arama

Türkiye’de Yatırımcı ve Ortak Arayan İlanları

Yatırımcı ve ortak aramak üzere harekete geçmek isteyen girişimciler için hazırlanan bu kılavuz aracılığıyla işletmeniz için yatırımcı veya ortak aramak üzere kolaylıkla harekete geçebilirsiniz.

Yatırımcı veya ortak arayanlar için hazırlanan bu rehberimiz aracılığıyla, işiniz için yatırımcı veya ortak araması yapabilir; kendi yatırımcı veya ortak ilanınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Çok güzel bir Türk atasözü vardır,

Bir elin nesi var, iki elin sesi var” diye.

Dünyanın büyük kısmında olduğu gibi ülkemizde de girişimcilerin en çok sorun yaşadığı konu sermayedir. Hayalindeki işi hayata geçirmek isteyen girişimcilerin çok büyük bir kısmı, yeterli sermayeye erişememesi nedeniyle; projelerini ertelemek ya da tamamen rafa kaldırmak zorunda kalıyor. Bir girişimci olarak, büyük oranda güvendiğiniz projenizi rafa kaldırmadan önce bir yatırımcı veya ortak arayarak; hayalinizdeki işi yapma şansınız olabilir.

Ülkemizde projenize yönelik yatırımcı bulmak zor olsa da, birçok düşük sermayeli girişimci bulunması nedeniyle ortak bulmak çok daha kolaydır. Yeni İş Fikirleri platformu olarak, yatırımcı veya ortak bulmanızı kolaylaştırmak amacıyla bu rehberi hazırladık.

NASIL İLAN BIRAKIRIM?

Yalnızlıktan ortak arayanlar ve sermayemle ortak arıyorum diyenler için yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikli olarak, Adınızı ve Mail adresinizi girmeniz gerekir. (Mail adresiniz herkese açık yayınlanmaz) Ardından YORUM kısmına, projeniz ile ilgili detaylar eklemeniz önerilir. Ne kadar çok detay bırakırsanız, insanların size erişme şansı veya projeniz ile ilgilenme şansı o kadar artacaktır. Özellikle projeniz için gerekli olarak yatırım tutarını da mutlaka belirtmenizi öneririz.

Hemen Aşağıdaki Buton Aracılığıyla Kendi Yatırımcı veya Ortak İlanınızı Bırakabilirsiniz:

[[ORTAK – YATIRIMCI ARIYORUM]]

İLAN BIRAKIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Yatırımcı veya ortak arıyorsanız; yapmanız gereken en önemli noktalardan biri; verebildiğiniz kadar detay sağlamaktır. Aksi durumda insanlar, sizin projeniz ile ilgilenme noktasında çekincelere sahip olabilir. Bu nedenle, özellikle projenizin özellikle hangi konularda avantaj içerdiğini belirtmenizi öneririz. Örneğin, bir ayakkabı mağazası açacaksanız ve bunun için ortak arıyorsanız; açacağınız ayakkabı mağazasının neden para kazandıracağını anlatmanızı öneririz. Örneğin, rakipler ayakkabı mağazalarına uzak ve çok işlek noktada bir dükkan bulmuş olabilirsiniz.

Yatırımcı veya ortak arıyorsanız bir diğer dikkat etmeniz nokta ise, ne kadar sermayeye ihtiyacınız olduğunu belirtmenizdir. Örneğin, bu proje için 300 bin liraya ihtiyacımız var ancak benim yalnızca 150 bin liram var diye belirtebilirsiniz. Bu durumda, sizinle yüzde 50-50 ortak olmak isteyen biri olabilir.

İlan bırakırken, mutlak suretle projeyi hayata geçireceğiniz şehri ve ilçeyi de yazmayı unutmayın. Örneğin, İstanbul’daki bir yatırımcı; Konya’daki bir proje ile ilgilenmek istemeyebilir. Eğer projeniz internet odaklıysa, bunu belirtmeyebilirsiniz.

Son olarak ilan bırakırken, daha önce yaptığınız işleri de yazmanızı öneririz. Bu sayede insanlar, gerçek bir girişimci ile karşı karşıya olduklarını daha iyi anlayabilir.

İLANLARA NASIL BAŞVURURUM

Sizden önce Yeni İş Fikirleri aracılığıyla yatırımcı veya ortak arıyorum şeklinde bırakılan ilanlara göz atmak için ise aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

[[İLANLARA GÖZ AT]]

İlanlara başvurmak veya soru sormak için ise, ilanın sağ alt kısmında bulunan kmlcevapla butonuna basınız. Ardından YORUM bölümünü doldurarak, ilana başvurabilir veya soru sorabilirsiniz. Bu kısımı doldurarak yaptığınız cevaplar, ilan sahibinin mail adresine ulaştırılmaktadır.

İLANLARA BAŞVURURKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Öncelikli olarak Yeni İş Fikirleri platformuna bırakılan ilanların hiçbiri tarafımızca kontrol edilmemektedir. Bu nedenle bu ilanlarda bırakılan bilgilerin tamamı yanlış olabilir. Ek olarak, ülkemizde sık sık bu yollar ile dolandırıcılık girişimleri bulunmaktadır. Bir ilan sahibi ile görüşme sağlamadan, yüz yüze projeyi incelemeden ve bir sözleşme hazırlamadan asla ama asla KİMSEYE 1 LİRA DAHİ PARA GÖNDERMEYİN.

İlanlar arasında ilginizi çeken projeleri not alın ve kendiniz de bu projeyi imkanlarınız dahilinde inceleyin. Özellikle size yakın lokasyonlardaki ilanları daha fazla gözden geçirebilirsiniz. Bu sayede, projeyi yerinde inceleme imkanınız artacaktır. Ayrıca bir projeyi incelemeye giderken hiçbir suretle yalnız gitmeyin ve projeye ortak veya yatırımcı olmak için aceleci davranmayın. Projeyi iyice inceleyin.

İYİ ORTAK NASIL BULUNUR

ortak

Genellikle bir yatırımcı bulmanın çok spesifik bir sorunu yoktur. Yatırımcı, gerekli finansmanı sağlar ve işinize genellikle bir daha karışmaz. Ay sonunda veya sözleşme sürecinde gerekli kar marjını gönderir ve işleyişe devam edersiniz. Ancak bir ortak ile çalışmak zorludur. Eğer ortağınız tam olarak size uygun biri değilse, kısa sürede anlaşmazlıklarınız olabilir ve işletmeniz büyük ihtimalle istediğiniz yerden gittikçe uzaklaşır.

