAYİLİK AÇMA BEDELİ

Mağazayı kurmak için gerekli sermaye tutarı ise mağaza konseptine göre önemli düzeyde değişiklik gösterebilmektedir.

Genel olarak Halktan’ın mağazaları minimum 100 metrekare büyüklüğüne sahiptir. Bu tür bir cadde mağazasını kurmak için yaklaşık 300 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyulmaktadır.

Halktan Kuruyemiş’in bayiliğini almak için çeşitli bayilik, isim hakkı ve reklam katılım payı gibi bedelleri ödemek durumunda değilsiniz.

HAKTAN KURUYEMİŞ ÜRÜNLERİ

Çok geniş ürün yelpazesine sahip olan firmanın çok çeşitli kategorilerde binlerce farklı ürünü vardır. Bu kategorilerin tamamında kaliteli ürünlere sahiptir.

 1. Kuruyemiş
 2. Baharat
 3. Bakliyat
 4. Kuru Meyve
 5. Lokum
 6. Draje

HALKTAN KURUYEMİŞ BAYİLİĞİ NE KADAR KAZANDIRIR?

Ülkemizde kuruyemiş sektörü önemli karlılık düzeylerine sahiptir. Genel olarak çekirdek dışındaki tüm ürün gruplarında kar marjı yüzde 47 düzeyinde bulunmaktadır. İşletme sürümden kazanma potansiyeline sahip olması nedeniyle de rekabette fiyat avantajına sahip olabilmektedir.

Genel olarak bu tür işletmelerin aylık cirosu 200 bin liraya yakındır. Ancak bu ciro seviyelerine ulaşmak için minimum 2 yıllık müşteri kitlesi oluşturma sürecini aşmanız gerekiyor.

Ortalama olarak bir Halktan Kuruyemiş mağazasının tüm masraflar sonrasında aylık net geliri 70 bin liranın üzerindedir.

HALKTAN KURUYEMİŞ’TEN GÜNCELLEME

Halktan Kuruyemiş markası bir süredir franchise sürecini durdurdu. Yeni güncelleme dışında ek bir gelişme olması durumunda franchise süreci hakkındaki yeni güncelleme girişimci ve yatırımcılar ile paylaşılacaktır. Firma ile iletişime geçerek bu sürecin son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

HALKTAN KURUYEMİŞ BAYİLİK

Türkiye’nin en önemli kuruyemiş markalarından biri olan Halktan Kuruyemiş’ten bayilik almak ve süreç hakkında son güncellemeleri öğrenmek için ilgili iletişim adresleri:

Adres: Ömerli Mahallesi Burçhan Sokak No:10 Hadımköy / İstanbul
Telefon: 0 212 801 42 06

 • Okan
  3 yıl önce

  Çok güzel firma ve bayilik koşulları da çok sıkıntılı değil. Yakın zamanda güzel bir dükkan bulup başvurmayı düşünüyorum.

  19
  yorum beğen
 • mehmet salih aynur
  2 yıl önce

  bayilik açma şartları hakkında bilgi

  9
  yorum beğen
 • Selma
  5 ay önce

  Bayilik için bilgi alabilirmiyim

  4
  yorum beğen
  • Yeni İş Fikirleri
   5 ay önce

   Merhaba. 02128014206 numaralı hattı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

   4
   yorum beğen
 • ABDURRAHMAN
  3 ay önce

  MERHABALAR BAYİLİK VE ÜRÜN GELİR VE GİDERLERİ HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ

  3
  yorum beğen