arama

New Well Bayilik

new well
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş

Kişisel bakım ve kozmetik sektöründe Türkiye’nin en çok bilinen markaları arasında yer alan New Well, yatırımcılara bayilik vermeye başladı.

35 yılı aşkındır sektörde büyük girişimlerin öncüsü olmayı başaran New Well, İstanbul Hadımköy OSB de bulunan 8000 M2 lik fabrikasında üretim gerçekleştiriyor ve bayilerine dağıtım yapıyor. Kısa sürede Türkiye’nin farklı lokasyonlarında 50 bayilik hedefine ulaşmayı planlayan New Well, bu kapsamda yatırımcılara esnek koşullar altında bayilik veriyor.

Doğru lokasyonda bir dükkan bulduktan sonra New Well ile iletişime geçerek bayilik seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. New Well’in bayilik için belirlediği minimum sermaye ihtiyacı 200 bin lira seviyesinde bulunuyorken, şirketin yatırımın geri dönüş süresi olarak 9 ile 12 ay arasında zaman aralığı belirtiyor.

Zaten karlı olan bir sektör olan kişisel bakım ve kozmetik sektöründeki öncü markalar arasında yer alan New Well’in ürünlerindeki ortalama kar marjı da yüzde 120 civarında bulunuyor.

Firmanın yatırımcı ve girişimcilerden talep ettiği en önemli konu minimum 40 metrekare büyüklüğündeki ve yüksek müşteri potansiyeli içeren bir lokasyondaki dükkan.

Firmanın bayilik süreci şöyle ilerliyor:

 1. Görüşme
 2. Lokasyon Tespiti ve Onay Süreci
 3. Sözleşme
 4. Mağaza Projelendirme
 5. Dekorasyon, Tabela, Görsel Sİparişleri ve Üretim
 6. Mağaza Kurulum ve Uygulama
 7. Eğitim

Şirket franchiselerinden reklam katılım payı ve gelirden pay talep etmemektedir. Firma ile iletişime geçmek için:

İLETİŞİM

Adres: Hadımköy bağlantı yolu Akçaburgaz Mah. No:140 Esenyurt / İSTANBUL
Telefon: 0 543 607 04 87

 • mavikorku
  4 yıl önce

  Bu bayilik veren firmaları eklemeniz çok güzel. Hazır parası olan kişilere yol göstermeniz süper bir hareket olmuş. Çok sağolun açıklayıcı ve güzel bir yazı.

  26
  yorum beğen