Bu nedenle, iyi bir ortağı nasıl bulacağınıza yönelik rehberimizin devamını incelemenizi öneririz:

1. İnsanları Değiştiremezsiniz

Öncelikli olarak bir insan size, “sinirliyim” diyorsa, onu o şekilde kabul etmeniz gerekir. İnsanları değiştirebileceğinize yönelik hayal kurmanızı istemeyiz. İlk izlenimde ettiğiniz gözlemleri büyük ölçüde kabul edin.

2. Biraz Vakit Geçirin

Bir ortak demek, yıllarca kol kola çalışmak demektir. Bu nedenle, biraz vakit geçirmediğiniz bir insan ile hemen ortak olmayın. Ortaklık öncesinde birkaç hafta vakit geçirmek mantıklı olabilir. En azından birkaç kez akşam yemeği yemelisiniz.

3. Çok Yaş Farkı Olmamalı

İyi ortakların büyük bir kısmı genelde birbirine yakın yaştadırlar. Aranızdaki yaş farkının 5-6’dan fazla olmamasına özen gösterin.

4. İletişim Becerisi Yüksek Olmalı

Tam olarak kendini ifade edemeyen ya da gerçekten sıkıcı konuşan bir insan ile yıllarca aynı ortamda çalışmak zor olabilir. Aynı zamanda müşterileriniz ile de sıklıkla iletişim kuracağınız için; iletişim becerisi yüksek bir ortak bulmaya odaklanmalısınız.

5. İyimser Olmalı

Sürekli kötü enerji yayan biriyle nasıl mutlu olunabilir ki?

6. Deneyim ve Tecrübe

Örneğin bir lokanta kurmak üzere ortak arıyorsanız, daha önce bir lokantada çalışmış veya yönetmiş birini bulmak kesinlikle işinize daha çok yarayacak. Yönettiği lokantayı batırmış olsa bile, deneyim her şeydir.

7. Dürüstlük

Birkaç hafta içerisinde bir insanın dürüst olup olmadığını elbette anlayamazsınız. Ancak söylediklerine kulak vererek, kendi ile çelişmediğine dikkat edebilirsiniz.

8. Vizyon

Aynı hedeflere sahip bir ortak bulmak, özellikle uzun vadeli bir iş hayatını daha keyifli bir hale getirebilir. Örneğin, işinizi büyütmek konusunda hemfikir olmalısınız.

9. Aynı Fikre Sahip Olmadığınızda Nasıl Karar Vereceğinizi Kararlaştırın

Bir işi kurmak ve geliştirmek yıllar alan bir süreçtir ve bu süreçte ortağınız ile her konuda tamamen anlaşamamanız normaldir. Ancak, bu süreci önceden kararlaştırmak önemlidir. İki ortak olarak, bir konuda tamamen zıt fikre sahip olduğunuz zaman karar nasıl verilecek?

 • Kadir
  4 yıl önce

  Batman’da tekstil atölyesi için ortak arıyorum. Sermaye ihtiyacım 300 bin lira civarında.

  47
  yorum beğen
 • Umut
  4 yıl önce

  İstanbul herhangi bir lokasyonunda şık bir cafe açmak için ortak arıyorum, yeterli sermayem var ama iş konusunda deneyimli bir ortak lazım.

  47
  yorum beğen
  • Aynur
   7 ay önce

   Merhaba Makedonyali moda tasarimcisiyim benimle iletisime gecermisiniz +38977675243 viber numarasi iyi gunler

   10
   yorum beğen
  • NEBİ
   3 yıl önce

   Umut bey iyi aksamlar
   Restoran fast food kafe uzerine cok deneyimliyim. Bazi fikirlerim var kendime ortak ariyorum. Uygun oldugunuzda arayabilirmisiniz?

   28
   yorum beğen
   • ServeT
    2 yıl önce

    Nebi bey merhaba.

    Restoran fast food kafe uzerine cok deneyimliyim. Bazi fikirlerim var kendime ortak ariyorum. Uygun oldugunuzda arayabilirmisiniz?

    Konuyla ilgili müsait olduğunuzda sizinle görüşmek isterim.
    İletişim numaranızı serrvet@gmail.com adresine yazarsanız sevinirim.

    19
    yorum beğen
  • Onur can
   4 yıl önce

   Cafe sektöründe baristalık şeflik ve garsonluk tecrübelerim var bilgi birikimi ile sizinle görüşmek isterim

   37
   yorum beğen
  • Alber
   4 yıl önce

   Merhaba Umut …
   Sizin mesajınıza uygun olacak bir bekleyişte arayışlarım vardır..

   43
   yorum beğen
 • Sabahattin Koru
  4 yıl önce

  Kocaeli de otomatik kepenk sistemi işletmesi için ortak arıyorum. Deneyimim ve tecrübem var. Her şey hazır ancak sermayem yetersiz.

  42
  yorum beğen
 • Yakup
  4 yıl önce

  İzmir’de turistik bir işletme için ortak arıyorum. Sermayem 400 bin lira. Bu civarda sermayesi olan ortak arıyorum.

  44
  yorum beğen
  • Gül Teksin
   3 yıl önce

   Dünya mutfakları profesyonel aşçıyım vizyon mutfak düşüncem var

   28
   yorum beğen
 • Celal
  4 yıl önce

  Diyarbakır’da büyük bir restoran açmak istiyorum standart kebab falan tarzında değil. Sermayem var ama deneyimli ortağa ihtiyacım var.

  41
  yorum beğen
  • Gül teksin
   3 yıl önce

   Dünya mutfakları profesyonel aşçıyım vizyon mutfak düşüncem var

   24
   yorum beğen
   • Gül Teksin
    3 yıl önce

    Merhaba dünya mutfakları profesyonel aşçıyım vizyon mutfak düşüncem var

    28
    yorum beğen
 • Ebru
  4 yıl önce

  Bir kadın olarak İstanbul da bujiteri mağazası açmak istiyorum. İş bilen ortağa ihtiyacım var

  46
  yorum beğen
 • Rukiye
  4 yıl önce

  Bir ekip olarak harika bir proje çıkardık ve bunun için bizim de yatırıma ihtiyacımız var. Projenin konusu gezi ile ilgili

  41
  yorum beğen
 • Alp
  4 yıl önce

  Günümüzde tek başına işe girmek çok zor. Her ne kadar bi ortakla çalışınca gelirlerin bölüneceği fikri moral bozsa da yazıda belirttiğiniz gibi “Bir elin nesi var iki elin sesi var”

  54
  yorum beğen
 • mavikorku
  4 yıl önce

  Paran varsa ortak bulmak kolay. Paran varsa para kazanman daha kolay. Şu zamanda 10 kişiden 3ü net ortak ve/ya yatırımcı aradığına eminim. İnce detaylar için sağolun.

