arama

Girişimcilere İlham Verecek Harika 10 Shopify Mağazası

E-ticaret yapmak isteyen girişimcilerin en çok sorun yaşadığı konulardan biri de doğru altyapı ve tasarıma sahip bir internet sitesi kurmaktır. E-ticaret sitesi kurmak için gerekli şartları karşılıyor olsanız bile; doğru tasarım ve kullanıcı odaklı işlevsellik sağlamak zor olabilir. Eğer e-ticaret sitesi kurma aşamasında bulunuyorasanız; ilham almak üzere 10 Shopify mağazasına göz atabilirsiniz.

Bu 10 Shopify mağazasında gezinerek, neleri doğru yaptıklarını not edin. Logolar, ürünlerin harika fotoğrafları, ürün açıklamaları, kullanıcı odaklı tasarım ve harekete geçiren sipariş düğmeleri gibi. Her mağaza kendi içerisinde önemli büyüme adımlarını kaydetmektedir. Bir girişimci olarak bu mağazalardan alabileceğiniz çok ders var!

1. haus

haus1

Mobilya ve ev eşyaları perakendecisi Shopify mağazası için şık ve modern bir tasarım kullanır. Ürünlerinin estetiğine uygun.

2. The Critical Slide Society

the-critical-slide-society2

Avustralya merkezli Critical Slide topluluğu, gezinmesi kolay, basit bir web sitesinde giysi satıyor. Bir e-ticaret sitesinde olması gereken tasarım örneklerinden.

3. Studio Proper

proper-studio3

“Gündelik deneyimleri teknoloji ile basitleştirmek.” Studio Proper’un sloganı hem ürünleri hem de Shopify mağazaları için geçerli. Minimal ve basit.

4. Tluxe

tluxe

2018 İyi Tasarım Ödülü Kazanan Tluxe, ana sayfadaki navigasyona ek olarak sadece iki ana özelliğe sahiptir: ana banner görüntüsü ve Instagram feed’i.

5. Quad Lock

quad-lock

Hareketli ürün gifleri ve eşsiz kategorileri ile ürün satın almak isteyenlere konfor sağlıyor.

6. The Modern Shop

the-modern-shop

Modern Shop, minimal web sitesi tasarımı ile müşterileri harekete geçirmek için beyaz bir arka plan ve mavi bir vurgu rengi kullanır.

7. Brilliant

brilliant

Minimal ürün fotoğrafçılığı ve renk ipuçları Brilliant’s Shopify mağazasını basit ama güzel kılıyor.

8. 49th Parallel Roasters

49th-parallel

Harika eğlenceli fotoğraflar ile e-ticaret sitelerine farklı bir bakış açısı sağlıyor.

9. 18 Karat Wholesale

18karat-wholesale

18 Karat Wholesale, alışveriş yapması ve bulması kolay koleksiyonlara sahiptir. Harika basit tasarımı ile kullanıcı odaklıdır.

10. Luxy Hair

luxy-hair

Minimal tasarıma sahip en iyi Shopify mağazalarından biri. Beyaz arka plan, basit harekete geçirici mesaj (CTA) düğmeleri ve ürün avantajlarına odaklanma tarzı ile çevrimiçi alışveriş yapan kullanıcılar üzerinde harika bir izlenim bırakıyor.

  • milanobet
    1 yıl önce

    Milanobet Yeni Giriş Adresleri ile Para Yatırma ve Çekme İşlemleri Nasıl Yapılır? Milanobet Yeni Giriş adresleri aracılığıyla siteye giriş yaptıktan sonra, para yatırma ve çekme işlemleri de kolayca yapılabilir.

    8
    yorum beğen