arama

New Well Bayilik Şartları ve Geliri

new well

Kişisel bakım ve kozmetik sektöründe Türkiye’de tanınmış markalardan biri olan New Well, yatırımcılarına franchise fırsatları sunmaya devam ediyor.

Bu kılavuz aracılığıyla New Well’in 2024 yılı itibarıyla sağladığı bayilik sistemine başvuruyu nasıl yapacağını ve şirketin bayilik şartları ile geliri hakkında detaylı güncellemeleri aktaracağız.

İÇİNDEKİLER

NEW WELL HAKKINDA

35 yılı aşkın bir süredir kozmetik sektördeki büyük yeniliklerin öncüsü olarak kabul edilen New Well, İstanbul’un Hadımköy Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 8.000 metrekare büyüklüğündeki fabrikasında üretim yapıyor ve ürünlerini bayileri aracılığıyla güvenle müşterilerine ulaştırıyor. Şirket Türkiye’nin çeşitli yerlerinde kısa sürede 50’yi aşkın franchise sahibi oldu.

Avrupa’da da hızlı büyüme adımları planlayan şirket 2021 yılında giriş yaptığı Fransa’dan sonra birçok Avrupa ülkesinde yeni franchiseler kurdu.

NEW WELL FRANCHISE

Bu doğrultuda yatırımcılara esnek şartlar sunarak franchise vermeyi teklif eden firmadan bayilik almak için bu kılavuzu inceleyebilirsiniz.

Müşteri potansiyeli yüksek olan doğru lokasyonda bir dükkan bulduktan sonra New Well ile iletişime geçerek bayilik seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. New Well’in bayilik için belirlediği minimum sermaye ihtiyacı 2.500.000 lira seviyesinde bulunuyor. 2024 yılı itibarıyla şirketin yatırımın geri dönüş süresi yaklaşık 12 aydır.

Zaten karlı olan bir sektör olan kişisel bakım ve kozmetik sektöründeki öncü markalar arasında yer alan New Well’in ürünlerindeki ortalama kar marjı da yüzde 40 civarında bulunuyor.

Firmanın yatırımcı ve girişimcilerden talep ettiği en önemli konu minimum 140 metrekare büyüklüğündeki ve yüksek müşteri potansiyeli içeren bir lokasyondaki dükkan.

Firmanın bayilik süreci şöyle ilerliyor:

 1. Görüşme
 2. Lokasyon Tespiti ve Onay Süreci
 3. Sözleşme
 4. Mağaza Projelendirme
 5. Dekorasyon, Tabela, Görsel Sİparişleri ve Üretim
 6. Mağaza Kurulum ve Uygulama
 7. Eğitim

Şirket franchiselerinden reklam katılım payı ve gelirden pay talep etmemektedir. Firma ile iletişime geçmek için:

İLETİŞİM

Adres: Hadımköy bağlantı yolu Akçaburgaz Mah. No:140 Esenyurt / İSTANBUL
Telefon: 0 543 607 04 87

 • mavikorku
  4 yıl önce

  Bu bayilik veren firmaları eklemeniz çok güzel. Hazır parası olan kişilere yol göstermeniz süper bir hareket olmuş. Çok sağolun açıklayıcı ve güzel bir yazı.

  30
  yorum beğen