  38
  yorum beğen
 • Murat S
  4 yıl önce

  Yıllarca farklı insanlarla ortaklık yaparak farklı projeler yürüttüm. Eski ortaklarımın çoğu maddi çıkarlar arttığında değişti. Yazıdaki tüm maddelerden farklı bir özellikte çıkar arttığında değişenler. Ne olursa olsun ortağınıza karşı dürüst olun ve güvenilecek bir ortak bulmaya çalışın. Yatırımcı ile ilişkiniz çıkar odaklı olduğu için bu şekilde sorunla karşılaşma ihtimaliniz daha düşük

  42
  yorum beğen
 • Göksel Eren
  4 yıl önce

  Sadece kendi çıkarlarınızı düşünmeden, aradığınız kişinin çıkarlarını koruyarak ve onun da kendi çıkarlarını korumak istediğini bilerek bu yola çıkın.

  42
  yorum beğen
 • Adem
  4 yıl önce

  Yatırımcı veya ortak bulmak bir işte paran yoksa gerçekten çok önemli ancak bununda bazı zorlukları var. Yatırımcıda bulsanız ortak da bulsanız işe girişirken çok dikkatli olun. İşe başladıktan sonra sorunlar çıkması işi baştan bitirmenize yol açabilir.

  45
  yorum beğen
 • Göksenin
  4 yıl önce

  Ne olursa olsun ortak girince işin içine herşey bozulabiliyor

  41
  yorum beğen
 • Mine çakan
  4 yıl önce

  Evde ek ise çok ihtiyacım var ise ve PARAYa çok ihtiyacım 2

  38
  yorum beğen
  • haluk
   3 yıl önce

   merhaba mine hanim
   ek is arayisiniz halen devam ediyorsa gorusmek isterim
   iyi gunler

   33
   yorum beğen
  • Mine çakan
   4 yıl önce

   Evde ek ise ihtiyacım var cok ise ve paraya çok ihtiyacım var

   38
   yorum beğen
 • Mine çakan
  4 yıl önce

  İzmir Menemen de oturyorum evde ek ise çok ihtiyacım var ise ve paraya

  35
  yorum beğen
 • Dursun saka
  4 yıl önce

  Istanbul balik halinde isimesermayesi olan ortak ariyorum

  38
  yorum beğen
 • Osman metin
  4 yıl önce

  İstanbul Avrupa yakası merkezli aktif çalışan Türkiye ve dünyada tanınmış kurumsal AŞ şirketimiz e 100/50ortak arıyorum faaliyet alanı inşaat sektörü firmamız Avrupa ve Uzak doğu bayilik ağı olan kendi sektöründe çok iyi tanınmış kurumsal bir firmadır
  İhtiyaç duyulan sermaye bedeli 100bin dolar

  37
  yorum beğen
  • haluk
   3 yıl önce

   merhaba osman bey
   yatiriminizla ilgii detayli bilgi rica ediyorum
   iyi calismalar

   30
   yorum beğen
 • Muammer ALTUN
  4 yıl önce

  5 yıldan biraz daha uzun süredir projelendirmesini yaptığım bir tasarım. Planıma göre oğullarım büyüdüklerinde birlikte yapma hayalim olduğu için hem geliştirmeye devam ettim hem hazırlıkları tamamladım. Geçen sene zamanı geldi dedim ve tam başladık ki bu virüs belasından dolayı sekteye uğradı. Bu virüs zamanlarında bu projem için hazır tuttuğum birikimimi şirket çalışanlarımın bu zor zamanlarında harcamayı daha doğru buldum. Lakin süreç uzamaya başladı ve kriz dönemlerini fırsata çevirme mantığına uyan bir durum beni beklemek yerine bir ortak ile devam etmenin en doğrusu olduğu konusunda netleştirdi. İçerisinde bulunduğumuz yıllarda insanlar, hem deprem konusunda dışarıya çıkmaya hem de virüs belası ile içeriye girmek arasında kaldılar. Bu süreçte hem karavan alımları hemde Teknede yaşam için tekne alımları tavan yaptı. Benim projem ise karavan benzeri bir tekne yani YÜZEN EV’ olarak tam da bunları karşılamakta.

  Ancak Böyle Yüzen ev, Tekne, Karavan filan yazmak benim projemin karşılığı olamaz. Tasarladığım şey ASLINDA Bam başka bir yaşam biçimi, bir hayalde, düşte yaşamak gibi. Tüm yaş gurupları için, dede den torunlara her aile bireyi için farklı heyecanlara imkan vermekte. Buna ihtiyaç duyacak kişi ÇOK Sosyal veya Asosyal olsa da bu konsept ona göre olacak. Hani bir şekilde sahip olan kişi için ileride ki zamanlarda maddi veya bedenen düşme halinde dahi sürdürülebilir olacak bir tasarım ve konsept planladım.

  Şu aşamada buradan tüm detay, çizim, resim ve video paylaşmak doğru olmaz! ancak ilgilenen olursa detaylı olarak anlatıp ikna ve motive edebilecek kadar güven duyduğum bir proje.

  Kısaca: Hem yelkenli, Hem tekne, hem yüzen ev. Yazın yazlık, kışın kışlık ev. Minimal yaşam için kalabalık ve çok farklı zevkleri olan aileler için dahi yaşanılabilir bir mekan. 

  Yıllar içinde muhatap olabileceği tüm sorunlar için çözümler üretilip nasıl uygulana bilir konularında alternatifler üretildi.

  Üretimi için devasa fabrika veya iş yerlerine ihtiyaç olmayacak şekilde imalatının nasıl yapılabileceği tasarlandı, denendi. Bir veya iki işçi ile dahi imal edilip bir konteynerden tüm dünyaya gönderilebilir. İkea eşyaları gibi iki kişi ile bile yap boz misali kurulup sökülebilir montaj kolaylığı var. Devamı…

  Muammer ALTUN

  StarCephe Restorasyon

  Tasarımcı – Yönetici – Ortak

  35
  yorum beğen
  • Murat IŞIK
   3 yıl önce

   Lütfen bilgi ve bütçe paylaşır mısınız?

   27
   yorum beğen
  • Nejdet
   3 yıl önce

   Merhaba saygıdeğer dostum
   Sizinle bahsi geçen iş ile görüşebiliriz
   Adres
   İş kolunuz
   Iletişim
   Verilerini verirseniz görüşelim

   29
   yorum beğen
 • Ahmet KOCABIYIK
  4 yıl önce

  Emekli olmuş yerli ve yabancı insanlara dönük orjinal bir proje geliştirdik proje fikri “ÖMRÜN SON BAHARINDA ÜRETEREK YAŞAMAK”proje ismi SEBHEV kısaca sevgi ve barış huzur evleri ve günümüz dünyasındaki huzur evlerine alternatif ve bir insanlık projesi ve uygulama alanı Antalya ilimiz kumluca ,kaş ve finike ilçelerimizde ilk pilot uygulama projesi olarak başlatacağız.ve bu projeye daha çok Zengin Avrupa ülkelerindeki emekli ve yaşlı insanlara dönük ve yerinde sağlık hizmetleri sunulacak ve yaşlı bakım hizmetlerininde olacağı, doğal köy ortamında bize ait kültür ve güzelliklerin yaşanacağı doğal yaşam alanlarındaki köylerimizde ve yaylalarımızda insanların üreterek istediği işi yapacağı bu projeyi faaliyete geçireceğiz.bize ilk etapta yalnızca 750 binlira lazım

  35
  yorum beğen
 • şevket
  4 yıl önce

  ortak olacagınız kişi ile çıkar yada para ilişkisi ve beklentisinden öte olaylara aynı bakış açısıyla bakabilen ortaklıklara yönelilmesi daha mantıklı … karşılıklı güvene dayanır …o ortada yoksa zorlamanın bir anlamı yoktur….kesinlikle dikkatli davranılmalı…..

  32
  yorum beğen
 • Halil
  3 yıl önce

  Ek iş sermaisiz iş evde yapabileceğim iş ve yatırımcı arıyorum bay ve bayan 05346573899

  27
  yorum beğen
 • Tolga
  3 yıl önce

  Merhaba
  Serbest liman firma kuruluşu için yatırımcı aramaktayım. Tüm dünyaya sevkiyat ve yasal olarak vergisiz kazanç sağlanabilir.
  Detaylı bilgiyi görüşme yapılınca anlatabilirim.

  32
  yorum beğen
 • Salih
  3 yıl önce

  Kar marjı yüksek?Türkiye genelinde merkezi ankarada olmak şartıyla Market reyonlarında satılabilecek geleneksel bir lezet en az 150bin yatırım yapabilecek iş ortağı aranıyor sistemin oturma süresi en fazla üç ay yatırım geri dönüşümü % 100 maksimum 6 ay sermayenin % 50 sine borçlanırim kurulacsk firmanın hise payı % 50 olacaktır sektörünün ne oldunu yüz yüze görüşülecektir iletişim salih bey

  34
  yorum beğen
 • Murat Aktaş
  3 yıl önce

  Menü , hesap sümeni,karşılama tepsisi,masa sumenleri restaurant ve otellerde kullanılan ürünler malumunuz ortak kullanımı olan ürünlerdir..

  Ülkemizde ve dünyadaki restaurant ,otel ve cafelerin hesabını yapmak ne kadar mümkündür takdirini size bırakıyorum…

  Artık sunum odaklı çalışan işletmeler için

  Hijyen ve temizlik tescili fark yaratmak adına olmazsa olmaz olacaktir…

  Bahse konu ürünlerin antibakteriyel olanlarını geliştiriyorum…

  İnanın bana sektörde henüz imalatı bile yapılmamış ar-ge ye müsait o kadar çok ürün var ki buraya yazmakla sığdıramam…

  Antibakteriyel menüler,hesap sumenleri,pecetelikler,masa numaraları, rezervler v.s.

  Şu an bahse konu ürünlerin benzerleri bile yok..rica ederim sizde bir antibakteriyel menü v.b. olarak sorgulama yapınız… muadili ni bile bulamayacaksınız…

  31
  yorum beğen
 • Murat Aktaş
  3 yıl önce

  Antibakteriyel restaurant ve otel ekipmanlarının imalatı, satışı konusunda ortak arıyorum…

  34
  yorum beğen
 • Murat Aktaş
  3 yıl önce

  Menü , hesap sümeni,karşılama tepsisi,masa sumenleri restaurant ve otellerde kullanılan ürünler malumunuz ortak kullanımı olan ürünlerdir..

  Ülkemizde ve dünyadaki restaurant ,otel ve cafelerin hesabını yapmak ne kadar mümkündür takdirini size bırakıyorum…

  Artık sunum odaklı çalışan işletmeler için

  Hijyen ve temizlik tescili fark yaratmak adına olmazsa olmaz olacaktir…

  Bahse konu ürünlerin antibakteriyel olanlarını geliştiriyorum…

  İnanın bana sektörde henüz imalatı bile yapılmamış ar-ge ye müsait o kadar çok ürün var ki buraya yazmakla sığdıramam…

  Antibakteriyel menüler,hesap sumenleri,pecetelikler,masa numaraları, rezervler v.s.

  Şu an bahse konu ürünlerin benzerleri bile yok..rica ederim sizde bir antibakteriyel menü v.b. olarak sorgulama yapınız… muadili ni bile bulamayacaksınız…
  Konusunda ülkemizde ve dünyada ilk kez üretilecek olan bu ürünlerin imalatı ,satışı ve her konuda destek olabilecek ortağa ihtiyacim var…

  30
  yorum beğen
 • Alper Arısoy
  3 yıl önce

  5 yıllık organik kuru temizleme (10 şubeden fazla 1 tanesi kendimize ait) ve jetonlu camasirhane bayilik sisteminide ilerletebilecegimiz (şu an 1 adet) yatırımcı ortak aramaktayım. 175.000 EUR şahsıma ,175.000 EUR da şirkete yatırılarak %50 ortak olunacaktır.Sistemler franchise ve diğer detaylar yüz yüze görüşmede paylaşılacaktır

  31
  yorum beğen
 • Akif
  3 yıl önce

  Merhabalar ben pilastik kimya veriyim pilastik geridonusum firmasi açan kar kesinlikle 100 99 hata bazı mallar 100 de 200 sermayesi olan bana ulaşsın yer İstanbul ama ortaklık yapacam kişi her hangibi şehirde de olur evi oraya taşırım numaram 05434559515

  33
  yorum beğen
 • Akif
  3 yıl önce

  Merhabalar ben Akif pilastik uzmaniyiz bir pilastik geridonusum firmasi açmayı düşünüyoruz müşterimiz hazır 100 150 tane müşterimiz pilastik teknik işi yapcaz kar çok yüksek örneğin 1 liraya aldığımız pilastigi 34 hataga 5 liraya bile satıyoruz yer İstanbul ama ortağım basaka şehir şeyse oraya tasinirim dediğim gibi kar 100 de 99 hAttaga 100 de200 numaram 05434559515

  26
  yorum beğen
 • Enes
  3 yıl önce

  Merhaba istanbuldan enes ben 24 yaşındayım 6 yıllık bir giyim mağazacılık deneyimim var ve bu deneyimi kendı işimi yaparak kullanmak istiyorum iş tanimi kendı tasarımını yapacağımız erkek kadın kıyafetlerini z kuşağı olarak adlandırdığımız kesime hitap edicek şekilde satışını yapmak tamamen e ticaret üzerinden bunun için ciddi bir sermaye lazım ilgilenenler için 533 382 90 96 ulaşabilirsiniz

  28
  yorum beğen
 • İbrahim
  3 yıl önce

  Kendimize ait 12 donum araziye sera kurulumu yapmak istiyorum yatırım yapacak ortak arıyorum yatırımcının aktif çalışmasına gerek yok yer Samsun’da bilginize…

  27
  yorum beğen
 • cengiz unku
  3 yıl önce

  merhaba..kendime ortak arıyorum…finansa sıkıştım…benimle iletişime geçip ayrıntıları anlayacam…kar oranı yuksek..ortalama 50 nbn ıle 150 arasında finas yeterlı aylık net kar 8.000 ile 24.000

  27
  yorum beğen
 • ismail işlekli
  3 yıl önce

  sn murat aktaş hangi şehirde imalat yapıyorsunuz

  31
  yorum beğen
 • Halil
  3 yıl önce

  Yatırımcı arıyorum Kocaeli bay ve bayan

  27
  yorum beğen
 • halil
  3 yıl önce

  bay ve bayan yatrımcı arıyorum

  27
  yorum beğen
 • Ümit
  3 yıl önce

  Merhaba
  Kadın cinayetlerini önleyici (koruma kararı alınan) bir yazılım ve donanım tasarladım.
  Projeme dürüst vizyon sahibi akıllı bir sermayedar ortak arıyorum Yatırım maliyeti 50.000 USD prototip dahil.
  Kazanç yarı yarıya
  Ciddi arkadaşlar önce telefon detaylar için yüzyüze görüşme.

  27
  yorum beğen
 • Fatih
  3 yıl önce

  Selamun aleyküm canlar. Ben projeme sadece 1 ortak arıyorum toplam ortak 3 olacak hali hazırda iki kişiyiz 300 bin TL ile yeni ortağımızı bulduğumuzda artık yola koyulacağız. Brezilyanın são Paulo eyaletinde Proje nargile kömürü üretimi hali hazırda piyasada bilinen bir marka ile makinaları ve hammaddeyi alarak işe başlayacağız. Satış elemanım var ve tecrübeli bu işi 10 yıl yaptı. Ürün pazarlamamız kolay olacak kar marjı çok yüksek kilo fiyatını 25 realden yani 40 TL den satacağız bu işte para peşin dönüyor kömürü ver parayı al herşey oturduğunda en geç 6 ayda aylık üretimimiz 10 ton olacak ve bu 10 ton ile sadece 30 tabacco besleriz yani çok açık var aylık ciro 250000 real yani 400bin tldir bunun yarısı giderdir. Geri kalan 200bin TL 3 ortağa bölünecek aday ortağın bekar olması tercih sebebidir brezilya uzak ülke kafa estiğinde git gel yapılacak bir yer değil 3 ortak bir yerde yaşayacağız Portekizce bilen ben varım.Yani seve seve eliniz ayağınız olacağım .eğer bir olabilirsek uzun süre birlikte kardeşçe çalışabiliriz.iyi günler dilerim. İyi düşünün ve kararınızı verin.

  28
  yorum beğen
  • Afrodita
   2 yıl önce

   Merhaba Fatih bey 🙏 Benimle iletisime gecebillirmisiniz … Numara:+375259786468
   Imstagram @afrodit_afrodita

   17
   yorum beğen
 • Volkan
  3 yıl önce

  Kocaeli’de çok ciddi kazanç sağlayacak iş için güçlü bir yatırımcıya ihtiyacım var, Tezgahın kurulduğu günden itibaren kazanç sağlaması garantidir, detaylar için iletişim ricamdır, referanslarım sağlamdır, zaten böyle bir yatırım gerçekleşmeden gerekli belgeler ile kazancın garantisi kanıtlanacaktır, detaylar için iletişime geçmeniz ricamdır, gerekli sermaye (500.000 TL İLE 1.000.000 TL arası, kazanç aylık 500.000 tl ile 1.000.000 TL başlangıç olarak, kar oranı ise %10 ila %25 arasıdır)

  26
  yorum beğen
 • halil
  3 yıl önce

  kocaelinde bay ve bayan yatrımcı arıyorum

  27
  yorum beğen
 • Boğaçhan Ercan
  3 yıl önce

  İTÜ inşaat müh öğrencisiyim bir fintech girişim projemiz var İstanbuk da yaşayan yatırımcı DEĞİL ortak arıyoruz yazılım bilen ya da e-ticaret avukatı olan birirni arıyoruz zaten girişim olunca yatırım alacağız o yüzden yatırımcı aramıyoruz detaylı bilgi için ercanb20@itu.edu.tr

  26
  yorum beğen
 • Halil
  3 yıl önce

  Kocaeli geneli iş arıyorum. bay ve bayan yatırımcı arıyorum

  25
  yorum beğen
 • halil
  3 yıl önce

  kocaeli geneli bay ve bayan yatrımcı arıyorum

  27
  yorum beğen
 • Selim topşeker
  3 yıl önce

  Merhaba hirudo su ürünleri adında bir firmam var tıbbi sülük üretimi yapıyorum. Ruhsat aşamasındayım çiftliğimiz için projemiz hazır. Almanya ve rusya gibi ülkekerde sağlık sektörü içersinde endüstriyel bir ürün olan sülüğün üretimi için yeterli bilgiye sahibiz. İhtiyacımız olan donanımlar için yatırıma ihtiyacım var. Sizin içinde uygunsa daha detaylı bir sunum yapabilirim.

  27
  yorum beğen
 • halil
  3 yıl önce

  kocaelinde bay ve bayan yatırımcı arıyorum

  27
  yorum beğen
 • Halil
  3 yıl önce

  Kocaelinde yatırımcı arıyorum bay ve bayan

  27
  yorum beğen
 • NEBİ
  3 yıl önce

  Istanbulda fast food restoran ve disari servisli bufe tarzinda isletme acmayi dusunuyorum. Sermayesi olan ve girisimde bulunmak isteyen durust, dayanisma halinde calisabilecegim bir ortak ariyorum. Işe isletmesinden teknigine, ustaligindan personel yonetimine, urun yaraticiligindan sistemine kadar hakimim. Bu konuda kendime guveniyorum ve 20 yillik deneyime sahibim. Maddi anlamda katkida bulunup yeni bir ise girismek isteyen arkadaslar bana ulasabilir.

  28
  yorum beğen
 • NEBİ
  3 yıl önce

  Istanbulda fast food tarzinda restoran, disari servisli bufe acmayi dusunuyorum. Sermayesi olan ve yeni bir girisimde bulunmak isteyen is ortagi ariyorum. 20 yildir bu sektorun icerisindeyim. Ustaligindan teknigine, Otomasyon sistemi kullanimindan personel yonetimine,urun yaraticiligindan tum sistemine kadar konuya hakimim. Ortak olmak isteyen arkadaslarin benimle iletisime gecmesini rica ederim.

  26
  yorum beğen
 • Halil
  3 yıl önce

  Sermaisiz iş arıyorum

  26
  yorum beğen
 • halil
  3 yıl önce

  yatırımcı arıyorum

  25
  yorum beğen
 • Halil05346573899
  3 yıl önce

  İş arıyorum

  29
  yorum beğen
 • Halil
  3 yıl önce

  İş arıyorum

  29
  yorum beğen
 • Halil
  3 yıl önce

  Yatırımcı ve ortak arıyorum

  26
  yorum beğen
 • Halil05346573899
  3 yıl önce

  Yatırımcı arıyorum

  27
  yorum beğen
 • Abdullah Aksoy
  2 yıl önce

  Tavuk ve et döner üzerine iş yerim var ,yeni bir yer açmak istiyorum 2 yer olarak şehir Ordu getirisi gayet güzel açmayı düşündüğüm yerin yanında siteler resmi kurumlar var başka hiç bir yeme içme yeti bulunmamaktadır 200bin TL ortaklık düşünülürse numarsm geleceği çok güzel bir yerde

  32
  yorum beğen
 • halil
  2 yıl önce

  yatırımcı arıyorum

  29
  yorum beğen
 • Halil
  2 yıl önce

  Yatırımcı arıyorum

  25
  yorum beğen
 • halil
  2 yıl önce

  çok iyi site

  28
  yorum beğen
 • Halil05346573899
  2 yıl önce

  teşekkürler

  25
  yorum beğen
 • halil
  2 yıl önce

  yatrımcı arıyorum

  24
  yorum beğen
 • 05346573899
  2 yıl önce

  “yatırımcı arıyorum

  30
  yorum beğen
 • recep
  2 yıl önce

  herkese merhabalar

  türkiyede ilk ve tek olarak kurduğum tüm fikri ve diğer altyapılarını bitirdiğim ve işletmeye başladığım yeni bir kafe konsepti için büyüme trendine başlamış bulunmaktayım. büyüme stratelerim için gücümüze güç katacak maddi imkanı olan bir ortağa ihtiyacım var . kafemiz finans sektörü ile ilgilidir. ayrıntılar için iletişim halinde bilgi vereceğim. kesinlikle geleceğin işlerinden birini kurduğuma eminim. saygılarımla

  27
  yorum beğen
 • yunus
  2 yıl önce

  aydın efelere bağlı cincin mevkiinde 16 dönüm yerim var düz arazi 16 dönüm buraya kavkatlı mangal düğün salonu yapmayı düşünüyorum yerim yol kenarında 1 km yakınında üniversite var şehit içi ve belediye otobüsleri burdan geçiyor ciddi kişiler bana ulaşa bilir

  24
  yorum beğen
  • Afrodita
   2 yıl önce

   Merhaba effendim … Ben size yardimci ollabillirim isterseniz yatirimcida yafa ortakta ollabillirim isterdeniz 🙏🙏 Numara +375259786468 …instagram:@afrodit_afrodita

   19
   yorum beğen
 • Halil
  2 yıl önce

  Yatırımcı arıyorum 0534 657 3899

  18
  yorum beğen
 • Halil 05346573899
  2 yıl önce

  Yatırımcı arıyorum 0534 657 3899

  19
  yorum beğen
 • Halil 05346573899
  2 yıl önce

  Yatırımcı ve ortak arıyorum 0534 657 3899

  18
  yorum beğen
 • Halil05527374101
  2 yıl önce

  Yatırımcı arıyorum 05527374101 kocaeli bay ve bayan

  18
  yorum beğen
 • Dilaver
  1 yıl önce

  Ortak Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

  İnşaat ve otomotiv yapıştırıcısı ve sızdırmazlık kimyasalları sektöründe 14 yıl satış ve pazarlama uzmanı olarak görev yaptım sektöre son derece hakim birisiyim ürün lerin pazarlanması pazar araştırması markalşması ve reklam kampanyalarının yönetilmesi markayı pazarda konumladırma pazar arastırması gibi bilgilere sahibim bu esnada surekli kendimi gelistirdim pazarlama konulu çeşitli eğitim kuruluşlarının düzenli eğitimine katıldım ve buralardan sertifika aldım ürünlerin pazarda satışının yapılmasıyla ilgili alt yapısı hazır ürünler katma değerli bir üründür ihracat potansiyeli çok yüksek yurtiçinde ve yurtdışında satısı çok hızlı bir üründür kar oranı çok iyidir kazanç ve kar oranı bilgisi telefondan verilecektir ilgilenen yatırımcılar telefonumdan araya bilirler tesis istanbul bölgesin de kurulacaktır ürüne kosgep desteyi vardır ürünlerin ambalaj tasarımı yapılmıstır ve marka tescili alınmıştır ürünlerin üretilmesinde ki formülasyonları mevcuttur ürünler çok kısa sürede büyüme potansiyeline sahiptir ürünler le alakalı vep sayfası ve e ticaret sitesi kurulumu yapılacaktır kısa bir süre içinde faliyete geçirilebilir bütün işlemler resmi olacak ortaklıkta herşey şeffaf olacak ortak olacak kişi%50 %50 ortak olacak ödemelerini hammade fabrikalarına ödeyecek faturasını alacak talep edilen tutar 2000.000 tl lutfen niyeti ciddi olan lar yazsın

  Not. üretilecek olan ürünler günlük döviz kuru üzerinden satışı yapılacaktır risk seviyesi düşük bir iştir

  Tel 0534 443 46.43

  18
  yorum beğen
 • Dilaver
  1 yıl önce

  Ortak Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

  İnşaat ve otomotiv yapıştırıcısı ve sızdırmazlık kimyasalları sektöründe 14 yıl satış ve pazarlama uzmanı olarak görev yaptım sektöre son derece hakim birisiyim ürün lerin pazarlanması pazar araştırması markalşması ve reklam kampanyalarının yönetilmesi markayı pazarda konumladırma pazar arastırması gibi bilgilere sahibim bu esnada surekli kendimi gelistirdim pazarlama konulu çeşitli eğitim kuruluşlarının düzenli eğitimine katıldım ve buralardan sertifika aldım ürünlerin pazarda satışının yapılmasıyla ilgili alt yapısı hazır ürünler katma değerli bir üründür ihracat potansiyeli çok yüksek yurtiçinde ve yurtdışında satısı çok hızlı bir üründür kar oranı çok iyidir kazanç ve kar oranı bilgisi telefondan verilecektir ilgilenen yatırımcılar telefonumdan araya bilirler tesis istanbul bölgesin de kurulacaktır ürüne kosgep desteyi vardır ürünlerin ambalaj tasarımı yapılmıstır ve marka tescili alınmıştır ürünlerin üretilmesinde ki formülasyonları mevcuttur ürünler çok kısa sürede büyüme potansiyeline sahiptir ürünler le alakalı vep sayfası ve e ticaret sitesi kurulumu yapılacaktır kısa bir süre içinde faliyete geçirilebilir bütün işlemler resmi olacak ortaklıkta herşey şeffaf olacak ortak olacak kişi%50 %50 ortak olacak ödemelerini hammade fabrikalarına ödeyecek faturasını alacak talep edilen tutar 2000.000 tl lutfen niyeti ciddi olan lar yazsın

  Not. üretilecek olan ürünler günlük döviz kuru üzerinden satışı yapılacaktır risk seviyesi düşük bir iştir

  Tel 0534 443 4643
  Dilaverguler28@hotmail.com

  18
  yorum beğen
 • Dilaver
  1 yıl önce

  Yeni kuracağım inşaat ve otomotiv kimyasalları üretim tesisine ortak ariyorum

  Ortak Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

  Inşaat ve otomotiv yapıştırıcısı ve sızdırmazlık kimyasalları sektöründe 14 yıl satış ve pazarlama uzmanı olarak görev yaptım sektöre son derece hakim birisiyim ürün lerin pazarlanması pazar araştırması markalşması ve reklam kampanyalarının yönetilmesi markayı pazarda konumladırma pazar arastırması gibi bilgilere sahibim bu esnada surekli kendimi gelistirdim pazarlama konulu çeşitli eğitim kuruluşlarının düzenli eğitimine katıldım ve buralardan sertifika aldım ürünlerin pazarda satışının yapılmasıyla ilgili alt yapısı hazır ürünler katma değerli bir üründür ihracat potansiyeli çok yüksek yurtiçinde ve yurtdışında satısı çok hızlı bir üründür kar oranı çok iyidir kazanç ve kar oranı bilgisi telefondan verilecektir ilgilenen yatırımcılar telefonumdan araya bilirler tesis istanbul bölgesin de kurulacaktır ürüne kosgep desteyi vardır ürünlerin ambalaj tasarımı yapılmıstır ve marka tescili alınmıştır ürünlerin üretilmesinde ki formülasyonları mevcuttur ürünler çok kısa sürede büyüme potansiyeline sahiptir ürünler le alakalı vep sayfası ve e ticaret sitesi kurulumu yapılacaktır kısa bir süre içinde faliyete geçirilebilir bütün işlemler resmi olacak ortaklıkta herşey şeffaf olacak ortak olacak kişi%50 %50 ortak olacak ödemelerini hammade fabrikalarına ödeyecek faturasını alacak talep edilen tutar 2000.000 tl lutfen niyeti ciddi olan lar yazsın 

  Not. üretilecek olan ürünler günlük döviz kuru üzerinden satışı yapılacaktır
  Not.yapilacak işin risk seviyesi düşüktür

  Tel 0534 443 46.43
  Dilaverguler28@hotmail.com

  17
  yorum beğen
 • Hasan Süslü
  1 yıl önce

  AB direktiflerine istinaden Karayolları Trafik Yönetmeliği ve son Trafik Kanun Teklifinde yer alan; 3,5 tonun üzerindeki tüm araçlarda bulundurulması ve kullanılması zorunlu olan ithal bir cihaz ile (Hız Sınırlayıcı Cihaz) ilgili olarak Türkiye Distribütörü olacak firma aranmaktadır. Karayolları Trafik Kanun Teklifinin 13 maddesinin de içerisinde bulunduğu torba kanun teklifi, TBMM’de görüşülerek yasalaşmıştır. Kalan 8 maddelik Karayolları Kanun Teklifine İçişleri Bakanlığı’nda son şekli verilmiş olup; yakında TBMM’ye gönderilecektir.
  Ankara’da düzenlenen Milli Eğitim, Ulaştırma ve İçişleri Bakanlarının da katıldığı Karayolu ve Yol Güvenliği Çalıştayı’nda konuşan İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu da kamyon, otobüs ve çekicilere Hız Sınırlayıcı Cihazların en kısa sürede takılacağını belirtmişlerdir. Toplam 918.330 adet araç.
  Projenin toplam tutarı, 500.000.000,00 (beş yüz milyon) Amerikan Doları’dır. Bu projeye konulacak sermaye 500.000,00 (beş yüz bin) Amerikan Doları’dır. Bu rakamın 330.000,00 (üç yüz otuz bin) Amerikan Doları ilk parti cihaz bedelidir. Cihaz bedeli teklif kanunlaştıktan sonra, sipariş verildiğinde üretici firmaya ödenecektir.
  Kar marjı, tahminen % 50’dir. Tüm altyapı hazırdır.
  M. Hasan Süslü
  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
  Yüksek Trafik Güvenliği Kurumu Derneği
  Ciddi yatırımcıların aşağıdaki telefondan araması rica olunur:
  (0538) 540 57 57
  12.00 – 17.00 saatleri arasında arayabilirsiniz. (Pazar hariç)
  Hız Sınırlayıcı Cihaz:
  Karayolları Trafik Kanununda belirtilen değerlere göre araç işleyişinin herhangi bir yönünü etkilemeden araçların hız limitini elektronik olarak kontrol eden bir cihazdır. 1993 yılından beri AB’ye üye ve aday ülkelerde mecburi standart olarak uygulanmaktadır. AB ülkeleri haricinde çeşitli ülkelerde zorunlu olarak uygulanmaktadır.
  Yararları:
  Ölümlü trafik kazalarında % 15 azalma.
  % 20’den fazla yakıt tasarrufu sağlar.
  Araç bakım masraflarını azaltır.
  Karbon salınımını azaltır.

  Not: Bu projeye ek olarak 2013 yılından beri A.B.D’de uygulanmakta olan Kara Kutu projesinin de birlikte yürütülmesi düşünülmektedir. İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, ilk aşamada 550.000 adet araca kara kutu mecburiyeti getirileceğini beyan etmiştir.
  Not: Yukarıdaki projelerden bağımsız olarak Oto Cam Onarım Sistemleri projesinin de birlikte yürütülmesi düşünülmektedir.
  Önemli Not: Yetkili kişiler dışında lütfen aramayınız.

  HIZ SINIRLAYICI CİHAZ PROJESİNDEKİ ANA BAŞLIKLAR
  Hız Sınırlayıcı Cihaz takılacak araç: 918.330 adet
  Projenin toplam tutarı: 500.000.000,00 USD (beş yüz milyon Amerikan Doları)
  Sermaye: 500.000,00 USD (330.000,00 USD ilk parti cihaz bedelidir)
  Toplam bayi adedi (Türkiye geneli): 90 adet
  İlk yıl tahmini satış: 45.000 adet
  Tahmini kar marjı: % 50
  Sermaye, tahminen 3 ayda amorti edilecektir.
  İlk 3 aylık tahmini satış 4.500 adet x 165,00 USD birim cihaz karı = 742.500,00 USD
  Yukarıda belirtilen başlıklar ile ilgili resmi ve özel açıklayıcı belge ve bilgiler bu projeye yatırım yapmak isteyen yatırımcılar ile yapılacak yüz yüze görüşmede kendilerine sunulacaktır.
  Önemli Not:
  Proje yetkilisi M. Hasan Süslü, Hız Sınırlayıcı Cihazlar ile ilgili maddenin de içerisinde olduğu Karayolları Trafik Kanun Tasarısını ilgili bakanlıklarda takip etmiş olup; İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu’nun talimatı ile Emniyet Genel Müdürlüğü’ndeki toplantılara bizzat katılarak; kanun tasarısının son şeklini almasına katkı sunmuştur.
  Kanun tasarısı yasalaştıktan sonra da Hız Sınırlayıcı Cihazlar ile ilgili resmi kurumlardaki çalışmaları da bizzat takip ederek; katkıda bulunacak ve süreci hızlandıracaktır.

  18
  yorum beğen
 • Dilaver
  1 yıl önce

  Ortak Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

  İnşaat ve otomotiv yapıştırıcısı ve sızdırmazlık kimyasalları sektöründe 14 yıl satış ve pazarlama uzmanı olarak görev yaptım sektöre son derece hakim birisiyim ürün lerin pazarlanması pazar araştırması markalşması ve reklam kampanyalarının yönetilmesi markayı pazarda konumladırma pazar arastırması gibi bilgilere sahibim bu esnada surekli kendimi gelistirdim pazarlama konulu çeşitli eğitim kuruluşlarının düzenli eğitimine katıldım ve buralardan sertifika aldım ürünlerin pazarda satışının yapılmasıyla ilgili alt yapısı hazır ürünler katma değerli bir üründür ihracat potansiyeli çok yüksek yurtiçinde ve yurtdışında satısı çok hızlı bir üründür kar oranı çok iyidir kazanç ve kar oranı bilgisi telefondan verilecektir ilgilenen yatırımcılar telefonumdan araya bilirler tesis istanbul bölgesin de kurulacaktır ürüne kosgep desteyi vardır ürünlerin ambalaj tasarımı yapılmıstır ve marka tescili alınmıştır ürünlerin üretilmesinde ki formülasyonları mevcuttur ürünler çok kısa sürede büyüme potansiyeline sahiptir ürünler le alakalı vep sayfası ve e ticaret sitesi kurulumu yapılacaktır kısa bir süre içinde faliyete geçirilebilir bütün işlemler resmi olacak ortaklıkta herşey şeffaf olacak ortak olacak kişi%50 %50 ortak olacak ödemelerini hammade fabrikalarına ödeyecek faturasını alacak lutfen niyeti ciddi olan lar yazsın

  Not. üretilecek olan ürünler günlük döviz kuru üzerinden satışı yapılacaktır risk seviyesi düşük bir iştir iş yatırım maliyeti 2.000.000 TL aynı ürün ital de edilebilir ital edilirse yatırım maliyet düşüyor tamamen ortak olacak kişinin tercihine kalmış birsey

  Tel 0534 443 46.43

  18
  yorum beğen
 • halil
  12 ay önce

  yatırımcı arıyorum 0552 737 41 01

  19
  yorum beğen
 • FARUK
  10 ay önce

  MERHABA 400000 TL SERMAYEM VAR HAZIR KURULU DEMİR ATÖLYE YADA İMALAT İŞİNA ORTAK YADA YATİRİM YAPMAK İSTİYORUM. KENDİM KAYNAKÇİYİM. İSTANBUL AVRUPA.

  15
  yorum beğen
 • Hatice
  10 ay önce

  20 yıldır Güzellik Sektöründe hizmet vermekteyiz. İșimizi büyütmek istiyoruz bu yüzden finansör arıyoruz (Düșününen kișiler sektörken anlamak zorunda değil)

  15
  yorum beğen
 • Dursun daşdemir
  10 ay önce

  Merhabalar ben izmirden yazıyorum izmirde bi fabrika kurmak istiyorum projesi getirisi hazır 5 trilyon destek verecek is ortağı arıyorum o parayla tamamen araba makine alınacak , alınacak olan herşey bana ortak olan kişinin üstüne yapılacak oda güven açısından isimize başladık olaki yürümedi gelen arkadaşın zararı 1 trilyon zararın açiklamasıda şöyle 100 liraya araba almışızdır 90 safmışız fabrika konusunda 400 – 500 zarar olur toplamda 1 trilyon zarar olur Ben bunu bilerek yazdimki kar la zarar kardeştir Gelelim kar kısmına yapacağım iş kolu sezonluk 6 aylık ciddi olan arkadaşlarla detayı yuzyüze konuşurum 5 ayda kazanç 6 trilyon ki bu 10 trilyonu geçebilir bana ortak olacak arkadaş bir sezonda verdigi parayı geri alabilir birde üstüne fabrika sahibi olur ciddi arkadaşlarla projemi oturur konuşuruz dedigim gibi ben bir kuruş para talep etmiyorum fabrikaya alınacak ürünler ortak olacak sahsın üstüne yapılıp bana iş ortağı olacak

  14
  yorum beğen
 • Halil
  5 ay önce

  Bay ve bayan yatırımcı arıyorum 05527374101

  10
  yorum beğen